KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 1000 , Eladó: mizantrop
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 800 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai

evike1010

2018. március 8.

Évek óta használom, egy luxusmárkákra "szakosodott" barátnőm ajánlotta, úgy voltam vele, hogy ha neki megfelel, akkor nekem tökéletese lesz. Nem csalódtam, tényleg király kis termék.

evike1010
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

Skadi

2018. március 7.

Évek óta használom, a könnyen kipirosodó de alapvetően zsíros arcbőrömnek nagyon szép, egészséges tónust ad, emelett nem zsírosít és nem tömíti el a pórusaimat, mint a többi bb, amiket próbáltam.

Skadi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

CameLia

2018. március 4.

A többi kipróbált BB-hez képest jó. Nem zsírosít, jó az illata, kicsit folyós, de jó, fedése van is meg nincs is. Inkább egységesít, mint fed. Fényvédős is, nem is fojtogatja bőrt. Átlagnépnek való, kevés problémával.

CameLia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Panda90

2018. március 1.

Imádom! BB krémhez képest nagyon jó, természetes a fedése. Szépen hidratál és nem zsírosodik át az arcom tőle pár óra után.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Sofisofija

2018. február 26.

Évek óta keresek normális BB krémet , nekem Ő lett a nyerő!! Szépen terül, a bőrhibákat is tökéletesen fedi, egyenletes lesz tőle a bőröm. Szépen mattít!! Alapozó helyett is tökéletes!!

Sofisofija
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

orsay98

2018. február 20.

Első normális bb krémem, hétköznapokon ezt használom alapozó helyett, ha rosszbőr napom van, akkor a kettőt keverve. Majdnem tökéletes, a világos árnyalat van meg, de még így is sötétebb a bőröm színénél, bár legalább ad egy kis színt. Púderezni muszáj, mert nagyon fénylik, de amúgy a tartósságával is meg vagyok elégedve!

orsay98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

misstunic

2018. február 15.

Régóta használom, tetszik, nem szoknék vissza az alapozókra. Összejövetelekre, esti programokra is ezt használom.Púder azért kell hozzá. Hajt a kíváncsiság, így nemsokára kipróbálok más BB krémeket is, de összességében elégedett vagyok.

misstunic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

pandarin

2018. február 10.

a régi verziót nagyon nem szerettem, a színe sem volt jó (nagyon világos a bőröm). de! ez az új olajmentes kiadás nagyon jó, könnyen eldolgozható, szép a színe és a kipirosodott részeket nagyon szépen fedi. annyi trükkje van, hogy állítva kell tárolni úgy, hogy a kupakja legyen felül, mivel nagyon folyékony.

pandarin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

makolaj

2018. február 10.

Szuper kis termék! Hétköznapi smink alapnak tökéletes. Óriási fedés ne várjunk el azért, de az illata és az állaga tökéletes. :)

makolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

sziluetta

2018. február 8.

Akciósan vettem, egyelőre pár napja használom, nekem tetszik az az eredmény, amit nyújt. A világos árnyalat egészen illik az arcomhoz, kicsit sárgás színe van (az igazat megvallva ez az elő sárgás árnyalatú BB-m), de egyáltalán nem feltűnő, miután szépen eldogozza az ember. Az előző BB krémemet azért voltam kénytelen lecserélni, mert a nagyon zsíros bőrömről nap végére kb. lefolyt, és nagyon fénylett a fejem. Nos ez tökéletesen orvosolta a problémát, egész napos viselet után éppen hogy egy picikét fénylik a homlokom, és az is abszolút természetes.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Sorbitol h 1 1