KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kissdzs

2018. május 15.

Mióta kipróbáltam lecseréltem rá az alapozómat. Tetszik, hogy könnyű,nem tömíti el a pórusokat mégis egységesíti bőrszínemet, elfedi a hegeket,foltokat. Nem fénylik át tőle a bőröm.

kissdzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

brigsi18

2018. május 8.

Nagyon kellmes és könnyen használható.

brigsi18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Nagyon kellmes és könnyen használható.

IzaNagy12

2018. május 7.

Nemreg fedeztem csak fel ezt a BB kremet,nem is ertem hogy csak most...Vegul itteni velemenyek alapjan megvettem,es nem csalodtam,sot!Meglepett hogy milyen jol viselkedik a boromon,nem zsirosit,nem csillogok tole es jol hidratal!Alapozot nem szeretek hasznalni,nekem az sok a mindennapokra de ez a kis krem teljesen megfelel,szepen kiegyenliti a borszinemet es elegge tartos is,bar en lefixaltam egy kis puderrel is!Tuti h ujraveszem,az ara is verhetetlen!

IzaNagy12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

lovereira

2018. május 3.

Sajnos az én bőröm nem bírja, kipattogzom tőle csúnyán.

lovereira
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Sajnos az én bőröm nem bírja, kipattogzom tőle csúnyán.

Kittikataa

2018. május 1.

Kezdésképp le kell szögeznem, hogy nem túl problémás a bőröm, így nincsen szükségem brutális fedése. Nekem a mindennapokra teljesen megfelel...ha nem akar a bőröm együttműködni akkor egész jól tudom építgetni és nekem elég fedést ad. Most glamour napon beszereztem 1 B*urjois BB és egy CC krémet. Ha nem válnak be szerintem visszatérek hozzá, csak az a fránya női kíváncsiság :D

Kittikataa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

fadelj

2018. április 30.

Tavaly nyáron leszoktam az alapozóról, de most télen úgy éreztem kell valami, ami védi a száraz, ekcémás arcbőröm, amikor épp nem hámlik. Visszatértem ehhez, pár éve használtam. Nem tudom, mit csináltak vele, de úgy viszket tőle a bőröm, hogy felhólyagosodik, hámlik az egész, mintha végigmentek volna az arcomon egy sajtreszelővel. A színe is katasztrófa..hatalmas pénzkidobásnak érzem, pedig régen úgy szerettem. :(

fadelj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Timea22

2018. április 23.

Nem szeretem, ugyanis elvileg olajmentes az arcom megis ugy kicsillant a nap vegere tole mint egy diszkogomb. Probaltam puderrel korrigalni de egyszeruen mindenhogy zsiros volt a vegeredmeny. Sajnos kuka

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

fblnk

2018. április 18.

Elvileg olajmentes, de nekem még így is picit zsírosítja a bőrömet. Ha jól tudom három árnyalatban kapható, de szerintem mindegyik rohadt sötét. Önmagában nekem nem működik, matt folyékony alapozóval összekeverve szoktam használni, úgy viszont tetszik a finish.

fblnk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Colette221

2018. április 12.

UPDATE: 3 év után visszatértem hozzá. Alapozókat már egyáltalán nem használok. Valahogy megutáltam őket, nem visz rá a lélek, hogy rákenjem őket az arcomra. Szerencsére már nincs annyi pattanás az arcomon. Eddig csak kőpúdert használtam, de így Glamour-napokon beszereztem ismét. Ha egy kis extrát szeretnék, és pár pattanás megjelenik, akkor ezt használom. Közepes a fedése. Tartósnak is mondanám, bár én fixálom púderrel. Két árnyalatban lehet kapni, amit még mindig nem értek, eléggé népszerű termék, mégis csak a sárga tónusú vonalban mozognak. Gyér a színválaszték.

Én ezt használom már nagyon rég. :) Előtte egy L'Oreal-os BB krémet használtam, az nem volt olyan jó mint ez!

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Mofi

2018. április 8.

Bánom a napot, amikor megvettem, de legalább akciós volt. Szörnyű a színe, tiszta sárga. A szaga meg egyszerűen kibírhatatlan. Igazán rakhatnának ki tesztert ezekből a termékekből is.

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1