KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 1000 , Eladó: mizantrop
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 800 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai

florien

2012. június 22.

Pár napja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Az előző változatához képest sokkal de sokkal jobb mivel nem fénylik. A fedése igaz hogy nem túl jó de ennek a krémnek nem ez a lényege. Ez egy színezett hidratáló ami UV védőt is tartalmaz nem összekeverendő egy alapozóval. :))

florien
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 22.

dora_valter

2012. június 10.

Ahogy alább is írták, ég és föld az original és az olajmentes garnier bb. Előbbi rettentő fényes (nyárra mindenképp); zsíros. Utóbbi felé még púder sem kell! Nekem egy hete van meg, ezalatt érezhetően jobb állapotba került a bőröm. Jellemzően világosabbak a színei, mint az originalnak, a fedése pedig egyértelműen erősebb. Kevesebb is kell belőle, bár ha sokat teszek fel, akkor se kelt maszkhatást. Ezenkívül amit még elmondhatok róla, hogy az állaga folyékonyabb, ezt döntse el mindenki magának, hogy jó-e avagy nem, a piros foltokat remekül halványítja kevés is belőle, hamar beszívódik, rétegezhető. Összességében remek, azt hiszem tavasztól őszig tökéles lesz, télen pedig majd elhasználom a másikat.

dora_valter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 10.

Linda83

2012. június 9.

Tegnap vettem meg a krémet 2000-ért a DM-ben (pontosan azt hiszem 1990 volt) még csak egyszer használtam, tehát messzemenő következtetéseket nem tudok leszűrni, amit tapasztaltam:
Nagyon folyós, kevés kell belőle viszont nekem fél másodperc alatt be is szívta a bőröm és teljesen matt lett és egyenletes, a fedése enyhe,nekem ez bőven elég, akinek pattanásai vannak annak biztos kell hozzá korrektor és/vagy púder. Én a medium/normál árnyalatot vettem meg, nekem ez is világosnak tűnik, de a bőrömhöz valahogy idomul és nem világosítja ki az arcomat.
A másik BB krémhez viszonyítva teljesen más, az olyan volt, mintha zsírral kentem volna be az arcomat és 1 óra múlva már le is kellett mosnom, mert borzalmasan néztem ki.
1 hét után még írok róla, hogy szuperál.

Linda83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

1 hét után még írok róla, hogy szuperál.

Sheila

2012. június 7.

Na, megvettem, DM-ben már lehet kapni.
2 napja tesztelem, eddigi tapasztalat:
- kisebb kiszerelés mint a másik (az 50 ml, ez pedig 40), viszont drágább
- borzasztóan folyós, híg, ezért nekem kissé nehezebb elkenni, illetve kiszámítani a megfelelő mennyiséget
- gyorsan beszívódik, nem zsíros
- kevés fedés
Viszont hatása a zsíros bőrűeknek a másikhoz képest ég és föld! Nem fénylik!!! :-)

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Na, megvettem, DM-ben már lehet kapni.
2 napja tesztelem, eddigi tapasztalat:
- kisebb kiszerelés mint a másik (az 50 ml, ez pedig 40), viszont drágább
- gyorsan beszívódik, nem zsíros
- kevés fedés

rozsaszonja

2012. június 4.

Én ugyanannyiért vettem mint nem akciósan a normál bőrre valót.
Ma teszteltem, de megjegyzem, hogy zsíros bőrre a másikat is használtam, púderrel.
Kicsit megijedtem a felvitelkor mert a krém állaga még olajosabbnak látszott, mint a másik, de való igaz, hogy a bőrömön nem csillogott annyira, viszont szárító hatást még véletlenül sem tapasztaltam. Szerintem ez való normál bőrre, a másik pedig szárazra.:)
Ma a nagy melegben kicsit fénylett a bőröm alatta, viszont egyáltalán nem olvadt le.
Hatásában a fedése korrekt, kisebb bőrhibákra kiváló, természetesen sötétítette a fakó, sápadt bőrömet. Valahogy nekem nagyobb öröm volt használni, mint a régit, de lehet, hogy csak a kecsesebb külső bolondított meg. Összetevőiben nem látok sok változást, de talán aki nem használ hozzá alapozót, púdert, reálisabb a különbség felfedezésében.

rozsaszonja
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Én ugyanannyiért vettem mint nem akciósan a normál bőrre valót.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Sorbitol h 1 1