KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sailorluna

2018. szeptember 4.

évekkel ezelőtt ez volt az első bb krémem. könnyedebb, mint egy alapozó, a fedése egészen jó, könnyen eldolgozható. nekem hamar átzsírosodik, hiába púderezem le. még a light árnyalatot is tök sötét, narancssárga az alap színemhez képest, nagyon elüt, ha viszont egy picit barnul a nyakam és ezt keverem egy világosabb alapozóval, akkor már jobban passzol a szín. borzasztóan alkoholos, a szagán is érezhető, de nemrég újravettem "szaladgálós" alapozónak, és meglepve szimatoltam, hogy telenyomták parfümmel, de így sem lett jobb. csekkoltam, tényleg változtattak az összetevőlistán. a zsíros bőrömet szárította a régi, cafatokban tudott hámlani tőle, ez az új jobban hidratál. ja és érdemes a kupakjával felfelé tárolni, különben ömlik a tubusból a cucc össze-vissza. a koreai bb társaihoz nem hasonlítható, azokhoz képest ez csak egy alkohollal felhígított alapozó.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

ginuska

2018. augusztus 29.

Ár-érték arányban a legjobb. Nekem színben is jó. Nem szeretem ha vakolat van az arcomon, ez pont annyi amennyi nem sok de épp elég.

ginuska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Már a 2.tubust megvettem iskola kezdéshez:)
Szeretem mert természetes hatása van

hbendeguz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Már a 2.tubust megvettem iskola kezdéshez:)
Szeretem mert természetes hatása van

dodia

2018. augusztus 18.

Három hónapja használom, ez volt az első BB krémem. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, színe, fedése is elég jó. Porpúder nélkül elég zsíros hatású lett a bőröm pár óra után, valamit kell még tenni rá.

dodia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

ngsrr

2018. augusztus 14.

Szerintem a létező összes alapozót próbáltam már, az az örök gondom, hogy amúgy nem vagyok pattanásos, csak borzalmasan tágak a pórusaim, meg hegeim vannak tinikoromból, illetve ittott néhány pirosas folt. Minden alapozó amit használtam, borzalmasan maszkos volt, cakey, főleg ezek a full coverage alapozók, ami pedig könnyebb textúra, az foltos volt vagy túl zsíros, fúj, mind nagyon rossz volt. Aztán kipróbáltam ezt, és láss csodát, tökéletes! Beautyblenderrel tökéletesen el lehet oszlatni, nincs túl nagy fedőképessége, viszont arra tökéletes hogy egységes bőrt képezzen, nem ül bele a ráncokba, nagyon szép tényleg. Több BB-t is próbáltam már, de messze ez a legjobb, ár-érték arányban is. Színtelen fixálópúder kell rá lehelletnyi vastagságban, mert alapvetően nem matt, és én mániákus mattmániás vagyok, de nekem ez a tökéletes. Bírja is, és a kutya nem mondja meg hogy alapozó van rajtam. Szerintem aki nem nagyon ragyás, annak nagyon nagy win ez a cucc. Amit lentebb is olvastam és egyetértek, hogy még a legvilágosabb is elég sötét, de hálistennek én sötétebb bőrű vagyok. ÉVEK óta használom, rengetegszer vettem újra, müllerben lehet kapni MATT változatban is, de sajnos ahol én lakom nincs müller. 5345484864 csillag.

ngsrr
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

pankajanosi

2018. augusztus 9.

Alapvetően nem lenne egy rossz termék. BBkrémnek megfelelően nem túl erős a fedése , de pont azért vettem nyárra, mert az összes többi alapozóm leolvadt a fejemről. Eléggé olajos tud lenni az arcbőröm, de ennek is ellen tud állni. ÉS..mindez jó lenne , ha nem lenne teljesen sárga tőle a fejem. És ez a világosabb árnyalat. Így viszont tele kell nyomnom világosítóval ,amitől besűrösödik és maszkszerű lesz. Kár érte.

Update: Egy hét nyaralás kellett a tengerparton, hogy valamennyire jó legyen a színe. Tartom a véleményem, hogy maga a termék nem rossz, de az hogy csupán 2 szín kapható belőle hazavágja az egészet.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

pappveronika30

2018. augusztus 2.

A világos árnyalat van meg belőle, ami télre nekem tökéletes, ha nem akarok egy maszkot rakni az arcomra, de mégis kicsit egységes legyen. Elég sok van benne,és mivel télen is használom ezért 2 éve meg van, de szerintem idén már nem használom fel újra.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

ancsmoka

2018. augusztus 1.

A legvilagosabb szin is tul sotet volt nekem, hamar elfojt az arcomon hiaba puderezem.

ancsmoka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Katicabogar75

2018. július 25.

Azért vásároltam ezt a terméket, mert valami könnyebbet akartam, mint egy alapozó. Sajnos hatalmas csalódás és ez igaz az összes BB krémre, hogy gyakorlatilag világos és sötét szín van belőle, így szinte biztos hogy nem fogom megtalálni belőle az én bőrszínemhez tökéletesen illőt. Máskülönben pedig nagyon természetellenesen hat. Nagy melegben sem kellemes, mert elfolyik. Nem vásárolok ilyesmit többet.

Katicabogar75
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Beautylovergirl

2018. július 19.

Még egy szavazat a Garnier BB krém mellett. Teljesen tökéletesen fed, nyáron nem folyik. Sokkal jobb mint az alapozó. Legközelebb is ezt a terméket választom ;)

Beautylovergirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1