KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tevepup

2018. január 3.

Nagyon szeretem, finom az illata, nem fullad meg alatta a bőröm, mint az alapozóktól, bár durva bőrhibák elfedésére nem alkalmas, de hát arra ott van a korrektor:)

tevepup
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

koborzoja

2017. december 31.

Évek óta használom. Az alapozótól mindig féltem, napi szinten nem terhelném a bőröm vele. Hétköznapokon kiváló primer, púder, minden nélkül. Kicsit fed, mattít, egész nap fent marad, és nem okoz bőrhibákat. Árban igen kedvező.

koborzoja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

adri4488

2017. december 26.

évek óta használom, az egyik legjobb bb krém

adri4488
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

évek óta használom, az egyik legjobb bb krém

93ancsi

2017. december 19.

Annyira nem vagyok tőle elájulva, a színe jó, ahogy az illata is, viszont nem oszlik el szépen az arcon és sokszor nagyon kiszárad tőle az arcom. Újra nem venném meg.

93ancsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

xadriennx

2017. december 13.

Az Estée Lauder alapozóm mellett a másik alapdarab. Ha tényleg csak leheletnyi sminkhez van kedvem, akkor választom ezt a BB krémet. Több márkát is kipróbáltam, nekem ennek az állaga, színe jött be leginkább (bár még a Medium árnyalata is elég világos). Sajnos hamar leolajosodik és elmászik még a fixálás ellenére is, viszont nem pattanásosodom tőle és nincs alatta fullasztó érzés.

xadriennx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

someva

2017. december 11.

Kedvenc BB krémem! Nagyon szépen egységesíti a bőrfelszínt és egészséges ragyogást ad az arcbőrnek és ez most nem reklám szöveg. :D Én eggyel világosabb árnyalatot használok az arcomra, tényleg nagyon bejött.

someva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

kissd

2017. december 9.

Körülbelül 6-7 éve csak ezt használom krémes alapozó helyett. Mivel a bőröm eléggé zsíros, így nem bírná el az előbb említett krémesebb/zsírosabb alapozókat... A BB krém alá mindig kenek mattító nappali arckrémet, felé pedig termeszetesen használok púdert is. Szerintem szépen fed, ahhoz képest, hogy elméletben ő csak egy színezett hidratáló :) nekem is át szokott fényleni, de ezt egy újrapúderezéssel orvosolni lehet. Egy tubus nagyon sokáig elég, szóval mindenképp ajánlani tudom! 5 *

kissd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

mbea90

2017. december 8.

Nagyon szeretem, jól eldolgozható, így elég kis mennyiséget felvinni. BB krémek közül a zsíros bőrömre ez jött be a legjobban.

mbea90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

sttramara

2017. november 27.

Nagyon szeretem a Garnier összes BB krémjét,ez is benne van a topban.Nagyon jól hidratál és jó fedést is ad egy BB krémhez képest.Nem kell sokat használni belőle,mert akkor csak pacsmagolja az ember a krémet.Púdert használok hozzá,mert különben nagyon kifényesedik,de még ígyis mérföldekkel jobb,mint bármilyen más BB krém

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

MVivien8

2017. november 25.

Tökéletes számomra. Fedése jobb néhány alapozonál, hosszantarto, egész nap fennmarad. Eléggé kifényesedik, de ezt elnézem az én böröm ismeretében. Ha sima hideg vizzel átmosom az arcom a felvitele elött, akkor ez a fényesedés enyhül. Nekem nem puderes, és pont elég az idö a áz eldolgozásra, mielött megszáradna.
Meglepöen kevés terméket kell használni egy alkalommal és ln minden nap használom és 3 honapig birja böven.
A fényesedés miatt 4,5 csillagot adnék, de azt nem lehet igy legyen csak 5.

MVivien8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

A fényesedés miatt 4,5 csillagot adnék, de azt nem lehet igy legyen csak 5.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1