KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1074 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 22.

Kategória:   Hajfestékek

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

Garnier Color Sensation Hajfesték - 6.35 Arany Mahagóni
Ár: 500 , Eladó: moln
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés alapján
Garnier Color Sensation 8.1
Ár: 800 Ft , Eladó: Zsaklin09
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Elsősorban személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Massacre

2018. április 11.

6.12-es gyémántos világosbarna színt használtam a vöröses középbarna hajamon, barnulni szerettem volna és mivel egy festék színkódjában sem találtam meg a hamvas (1) és opálos (2) árnyalatot, ezért ezt vettem meg. Célnak megfelelt, büdös nem volt, átlag hajfesték illata van. Nem viszkettem tőle, a színeredmény is egész hiteles lesz. Persze sötétebb mint a dobozon, de mivel középbarna hajam volt ezért nem gond.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Vanesszaeszter

2018. április 10.

Én a 3.16-os lilás árnyalatot használom és meg vagyok vele elégedve, hiszen könnyen befogja a hajamat, és kevésbé kopik mint más hajfestékek. Nem szálkásítja, roncsolja a hajamat. Az illata felkenéskor ennek is borzalmas és néha csíp is, de határozottan ajánlom vöröses lilás hajú lányoknak, főként ezeket az árnyalatokat próbáltam, de azt szép számmal. Valószínűleg újraveszem. Nem hullik tőle a hajam egyáltalán, láttam, hogy pár emberre ilyen hatással volt.:(

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Schmetterling

2018. március 17.

S10 Platinaszőke

+ Szépen kiveszi a hajból a sárgás árnyalatot, nem marta sebesre a fejbőrömet.
- Festék szagú a hajam napokig, iszonyatosan híg, ammónia tartalmú :O

Schmetterling
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

S10 Platinaszőke

+ Szépen kiveszi a hajból a sárgás árnyalatot, nem marta sebesre a fejbőrömet.
- Festék szagú a hajam napokig, iszonyatosan híg, ammónia tartalmú :O

Polett

2018. február 23.

Két hete egy elrontott balayage festést akartam vele kijavítani magamnak itthon. A sötétbarna hajamban világosbarna- de még szőke tincsek is kerültek, és borzalmas volt, így másnap reggel szaladtam hajfestéket venni. A "barna" árnyalatott vettem meg, ez volt az első hajfestésem. Mikor kimostam, konkrétan szinte fekete volt a hajam, de második mosásra már világosodott, de még egy héttel később is barna volt a víz tőle hajmosáskor. Egész jól befogta a hajam, ahol kevésbe, azt már annak tudom be, hogy kezdő vagyok ebben. A hajam nem roncsolodott szerencsére, és nem is csípett a festék. Elégedett vagyok az eredménnyel, arra jó volt hogy visszakapjam az eredeti hajszínem

Polett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

pinupnicky

2018. február 23.

Van egy jól bevált hajfestékem, de gondoltam egy kis változás nem árt. Ebből az apropóból felindulva megvettem a 6.62-es árnyalatot. Megbántam. A szín még úgy ahogy tükrözte a dobozon levőt, de nagyon marta a fejem(a másik nem szokta, nagyon rossz érzés volt). Utána elkezdett nagyon hullani a hajam, minden nap egy maréknyi. Most újra a régi hajfestékemet használom és a hajhullás elmúlt. Nem fogok többet venni, soha.

pinupnicky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

anniiee

2017. december 22.

3 éve használom. Kezdetben nem volt probléma vele. Kicsit csíp felkenés után. Később belgyógyászati betegségem lett, aztán jöttek az allergiás rekaciók. Viszket a fejbőröm, és végülis 3 mosás után oda a színe , mert ledobja a hajam. Azelőtt nem volt gond tartósnak éreztem. Szépen pigmentált. És a barnákban kevesebb a vörös aminek örülök.

anniiee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

MadKat

2017. szeptember 28.

Ezt használom, mióta kapni lehet. Én a 110-es Extra Light Natural Blonde Extra Lightening-et használom. Néha én magam kenem fel, néha fodrász. Szép természetes szőkét csinál a középbarna hajamból. Ha néha picit sárgásnak találom mégis, akkor heti egyszeri hamvasító samponnal tökéletesen korrigálható. Remélem nem veszik le a piacról, mert jó kis termék és az ára is kedvező.

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

ipszilonze

2017. szeptember 23.

A jeges gesztenye árnyalatot használom egy ideje, és meg vagyok elégedve. Szépen fed, és a megfelelő árnyalatot kaptam. (Itt jegyezném meg: 1. akinek nem elég tartós az egy hónap, az mégis hogyan fest hajat? Egy hónap alatt azért -normál esetben- elég csinos lenövést lehet összehozni, és szükségessé válik az utánfestés. 2. A kiszőkített/előzőleg más festékkel festett hajon eleve másképp fog működni a hajfesték is, de ezt bármely hajfestéknél be kell kalkulálni, vagy ha ez nem megy, irány a fodrász. Bocsánat az OFF-ért, de kikívánkozott.)

ipszilonze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Bea42

2017. szeptember 10.

A 11-es árnyalatot használtam.A barna hajamat egèsz világos szőkère kiszìvta,de kb.egy èv használat után elkezdtem kopaszodni.

Bea42
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Kremcica

2017. augusztus 13.

Update:
Kb egy hónapja festettem és bár a lenövésem alig látszik erősen megfakult a színe. Látványosan. Szőkénél nem vészes, de ha a sötétebb árnyalat is ilyen az már nem szerencsés.

A saját eredeti hajszínemhez hasonlót kerestem és erre a festékre, konkrétan az opálszőke árnyalatra esett a választásom. Aranyos fénye van de elég sötét szőke, szerintem már-már barna. Épp hogy jó lett. Maga a festék nem rossz, korábban a Garnier Color Naturals használtam és eszméletlen milyen erős büdös szaga volt. Ennek már jóval kevésbé erőteljes és nem is büdös. Fedése jó, bár csóri hajam kicsit megszenvedte a váltást és elég sok hajam kihullott. Jó hír viszont hogy a fejbőrömet nem irritálta.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Update:

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetyl Esters, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Ceteareth-20, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetrimonium Chloride, Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Fényvédők: Polyquaternium-6
Szilikonok: Amodimethicone, Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-20, Steareth-2, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, Behentrimonium Chloride, Chlorhexidine Digluconate, Cetrimonium Chloride

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.