KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 1000 , Eladó: mizantrop
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 800 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai

titina

2012. július 5.

Én eddig az előző változatot használtam púderrel és azt is szerettem, egyáltalán nem használok alapozót március óta. A kíváncsiság győzött és megvettem ezt is. Még csak pár napja használom, de határozottan jobb mint a másik, ehhez púder sem kell és nekem nagyon szép egységes bőrt csinál. Talán egy fokkal a fedése is jobb. Lehet, hogy nem igazi BB krém, de nekem megéri az árát, nálam bevált.

titina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Encs

2012. július 3.

Kíváncsi voltam erre az olajmentes változatra, mivel az előző verzió az én kombinált bőrömnek nagyon nem tetszett. Nos, ez viszont tökéletesen bevált! Nem fényesedett át még a 35 fokos hőségben sem, nem kellett rá púder, elfedi a kisebb hibákat, nekem ennyi hétköznapokra és pláne ilyen meleg időre tökéletesen megfelel:)

Encs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

TijuMK

2012. július 2.

Nem az én bőrtípusomra ajánlja de ennek ellenére megvettem, nyáron rólam is csurog a víz és nem is annyira hámlós húzódós az arcbőröm mint télen. Nagyon jól matít és nem fénylik a bőröm, bár nekem alapból se fényes. 2 árnyalattal világosabb a light változat mint az alapozóm így kicsit fehérít, de nem olyan nagy probléma mintha barna maszkot viselnék. Azt hiszem a sötétebbet kellett volna megvennem. Nincsenek bőrhibáim csak szeplőim azokat viszont jól kiegyenlíti. Hála istennek nincs az a büdös légyírtó szaga mint az előzőnek. Meg vagyok elégedve és nem bántam meg hogy megvettem.

TijuMK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

palmafa

2012. július 2.

Két nekifutással is kipróbáltam a Garnier BB termékeket...Semmit nem fed!Ráadásul nem is lehet szépen egyenletesen eloszlatni.Az első generációstól ki is pattogtam.

palmafa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

jane_doe

2012. július 1.

Ez az első BB krémem úgyhogy nem igazán tudom mihez viszonyítani, de meg vagyok vele elégedve. Ilyen melegbe sokkal kényelmesebb, mint egy alapozó, és nekem púderrel jóformán az egész napot kibírja.

jane_doe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Jazz-meen

2012. június 26.

Én inkább kiváncsiságból vettem meg, mert ahogy egyre többet olvastam a BB krémekről, nagyon érdekelt, hogy mennyivel tud többet egy "sima" színezett hidratálónál. Alapozót amúgy sem sűrűn használtam, most meg pláne nem, mert egy ideje itthon "üdülök", a színezett hidratálóm meg túl sötét, mert azt még szolizós korszakomban vettem.
Szóval, elsőre konkrétan frászt kaptam, ahogy megláttam, mert inkább emlékeztetett alapozóra, mint hidratáló krémre... Nem mertem túl sokat feltenni, de kicsivel több kellett, mint egy arckrémből. Nagyon gyorsan szárad, és bár maga a krém nekem sötétnek tűnik (a light), de felkenve tényleg idomul az arcbőrhöz, nem látszik a bőrön, csak az, hogy az arcom egységesebb színű lett, a kevés és halvány szeplőmet jobban elhalványította. Persze pattanást nem fed, de ezt nem is vártam, viszont a korrektort, amit rákentem, észre sem lehetett venni (ellenben a "sima" színezett hidratálóval, amin világít a korrektor...). Én nem kentem alá semmit, nem érzem, hogy száritana, matt érzést ad, és nem fénylik át. Eddig bevált :) 1500 Ft-ot legalábbis mindenképpen megért, nekem tökéletes arra a célra, amire vettem.

Jazz-meen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

Angi

2012. június 26.

Azért vettem meg, mert high-end kategóriás nagytesóit (áruk miatt) sajnálom magamra kenni itthonra, kutyasétáltatáshoz, boltba elszaladni. Ez sokkal folyósabb, mint a "nagyok", clinique bb pl. sűrű, mint egy alapozó. Hiába olajmentes, nekem púder nélkül átfénylik kb. 2 óra alatt az orromon. Egységesíti a bőröm színét, de nem fed el semmilyen bőrhibát, szem alatti karikákat, tehát ha van pattanásom, vagy nem aludtam, akkor kell korrektor. Ímmel-ámmal hidratál, de nem lesz tőle a bőr selymes és puha. Árban (főleg, hogy akciós volt) nem veszélyes, de érezhető a különbség közte és high-end társai között, csodák sajnos nincsenek. El fogom használni, de újra nem venném meg, mert hiába olcsó, nem igazán nyújt semmit, olyan "mindenből egy kicsit" tud, de igazán semmit sem.
Update: Őt ma szépen kidobdam. Az állam, az orrom és a homlokom tele lett apró pattanással. Semmi mást nem változtattam a napi arcápolási rutinomon, úgyhogy csak ő lehet a bűnös. 2-3 napja az első kis ragyák megjelenésekor még azt gondoltam, biztos csak sok olajos magot ettem, de 17! db-nál rájöttem, hogy nem. Nem veszem el a három csillagot, mert az hogy nekem irritációt okoz, egyéni probléma, másnak ettől még lehet jó, de azt mondom, vigyázzatok vele. Boldogult tinikoromban, kb. 14 évesen lehettem utoljára ennyire pattanásos, nagyon mérges vagyok magamra, soha többet nem kísérletezgetek az arcomon, maradok annál, ami jól bevált.

Angi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Enik

2012. június 25.

Szerintem nagyon jó krém, az elődjétől sokkal jobb, nem kell hozzá púder, szép egyenletes tónust ad a bőrömnek, nem nehezíti el, nyárra tökéletes!-végre nem csillog a "T" vonal :) Az elődje pedig jó lesz a téli időkre :)

Enik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

Corra

2012. június 23.

Én nagyon szeretem, enyhe, természetes fedést ad, és ebben a kánikulában még egyetlen alapozóm sem bírta sokkal jobban:) Tehát nap végére átfénylik, hajlamos lenne lefolyni, ha papírzsebkendővel letörölném, de majd' 40 fokban korpás szeborreás bőrön ez mindennel így van. Ilyenkor hidratáló sem kell alá vegyes/zsíros bőrön, télen én biztos használnék alá egy keveset. Az is igaz, hogy én még púderrel is rögzítem, hogy a pirosítót szebben fel tudjam vinni.

a lényeg szerintem, hogy valóban sokkal jobb, mint az eredeti, attól zsírosbödönné, ápolatlanná vált az arcom, és túl sötét is volt, ez világosabb, illatmentes, könnyedebb, szebben fed és tartósabb is, na meg mattabb.

Soha egy percre sem vártam tőle azt, amit az eredeti BB krémekről olvastam - ezért az árért legalábbis -, minden általam ismert színezett hidratálóhoz viszonyítva viszont eddig ez a legjobb.

Corra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

erika81

2012. június 23.

Én pár napig használtam az eredeti verziót. Egyszerűen szörnyű lett a bőröm, csillogott és kipattogzott. Így elajándékoztam. Megvettem az olajmentes változatot és reménykedtem benne, hogy ezzel minden rendben lesz. Tényleg nem fénylett a bőröm és nekem púderrel elég volt a fedése, csakhogy 5-6 nap alatt ettől is kipattogzott a bőröm és tele lettem apró pattanásokkal, pedig már nem vagyok kamasz. Így visszatértem a clinique alapozómhoz és azt hiszem egy ideig nem próbálkozom bb krémekkel. Lehet hogy másnak beválik, mert a fedésével nekem nem volt bajom, csak az én bőröm nem bírja.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Sorbitol h 1 1