KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1074 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 22.

Kategória:   Hajfestékek

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

Garnier Color Sensation Hajfesték - 6.35 Arany Mahagóni
Ár: 500 , Eladó: moln
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés alapján

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bea42

2017. szeptember 10.

A 11-es árnyalatot használtam.A barna hajamat egèsz világos szőkère kiszìvta,de kb.egy èv használat után elkezdtem kopaszodni.

Bea42
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Kremcica

2017. augusztus 13.

Update:
Kb egy hónapja festettem és bár a lenövésem alig látszik erősen megfakult a színe. Látványosan. Szőkénél nem vészes, de ha a sötétebb árnyalat is ilyen az már nem szerencsés.

A saját eredeti hajszínemhez hasonlót kerestem és erre a festékre, konkrétan az opálszőke árnyalatra esett a választásom. Aranyos fénye van de elég sötét szőke, szerintem már-már barna. Épp hogy jó lett. Maga a festék nem rossz, korábban a Garnier Color Naturals használtam és eszméletlen milyen erős büdös szaga volt. Ennek már jóval kevésbé erőteljes és nem is büdös. Fedése jó, bár csóri hajam kicsit megszenvedte a váltást és elég sok hajam kihullott. Jó hír viszont hogy a fejbőrömet nem irritálta.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Update:

csudex

2017. július 15.

A bezsszoke szinu festeket hasznaltam ebbol tobbszor. Valoban azt a szint adta vissza mint a dobozon, de nagyon hamar fakult.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

ipszilonze

2017. július 1.

A jeges gesztenye árnyalatot használom egy ideje, és meg vagyok elégedve. Szépen fed, és a megfelelő árnyalatot kaptam. (Itt jegyezném meg: 1. akinek nem elég tartós az egy hónap, az mégis hogyan fest hajat? Egy hónap alatt azért -normál esetben- elég csinos lenövést lehet összehozni, és szükségessé válik az utánfestés. 2. A kiszőkített/előzőleg más festékkel festett hajon eleve másképp fog működni a hajfesték is, de ezt bármely hajfestéknél be kell kalkulálni, vagy ha ez nem megy, irány a fodrász. Bocsánat az OFF-ért, de kikívánkozott.)

ipszilonze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 9.

Ár-értékarány összhangban van, ez az, amit talán ki lehet emelni. Miért is hisszük el, hogy ennyi pénzért jobbat kaphatunk??? Egy hónapot azért kibír...

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 9.

Msfox

2017. április 2.

Soha ismétlem SOHA többet. Régen használtam akkor imádtam ezért nyúltam újra érte. Hiba volt. A 6.35os arany mahagoni TUZVOROSET csinált a szőke hajambol olyan megatalkodott seprus utoerzettel, hogy fodrász sikitva vágna le. Rettenetes, ez már nem az a régi termék amitől selymes és szép színű lett a hajam. Utálom és tuti tiltolistat kapott.

Msfox
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

Odil

2017. március 9.

Az Opálszőke (hamvasnak ható világos szőke) erősen rezes középbarna lett a hajamon. Még ha csak ezt az egy árnyalatot rontották is el, ez sajnos olyan mértékű, hogy már über proli.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Vampir

2017. február 1.

Ezt használtam először. Feketét. Nagyon szép, intenzív színt adott, úgy fénylett tőle a hajam, mint a salamon töke, aztán az első mosás után elkezdett foltosodni. Egy hónapot alig bírtam ki, megint kellett festeni. A pofám leszakad, hogy milyen hamar kikopik, pedig egy tartósnak mondott hajfestéktől nem ezt várná az ember.

Vampir
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

horsy

2016. július 29.

A 3.0 színt választottam.A szine szép lett,de nagyon hamar kopik.Egy -két hajmosás után már újra látszanak az ősz hajszálak.A hajamat nem roncsolta,de a gyors kopás miatt csalódás.

horsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

sziszi0829

2016. július 16.

A legrosszabb hajfesték amivel valaha dolgom volt. Fél óra alatt teljesen szétroncsolta a hajszerkezetemet. Száraz, seprű hatású haj és matt szín... egy másik bevált hajfestékkel orvosoltam a problémát, újra egészséges, puha és csillogó a frizurám. Még csillagot sem érdemelne.

sziszi0829
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cetyl Esters, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Ceteareth-20, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetrimonium Chloride, Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Fényvédők: Polyquaternium-6
Szilikonok: Amodimethicone, Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-20, Steareth-2, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Trideceth-6, Poloxamer 407, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Isopropyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Metabisulfite, Behentrimonium Chloride, Chlorhexidine Digluconate, Cetrimonium Chloride

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.