Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi
Állapot: Többször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1600 Ft , Eladó: TamiKiss
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
makeup55

2018. szeptember 15.

Ezt a terméket csak hulla fehéreknek ajánlom, aki már egy kicsit le van barnulva annak még a Medium árnyalat is hófehér.

makeup55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

nonika92

2018. szeptember 14.

Lányok!Ez csak két szinben kaphato mert megvettem a mediumot a másik vilagosabb volt nekem pedig sötét a böröm de ezt is vilagosnak érzem van a mediumnal sötétebb?

nonika92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

franciskanoragal91

2018. szeptember 12.

Nem teljesen egyezik a bőröm árnyalatával, de összességben nekem nagyon bejött.
Majdnem egész nap tart a matt hatás, estére azért már fénylik a bőröm a homlokomnál, de nálam ez sajnos normális.
A kisebb elszíneződéseket probléma nélkül elfedi.

franciskanoragal91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nem teljesen egyezik a bőröm árnyalatával, de összességben nekem nagyon bejött.
A kisebb elszíneződéseket probléma nélkül elfedi.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Évek óta használom, abszolút rendben van. Az én bőröm nem igényel erős fedést, az apróbb borhibak elfedesere pedig tökéletesen. Az illatát és a csomagolását is kedvelem.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

RarityRose

2018. szeptember 5.

Szép fedést biztosít, kellemes a viselete, nem érzem, hogy rajtam van. Miteszereket okot, ezert ritkán használom. Sajnálom, hogy linaloolt tettek bele.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Szerettem volna valamit ami nem olyan, mint egy alapozó de mégis valami pici fedést ad meg kiegyenliti a bőrtónusomat. Az elején nagyon bevállt. Vagy háromszor négyszer újravettem, csak ezt használtam de utána nagyon elkezdtem tőle pattanásosodni. Lehet még majd később újraveszem, de az biztos, hogy ár-érték arányban a legjobb ami mostanság a piacon megvehető.

lavandaire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Lilluc

2018. szeptember 4.

Már próbáltam több BB krémet...de vagy kukacosodott, vagy modernkori csillogó arcú vámpír lettem tőle szó szerint.
A legtöbb túl világos és csillog. Pedig eléggé fehér bőröm van.
De ez eddig a legjobb. Én a sötétebb változatot vettem, ez sem brutál sötét, nekem pont jó. Az arcom pedig nem csillog tőle. Kissé folyós az állaga, vigyázni kell, mert lecsúszott már egyszer a kezemről. :D Nem azt mondom, hogy a nagy melegben is kibírja a 8 órát, de 4 órát simán. Hidegebb időben szerintem egy munkanapot ellene az arcomon. Újravevős.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

A legtöbb túl világos és csillog. Pedig eléggé fehér bőröm van.

sailorluna

2018. szeptember 4.

évekkel ezelőtt ez volt az első bb krémem. könnyedebb, mint egy alapozó, a fedése egészen jó, könnyen eldolgozható. nekem hamar átzsírosodik, hiába púderezem le. még a light árnyalatot is tök sötét, narancssárga az alap színemhez képest, nagyon elüt, ha viszont egy picit barnul a nyakam és ezt keverem egy világosabb alapozóval, akkor már jobban passzol a szín. borzasztóan alkoholos, a szagán is érezhető, de nemrég újravettem "szaladgálós" alapozónak, és meglepve szimatoltam, hogy telenyomták parfümmel, de így sem lett jobb. csekkoltam, tényleg változtattak az összetevőlistán. a zsíros bőrömet szárította a régi, cafatokban tudott hámlani tőle, ez az új jobban hidratál. ja és érdemes a kupakjával felfelé tárolni, különben ömlik a tubusból a cucc össze-vissza. a koreai bb társaihoz nem hasonlítható, azokhoz képest ez csak egy alkohollal felhígított alapozó.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Már a 2.tubust megvettem iskola kezdéshez:)
Szeretem mert természetes hatása van

hbendeguz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Már a 2.tubust megvettem iskola kezdéshez:)
Szeretem mert természetes hatása van

dodia

2018. augusztus 18.

Három hónapja használom, ez volt az első BB krémem. Alapvetően meg vagyok vele elégedve, színe, fedése is elég jó. Porpúder nélkül elég zsíros hatású lett a bőröm pár óra után, valamit kell még tenni rá.

dodia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1