KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 1000 , Eladó: mizantrop
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 800 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai

keseruevelin

2018. április 8.

A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg. Hát nem voltam elájulva. Az arcomon nagyon sárgásnak és sötétnek tűnt. Így egy még világosabb szín nem ártana, vagy pedig fehérítőt kell hozzáadni, hogy megfelelő árnyalatot kaphasson, aki akar. Mivel egy bb krémről van szó, elvárás lenne egy minimális hidratálás. Azonban ennél a terméknél nem igaz. Nagyon száraz volt az arcom a felvitele után is. Így a BB jelzés egyáltalán nem illik rá. A finishe borzalom, és maszkos hatást kelt. A koreai tesóihoz képest ez egy nulla, és még azokhoz képest a Garnier ára is túlzás. Nem ajánlom!

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

MissKenedy

2018. április 7.

Tavsztól őszig tökéletes választás annak, aki az alapozót soknak érzi, valamint nincs sok bőrhibája. Vékony rétegben érdemes alkalmazni bárhogy is viszed fel (én kézzel szoktam "szétkenni" az arcomon, majd pedig szivaccsal beleütögetem, így szuper szép, természetes lesz a hatása). Vastagon simán előfordulhat, hogy narancs lesz belőled, még akkor is ha (mint én) napbarnított bőrrel rendelkezel. Úgyhogy a kevesebb ebben az esetben is több. A medium árnyalat szigorúan meleg, sárgás tónusú embereknek való.
Egy hét használat után megelőlegezem a max pontszámot, meglátjuk a bőröm milyen lesz tőle mondjuk 1 hónap után és visszatérünk rá:)

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. április 4.

Vegyes erzelmeim vannak vele kapcsolatban. a vilagos szinu is sotet a boromhoz, nem igazan passzol. par ora utan kifenyesednek az arcom zsirosabb teruletei (t vonal fokent). a fedesevel es az allagaval egyebkent elegedett vagyok, arrol nem tudok nyilatkozni, hogy segit e a pattanasok eltunteteseben, mert a szinbeli elteresek miatt nem hasznaltam huzamosabb ideig

doriarany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 4.

Adrienn7

2018. március 29.

2-3 éve használom majdnem minden nap. Nem szeretem az alapozókat, emiatt használok inkább BB-t.
Nekem teljesen bevált, előtte a normál bőrre valót használtam, de attól nagyon zsíros hatású lett a bőröm.
Most inkább száraz az arcom, de nem térek vissza a másikra, inkább használom ezt egy jobb hidratálókrémmel.

Adrienn7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Dinus95

2018. március 28.

Évek óta csak ezt használom, nem fénylik tőle a bőröm és nem tömíti el a pórusokat. Azt sajnálom, hogy csak 2 árnyalatban kapható, mert nyáron nekem a light túl világos, a medium viszont túl sötét.

Dinus95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

szfanni9

2018. március 27.

Regen sokat hasznaltam, konnyu, termeszetes hatasu krem.
Nekem kicsit vilagos, es a tul folyos allaga neheziti a hasznalatat. Bar olajmentes, par ora utan kisse zsiros hatast kolcsonoz a boromnek.
Osszessegeben jo termeknek tartom de leteznek sokkal jobbak is ugyanebben az arkategoriaban.

szfanni9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Regen sokat hasznaltam, konnyu, termeszetes hatasu krem.

eszteredit

2018. március 23.

Az itteni vélemények miatt vettem meg. Szerettem volna egy olyan bb krémet, ami nem folyik le az arcomról kb 3 óra után. Sajnos elég olajos a bőröm, de ez szuper. Simán bír jó pár órát sőt egy munkaidőt is, jól mattít, az illata is nagyon tetszik. Nyáron leszek kíváncsi rá :) ja és ráadásul leakciózva vásároltam, úgyhogy még egy plusz pont.

eszteredit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

KatrineBratt

2018. március 22.

Másodszorra vettem újra, hálás vagyok érte én és az arcbőröm is. Mindent tud, amit az eddigi alapozóim, ellenben nem nehezíti el a bőröm és nem tömíti el a pórusokat. Könnyed, könnyű használat mellett adja a tökéletes bőr illúzióját. Persze megfelelő előkészítés mellett. :)
Nem hiszem, hogy visszatérek az alapozókra, számomra ideális.

KatrineBratt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Nem hiszem, hogy visszatérek az alapozókra, számomra ideális.

Colormonkey

2018. március 20.

Körülbelül három éve használom, és ha még gyártják ötven év múlva, akkor életem végig fogom :D

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Reniq88

2018. március 11.

Nemrég vettem meg, előtte nem használtam bb krémet. A világos árnyalatot használom pár hete. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Féltem tőle, mert a Garnier krémeket nem minden esetben szerette az érzékeny bőröm, de ezzel semmi baja. Biztos hogy újraveszem, nagyon megszerettem.

Reniq88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Sorbitol h 1 1