Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi
Állapot: Többször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1600 Ft , Eladó: TamiKiss
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
tauromi

2012. szeptember 18.

Már régóta szemeztem vele, de csak most jött össze, hogy beszerezzek egy BB terméket és... Úristen! A kedvencem!!! Nagyon jól fed. Még az apróbb bőrhibákat is kiválóan elfedi, nagyon szép matt hatása van, ami engem abszolút meggyőzött. Nagyon jó make up alap.

tauromi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Feketepárduc

2012. szeptember 15.

Nagyon klassz! Megfizethető és árához képest (is) szuper kis termék. Az arcbőrt egységesíti, a pirosságot halványítja. Jó további sminkalap. Egyedül az alkoholos illatáért kár, a száraz bőrre való verzió illata sokkal jobban tetszik.

Feketepárduc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Angi.retro

2012. szeptember 15.

Mivel jöttek a kuponos akciók erre vártam, hogy beszerettem 25 % kedvezménnyel, +15 százalék 1300 Ft-ért vásároltam! :)
Nagyon szeretem gyönyörű a fedése, eltünteti azt amit kell és szép egységes matt bőröm lett tőle, nálam nem is fényesedett ki nap végén is csak kicsikét! Maximálisan 5 csillag. Remélem lesz még valamilyen újságba kupon mert még egyet beszerzek!!!! :))))

Mivel találkoztam Maybelline BB kuponnal rajta is elgondolkodtam, de teszt után kiderült, hogy a 8 dologból amit ígér szinte semmit sem nyújt. Alig volt fedése kifényesedett és még mennyiségre is kevesebb 2400 Ft érte pénzkidobás, de még 1200 -at sem adnék érte. Örülök, hogy bevált az olajmentes BB! Más nem is kell!

Angi.retro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Christal

2012. szeptember 1.

Felkenés után gyönyörű, egységes és valóban matt arcbőrt eredményez. Fedés nekem pont megfelel, mert nincsenek bőrhibáim "csak" nagyon zsírosodik a bőröm. Ezért, vagy a krém ilyen eleve, azt nem tudom, de fél-1 óra múlva már borzalmasan fénylik tőle az arcom, hiába púderezem le magam akár milyen vastagon. Azzal sajnos nem megyek sokra ha fél óráig nagyon szép, ezért csak 3 csillagot adok, normál bőrűeknek talán jó lehet.

Christal
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

mellesleg

2012. augusztus 30.

Már régóta használom megelégedéssel a sima Garnier BB-t, bár kevert a bőröm, nekem púderrel mégis megfelel. Amint megláttam ezt, rögtön megvettem, mert nekem is gondot okoz a csillogás, főleg ilyenkor nyáron...
Nos... az állaga ahogy előttem is írták, iszonyú folyós, és itt veszik el nekem az egésznek a lényege, legyen bármilyen jó is ez a krém. Az előzőben azt szerettem, hogy tényleg olyan, mint egy krém, sűrű, nappali krémet is helyettesíti. Ez viszont olyan mint egy alapozó, így én nem is kézzel, hanem duo fibre ecsettel viszem fel... csak így oda a varázsa...
A végeredmény mattabb, viszont ez sem bírja túl sokáig púder nélkül rajtam...
A színe viszont sokkal jobb, mint a másiknak, nekem nagyon világos a bőröm, és ez sokkal világosabb, mint az eredeti változat... ettől függetlenül nekem pár használat után igencsak elment tőle a kedvem a fenti okok miatt... Viszont megvettem az Essence barackos színezett hidratálóját is, meglátjuk :)

Ja, és a hidratáló hatása is hagy némi kívánni valót maga után, pedig most nyár van, mégsem ad elég nedvesség a bőrnek (legalábbis az enyémnek nem)

Így fájó szívvel csak 3ast adok, mert azt hittem, a másik fajta alternatívája lehet a kombinált bőrűek számára, de valahogy ezt most elkapkodtad kedves Garnier...

Update:
Most újra ezt vettem elő, mert nagyon piszkálta a csőrömet ez a bbkrém, az essence színezett hidratálót lenyúlta az unokahúgom, a sima garnier bb pedig elfogyott.
Az a helyzet, hogy megszerettem. Még mindig ecsettel viszem fel, szépen terül így. És most, hogy már nincs 45C árnyékban, már nem zavar ha le kell mattítani egy kis porpúderrel. Így viszont nekem bababőrt csinál. Egy két pattanásom van csak, azokat ha kell, még korrektorral elfedem, de anélkül sem vészes. Szóval most fellángoltam vele kapcsolatban, ha még a bőrképemen is javít, akkor szuper lesz :)

mellesleg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

A végeredmény mattabb, viszont ez sem bírja túl sokáig púder nélkül rajtam...

Update:

Timótea

2012. augusztus 29.

Én teljesen megvagyok vele elégedve!!!
Nekem a fedése teljesen jó, nincsenek bőrhibáim igazán, ezért is döntöttem ez a krém mellett.
Sokkal jobb mint az első BB krém... nem csillog-villog tőle az arcom, és nincsen szörnyen erős szaga. :D Én csak ajánlani tudom!
És annak meg végképp örülök, hogy akciós áron jutottam hozzá 1799Ft.-ért. :)

Timótea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Én teljesen megvagyok vele elégedve!!!
És annak meg végképp örülök, hogy akciós áron jutottam hozzá 1799Ft.-ért. :)

sugar bunnie

2012. augusztus 28.

Kezdetben meg voltam elégedve vele, mára viszont elvétve, sőt lehetőség szerint nem használom! Két hét intenzív használat után jöttek a pattik, stb... Bőröm nekem is átfénylett, nem bírta sokáig még púderrel se. 3*

sugar bunnie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

letta

2012. augusztus 26.

Így nyár végén a lebarnult bőrömhöz kerestem valami könnyű, matt hatású krémet. Alapból kombinált bőröm vam, ami a T-vonalban fél óra alatt brutálul csillog, nyáron a melegben ledob mindent (púder, alapozó), pont ezért szeretem a BB-ket, azok könnyedebbek. Mivel fednivalóm is van (régi pattanásokból maradt hegek és tág pórusok), a színezett hidratálók többsége nem elég. A BB krémeket szeretem, főleg a Missha-t, de egyszerűen nem akartam beruházni annyi pénzt egy sötétebb verzióra, illetve azok nem matt hatásúak, és a 40 fokos melegben nem érzem kellemes viseletnek se a PC-t, se a Signature-t.
A Müllerben most pont 1700 Ft-be került ez, tetszett a színe (sötétebb, medium árnyalat), gondoltam kipróbálom annak ellenére hogy itt, a Krémmánián nem annyira népszerű. És láss csodát, nekem nagyon-nagyon jól működik!
Régóta fájt a fogam egy olyan BB-re ami matt hatású, fed is, és nem okoz pattanásokat.
Lehet hogy megtaláltam....
Nagyon szépen fed, építhető, azonnal matt hatást nyújt, és amit külön szeretek benne: nem ül bele a tág pórusaimba, hanem mintha kisimítaná őket. A fedése számomra tökéletes, kicsit marad csak el a Missha mögött, de nyárra ez nem is baj.
Már csak abban bízom hogy nem okoz majd pattanásokat. Eddig nem látok változást a bőrömön, de még csak a 3. napot töltjük együtt. Ha jönnek a pattik, updatelek!

letta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Lehet hogy megtaláltam....

gale

2012. augusztus 22.

Annyira, de annyira szerettem volna, hogy beváljon... De nem. Egy hét használat után két napig abbahagytam, aztán újra elővettem, szóval egész biztos vagyok benne, hogy ez a bűnös. Az én bőrömet nagyon szárítja, és minden nap újabb 3-4 apró fehér pattanást is kihozott, mintha korábban más is írta volna ezt.

gale
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

florabcdef

2012. augusztus 21.

Nem veszek olyan termékeket amiket tesztelnek állatokon, sajnos azt nem tudtam h garnier végez és úgy vettem meg.. amúgy meg teljes pénzkidobás erre ment el a zsebpénzem, nem fed rendesen és a világos árnyalat is sötét nekem, kipattogtam tőle úgy, hogy 1 pont.

florabcdef
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1