Garnier Color Sensation Hajfesték (Garnier)

Garnier Color Sensation Hajfesték

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

E0 kiszőkítő:
    a dobozon valami olyasmit írt, hogy "sárga szín elleni védelemmel", hát nyilván csibe sárga lett a hajam... de nem is hajszínnek való ez a cucc. iszonyatosan erős a szaga, irritált, köhögtetett, festés közben szellőztetni kellett, nehéz volt elviselni. egy kicsit megviselte a hajam a szőkítést, de számítottam rá. hajvégeim tapintásra nem olyan puhák, mint a hajam többi részén. 3/5

9.13 bézsszőke:
    a dobozon csodásan mutat, sajnos a végeredmény sötétebb egy árnyalattal... szép a kapott szín, egységes lett, és a meglehetősen sötétszőke lenövésemet is kivilágosította. idővel világosodott az egész, de sajnos sárgul a színe plusz hamvasítás nélkül, pedig eleinte szép volt anélkül is. 4/5

10.1 csillogó jeges szőke:
    nyilván ez is sötétebb lett, mint a képen, nincs nagy különbség a bézsszőkéhez képest, pedig nyilván világosítani szerettem volna azt a színt. ez is sárgul a színe plusz hamvasítás nélkül. hamvasítással szép, meg egyenletes lett. 3,5/5

7.34 homokszőke:
    SOHA SENKI NE VÁSÁROLJA MEG! a képen eleve rézvörös, erre is számítottam, de amit kaptam: sötétbarna vörös fénnyel. szőke alapra kenve azért nem így kellene kinéznie. 5 árnyalattal sötétebb lett a vártnál, király, így még nem jártam soha. köszi garnier, hogy valószínűleg rossz tubusba töltöttétek a festéket, én meg szívhattam az egésszel. hála istennek egy hónap alatt a sok hajmosástól kikopott vörösre, és egész szép lett, de addigra már lett egy gyönyörű lenövésem. amúgy valószínűleg a cég is rájött a hibára, mert a boltokban már nem is nagyon kapható, ahol mégis, ott nagyon leárazták, de ne vegyétek meg, ha szép színt szeretnétek magatoknak. a neten is sok ilyen vélemény van erről a színről. ezek alapján a 8.04 romantikus világosszőke is hasonlóan sötétebb árnyalatot eredményez, mint ami várható lenne, azt is kiárusították, leakciózták már kb. mindenhol. 1/5
    ja és SOHA TÖBBÉ GARNIER!

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Ebből a termékcsaládból én személy szerint a saját hajamon vörös, barna és fekete árnyalatokat használtam. Családom nőtagjainak pedig a barna és a szőke különböző árnyalatait festettem. Én teljesen meg vagyok vele elégedve. A szín tartós, minimális eltérés van színben a dobozon láthatótól, de ez természetesen az alapszín függvénye is. Hogy miért ez a márka és termékcsalád a kedvencem. Mert tényleg tökéletesen fedi az őszhajszálat. És nem csupán pár szálat, hanem a 72 éves nagymamám 50 százalékban ősz haját is. Egy pontot azért vonok le, mert a balzsam lehetne egy kicsit több és táplálóbb. De egyébként kiváló festék.

3/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

A legeslegvilágosabb szőkét használtam még régen egyszer, és utoljára. Csípte a bőröm a szagát a fodrász nem tudta elviselni mikor felkente, és mivel hamvas volt, ősz-szürke lett tőle a hajam, ami mondjuk egy mosás után eltűnt de addig fura volt. Most barna vagyok, lehet azt is ki kéne próbálni, mert ez árnyalatfüggő vélemény :P

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

update
    ragyogo vilagos szoke, es bezsszoket vettem. 1/1aranyban.
    10perc alatt sotet barna lett a hajamom!! nagyon megijedtem, mivel a multkor nem sotetedett be. lemostam egybol. igazàbol nagyon szep szoke lett, egyenletes fedessel... csak hat ez eleg fura hogy besotetedett, azt hittem barna leszek. ugyhogy tovabbra is marad ez a marka. :) 5 * mert szep szine van,2tubussal eleg hosszu hajra. most 900volt darabja.

a bézsszőke árnyalatot vettem meg.
    sajnos nagyon elvolt rontva a hajam, felül full szőke úgy 10 centit, a többi meg rézvörös.(köszönöm a fodrásznak érte)..
    mivel a múltkor nem vált be a fodrászkellékes festék se, barna lett a 9-es szőkéből..
    ezért úgy döntöttem megpróbálom a drogériásat.
    vagy egy órát szendvedtema tescoban mire kiválasztatottam ezt.
    utána láttam a véleményeknél hogy van akinek barna lett..
    hát imaádkoztam hogy nekem ne legyen,
    nagyon szép szőke lett, szerintem azért mert az őszfedést is igéri, ezért jobban egyenletesebben fogta be,
    a teteje még mindig picit világosabb de alul nem rezes már hanem szép világosszőke.
    egész jó lett, még 1x befestem majd csak a tetejét hogy egységesebb legyen.
    a balzsamja csak 10ml , az nem volt olyan nagy szám, nem is direkt szőkére van.
    az ára 1400/doboz volt. kicsit sok, főleg hogy kettő kell belőle.
    de legalább nem lettem barna és jobb lett mint amit a drága fodrászom alakított.
    ez a festék amúgy összekeverve úgy nézett ki mint a tejföl, csak híg volt. sose találkoztam még ilyen híg festékkel.

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Nekem voroses beuteso lett a hajam a jeges gesztenyetol.Igaz en festett sotetbarna hajamra kentem ra. De a vegeredmennyel megvoltam elegedve:)

• ,
    Újonc Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Valaki, 4-15 ös jeges gesztenyéről vélemény? Vöröses lesz vagy inkább barnás? Az én eredetileg sötét barna (még nem festett) hajamat milyenre fogná be?:)

2/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Anno a feketét próbáltam. A festés után rögtön szép volta nagyon de egy kicsit később...
    nagyon kopott a szín és rettentő fakó lett 2,5 hét után.

Újonc Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Az intenzív sötétvörös színt használom. Korábban szőke voltam, amit folyamatosan sötétedés követett, ám ahol még nem nőtt le a szőkített hajam, ott minden festék lekopott róla. Mivel ez egy vörös szín, egyértelműen mindenhol kopik, azon a részen jobban, de nem zavar, mert olyan, mintha ombre lennék. :) (Egyszer meg úgyis eltűnik majd.)
    Ez a festék valóban sötét vörös színt adott a hajamnak, viszont ahogy kopik, úgy is szép marad, mert elég sötétről indul. Én azért tartok ki ennél a festéknél, mert az olajos festékek már egyszer tönkre tették a hajam, így már csak ebben bízom.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Finom virág illata van, de a balzsamja csapnivaló. Hamar kopik.

1/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Egyetlen alkalommal próbáltam csak Garnier festéket, a 6.46 – Borostyán árnyaltot. Akkor megfogadtam, soha többet. Abszolút nem a várt színt kaptam, hanem sokkal sötétebbet, ami ráadásul 3-4 mosás után teljesen kikopott, és végül barna lett a hajam borostyán helyett.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Mineral Oil eo EWG Kockázat: 1 - 3, EWG Adat: Közepes

Ásványi olaj. Színtelen, tiszta folyadék, melyet a petróleumból vonnak ki (vagyis inkább a petróleumból gázolaj gyártás folyamatának mellékterméke). Rossz hírneve ellenére Paula Begoun szerint  a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj a valaha talált legbiztonságosabb, legkevésbé irritáló hidratáló anyag. Ezenkívül hatásos sebgyógyító is. Az ásványi olajnak azonban némi pórus eltömítő hatása is van, így kombinált és zsíros bőrűeknek jobb kerülni.  Dr. Rózsa Sándor a Testápoló Kislexikonban az ásványi olajat  a nem ajánlott összetevők közé sorolja, mert szerinte "megmarad a bőr felszínén, nem szívódik föl, akadályozza a bőr lélegzését". A híres amerikai bőrgyógyász, dr Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében viszont Paula Begounhoz hasonlóan azt írja, hogy a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj egy kiváló és biztonságos hidratáló összetevő. További információ a FutureDermen.

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Ethanolamine EWG Kockázat: 4 - 6, EWG Adat: Sok

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Steareth-20 ti|eu EWG Kockázat: 3 - 6, EWG Adat: Korlátozott

Ammonium Hydroxide EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)

Steareth-2 ti|eu EWG Kockázat: 3 - 6, EWG Adat: Korlátozott

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

M-Aminophenol EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Sodium Metabisulfite a|ta EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Polyquaternium-6 EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Seed Oil EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Pentasodium Pentetate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

P-Phenylenediamine EWG Kockázat: 10, EWG Adat: Sok

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Resorcinol EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Erythorbic Acid a EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Hydrogen Peroxide EWG Kockázat: 2 - 5, EWG Adat: Sok

Sodium Stannate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Trideceth-2 Carboxamide Mea ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo|eu|al EWG Kockázat: 4 - 7, EWG Adat: Korlátozott

Cetyl Esters eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Butylphenyl Methylpropional i EWG Kockázat: 7, EWG Adat: Korlátozott

Cetrimonium Chloride ti|eu|ta EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a|eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító, emollient olaj, ráadásul még antioxidáns tulajdonsága is van. Lásd szőlőmagkivonat.

Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone eu|szil

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!