Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

poca0412

2018. június 15.

Első BB krémem,de úgy érzem nagyon jól választottam.A sötétebbet vettem,alig észrevehető hogy felkentem .Nem sárga tőle a fejem,egységes és ragyogó bőröm lesz tőle.Nem folyik le,nem csomós,nem zsírosít. Ennyiért jól teljesít,alapozót nem akartam nyárra,de nem is lesz rá szükségem így.

poca0412
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

vicus11

2018. június 14.

Maga a termék nem rossz, de a színe borzalmas számomra. Még a legvilágosabb árnyalat is túl sötét túl narancssárga a bőrömön. Most a nyáron ha picit barnulok talán elhasználom, de biztos nem veszem újra.

vicus11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

lha

2018. június 11.

Sajnos elég nehézkes a bőröm, ezért örömmel használom ezt a krémet, ami relatíve jól megmarad az arcomon. A színe nekem az év nagy részben megfelelő, jól fed és egyesíti az arcszínt. A közepes foltokat, pattanásokat is jól takarja, alapozót nem is használok. Viszont a nap második felére a T vonal már erősen fénylik sajnos, ha a fejem tetejére állok is. Nem találtam/olvastam még jobbat a zsíros, tág pórusú bőrömre. Ha valakinek van ötlete akkor örömmel fogadom.

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

FlorArim

2018. május 29.

Több éve használom alapozó helyett. A színe nem a legtökéletesebb, de a bőröm szereti. Könnyű felvinni és nagyon sokáig elég.

FlorArim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Blackxentric

2018. május 28.

Nekem ez a termék nem jött be. Ha csak ezt használom nagyon hamar fényes lesz és durván oxidálódik. Muszáj lepúdereznem, de úgy sem valami tartós. Tuti nem veszem újra.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Dorothy5

2018. május 28.

Jól egységesíti a bőrt, viszonylag jó a színe, bár néha a világos árnyalatot is narancssárgásnak látom, de ha megfelelően eldolgozom, nem zavaró. Azért nem csodaszer, de ár-érték arányban megfelelő.

Dorothy5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

dynah13

2018. május 20.

Nem probaltam olyan sok fele BB kremet, de ezt nagyon szeretem. Konnyed az allaga, nem kell belole sok, nagyon jol elfedi a borhibakat es ad egy egyseges fenyt / szint az arcomnak. En alapozo helyett is eloszeretettel alkalmazom (alapozot csak akkor hasznalok, ha nagyon muszaj), es tokeletesen megallja a helyet. A borom allapotatol es a kedvetol fuggon szoktam ra pudert is tenni, ha mattositani szeretnem.
Estenkent arcmosaskor nem konnyu leszedni, 1 vatta vagy kendo nem eleg hozza, de ez is azt mutatja, hogy milyen tartos :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

kissdzs

2018. május 15.

Mióta kipróbáltam lecseréltem rá az alapozómat. Tetszik, hogy könnyű,nem tömíti el a pórusokat mégis egységesíti bőrszínemet, elfedi a hegeket,foltokat. Nem fénylik át tőle a bőröm.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

brigsi18

2018. május 8.

Nagyon kellmes és könnyen használható.

brigsi18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Nagyon kellmes és könnyen használható.

IzaNagy12

2018. május 7.

Nemreg fedeztem csak fel ezt a BB kremet,nem is ertem hogy csak most...Vegul itteni velemenyek alapjan megvettem,es nem csalodtam,sot!Meglepett hogy milyen jol viselkedik a boromon,nem zsirosit,nem csillogok tole es jol hidratal!Alapozot nem szeretek hasznalni,nekem az sok a mindennapokra de ez a kis krem teljesen megfelel,szepen kiegyenliti a borszinemet es elegge tartos is,bar en lefixaltam egy kis puderrel is!Tuti h ujraveszem,az ara is verhetetlen!

IzaNagy12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1