Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Panda90

2018. március 1.

Imádom! BB krémhez képest nagyon jó, természetes a fedése. Szépen hidratál és nem zsírosodik át az arcom tőle pár óra után.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

Sofisofija

2018. február 26.

Évek óta keresek normális BB krémet , nekem Ő lett a nyerő!! Szépen terül, a bőrhibákat is tökéletesen fedi, egyenletes lesz tőle a bőröm. Szépen mattít!! Alapozó helyett is tökéletes!!

Sofisofija
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

orsay98

2018. február 20.

Első normális bb krémem, hétköznapokon ezt használom alapozó helyett, ha rosszbőr napom van, akkor a kettőt keverve. Majdnem tökéletes, a világos árnyalat van meg, de még így is sötétebb a bőröm színénél, bár legalább ad egy kis színt. Púderezni muszáj, mert nagyon fénylik, de amúgy a tartósságával is meg vagyok elégedve!

orsay98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

misstunic

2018. február 15.

Régóta használom, tetszik, nem szoknék vissza az alapozókra. Összejövetelekre, esti programokra is ezt használom.Púder azért kell hozzá. Hajt a kíváncsiság, így nemsokára kipróbálok más BB krémeket is, de összességében elégedett vagyok.

misstunic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

pandarin

2018. február 10.

a régi verziót nagyon nem szerettem, a színe sem volt jó (nagyon világos a bőröm). de! ez az új olajmentes kiadás nagyon jó, könnyen eldolgozható, szép a színe és a kipirosodott részeket nagyon szépen fedi. annyi trükkje van, hogy állítva kell tárolni úgy, hogy a kupakja legyen felül, mivel nagyon folyékony.

pandarin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

makolaj

2018. február 10.

Szuper kis termék! Hétköznapi smink alapnak tökéletes. Óriási fedés ne várjunk el azért, de az illata és az állaga tökéletes. :)

makolaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

sziluetta

2018. február 8.

Akciósan vettem, egyelőre pár napja használom, nekem tetszik az az eredmény, amit nyújt. A világos árnyalat egészen illik az arcomhoz, kicsit sárgás színe van (az igazat megvallva ez az elő sárgás árnyalatú BB-m), de egyáltalán nem feltűnő, miután szépen eldogozza az ember. Az előző BB krémemet azért voltam kénytelen lecserélni, mert a nagyon zsíros bőrömről nap végére kb. lefolyt, és nagyon fénylett a fejem. Nos ez tökéletesen orvosolta a problémát, egész napos viselet után éppen hogy egy picikét fénylik a homlokom, és az is abszolút természetes.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

donttellthem

2018. február 5.

Nagyon szeretem, régóta használom, szerintem szépen elfedi a bőrhibákat, viszonylag természetes végeredménnyel.

donttellthem
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 5.

Luna1024

2018. február 2.

Az első BB krémjeim egyike volt, és nem szerettem különösebben, épp ezt mutatja az is, hogy az imént dobtam ki egy szinte teljesen teli tubust belőle (eladásra azért nem tettem fel, mert már lejárt a szavatossága). Azt hiszem, ez mindent elmond... Alapvetően szép bőrképet csinált, eltüntette a kisebb hibákat, nem ült bele a kráter méretű pórusaimba, és viszonylag sokáig az arcomon maradt, tehát tartós, emellett nem zsírosodott jobban a bőröm alatta, mint amúgy (sőt, az első pár órában volt egy kis mattító hatása is), ráadásul az összetevői is meglepően szépek.
Amit nem szerettem benne, az ugyanaz, mint amit a többi általam próbált BB-krémben sem szeretek (kivéve a Pupa BB-jét): oxidálódik, de valami nagyon durván. Ez volt rajtam a diplomaosztómon, és bár reggel felkenve tökéletesnek tűnt a szín (a legvilágosabb, 31-es színkódú "Ivory" árnyalatot használtam amúgy), a későbbi képeket visszanézve nem tudjam, sírjak-e vagy nevessek: a nap során olyan narancssárga lettem, mint szegény Donald Trump jobb napjain... Nézegettem pár blogger tesztjeit is, köztük az egyik külföldi lány BB krémeket összehasonlító posztját, érdemes megnézni szerintem:

Tény, hogy a blogger lányhoz hasonlóan nekem is hipervilágos (ráadásul hideg tónusú) bőröm van, amin talán még inkább meglátszik minden kis hiba, minden színkülönbség, de akkor is nagyon durva, hogy a Garnier mennyivel narancsosabb beütésű a képeken, mint a többi BB, amiket mutat... Rajtam sajnos nevetségesen festett, nem is használtam el végül. Őszintén szólva nem tudok elképzelni olyan bőrt, amin ez a szín természetesen mutatna (nem, még sötétebb, mondjuk kreol bőrön se!), szóval én a magam részéről nem tudom nektek ajánlani, mégha más problémám nem is volt vele, és ár-érték arányban elsőre jónak tűnik is...

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Lovemakeup

2018. január 31.

Próbálok leszokni az alapozókról, de sajnos eben a téli időszakban olyan fakó vagyok, hogy az valami hihetetlen. Ezért próbáltam keresni valamit, amitől picit egységesebb és üdébb lesz a bőröm. Szerencsére megtaláltam ezt a BB krémet. :) Könnyű a használata, tartóssága sem olyan rossz, nem fénylek annyira tőle, kellemes púderes hatása van és a legjobb az egészben, hogy nem érzem azt, hogy valami lenne az arcomon. Ami negatívum, hogy a fedése nem annyira erős és valóban lehetne több színválaszték belőle.

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1