Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi
Állapot: Többször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1600 Ft , Eladó: TamiKiss
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
bettina_t

2012. október 30.

Alapvetően zsíros bőrrel vagyok "megáldva", pattanásokkal mérsékelten, így nálam állandó rutin volt az alapozó+púder kombó indulás előtt. De aztán jött a Garnier BB :) Na jó, púdereznem most is kell a T-vonalamat, de alapozóhoz azóta nem nyúltam, mióta megvan a kicsike. Tökéletesen fed, nálam a teljes napot bírja, szuperül hidratál.

bettina_t
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Márti22

2012. október 29.

Imádom!Egyszerűen tökéletes a fedése, nem zsírosodik a T-vonalam,nem fénylik és olyan szép egységes bőrszínem lesz,mint ha vmi porcelán baba lennék =D Tuti újra vásárolom!

Márti22
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

narancsdzsem

2012. október 27.

Nagyon jó lett ez az olajmentes variáció, tényleg. A kevert bőrt szépen mattítja, persze a T-vonal zsírosodik így is, úgy is, de legalább nem fénylik vele.
Szerintem inkább alapozó mint hidratáló, de szívesebben nyúlok ez után hétköznapokon.
A light árnyalat nagyon sápasztott, úgyhogy azt kizárólag Hófehérkéknek ajánlom. A medium teljesen jó egy átlagos arcra. :)

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

reku87

2012. október 22.

Nyáron vettem. Azóta is előszeretettel használom. Hamarabb nyúlok utánna, mint az alapozóm után. A bőröm szereti, igaz a T- vonalam egy idő után csillogni kezd, de ez egy kis púderrel palástolható.

reku87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Layla

2012. október 13.

Hosszú évekig küzdöttem pattanásokkal, a kozmetikusnak és bizonyos krémeknek hála nagy nehezen sikerült visszaszorítani ezt a problémát. Utána jött a BB krém... Gondoltam kipróbálom, jókat hallottam róla. Eredmény: Az arcom rondább lett, mint valaha, tele voltam pattanásokkal. Még mindig szörnyű a helyzet, igaz, már több mint 2 hónapja nem használtam.

Layla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 13.

-Viktória-

2012. október 8.

Nem használok alapozót, szerencsére nincs rá szükségem. Azért ruháztam be BB-re, mert gondoltam, ha valami alkalomra teljes sminket akarok, akkor jó alternatíva lesz alapozó helyett. Amit szerettem volna: minimális fedés, matt arcbőr. Ezt számomra teljesítette. Pattanásokat, irritációt nem okozott.
Koreai BB-t nem próbáltam, de nem is szeretnék. Nincs velük bajom (pláne így látatlanban), de valamiért engem nem vonzanak.

-Viktória-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 8.

BettinaJ

2012. szeptember 24.

Én kb. 1 hónapja vettem meg és használom.(amióta suli van minden nap) Nagyon tetszik! Szép fedés, hidratál és nem kell sok belőle. 1 csillagot levontam mert nem segít a zsíros bőrömön de nagyon szeretem, valószínűleg újra megveszem!

BettinaJ
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

diaziana

2012. szeptember 23.

Sokat vacilláltam, beruházzak-e rá, főleg az ellenvéleményeket olvasva. Aztán kedvező, 1700 Ft-os áron nézett velem szembe a drogéria polcáról, úgyhogy gondoltam, ennyiért megér egy próbát. A két elsődleges szempontom az arcszínem egységesítése és a fényvédelem volt. Ennek a kettőnek tökéletesen eleget is tesz. T-vonalban ettől is fénylik a bőröm, de ezen még egy alapozóm vagy koreai BB-krémem se tudott változtatni önmagában. Minimális transzparens púderrel ez is kiküszöbölhető, így az eredmény is tartósabb. A színválasztástól tartottam leginkább. A nyári színemhez (színnek azért erős túlzás nevezni) tökéletesen igazodik a világosabb változat. Irritációt, pattanásokat eddig nem okozott. Összességében elégedett vagyok vele, kellemes érzés viselni. Bízom benne, hogy hosszú távon is jóban leszünk.

Update: csatlakozom a csalódottak táborához. Pár használat után ronda, makacs pattanások lettek az arcomon. 1 hónapig tartó küzdelem árán sikerült megszabadulnom tőlük (hála a koreai BB-krémeknek). Kuka.

diaziana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

amyesther

2012. szeptember 19.

Láttam a tévében a giga-mega reklámkampányt, azzal a gyönyörű modellel.
Jajj, mekkora hiba volt bedőlni....
Nem igazán használtam alapozót, mert a korrektor általában elégnek bizonyult. A reklámhoz hasonlóan pontokba szedve írom a véleményemet. :)

1. dolog, amiért megvettem: oxidálódik, így tökéletesen egybeolvad a bőrömmel. Nem olvad ez sehova, csak folyik és ''oszol''.
2. dolog, amiért megvettem: nem kell a szemem alá korrektor. De, kell.
3. dolog, amiért megvettem: nem hagy foltot.
Nem tudom, pontosan ez mit jelenthet, de amikor leveszem a pulcsimat a nyakánál mindig találok barna foltokat, pedig borsónyit oszlatok el az egész arcomon.
4. dolog, amiért megvettem: ápoló, hidratáló összetevőket tartalmaz.
Hát ez igaz, csak mivel mégiscsak egy alapozószerűség maximum egy randi idejéig hagyom fönt, majd arctisztítóval lemosom. Nem szívja be a bőröm a hidratáló összetevőket.
5. dolog, amiért megvettem: fényvédőt tartalmaz.
Gyakorlatilag ezért kapja a kemény egy csillagot (mittesszerképző, tehát a pénzkidobás határon is túllép).
De: mivel ''bőrtökéletesítő'', csak a problémás területekre kentem. Elég szekszin és vicces formában sikerült leégnem egy városi séta után.

Ha elfogy -feltéve, ha lesz ilyen- nem veszem meg.

amyesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Láttam a tévében a giga-mega reklámkampányt, azzal a gyönyörű modellel.
Jajj, mekkora hiba volt bedőlni....

2. dolog, amiért megvettem: nem kell a szemem alá korrektor. De, kell.
3. dolog, amiért megvettem: nem hagy foltot.
4. dolog, amiért megvettem: ápoló, hidratáló összetevőket tartalmaz.
5. dolog, amiért megvettem: fényvédőt tartalmaz.

Ha elfogy -feltéve, ha lesz ilyen- nem veszem meg.

Lujza1104

2012. szeptember 18.

Először az olajos változatát vettem meg ennek a BB krémnek, amitől persze az alapból is zsíros bőröm még zsírosabb lett. Aztán - kicsit félve ugyan - de megvásároltam ezt az olajmenteset, gondoltam próba szerencse. Csalódtam benne, de a lehető legkellemesebben! Ér annyit, mint egy kis alapozó, legalábbis én ettől több alapozót amúgy sem tennék fel, de a bőröm addig is hidratálva van és valóban mattit. Imádom!

Lujza1104
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1