KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 1000 , Eladó: mizantrop
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 800 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai

donttellthem

2018. február 5.

Nagyon szeretem, régóta használom, szerintem szépen elfedi a bőrhibákat, viszonylag természetes végeredménnyel.

donttellthem
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 5.

Luna1024

2018. február 2.

Az első BB krémjeim egyike volt, és nem szerettem különösebben, épp ezt mutatja az is, hogy az imént dobtam ki egy szinte teljesen teli tubust belőle (eladásra azért nem tettem fel, mert már lejárt a szavatossága). Azt hiszem, ez mindent elmond... Alapvetően szép bőrképet csinált, eltüntette a kisebb hibákat, nem ült bele a kráter méretű pórusaimba, és viszonylag sokáig az arcomon maradt, tehát tartós, emellett nem zsírosodott jobban a bőröm alatta, mint amúgy (sőt, az első pár órában volt egy kis mattító hatása is), ráadásul az összetevői is meglepően szépek.
Amit nem szerettem benne, az ugyanaz, mint amit a többi általam próbált BB-krémben sem szeretek (kivéve a Pupa BB-jét): oxidálódik, de valami nagyon durván. Ez volt rajtam a diplomaosztómon, és bár reggel felkenve tökéletesnek tűnt a szín (a legvilágosabb, 31-es színkódú "Ivory" árnyalatot használtam amúgy), a későbbi képeket visszanézve nem tudjam, sírjak-e vagy nevessek: a nap során olyan narancssárga lettem, mint szegény Donald Trump jobb napjain... Nézegettem pár blogger tesztjeit is, köztük az egyik külföldi lány BB krémeket összehasonlító posztját, érdemes megnézni szerintem:

Tény, hogy a blogger lányhoz hasonlóan nekem is hipervilágos (ráadásul hideg tónusú) bőröm van, amin talán még inkább meglátszik minden kis hiba, minden színkülönbség, de akkor is nagyon durva, hogy a Garnier mennyivel narancsosabb beütésű a képeken, mint a többi BB, amiket mutat... Rajtam sajnos nevetségesen festett, nem is használtam el végül. Őszintén szólva nem tudok elképzelni olyan bőrt, amin ez a szín természetesen mutatna (nem, még sötétebb, mondjuk kreol bőrön se!), szóval én a magam részéről nem tudom nektek ajánlani, mégha más problémám nem is volt vele, és ár-érték arányban elsőre jónak tűnik is...

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Lovemakeup

2018. január 31.

Próbálok leszokni az alapozókról, de sajnos eben a téli időszakban olyan fakó vagyok, hogy az valami hihetetlen. Ezért próbáltam keresni valamit, amitől picit egységesebb és üdébb lesz a bőröm. Szerencsére megtaláltam ezt a BB krémet. :) Könnyű a használata, tartóssága sem olyan rossz, nem fénylek annyira tőle, kellemes púderes hatása van és a legjobb az egészben, hogy nem érzem azt, hogy valami lenne az arcomon. Ami negatívum, hogy a fedése nem annyira erős és valóban lehetne több színválaszték belőle.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

bova

2018. január 30.

Korábban a Granier BB krém SPF15-öst használtam. Nagyon kedveltem a fedése, illata, állaga, hatása miatt, viszont rendszeresen fénylett tőle a bőröm, és nem csak a nap végén, hanem már a felkenéskor. Aztán a drogériában utánanéztem, van-e esetleg másik termék, ami majdnem ilyen, de mégsem. Csodák csodájára volt. :) Azóta napi használatban van az olajmentes változat. A világos színűt használom, felkenve tökéletesen illik a bőrömhöz, jó alapot ad a többi sminkterméknek, elfedi a bőrhibákat, szem alatti karikákat halványítja, és nem fénylik! Rosszat nem is tudok róla mondani, talán lehetne egy kicsit olcsóbb. Bár elég régóta használom napi szinten, és nem fogy olyan gyorsan. Talán annyi, hogy amikor a bőröm kicsit szárazabb, akkor erre felvíve nem mutat olyan jól a BB krém, de nem is tudom, hogy van-e olyan termék, ami másként viselkedne... 5/5.

UPDATE: 2 éve töretlenül használom. A komolyabb bőrhibák elfedésére nem alkalmas, de ugyebár ezt egy BB krémtől is várhatjuk el. Továbbra is szeretem!

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Bettu

2018. január 26.

Első BB krémem, 1800 Ft-ért vettem akciósan. Semmittevős, csak boltba futkosós, mamához átugrós napokra vettem, amikor azért alapozni nem akarok, de valamivel mégis el kell fedni a bőrhibáimat.
A színválaszték nem volt túl nagy, a legvilágosabbat vettem, ami most még elmegy, de nyáron valószínű vakolatként fog a fejemen virítani. (Vehettem volna egyel sötétebb árnyalatot, bár az meg túl sötétnek tűnt..)
Az illata tetszik, a fedése jó, teszi a dolgát.

Update: Egy csillagot levonok a kevés színválaszték miatt, illetve a fedése sem a legjobb.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Az illata tetszik, a fedése jó, teszi a dolgát.

draculina

2018. január 26.

Régebben próbáltam. Sajnos nagyon kevés a színválaszték, nekem a világosabb szín is rettentő sötét volt. Azon kívül pattanásos lettem tőle és nem éreztem hogy hidratálta volna a bőrömet. Végül pár használat után odaadtam másnak.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

orsi22

2018. január 26.

Nem esküdnék meg rá, hogy ez zsíros bőrre van! Ez tuti!.. Felteszem és nagyon jónak tűnik, de kb 1 óra után ugyanazt látom mint a nem zsíros bőrre kitalált bb krémektől. Szerintem nem éri meg az árát! Szerencsére a dm-ben pont akciósan vehettem meg.
Az illatát imádom, de csak amiatt nem fogom újravenni.

orsi22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 26.

Az illatát imádom, de csak amiatt nem fogom újravenni.

Rencs

2018. január 23.

Jó kis krém :) Kellemes az illata, de a fedése tényleg elég halvány.
És amiét 5* : nem zsírosodik tőle az arcom és jól mattít

Rencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Jó kis krém :) Kellemes az illata, de a fedése tényleg elég halvány.
És amiét 5* : nem zsírosodik tőle az arcom és jól mattít

dizzie

2018. január 21.

A bőrömet egyáltalán nem viseli meg, sőt! Remek mattító hatása van és az illata is remek. Alapozót nem szeretek használni, így esett rá a választás. A bőrömet szerencsére nem nehezíti, nincsen meg az a "maszkos" érzet.
Egy hibája van (de azzal is én nyúltam mellé): A drakula hatás elkerülése végett a medium árnyalatot vettem meg, ami meglehetősen sötét az én bőrömnek.
De ennek ellenére is 5*

dizzie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

De ennek ellenére is 5*

adambfanni

2018. január 17.

Korábban használtam míg nem volt szükségem jobb fedésre, nagyon szerettem.

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Korábban használtam míg nem volt szükségem jobb fedésre, nagyon szerettem.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Sorbitol h 1 1