KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 1000 , Eladó: mizantrop
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 800 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai

sttpcsillag

2017. november 20.

Nehezen szántam rá magam, de összességében pozitív csalódás. BB krémhez képest elég jó fedése van. Engem az illata nem zavar, viszont a púderes finishe annál inkább. Úgy vettem észre gyorsan kell vele pacsmagolni, különben foltos lehet a végeredmény.

sttpcsillag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

adel.fiore

2017. november 17.

Jó az illata és BB-krémhez képest jó a fedése is, de hosszútávon mitesszeres lesz tőle az arcom (a denaturált alkohol miatt feltehetően). Már 1,5 éve ezt használom, de nem veszem újra. Akinek érzékeny bőre van, az ne használja évekig.

adel.fiore
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

amja

2017. november 17.

Nagyon szeretem, már többször újra vettem (pedig kevés kozmetikumot szoktam többször megvenni). A fedése nem túl erős, de mivel nem alapozóról hanem BB krémről van szó szerintem ezzel nincs is gond. Én úgyis csak az arcszínem egységesítésére használom elsősorban, komoly problémáim nem szoktak lenni (ha van 1-2 pattanás, arra meg használok korrektort pluszban).
Tetszik, hogy olajmenetes, bár most egy pár hete fél nap után kb. így is zsírosnak érzem az arcbőrömet, pedig amúgy nem szokott az lenni. Pont pár hete használok úgy hidratáló krémet is, így én inkább annak a számlájára írom ezt.

amja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

aalexaa

2017. november 16.

Ezer éve szemezek vele, de mindig lebeszéltem magam, mivel elég vegyesek a vélemények. Most viszont rászántam magam 50%-os kuponnal, és nem bántam meg. Szerintem meglepően erős a fedése az eddig próbált BB krémekhez képest, szépen egységesíti a bőrömet, nem túl sötét a világosabb árnyalata. Az "illata" viszont förtelmes, nagyon erős, nagyon zavaró és felkenés után is sokáig érzem. Nem mattít egész napra, nagyon zsíros a bőröm, így muszáj egyszer újrapúdereznem, de nem vészes. Hétköznapokra megfelelő, elégedett vagyok vele (mondjuk most kijött pár pattanásom, remélem, hogy a pirosbetűs napok miatt, és nem miatta... ha mégis ő lenne a ludas, update-elek).

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

spari193

2017. november 15.

Roseceas-száraz-zsíros-totálvegyesfelvágott arcbőröm van ezért mindig törekedtem a nagyon jó fedésre, lehet ezért sose találtam megfelelő alapozót ami természetes is és fed is.
Már annyira meguntam a sok próbálgatást, kidobott pénzt, stb. hogy gondoltam most már kipróbálok egy "színezett krémet" nagyot már nem veszíthetek - innen szép nyerni :D. A fedése egészséges, nem maszk szerű, de egyenletes, ez nagyon tetszik! Negatívuma hogy átfénylik 3-4 óra után, még nem találtam olyan púdert ami fixálja egész napra (ha van ötlet, szóljatok!:))
Ár-érték arányban megfelelő, nem irritálja a finnyás kis fejem, csak fénylik és azt nem szeretem :( Ha ez is megoldódna, imádnám! :)

spari193
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

minoncica

2017. november 11.

Én még egy arckrémet szoktam felrakni mielőtt a bb krémet felvinném. Eddig ez a kedvenc bb krémem. Nagyon gyosan tudom elkészíteni vele a sminkemet, ezért is szeretem hogy kicsit folyékonyabb és emiatt nem is csíkoz, matt hatást ad. Vele még korrektort sem kell használnom. Bár a nap végére egy picit kopik, de esti arclemosás után látható a legjobban, hogy mennyi mindent fedett le.

minoncica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

pizsiafalon

2017. november 7.

Én hidratálok alá és gyönyörű fénye lesz az arcomnak vele. A színt pedig keverem. (light és medium) A probléma csupán, hogy foltozza a ruháimat mert nem szárad meg rendesen a nap végére sem de talán ettől van ennek olyan természetes fénye az arcomon. Illetve a szárazfoltokat nem emeli ki.

pizsiafalon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Olenas28

2017. október 30.

Az én bőrömet nagyon szárítja, télen nem tudom használni. A fedésével nincs gond, természetes, de mégis szépen fedd.

Olenas28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

biszpiridin

2017. október 29.

Nagyon tetszik az illata, bár még csak néhány hete van meg, én nagyon elégedett vagyok.

biszpiridin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

bogik

2017. október 29.

Nagyon megörültem ennek a krémnek, mert a leírás szerint szuper jó összetevői vannak, viszont már csak otthon vettem észre, hogy ebben bizony parfümnek biztosan kell lennie, mert nagyon erős citrus illata van. És valóban, a dobozon fent van még jó néhány összetevővel, ami az oldalon nincs fent, így megtanultam, hogy a dobozon is érdemes ellenőrizni az összetevő listát, az a biztos! :( Állagra, színre jó az eredmény, csak kár hogy nem bírom az illatosított kozmetikumokat (allergia és fejfájás ...), emiatt nekem csak 2 csillagos :(

bogik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Sorbitol h 1 1