KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cigarettamacska, Módosítva: 2018. február 12.

Kategória:   Hajápolók

A gyenge és töredezésre hajlamos hajra kifejlesztett balzsam összetétele erősítő ricinusolajjal és mandulaolajjal gazdagított. Táplálja a hajat és segít megóvni a töredezéstől. Rendszeres használat mellett a haj napról napra szebb lehet.

Parabénmentes termék.

Garnier Botanic Therapy Szett
Ár: 1500 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: lásd a képen, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, Foxpost, MPL csomagautomatába vagy postával küldöm, személyes átvétel

Lovemakeup

2018. augusztus 19.

A samponjával és tápláló krém-olajával együtt használom. Puha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, az illata pedig...ahhh! Megy az 5*

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

szocsnelly

2018. augusztus 15.

Rengeteg sampont és balzsamot kipróbáltam, de ilyen illattal soha nem találkoztam még. Engem elôször az illata fogott meg, ami a következő hajmosásig a hajamban marad, emellett a hatása is nagyon kedvező. (Egész termékcsalád újravevős)

szocsnelly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Narbeleth

2018. július 31.

Finom illata van (nagyon tömény), ami hajmosás után is megmarad. A száraz, vékony hajam pillanatok alatt beszívta, max. 2-3 percig volt fent, de ahogy leöblítettem, nem volt meg az az érzés, hogy az egész lejön, tényleg ápolja a hajat, mintha bevonatot képezne rajta. Sokkal puhábbnak és ápoltabbnak tűnnek a hajvégeim.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

adrienn9513

2018. július 17.

Az illata fantasztikus és sokáig megmarad a hajamban, pedig semmi sem szokott egy nap után érződni a hajamon. A hatása is kiváló, puha lesz a hajam tőle, jó kis cucc :)

adrienn9513
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

pflaume

2018. július 16.

A Kallos keratinos hajpakoló krémet váltottam le erre a balzsamra, és egyáltalán nem bántam meg! Az állaga sűrűbb, mint a Kallosé, érződik, hogy "van benne anyag". :)
Az illata nekem nagyon tetszik, több napig érezhető a hajamban. A hatásával is meg vagyok elégedve, szépen hidratálja a töredezésre hajlamos hajamat.
Nekem egyértelműen 5* :)

pflaume
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Nekem egyértelműen 5* :)

lassugepard

2018. június 25.

Nagyon jó kis balzsam, talán a Fructis Goodbye Damage-t is felülmúlja. Puha, selymes tőle a hajam. De gonosz leszek, és levonok egy pontot az illata miatt. Nem mondom, hogy rossz, de olyan mintha egy indiai füstölő lenne a frizurámba rejtve, és iszonyúan erős. A friss citrusos parfümöket kedvelem, és ez csúnyán összeveszik vele. Ezt leszámítva remek termék. Aki kedveli a keleties illatokat, az szeretni fogja. Kipróbálok mást a termékcsaládból, hátha annak visszafogottabb az illata.

lassugepard
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

katsaya

2018. június 21.

Mielőtt a Garnier piacra dobta volt a Botanic Therapy kollekcióját, már ötletem sem volt, hogy mit használhatnék a hajamra... Hosszú (60-80 cm közötti hossz), göndör, tehát eredendően igénybe vett és vízhiányos a hajam, de a szokásos, jól bevált termékekkel soha nem volt problémám a hajammal, míg nem tavaly ősszel kipróbáltam a Colorista hajszínezőt. Na azóta minden volt a hajam csak egészséges nem, eltöredezett, csomósodott, fénytelen lett és durva tapintású, alkalmanként még hullott is. Már szinte minden létező terméket próbáltam ezekre a problémákra specializáltan, a drogériástól a fodrászkellékesig, de semmi. Aztán rátaláltam erre a csodaszerre. A ricinus olajos balzsammal párosítva 3 vagy 4 alkalommal használtam idáig, és minden hajmosás után sírni tudnék örömömben, meg úgy konkrétan hajmosás után még napokig, akárhányszor csak tükörbe nézek és meglátom a visszatérő ragyogását, vagy megsimítom, és érzem, hogy a durvaságának szinte már nyoma sincs. Ja, és a töredezés is megszűnt ;) Azóta mindenkinek csak a Botanic Therapy termékeket ajánlom :)

katsaya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Nicolett022

2018. május 8.

Puha, könnyen kezelhető, jó illatú lesz tőle a hajam, újravevős lesz a samponjával együtt

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

ssyakaky

2018. március 22.

nekem kicsit túlzás az illata, nagyon finom, de túl erős. a hajamat szép fényessé és selymessé varázsolja, viszont kicsit zsírosít. egynek jó.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

eyya

2018. március 22.

Az illata egészen csodálatos, több napig is megmarad. A hajvégeim nem száradnak ki, nekem ez mindent megér.

eyya

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate