KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 1000 , Eladó: mizantrop
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen
Ár: 800 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai

roniela

2017. szeptember 3.

Jó állagú Bb krém, mivel olajmentes, kellemes viselni, nem fullasztó, és nem nehezül el az arcbőr alatta. Kompatibilis a korrektorral, könnyű rá építeni, kitűnő alapot ad a sminknek. Ráadásul nem emeli ki a száraz részeket. Meg vagyok elégedve vele!

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

rabiildiko

2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem a BB termékeket, köztük ezt is.
Nagyon jó állagúak és könnyű felvinni,
nincs olyan érzésem , hogy egy -két plusz réteg lenne az arcomon. Természetes hatást nyújt. :)
Love it!

rabiildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem a BB termékeket, köztük ezt is.
Nagyon jó állagúak és könnyű felvinni,
Love it!

jdooora

2017. augusztus 7.

Évek óta a kedvenc BB krémem, a sminkes rutinom megbízható alapját képezi a hétköznapokban. Bár néha elkap a vágy másokkal kísérletezni, mindig visszatérek ehhez. A "Normal" árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz, felvitel után pár perccel mintha alkalmazkodna hozzá és teljesen egybeolvad vele - tényleg mintha nem lenne rajtam semmi, egyszerűen csak szebb a bőröm összképe. Nekem elég hozzá egy kevés korrektor a sötét karikákra és esetleges bőrhibákra, majd púderrel fixálom. Egy-két újrapúderezéssel a T-zónában jól bírja az egész napot :)

jdooora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Nixi92

2017. augusztus 5.

Az illatát imádom, viszont ahogy kimegyek a napra vele nekem sárgás lesz az arcszínem tőle! Amit otthon a tükör előtt persze nem vettem észre a férjem szólt az utcán! Ettől függetlenül 4csillagot megkap, mert szeretem

Nixi92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

snoncso98

2017. augusztus 3.

Nagyon jó bb krém, erősebb fedése van mint néhány alapozónak, a light árnyalat tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. Nyárra tökéletes

snoncso98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Piko888

2017. augusztus 2.

A sima bb változatot már régóta használom és szinte kifogástalan egy dolgot kivéve: a light árnyalat is meglehetősen sötét, bár nyáron nem vészes.
Az olajmentes light verziója viszont tényleg világos, nagyon jól passzol, de állagban alulmarad. Nehéz eldolgozni, egyenetlenül fed és kiemeli a száraz területeket. Ami hatalmas plusz neki, hogy a finise nem fényes mint a 'testvéréé' hanem matt. A mostani 35-37 fokos melegben sem fénylik és olvad le. Persze érzem egy idő után, hogy folyik rólam a víz, de legalább nem látják az emberek a tükörképüket az arcomon. ;-)
Szóval mint mindennek, ennek is van előnye is, hátránya is de összességében elégedett vagyok, erős négyes.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

LajosLilla

2017. augusztus 1.

Annyira sajnálom, hogy nem előbb találtam rá erre a bb krémre. Glamour napokon rengeteg alapozót megvettem, hogy kiteszteljem melyik a legjobb, majd jött a nyár és nem akartam vakolatot az arcomon és a vélemények alapján erre esett a választásom. Legszívesebben örökké ezt használnám, bár télre szerintem még a light árnyalat is sötét lenne, most nekem a nyári színem a light árnyalatuk tehát a szín választék elég silány, de sebaj. Púderrel és a megfelelő primerrel tökéletes.

LajosLilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

hederahelix

2017. július 29.

A világos színe egész jó lenne, könnyű állagú, de rettentően viszketek tőle. :( És nem is hidratál, pedig nem száraz a bőröm.

hederahelix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

juditkovacs92

2017. július 18.

Kísérleteztem több BB krémmel, de ennél jobbat sosem találtam. Könnyed érzés, a mindennapokban tökéletes, hogy nem kell alapozót használnom, mert szép egyenletes színt ad az arcomnak. A sárgás árnyalat pont passzol a bőrszínemhez.

juditkovacs92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Naddlina

2017. július 17.

Amikor először vettem BB krémet,oda és vissza voltam,végre egy "alapozó" amit bátran tudok használni hiba nélkül. Viszont idővel megjelentek a problémák,legalábbis nekem ezek elég zavaróak voltak. Mikor egy picit is izzadtam nyáron, a krém szinte rögtön elkezdett leolvadni,még ha keveset is vittem fel. Nekem túlságosan is krémes volt,inkább vizesnek mondanám, 1-2 óra után már kényelmetlen volt az arcomon érezni. Folyamatban úgy éreztem mintha nem lenne egyenletesen kenve,pedig erre mindig odafigyeltem. A bőrömnek igazság szerint nem segített,mint ahogy azt a leírás ígérte, az alapjáraton száraz bőröm átváltott zsírosra,ami még idegesítőbb volt számomra.

Naddlina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Sorbitol h 1 1