KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Timótea

2012. augusztus 29.

Én teljesen megvagyok vele elégedve!!!
Nekem a fedése teljesen jó, nincsenek bőrhibáim igazán, ezért is döntöttem ez a krém mellett.
Sokkal jobb mint az első BB krém... nem csillog-villog tőle az arcom, és nincsen szörnyen erős szaga. :D Én csak ajánlani tudom!
És annak meg végképp örülök, hogy akciós áron jutottam hozzá 1799Ft.-ért. :)

Timótea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Én teljesen megvagyok vele elégedve!!!
És annak meg végképp örülök, hogy akciós áron jutottam hozzá 1799Ft.-ért. :)

sugar bunnie

2012. augusztus 28.

Kezdetben meg voltam elégedve vele, mára viszont elvétve, sőt lehetőség szerint nem használom! Két hét intenzív használat után jöttek a pattik, stb... Bőröm nekem is átfénylett, nem bírta sokáig még púderrel se. 3*

sugar bunnie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

letta

2012. augusztus 26.

Így nyár végén a lebarnult bőrömhöz kerestem valami könnyű, matt hatású krémet. Alapból kombinált bőröm vam, ami a T-vonalban fél óra alatt brutálul csillog, nyáron a melegben ledob mindent (púder, alapozó), pont ezért szeretem a BB-ket, azok könnyedebbek. Mivel fednivalóm is van (régi pattanásokból maradt hegek és tág pórusok), a színezett hidratálók többsége nem elég. A BB krémeket szeretem, főleg a Missha-t, de egyszerűen nem akartam beruházni annyi pénzt egy sötétebb verzióra, illetve azok nem matt hatásúak, és a 40 fokos melegben nem érzem kellemes viseletnek se a PC-t, se a Signature-t.
A Müllerben most pont 1700 Ft-be került ez, tetszett a színe (sötétebb, medium árnyalat), gondoltam kipróbálom annak ellenére hogy itt, a Krémmánián nem annyira népszerű. És láss csodát, nekem nagyon-nagyon jól működik!
Régóta fájt a fogam egy olyan BB-re ami matt hatású, fed is, és nem okoz pattanásokat.
Lehet hogy megtaláltam....
Nagyon szépen fed, építhető, azonnal matt hatást nyújt, és amit külön szeretek benne: nem ül bele a tág pórusaimba, hanem mintha kisimítaná őket. A fedése számomra tökéletes, kicsit marad csak el a Missha mögött, de nyárra ez nem is baj.
Már csak abban bízom hogy nem okoz majd pattanásokat. Eddig nem látok változást a bőrömön, de még csak a 3. napot töltjük együtt. Ha jönnek a pattik, updatelek!

letta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Lehet hogy megtaláltam....

gale

2012. augusztus 22.

Annyira, de annyira szerettem volna, hogy beváljon... De nem. Egy hét használat után két napig abbahagytam, aztán újra elővettem, szóval egész biztos vagyok benne, hogy ez a bűnös. Az én bőrömet nagyon szárítja, és minden nap újabb 3-4 apró fehér pattanást is kihozott, mintha korábban más is írta volna ezt.

gale
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

florabcdef

2012. augusztus 21.

Nem veszek olyan termékeket amiket tesztelnek állatokon, sajnos azt nem tudtam h garnier végez és úgy vettem meg.. amúgy meg teljes pénzkidobás erre ment el a zsebpénzem, nem fed rendesen és a világos árnyalat is sötét nekem, kipattogtam tőle úgy, hogy 1 pont.

florabcdef
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

pink sunrise

2012. augusztus 19.

Ma lett volna alkalmam hogy akciós áron megvegyem,de azt olvasva hogy narancssárgás árnyalata van természetes fényben,nem szivesen vállalnám be az én hullafehér bőrömmel....Maradok a Missha pc 21-es árnyalatánál,még ha drágább is,mert tudom hogy ez jó nekem télen-nyáron(anyajegyek miatt nem ajánlatos nekem napozni,ezért jó nyáron is)

ÁPDÉJT:) Hát,rossz szokásomhoz hiven sokszor teszek(veszek)olyan dolgokat amiről eleve tudomhogy nem a legjobb...Mikor 30x esett útba a rosszman,csak nem birtam magammal,és megvettem.DE előtte (ciki vagy nem,nem tudom eldönteni)én kiprobáltam egy cseppet a kézfejemen a kisérgető bácsi szőrnyűlködő tekintetétől kisérve.Nem szólt semmit a kedves,ahhoz túlságosan ártatlanul mosolyogtam,és főleg azért mert végülis megvettem:) Állagra hasonlit a Maybelline affinitone-ra(tubusos),és a világosabb szine hasonlit a 09 Opal Rose árnyalatra.Itthon összehasonlitottam a kettőt,és sajnos a bb narancssárgább picivel,de azért nem annyira szőrnyű szine van mint a többi szinezett rokonának.Nekem tetszik ez a csőrös megoldás,ami igazán jol fog ,mivel tényleg egy lötty a megszokott krémes,vastag állagú kencékhez képest.Nagyon szép,"slim" tubusban van,azt hiszem ez vette el az eszem igazán:D azt hiszem nem lesz A kedvenc,de tényleg sokkal jobb mint az elődje,és szinben is kezd emberibb árnyalatokat ölteni.Remélem hogy nem okoz ragyákat vagy ilyesmi,mert akkor egy cifra levél kiséretében megirom Garnieréknek hogy monnnyanak le:)

UPDATE2:Nagyon sárgásnak találom az árnyalatát a nyakamhoz képest,igy a nyári szinemhez kissé világos Brtc Recover bb-hez adok egy pöttyöt belőle és ez ellensúlyozza a kissé szürkés-rózsaszines szint(egyébként ez télen tökéletes,de nyáron már nem tudtam használni egymagában).Igy pont jó:)

Update3(uccsó!):szakitok garnierékkel.Kezdtem megbarátkozni vele,mert a szinkülömbséget is megoldottam,de pattanásszerű...valamiket okozott az arcomra,olyan helyre ahol szinte soha nem szokott pattim lenni.Mikor nem használtam semmit,elmúlt az összes,mikor úira bekentem,ismét kiütött a pofim.Többet nem kisérletezek tőlük semmivel.

pink sunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

eveheart

2012. augusztus 19.

sokkal-sokkal jobb, mint az első generációs változat. nem fénylik, egységes színt ad, kényelmes, könnyű viselni, mióta ezt használom, az alapozóm csak a polcon csücsül, maximum alkalmakkor kerül elő:) ja és nem mellékesen az ára sincs az egekben. nem tudom, a többi, igazi koreai BB mit tud, mert azokat még nem próbáltam, de nekem ez igazán bevált.

eveheart
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

hbogi87

2012. augusztus 17.

Nekem ö lett a favoritom!! Könnyü felvinni, szép tónust ad a börnek, nem nehezíti el az arcot és szuperül tudok rá sminkelni. A hidratáláshoz pedig egy gondolat: semmit nem érnek a krémek külsöleg, ha belsöleg nem hidratálunk, azaz nem fogyasztunk elég vizet. Amióta felkelés után megiszom egy nagy pohár vizet és napközben is legalább 2 liter vizet iszom ( + ezen felül még más folyadékot, tehát mondhatjuk, hogy 3-3,5 liter a napi folyadékfogyasztásom), sokkal szebb lett az arcom és a krémek is jobban hatnak!

hbogi87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

vandino

2012. augusztus 15.

A csomagolás, állag, fedés is teljesen bevált, de nekem attól még kifényesedik a bőröm 3 óra elteltével és könnyen lefolyik az arcról. Rettenetesen alkohol szaga van, soha nem éreztem ilyet alapozónál. Ami feltűnt még mindkét Garnier bb-nél, hogy mindkettőnek kétféle csomagolásút lehet kapni egyszerre, ami nekem elég furcsa.

vandino
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

GossipGirl

2012. augusztus 14.

Nekem tökéletes megfelel, a másiktól szerintem ezerszer jobb. Nincs meg azaz olajos szaga, nem fénylik annyira és jobb, hogy folyékony és nem krémes. Jobban fed, vékony réteggel is, nem úgy, mint a másik. De egy csillagot levonok, mert a színekből nem túl nagy a választék.

GossipGirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1