KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: skincare, az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2011. május 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő ápolókrém gyümölcsesszenciával feszességét vesztett bőrre, bőrgyógyászatilag tesztelt.

req

2014. január 29.

Frissítő hatású, tápláló, kellemes illatú, puhává varzsolja a bőröm, viszont a negatívuma az, hogy lassan szívódik be a bőrbe.

req
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 29.

csbrigi

2013. április 23.

Korábban vettem, de nem vált be. Olyan érzés, mintha egy filmréteget képezne a bőrömön és nem hidratált.

csbrigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 23.

doradove

2013. április 12.

Régebben kipróbáltam, de nem vált be. Nem szívódott fel jól és nem táplálta a bőrömet.

doradove
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 12.

Henci

2013. január 5.

Nagyon szeretem, selymes és puha tőle a bőröm, az illata is, bár elég nehéz a végén kiszuszakolni a maradék krémet, ezért kettévágom ollóval a tubust, és még egy két-három napra elegendő adag van benne.

Henci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

c.ancsa

2013. január 5.

Nem szeretem ezt a testápolót. :( 20 kilós fogyás miatt használom, egyébként nincs baj a bőrömmel. Viszont nincs hatása. Nem ,,lóg" pedig a bőröm, egyáltalán nem durva mert még tinédzser voltam amikor fogytam, csak egy kis karbantartásnak szerettem volna. De még ezzel sem csinál semmit. Az állaga sem annyira jön be, utána olyan... nem is tudom...csúszós, de egyben ragadós is marad a bőröm, konkrétan kezet kell mosnom utána mert marad rajta egy vékony filmréteg. Egyéni dolog kinek mi a jó illat, de nekem az sem igazán...

c.ancsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

mili

2012. október 22.

Használtam őt is tetszett az illata, de az már annyira nem, hogy nehezen szívódott be, meg ragadós volt egy ideig a bőröm tőle. Már csak az összetevői miatt se venném többet, meg találtam nála olcsóbb és sokkal jobb testápolót.

mili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 22.

cseresznyevirág

2012. május 22.

nagyon jó az állaga, olyan frissítő,ráadásul gyorsan beszívódik. nagyon szeretem:)

cseresznyevirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Sorea

2012. február 6.

Évek óta használom. Nagyon szeretem, mert gyorsan beszívódik és feszesíti is a bőrömet. Illatra is kellemes!

Sorea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 6.

AnZsu

2012. február 5.

Finom az illata, gyorsan beszívódik, még hidratál is, de én semmilyen feszesítő hatást nem éreztem.

AnZsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 5.

Krisz

2012. január 26.

Valóban éreztem egy kis változást a bőrfeszesítés téren, viszont nem szerettem, hogy használat után ragacsos lett a bőröm is és a tenyerem is, amivel kentem fel.

Krisz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2