KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1237,00 ml)   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Szépségbolt.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo

Utolsó módosítás dátuma: 2012. április 22.

Ár:   1237,00 ml)
Lelőhely:   Szépségbolt.hu
Kategória:   Hajfestékek

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

Ár: 1237,00 ml), Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Garnier Color Sensation Hajfesték 111 Ezüstszőke 2 DOBOZ
Ár: 1300 Ft , Eladó: Narancs
Állapot: bontatlan, Helyszín: Nyugati ill Klinikák D2 irodaház, fizetés: Személyesen vagy ajánlott posta (vevőt terheli)
Virág-os

2015. május 15.

Egy szőke melír után váltottam az eredeti hajszínemhez közel álló, de vörösebb árnyalatára. Ehhez megfelelt ez a festék. :)
Felvitel után jó sötét volt mindig, 2 éven át festettük vele otthon a hajamat, én nagyon szerettem, de érzékeny és gyakran sebes fejbőrömön felvitelkor, ill. rajta hagyásakor volt, hogy csípett, ellenben imádtam, hogy van balzsamja, amit kellemesnek találtam mindig és most is szeretem, és hiányzik is egy kicsit.

Virág-os
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 15.

Trystero

2015. április 16.

Pár hete festettem ezzel a hajamat, életem első hajfestése volt, eddig színező sampont használtam az ősz szálak eltüntetésére. A használata egyszerű, az illata kicsit túl intenzív, de nem rossz, gyümölcsös. Bőrpróbánál kicsit csípte a bőrömet, de mikor a hajamon volt a festék semmilyen problémát nem okozott. Minden ősz hajszálat szépen befestett, ilyen tekintetben nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Jeges gesztenye árnyalatot választottam, nem volt jó választás, az amúgy sötétbarna hajamat majdnem feketére festette vörösesbarna fénnyel.
Összességében maga a festék nagyon jó, de színből más milyet kell keresnem.

Trystero
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

Összességében maga a festék nagyon jó, de színből más milyet kell keresnem.

kormika

2015. április 12.

nagyon nem megbízható a szín eredmény, nem egyszer befürödtem vele, és még gyorsan is kopik. soha nem veszem meg többé.

kormika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

lina13313

2015. március 28.

Huh nagyon jó kis festék
A fahéj árnyalatát próbáltam ki azóta azt sehol nem találom
Csodás színe volt és tartós is*-*

lina13313
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 28.

Huh nagyon jó kis festék
A fahéj árnyalatát próbáltam ki azóta azt sehol nem találom
Csodás színe volt és tartós is*-*

rebellische

2015. február 19.

Első hajfestésemnél használtam kb öt nappal ezelőtt. Középbarna, derékig érő hajam van eredetileg. Egy dobozzal kentem fel a 7.0 (opálszőke) árnyalatból. A felvitel egyszerű volt. az illata jó, de csak nehány percig, mert utána szúrós szag terjengett a fürdőben, sőt alapos kimosás után is éreztem az erős szagot a hajamban, de egy nap múlva szerencsére elmúlt. Nekem nem marta a fejbőrömet, pedig fé lórát biztosan rajta hagytam a hajamon. Ami érdekes, hogy a színskálán lévő 'eredmény' színnek semmi köze nem volt a kapott színhez. Világosabb barnára számítottam (esetleg arany csillogással), viszont vöröses barnát kaptam. A hajtöveknél világosabb lett, a hajvégeknél sötétebb. A végeredmény nem lett rossz, de nem ezt vártam. Ha pontoznom kell, 3,5-öt adok neki, mert árban szerintem jó, könnyű használni viszont nem szabad adni a színskálára egyáltalán. Világosabb színt is ki fogok próbálni hátha az jobban beválik.

rebellische
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 19.

Marcsus

2015. január 10.

Nem tudok tartósságról beszámolni, mivel csak 2 napja festettük a hajam, de az én hajam a vöröset baromi gyorsan, 2-3 hét alatt ledobja, használhatok rá akármit, ezért valószínűleg itt is ez lesz a helyzet. Viszont amivel nem tudok megbarátkozni: 1, festés közben csípte a festék a bőrömet. Nem kicsit, hanem úgy éreztem, mintha lemarná a felső hámréteget. 2, Szeretem általában a festékek illatát (főleg az újabbakét), ennek az illatát nagyon nehezen viseltem. Pedig nem büdös, csak egyszerűen annyira idegen tőlem. 3, Teljesen kiszárította a hajam alsó felét (ami amúgy is száraz), szó szerint vattaszerűre, nem győztem/győzöm hajolajjal kenegetni, amit szinte másodpercek alatt szív be a hajam. A festés óta az amúgy is száraz (csak felül zsíros) hajam még rosszabb állapotban van, gubancos, szinte rasztába áll össze, pedig nyilván megfelelően ápolom. A szín maga nem rossz, de nem túl intenzív, és ha nem süt rá a nap, nem éppen vörös, inkább sötétbarna. Az ára miatt kap csak 3 csillagot, de ha lehet, a jövőben kerülni fogom.

Update: A hajam alsó felén túl gyorsan kopott ki a szín, sőt, talán meg sem fogta rendesen. Az intenzív vörös minden, csak nem intenzív. Az árát még mindig barátinak tartom, de nem éri meg, többet nem veszek ilyen festéket, és egy pontot levonok.

Marcsus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

warholsuicide

2014. november 30.

E0 kiszőkítő:
a dobozon valami olyasmit írt, hogy "sárga szín elleni védelemmel", hát nyilván csibe sárga lett a hajam... de nem is hajszínnek való ez a cucc. iszonyatosan erős a szaga, irritált, köhögtetett, festés közben szellőztetni kellett, nehéz volt elviselni. egy kicsit megviselte a hajam a szőkítést, de számítottam rá. hajvégeim tapintásra nem olyan puhák, mint a hajam többi részén. 3/5

9.13 bézsszőke:
a dobozon csodásan mutat, sajnos a végeredmény sötétebb egy árnyalattal... szép a kapott szín, egységes lett, és a meglehetősen sötétszőke lenövésemet is kivilágosította. idővel világosodott az egész, de sajnos sárgul a színe plusz hamvasítás nélkül, pedig eleinte szép volt anélkül is. 4/5

10.1 csillogó jeges szőke:
nyilván ez is sötétebb lett, mint a képen, nincs nagy különbség a bézsszőkéhez képest, pedig nyilván világosítani szerettem volna azt a színt. ez is sárgul a színe plusz hamvasítás nélkül. hamvasítással szép, meg egyenletes lett. 3,5/5

7.34 homokszőke:
SOHA SENKI NE VÁSÁROLJA MEG! a képen eleve rézvörös, erre is számítottam, de amit kaptam: sötétbarna vörös fénnyel. szőke alapra kenve azért nem így kellene kinéznie. 5 árnyalattal sötétebb lett a vártnál, király, így még nem jártam soha. köszi garnier, hogy valószínűleg rossz tubusba töltöttétek a festéket, én meg szívhattam az egésszel. hála istennek egy hónap alatt a sok hajmosástól kikopott vörösre, és egész szép lett, de addigra már lett egy gyönyörű lenövésem. amúgy valószínűleg a cég is rájött a hibára, mert a boltokban már nem is nagyon kapható, ahol mégis, ott nagyon leárazták, de ne vegyétek meg, ha szép színt szeretnétek magatoknak. a neten is sok ilyen vélemény van erről a színről. ezek alapján a 8.04 romantikus világosszőke is hasonlóan sötétebb árnyalatot eredményez, mint ami várható lenne, azt is kiárusították, leakciózták már kb. mindenhol. 1/5
ja és SOHA TÖBBÉ GARNIER!

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
warholsuicide
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

E0 kiszőkítő:

9.13 bézsszőke:

10.1 csillogó jeges szőke:

7.34 homokszőke:
ja és SOHA TÖBBÉ GARNIER!

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Greetel

2014. november 29.

Ebből a termékcsaládból én személy szerint a saját hajamon vörös, barna és fekete árnyalatokat használtam. Családom nőtagjainak pedig a barna és a szőke különböző árnyalatait festettem. Én teljesen meg vagyok vele elégedve. A szín tartós, minimális eltérés van színben a dobozon láthatótól, de ez természetesen az alapszín függvénye is. Hogy miért ez a márka és termékcsalád a kedvencem. Mert tényleg tökéletesen fedi az őszhajszálat. És nem csupán pár szálat, hanem a 72 éves nagymamám 50 százalékban ősz haját is. Egy pontot azért vonok le, mert a balzsam lehetne egy kicsit több és táplálóbb. De egyébként kiváló festék.

Greetel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

szazsani

2014. november 27.

A legeslegvilágosabb szőkét használtam még régen egyszer, és utoljára. Csípte a bőröm a szagát a fodrász nem tudta elviselni mikor felkente, és mivel hamvas volt, ősz-szürke lett tőle a hajam, ami mondjuk egy mosás után eltűnt de addig fura volt. Most barna vagyok, lehet azt is ki kéne próbálni, mert ez árnyalatfüggő vélemény :P

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

dori96

2014. november 16.

update
ragyogo vilagos szoke, es bezsszoket vettem. 1/1aranyban.
10perc alatt sotet barna lett a hajamom!! nagyon megijedtem, mivel a multkor nem sotetedett be. lemostam egybol. igazàbol nagyon szep szoke lett, egyenletes fedessel... csak hat ez eleg fura hogy besotetedett, azt hittem barna leszek. ugyhogy tovabbra is marad ez a marka. :) 5 * mert szep szine van,2tubussal eleg hosszu hajra. most 900volt darabja.

a bézsszőke árnyalatot vettem meg.
sajnos nagyon elvolt rontva a hajam, felül full szőke úgy 10 centit, a többi meg rézvörös.(köszönöm a fodrásznak érte)..
mivel a múltkor nem vált be a fodrászkellékes festék se, barna lett a 9-es szőkéből..
ezért úgy döntöttem megpróbálom a drogériásat.
vagy egy órát szendvedtema tescoban mire kiválasztatottam ezt.
utána láttam a véleményeknél hogy van akinek barna lett..
hát imaádkoztam hogy nekem ne legyen,
nagyon szép szőke lett, szerintem azért mert az őszfedést is igéri, ezért jobban egyenletesebben fogta be,
a teteje még mindig picit világosabb de alul nem rezes már hanem szép világosszőke.
egész jó lett, még 1x befestem majd csak a tetejét hogy egységesebb legyen.
a balzsamja csak 10ml , az nem volt olyan nagy szám, nem is direkt szőkére van.
az ára 1400/doboz volt. kicsit sok, főleg hogy kettő kell belőle.
de legalább nem lettem barna és jobb lett mint amit a drága fodrászom alakított.
ez a festék amúgy összekeverve úgy nézett ki mint a tejföl, csak híg volt. sose találkoztam még ilyen híg festékkel.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 16.

update
ragyogo vilagos szoke, es bezsszoket vettem. 1/1aranyban.

a bézsszőke árnyalatot vettem meg.
ezért úgy döntöttem megpróbálom a drogériásat.
vagy egy órát szendvedtema tescoban mire kiválasztatottam ezt.
utána láttam a véleményeknél hogy van akinek barna lett..
hát imaádkoztam hogy nekem ne legyen,
egész jó lett, még 1x befestem majd csak a tetejét hogy egységesebb legyen.
a balzsamja csak 10ml , az nem volt olyan nagy szám, nem is direkt szőkére van.
az ára 1400/doboz volt. kicsit sok, főleg hogy kettő kell belőle.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Ásványi olaj. Színtelen, tiszta folyadék, melyet a petróleumból vonnak ki (vagyis inkább a petróleumból gázolaj gyártás folyamatának mellékterméke). Rossz hírneve ellenére Paula Begoun szerint  a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj a valaha talált legbiztonságosabb, legkevésbé irritáló hidratáló anyag. Ezenkívül hatásos sebgyógyító is. Az ásványi olajnak azonban némi pórus eltömítő hatása is van, így kombinált és zsíros bőrűeknek jobb kerülni.  Dr. Rózsa Sándor a Testápoló Kislexikonban az ásványi olajat  a nem ajánlott összetevők közé sorolja, mert szerinte "megmarad a bőr felszínén, nem szívódik föl, akadályozza a bőr lélegzését". A híres amerikai bőrgyógyász, dr Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében viszont Paula Begounhoz hasonlóan azt írja, hogy a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj egy kiváló és biztonságos hidratáló összetevő. További információ a FutureDermen.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító, emollient olaj, ráadásul még antioxidáns tulajdonsága is van. Lásd szőlőmagkivonat.