KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moony, Módosítva: 2018. március 26.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

A Botanic Therapy sampon argánolajjal és áfonyakivonattal gazdagított összetétele segít védeni és meghosszabbítani a festett haj ragyogását. Az eredmény: a haj ragyogó, puhább és selymes.

Parabénmentes.

Diamondbaby

2018. november 11.

Vegán termék..Jó csomagolású tetszetős nagy növényekkel, vitaminokkal teli sampon.
Én a balzsam együttes használatával jó használni.
Nagyon jó. Nekem szép lett tőle a festett hajam. Kellemes illatú, jó összetevőkkel.
Nagyon széppé varázsolja a hajat. Hidratálja és nem nehezíti el a hajat.
Hajmosás és balzsamozás után hajkefe segítésével megszárítom és kiegyenesítem a hajamat.
Nagyon megszerettem, rendszeres vevője a terméknek és rendszeres használója is vagyok.

Diamondbaby
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Én a balzsam együttes használatával jó használni.
Nagyon széppé varázsolja a hajat. Hidratálja és nem nehezíti el a hajat.

LadySayuri

2018. november 10.

Íncsiklandó illat, jól habzik, nem ront a festett hajamon - ami egészséges alapból, csak a szín minél további megtartása miatt választottam color sampont.

LadySayuri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Rosas

2018. október 27.

Bevallom, a csinos csomagolása és az illata miatt vettem meg... :)
A hajam egészséges, szinte túl gyorsan nő, se nem zsíros, se nem száraz... ráadásul nem is festem, úgyhogy elvileg ezt a sampont nem nekem találták ki. :)
Samponokban sose voltam válogatós. Tisztítson, ne károsítson és legyen tartós, finom illata (különösen fontos, ha alamaecetes öblítéssel zárok....) Az egyéb tápláló anyagokat legtöbbször balzsammal és DIY pakolásokkal, hajkúrákkal oldom meg.
Amire nekem kell, arra ez tökéletes, nagyon örülök, hogy megvettem. :)

Rosas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Bevallom, a csinos csomagolása és az illata miatt vettem meg... :)
Amire nekem kell, arra ez tökéletes, nagyon örülök, hogy megvettem. :)

CataKatinka

2018. október 18.

Az illata miatt vettem meg, nekem ez egy teljesen átlagos sampon, sajnos nem csodaszer de szépen tisztít és nincs különösebb problémám vele.

CataKatinka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

FataMorgana

2018. október 12.

Remekül rendbe kapta a hajamat, a balzsamjával együtt használom. Érezhetően erősebbek a hajszálaim és simák, fényesek, a festéket is jól tartja, de nem tudom újra használni, mert iszonyúan zsírosítani kezdte a hajam nagyjából egy hónap után, olyan szinten, hogy 2 naponta kellene mosnom a hajam, de lehet, hogy kúra szerűen évente egyszer használni fogom.

FataMorgana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

IzabellaTaylor

2018. szeptember 26.

Nekem már 2 éve festve van a hajam és eddig korpa elleni sampont használtam, ami nagyon fakította a fényét a hajamnak. Utolsó festés óta ezt a sampont és balzsamot használom és még mindig fényes, pedig megint festeni kell. Nekem nagyon bevált, puha, selymes és fényes a hajam tőle. Nem mellesleg nagyon finom az illata :)

IzabellaTaylor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

zsofi207

2018. szeptember 11.

Hááát, azt hiszem megszokta a hajam vagy nem tudom, de nekem rettentően zsírosít..amit ígér azt betartja, csak sajnos hosszútávon nem használható számomra... Viszont barátnőmnek adtam fél flakonnal, neki csodaszép lett a haja, puha és fényes...tehát szerintem ezt inkább száraz hajra kúraszerűen érdemes használni. Majd ha esetleg száraz lenne a hajam, beújítok egy ilyet. :-) (Azért nem vonok le pontot, mert az én hajam nem folyamatos festés alatt áll.)

2018. június 10
Csupán balayage az én hajamban a festés, de mindenképpen akartam olyan sampont ami rásegít megőrizni a szépségét.
1 flakonnal elhasználtam már, tényleg fényessé teszi a hajat és különösen tetszik az illata ami napokig érezhető is. Szeretem mikor megdicsérik milyen finom illatú a hajam. Túl sok gond nincs az én hajammal, de jól tisztít, friss lesz utána a tapintása, illetve "mindenfele borul" mint a reklámokban. :))

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

2018. június 10

Enne

2018. augusztus 28.

Egyszer használtam eddig, de annyi szent, hogy a festéket nem tartja meg, ugyanannyit mosott ki, mint az Elseve színvédője. Ápoló/egyéb hatásáról még nem tudok egyértelműen nyilatkozni, ezügyben még update-elek. Azonban az alapvető funkcióját nem tartotta be, így nálam 3 pont a max.

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Lina14

2018. augusztus 6.

jó az illata, puha és fényes utána ahaj, kicsit jobban is tart a festékem színe

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

jó az illata, puha és fényes utána ahaj, kicsit jobban is tart a festékem színe

Szimonetta96

2018. július 14.

Árához képest tökéletes termék.
Finom az illata nem tul tolakodó! Szépen ápolja a hajat! Megérdemli az 5*-ot 🙂

Szimonetta96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Árához képest tökéletes termék.
Finom az illata nem tul tolakodó! Szépen ápolja a hajat! Megérdemli az 5*-ot 🙂

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak