KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jacint1111

2012. augusztus 10.

Nagyon akciósan vettem a DM-ben. Viszont nekem (még?) sima tubusos, nem olyan hosszúkás a teteje, így folyik össze-vissza a tubusból... a fele a kupakban kötött ki.
- Kis kitérő: Nem vagyok alapozópárti, nem bírom őket elviselni az arcomon. Hosszú ideje hidratáló krémet használok, és rá a Max Factor Creme Puff-t nagy ecsettel felvíve. De már régóta szemezgetek valamiféle BB krémmel, ez lett a vége. -
Nos, nekem egészen jól fed, tényleg jól egységesíti az arcomat, de (valószínű hogy ez az én hülyeségem) nekem ez is sok.... Nekem olyan mint egy alapozó... Persze az is lehet, hogy nem a legnagyobb melegben kellett volna kipróbálnom. Viszont múlt héten esküvőre mentem, a smink alá ez volt az alap. Jól kitartott, szép volt tőle a bőröm. De ismétlem, nekem napi használatra sok. Lehet még kipróbálom télen is, és update-elek (bár mellesleg a fényvédőssége miatt vettem nyáron...).

jacint1111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

zita.herkovics

2012. augusztus 10.

pénzkidobás volt, zsírosított a bőrömön! nem fed rendesen, és a napon mintha folyt volna...

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Fevi

2012. augusztus 8.

Véleményem szerint sokkal jobb az első BB krémnél. Folyósabb állaga miatt könnyebben eltudom dolgozni és nem fénylik úgy az arcom. Biztosan újra fogom venni

Fevi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

picinke

2012. augusztus 8.

Nekem sajnos egy nap után(!) apró kiütések jöttek ki a tőle az orromnál. Néhány nap múlva újra próbálkoztam vele, de ugyan az lett a hatás. A zsíros bőrrel se tudott mit kezdeni.

picinke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

lovemiyu

2012. augusztus 7.

Én biztos, hogy újra fogom venni, bár nem mondanám, hogy szebb lett a bőröm, de rosszabb sem. Nem pattogok ki tőle szerencsére és végre az arcomnak is van valami színe így nyáron. (mindig fehérebb az arcbőröm mint máshol) Eddig színezett hidratálót használtam, de ez valahogy jobban fed és olyan egészségesen "sugárzik" a bőröm. Ha éjszaka megfelelően hidratálunk, akkor nappal nincs szükség arra, hogy alákrémezzünk, de télen biztos kell majd a plusz hidratálás. Kicsit finomíthatná jobban a pórusokat. Egyszóval nem csodaszer, de nekem eddig ez vált be a legjobban és a tubus is nagyon szép. :)

lovemiyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Vikcike

2012. augusztus 2.

Elsősorban azért örültem, mert akciósan vettem a Rossmann-ban 1799 Ft-ért. Azért ezt a típust választottam, mert olvastam a "varázsszót": pattanások... Szóval ő nyert az olajos társa ellen. Tegnap kipróbáltam. Amikor letekertem a kupakot, halálra rémültem, Te jó ég hiába vettem meg, ez tuti, hogy világos lesz nekem (a "normál" árnyalatot vettem). Fölkentem és jött a csoda: igen, tényleg világos volt kb. addig amíg el nem dolgoztam teljesen, de utána, a szemem láttára olvadt tökéletesen egybe a bőrszínemmel. Tényleg azonnal szebb lett a bőröm, nem fed tökéletesen, de üsse kavics, mert nagyon kényelmes viselni. Az illata olyan semmilyen, de meg lehet barátkozni vele, engem sminkeknél és arckrémeknél az illat érdekel a legkevésbé. Szóval nálam csillagos ötös. Ha nagyon kukacoskodni akarok, akkor ideírom, hogy pár óra után fénylett a bőröm a T-vonalban, de szerintem, de ugyebár semmi sem tökéletes. Nagy valószínűséggel újra fogom vásárolni!!!

Szerk.: kb 1 hónapja használom, szinte minden nap, néha 2 rétegben. Még mindig szépen fed, szép a bőröm amikor viselem. Este lemosom és másnap reggel jönnek a bajok: kiütések vagy nem tudom mik, de se mitesszer, se pattanás, olyan kiütés-félék, nem is tudom... Eddig azt hittem, nem a krémtől, de aztán többen is írtátok, hogy hasonló problémáitok vannak. De amikor felkenem meg olyan szép... Nincs szívem nem használni, kidobni meg pláne. Elkövettem azt a hibát, hogy akciósan megvettem az olajosat is, kipróbáltam a kezemen, nagyon meggyőzött, mondván jobb lesz télre a száraz bőrömnek, de kicsit félek használni. Nem tudom mit csináljak, mert alapból nem tökéletes a bőröm, sajna nem vagyok azon kevés szerencsések egyike, akik alapozó nélkül is bátran mennek utcára. Szóval kicsit meg vagyok lőve, mit használjak. Mindenesetre 2 csillag minusz a kis kiütés-félék miatt!!!

Vikcike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

ni89ta

2012. augusztus 1.

Mivel mostanában kevesebb bőrhibám van (korábban eléggé pattanásos voltam), így az alapozókat végre színezett hidratálóra cserélhetem. Egy barátnőmnél kipróbáltam az első Garnier BBt, ami bejött. A boltban viszont megláttam ezt, ami jobban illik a bőrtípusomhoz, szóval ezt hoztam haza.
Nem bántam meg, szinte nem is látszik, hogy rajtam van, de szép egységessé teszi az arcomat. Még csak 1-2 hete használom, eddig 4 pont.

ni89ta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

boribon

2012. július 30.

Könnyű kis krém, sokkal jobb mint másik Garnier bb krém, attól úgy ragyogtam mint egy karácsonyfa! Színben is sokkal világosabb, mint a másik, nekem külön jó mert a világos a bőröm. Nálam nem okozott irritációt sem! árban elfogadható, megéri főleg így nyárra

boribon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Xanja

2012. július 27.

A világosabb árnyalatot vettem meg, először kicsit megijedtem, mert nagyon sötétnek tűnt az én hófehér bőrömhöz, de felvitel után pár perccel, vékony rétegben már egész szépen illeszkedett a bőrszínemhez. Valamelyest mattít, ugyanakkor egészséges ragyogást ad az arcnak. Az állaga nagyon folyós, könnyű eloszlatni, a kisebb bőrhibákat szépen elfedi. Nem irritálja a bőröm, nem pattogtam ki tőle - nálam ez maga a csoda, szóval megérdemli az 5 csillagot :)

Xanja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

RoseBallerina

2012. július 27.

Írtam róla bővebben tesztet a blogomon: http://roseballerina.blogspot.hu/2012/07/teszt-garnier-bb-krem-olajmentes.html.
Ha van kedvetek, nézzétek meg, nekem bevált, úgyhogy 5 csillagot kap.

RoseBallerina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 27.

Ha van kedvetek, nézzétek meg, nekem bevált, úgyhogy 5 csillagot kap.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1