Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lovereira

2018. május 3.

Sajnos az én bőröm nem bírja, kipattogzom tőle csúnyán.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Sajnos az én bőröm nem bírja, kipattogzom tőle csúnyán.

Kittikataa

2018. május 1.

Kezdésképp le kell szögeznem, hogy nem túl problémás a bőröm, így nincsen szükségem brutális fedése. Nekem a mindennapokra teljesen megfelel...ha nem akar a bőröm együttműködni akkor egész jól tudom építgetni és nekem elég fedést ad. Most glamour napon beszereztem 1 B*urjois BB és egy CC krémet. Ha nem válnak be szerintem visszatérek hozzá, csak az a fránya női kíváncsiság :D

Kittikataa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

fadelj

2018. április 30.

Tavaly nyáron leszoktam az alapozóról, de most télen úgy éreztem kell valami, ami védi a száraz, ekcémás arcbőröm, amikor épp nem hámlik. Visszatértem ehhez, pár éve használtam. Nem tudom, mit csináltak vele, de úgy viszket tőle a bőröm, hogy felhólyagosodik, hámlik az egész, mintha végigmentek volna az arcomon egy sajtreszelővel. A színe is katasztrófa..hatalmas pénzkidobásnak érzem, pedig régen úgy szerettem. :(

fadelj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Timea22

2018. április 23.

Nem szeretem, ugyanis elvileg olajmentes az arcom megis ugy kicsillant a nap vegere tole mint egy diszkogomb. Probaltam puderrel korrigalni de egyszeruen mindenhogy zsiros volt a vegeredmeny. Sajnos kuka

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

fblnk

2018. április 18.

Elvileg olajmentes, de nekem még így is picit zsírosítja a bőrömet. Ha jól tudom három árnyalatban kapható, de szerintem mindegyik rohadt sötét. Önmagában nekem nem működik, matt folyékony alapozóval összekeverve szoktam használni, úgy viszont tetszik a finish.

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Colette221

2018. április 12.

UPDATE: 3 év után visszatértem hozzá. Alapozókat már egyáltalán nem használok. Valahogy megutáltam őket, nem visz rá a lélek, hogy rákenjem őket az arcomra. Szerencsére már nincs annyi pattanás az arcomon. Eddig csak kőpúdert használtam, de így Glamour-napokon beszereztem ismét. Ha egy kis extrát szeretnék, és pár pattanás megjelenik, akkor ezt használom. Közepes a fedése. Tartósnak is mondanám, bár én fixálom púderrel. Két árnyalatban lehet kapni, amit még mindig nem értek, eléggé népszerű termék, mégis csak a sárga tónusú vonalban mozognak. Gyér a színválaszték.

Én ezt használom már nagyon rég. :) Előtte egy L'Oreal-os BB krémet használtam, az nem volt olyan jó mint ez!

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Mofi

2018. április 8.

Bánom a napot, amikor megvettem, de legalább akciós volt. Szörnyű a színe, tiszta sárga. A szaga meg egyszerűen kibírhatatlan. Igazán rakhatnának ki tesztert ezekből a termékekből is.

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

keseruevelin

2018. április 8.

A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg. Hát nem voltam elájulva. Az arcomon nagyon sárgásnak és sötétnek tűnt. Így egy még világosabb szín nem ártana, vagy pedig fehérítőt kell hozzáadni, hogy megfelelő árnyalatot kaphasson, aki akar. Mivel egy bb krémről van szó, elvárás lenne egy minimális hidratálás. Azonban ennél a terméknél nem igaz. Nagyon száraz volt az arcom a felvitele után is. Így a BB jelzés egyáltalán nem illik rá. A finishe borzalom, és maszkos hatást kelt. A koreai tesóihoz képest ez egy nulla, és még azokhoz képest a Garnier ára is túlzás. Nem ajánlom!

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 8.

MissKenedy

2018. április 7.

Tavsztól őszig tökéletes választás annak, aki az alapozót soknak érzi, valamint nincs sok bőrhibája. Vékony rétegben érdemes alkalmazni bárhogy is viszed fel (én kézzel szoktam "szétkenni" az arcomon, majd pedig szivaccsal beleütögetem, így szuper szép, természetes lesz a hatása). Vastagon simán előfordulhat, hogy narancs lesz belőled, még akkor is ha (mint én) napbarnított bőrrel rendelkezel. Úgyhogy a kevesebb ebben az esetben is több. A medium árnyalat szigorúan meleg, sárgás tónusú embereknek való.
Egy hét használat után megelőlegezem a max pontszámot, meglátjuk a bőröm milyen lesz tőle mondjuk 1 hónap után és visszatérünk rá:)

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. április 4.

Vegyes erzelmeim vannak vele kapcsolatban. a vilagos szinu is sotet a boromhoz, nem igazan passzol. par ora utan kifenyesednek az arcom zsirosabb teruletei (t vonal fokent). a fedesevel es az allagaval egyebkent elegedett vagyok, arrol nem tudok nyilatkozni, hogy segit e a pattanasok eltunteteseben, mert a szinbeli elteresek miatt nem hasznaltam huzamosabb ideig

doriarany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 4.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1