Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bova

2018. január 30.

Korábban a Granier BB krém SPF15-öst használtam. Nagyon kedveltem a fedése, illata, állaga, hatása miatt, viszont rendszeresen fénylett tőle a bőröm, és nem csak a nap végén, hanem már a felkenéskor. Aztán a drogériában utánanéztem, van-e esetleg másik termék, ami majdnem ilyen, de mégsem. Csodák csodájára volt. :) Azóta napi használatban van az olajmentes változat. A világos színűt használom, felkenve tökéletesen illik a bőrömhöz, jó alapot ad a többi sminkterméknek, elfedi a bőrhibákat, szem alatti karikákat halványítja, és nem fénylik! Rosszat nem is tudok róla mondani, talán lehetne egy kicsit olcsóbb. Bár elég régóta használom napi szinten, és nem fogy olyan gyorsan. Talán annyi, hogy amikor a bőröm kicsit szárazabb, akkor erre felvíve nem mutat olyan jól a BB krém, de nem is tudom, hogy van-e olyan termék, ami másként viselkedne... 5/5.

UPDATE: 2 éve töretlenül használom. A komolyabb bőrhibák elfedésére nem alkalmas, de ugyebár ezt egy BB krémtől is várhatjuk el. Továbbra is szeretem!

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Bettu

2018. január 26.

Első BB krémem, 1800 Ft-ért vettem akciósan. Semmittevős, csak boltba futkosós, mamához átugrós napokra vettem, amikor azért alapozni nem akarok, de valamivel mégis el kell fedni a bőrhibáimat.
A színválaszték nem volt túl nagy, a legvilágosabbat vettem, ami most még elmegy, de nyáron valószínű vakolatként fog a fejemen virítani. (Vehettem volna egyel sötétebb árnyalatot, bár az meg túl sötétnek tűnt..)
Az illata tetszik, a fedése jó, teszi a dolgát.

Update: Egy csillagot levonok a kevés színválaszték miatt, illetve a fedése sem a legjobb.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Az illata tetszik, a fedése jó, teszi a dolgát.

draculina

2018. január 26.

Régebben próbáltam. Sajnos nagyon kevés a színválaszték, nekem a világosabb szín is rettentő sötét volt. Azon kívül pattanásos lettem tőle és nem éreztem hogy hidratálta volna a bőrömet. Végül pár használat után odaadtam másnak.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

orsi22

2018. január 26.

Nem esküdnék meg rá, hogy ez zsíros bőrre van! Ez tuti!.. Felteszem és nagyon jónak tűnik, de kb 1 óra után ugyanazt látom mint a nem zsíros bőrre kitalált bb krémektől. Szerintem nem éri meg az árát! Szerencsére a dm-ben pont akciósan vehettem meg.
Az illatát imádom, de csak amiatt nem fogom újravenni.

orsi22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Az illatát imádom, de csak amiatt nem fogom újravenni.

Rencs

2018. január 23.

Jó kis krém :) Kellemes az illata, de a fedése tényleg elég halvány.
És amiét 5* : nem zsírosodik tőle az arcom és jól mattít

Rencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Jó kis krém :) Kellemes az illata, de a fedése tényleg elég halvány.
És amiét 5* : nem zsírosodik tőle az arcom és jól mattít

dizzie

2018. január 21.

A bőrömet egyáltalán nem viseli meg, sőt! Remek mattító hatása van és az illata is remek. Alapozót nem szeretek használni, így esett rá a választás. A bőrömet szerencsére nem nehezíti, nincsen meg az a "maszkos" érzet.
Egy hibája van (de azzal is én nyúltam mellé): A drakula hatás elkerülése végett a medium árnyalatot vettem meg, ami meglehetősen sötét az én bőrömnek.
De ennek ellenére is 5*

dizzie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

De ennek ellenére is 5*

adambfanni

2018. január 17.

Korábban használtam míg nem volt szükségem jobb fedésre, nagyon szerettem.

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Korábban használtam míg nem volt szükségem jobb fedésre, nagyon szerettem.

tevepup

2018. január 3.

Nagyon szeretem, finom az illata, nem fullad meg alatta a bőröm, mint az alapozóktól, bár durva bőrhibák elfedésére nem alkalmas, de hát arra ott van a korrektor:)

tevepup
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

koborzoja

2017. december 31.

Évek óta használom. Az alapozótól mindig féltem, napi szinten nem terhelném a bőröm vele. Hétköznapokon kiváló primer, púder, minden nélkül. Kicsit fed, mattít, egész nap fent marad, és nem okoz bőrhibákat. Árban igen kedvező.

koborzoja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

adri4488

2017. december 26.

évek óta használom, az egyik legjobb bb krém

adri4488
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

évek óta használom, az egyik legjobb bb krém

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1