Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fenvik

2012. július 23.

Nagyon tetszene, ha világosabb lenne. Nekem még a világos árnyalat is sötét sajnos. Amúgy jól fed, egyenletessé teszi az arcbőrt. De sajnos nekem nem jó a szín. :( Elajándékozni jó lesz... :(
4 csillagot kap, mert végül is jó kis krém, csak a színválaszték kevés.

fenvik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

4 csillagot kap, mert végül is jó kis krém, csak a színválaszték kevés.

ernestina

2012. július 20.

Olvastam a bejegyzéseket, hol elbizonytalanodva, hol meggyőzve, hogy érdemes-e kipróbálni. Végül megvettem. Az arcomon nyáron előjönnek barna pigmentfoltok, ezért a sötétebb árnyalatot választottam. Az állagával, illatával (igazából nagyon enyhén érezhető felvitelkor, később egyáltalán nem) meg vagyok elégedve. A bőröm színét egységesítette, mondhatni úgy fed mint az alapozóm. Tettem rá egy leheletnyi áttetsző porpúdert és némi pirosítót is. Korrektort nem használtam. Az első "tesztnap" egy igazi lótás-futásból álló nap volt, de végig helyt állt. Természetes fényviszonyok között és esti lámpafénynél is jól mutatott. Kipróbáltam milyen ha csakis ez a krém fedi az arcomat, pici pirosítóval. Teljesen természetes hatású, kellemes "viselet".

ernestina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.

2012. július 16.

Egyszer már kapott tőlem egy 5öst de mégis levonok egy csillagot annyira de annyira alkohol szaga van :/ Meg én kicsit hámlok is tőle, nyáron még szódával elmegy de ezt nem nekem találták ki sajnos, maradok a jól bevált bár elég drága 6500forintos alapozómnál és a Garnier essential hidratáló krémemnél.

TijuMK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

All for beauty

2012. július 16.

nekem bejött.nemrég vettem. a világosabbat vettem meg mert inkább legyen világos a bőröm nyáron és javítok púderrel mint hogy ősz közepén meg tél elején túl sötét legyen és agyonszolizottnak nézzek ki. jól fed,matt, egész jól bírja. inkább ezt használom mint az alapozót.nem túl problémás a bőröm szóval nekem tökéletes :)

All for beauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

rosa.love

2012. július 14.

Valaki magyarázza el nekem, hogy ha ezt a krémet használod (púderrel ráadásul, mert ugye nem elég tartós, ja,hogy amúgy 5 lépést hívatott egyben kipipálni de nem teszi), szóval ez miért jobb mint egy tökéletes fedésű alapozót lehelet vékonyan felkenni?:D

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 14.

kikcse

2012. július 11.

Tegnap vettem meg a Rossmann-ban 1799 Ft-ért, a medium színűt. Eddig a
Missha Perfect Cover-t használtam, de ebben a nagy melegben az már soknak tűnt, a nyáron még olajosabbá váló bőrömnek. Már felkenéskor csillogott az arcom, és púderezni kellett. Ezek után jött az Isteni szikra, hogy kipróbálom ezt, mivel ez egy olajmentes készítmény és kifejezetten zsíros bőrre való. Hát eddig hozta a hozzá fűzött reményeket!!:) Tényleg nem zsíros, kicsit folyós (de ez engem nem zavar mit itt sokan másokat), a fedése pont elég. Még púdert sem kellett tennem az arcomra, olyan matt lett. Nekem eddig nagyon tetszik, és az ára is meggyőzött, mivel nem mindig tehetem meg, hogy 8000 Ft-ot adjak ki egy krémért. Én kombinált/zsíros bőrre mindenképp ajánlom, és még mindig akciós a Rossmannban.:)

kikcse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Tegnap vettem meg a Rossmann-ban 1799 Ft-ért, a medium színűt. Eddig a

varadi85

2012. július 10.

A Garnier első BB krémjét szó szerint utáltam, de örülök, hogy nem hagytam hogy ez befolyásoljon és megvettem ezt is, és milyen jól tettem. Nagyon bejött: sokkal könnyebb az állaga, nincs olyan erős illata, szépen egységesíti az arcbőrt, és mattít is, halványítja a pórusokat és foltokat. A 40 fokos hőségben púderrel nekem kb 5 órát bírta, ami szerintem nem rossz.

varadi85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

titina

2012. július 5.

Én eddig az előző változatot használtam púderrel és azt is szerettem, egyáltalán nem használok alapozót március óta. A kíváncsiság győzött és megvettem ezt is. Még csak pár napja használom, de határozottan jobb mint a másik, ehhez púder sem kell és nekem nagyon szép egységes bőrt csinál. Talán egy fokkal a fedése is jobb. Lehet, hogy nem igazi BB krém, de nekem megéri az árát, nálam bevált.

titina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 5.

Encs

2012. július 3.

Kíváncsi voltam erre az olajmentes változatra, mivel az előző verzió az én kombinált bőrömnek nagyon nem tetszett. Nos, ez viszont tökéletesen bevált! Nem fényesedett át még a 35 fokos hőségben sem, nem kellett rá púder, elfedi a kisebb hibákat, nekem ennyi hétköznapokra és pláne ilyen meleg időre tökéletesen megfelel:)

Encs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

2012. július 2.

Nem az én bőrtípusomra ajánlja de ennek ellenére megvettem, nyáron rólam is csurog a víz és nem is annyira hámlós húzódós az arcbőröm mint télen. Nagyon jól matít és nem fénylik a bőröm, bár nekem alapból se fényes. 2 árnyalattal világosabb a light változat mint az alapozóm így kicsit fehérít, de nem olyan nagy probléma mintha barna maszkot viselnék. Azt hiszem a sötétebbet kellett volna megvennem. Nincsenek bőrhibáim csak szeplőim azokat viszont jól kiegyenlíti. Hála istennek nincs az a büdös légyírtó szaga mint az előzőnek. Meg vagyok elégedve és nem bántam meg hogy megvettem.

TijuMK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1