KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1074,00 ml)   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Szépségbolt.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo

Utolsó módosítás dátuma: 2012. április 22.

Ár:   1074,00 ml)
Lelőhely:   Szépségbolt.hu
Kategória:   Hajfestékek

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

Ár: 1074,00 ml), Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 300Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: kibontott, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes v postai
Ár: 450 , Eladó: Gretuci
Állapot: Új,bontatlan csomagolásban., Helyszín: Ecser, fizetés: Személyes átvételre Ecseren és környékén (lehetőleg 20 km-en belül van lehetőség.
Krémmánia Kedvencek a -ben
Mundow

2016. április 17.

Az 5.0 ragyogó világosbarna árnyalatot választottam. Jól befogta a hajamat a festék, viszont sötétbarna lett. Nem éreztem virágillatot felkenéskor, ahogyan a termékleírásban említi.
Allergiás reakciók jelentek meg nálam:
- erős fejfájás
- a fejbőrön erőteljes csípés, irritáció és égető érzés
- duzzanat a szem körül és az arcon

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 17.

Allergiás reakciók jelentek meg nálam:
- erős fejfájás
- a fejbőrön erőteljes csípés, irritáció és égető érzés
- duzzanat a szem körül és az arcon

Orihime5

2016. március 31.

Gyorsan kopik és nagyon roncsolja a hajam!
Soha többet nem veszek ilyet,egyszerűen szörnyű.!

Orihime5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 31.

Gyorsan kopik és nagyon roncsolja a hajam!
Soha többet nem veszek ilyet,egyszerűen szörnyű.!

Anettke

2016. február 22.

Nem tudom mit írhatnék... A hajfestékekben amblock csalódtam, mert 2 hét után elvesztette azt a színt, amit frissen festett mivoltában nyújtott. Nem csak a Garnier, mindegyik. Vehettem a legdrágám loreálost vagy fodrászkellékesbe alphaparfot. Egyik sem adta azt, amit ígért. Talán egyedül a 100frintosban kapható "vulkánvörös" fantázianéven árusított hajfesték volt tartósabb 2 hétnél. De az pedig olyan szinten kimarta a fejbőröm, hogy nem volt kedvem a későbbiekben újra használni!
A Palette is azt ígéri, amit a legtöbb. Őszhajfedés, tartós színek, ragyogás, egészséges haj. Arról senki nem beszél, hogy kimarja a fejbőröd, hogy az ammóniától beszakad a tüdőd, vagy hogy kihullik a hajad a vegyszertől. Nem használok hajfestéket és remélem már sose fogok.
Nálam megbukott minden hajfesték, de mégis a garniernek adok egyel jobb pontot, mert ez legalább nem volt annyira büdös.

Anettke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

vzitus

2016. február 20.

2 éve használom, eddig 3 árnyalatot is kipróbáltam. Jelenleg a 9.13-t használom. Nekem bevált, kb 2 havonta festem a hajam. Szeretem az illatát, nem irritál, szép természetes színt ad. Rengetegen dicsérték már meg, így sok mindenkinek ajánlottam.

vzitus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 20.

noriri

2015. december 28.

A hajamra a 8.0 árnyalatot használom. Előtte évekig világosítottam a hajam, a szín már-már túl világos lett, ezért döntöttem úgy, hogy valami természetesebb árnyalatot választok. Sok festéket kipróbáltam, némelyiktől majdnem barna, némelyiktől meg iszonyat vöröses lett a hajam. Ettől egyik sem, bár elég hamar kopik. Én ezt nem bánom, volt olyan festék, ami már a második mosás után lejött a szőkített hajamról. Havonta festem, nem irritál, nem hullik a hajam. Nem tökéletes, de egyelőre nem találtam jobbat és kímélni szeretném a hajam a kísérletezésektől.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

J0y

2015. december 7.

Pár évvel ezelőtt platina szőke hajam volt értelem szerűen a csúnya lenövés miatt minden 4. hétben kelletett festenem és a meszokott syoss festék helyet csak ez volt az üzltben és hát megvettem mondva magamnak , hogy jó lessz az most egyszeri alkalomra .
Ennek a festéknek köszönhetően soha többé nem festettem szőkére a hajam . Végigsírtam az egész hatóidejét , mivel egy olyan szinten széjelmarta a fejbőrömet . Azután soha nem mertem szőkére festeni a hajam és Garnier hajfestéket vagy egyébb kozmetikumot sem merek használni tőllük .

J0y
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

bogszi13

2015. november 1.

A 9.13-as bézsszőke árnyalattal lett a hajam befestve tegnap. Tartósságról -érthető okokból- még nem tudok beszélni, de olyat tapasztaltam, amit eddigi hajfestéseim alatt soha: a krém nem marta a fejbőrömet! Nagyon meglepődtem, ugyanis eddig mindegyik festék (elég sokat kipróbáltam már) durván csípte a fejbőrömet, sőt, előfordult olyan is, hogy sebes lett. Ráadásul az illata is nagyon jó, azt mondanám, kellemes. Megelőlegezek neki egy 5*-ot, aztán meglátom, mi lesz később.

Update: Sajnos le kell vonjak tőle két csillagot, ugyanis mintha be sem lett volna festve a hajam, 2 és fél hét után nagyon kikopott, csúnya lett a színe. Sajnálom, mert reménykedtem benne, de remélem, legközelebb nagyobb szerencsével járok.

bogszi13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 1.

MissC

2015. október 19.

Már több barna árnyalatot is kipróbáltam, bár olyan nagy különbséget a színek között nem vettem észre festés után. Egészen tartósnak mondható, és az ára is rendben van. Nem mondanám rossznak.

MissC
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 19.

Sabinilla

2015. szeptember 12.

A 111-es ezüstszőke árnyalata számomra 5*. Véletlen futottam belé még tavasszal, épp ezt az árnyalatot árusították ki a dm-ben, ahol azóta sem kapható, más helyeken még beszerezhető szerencsére. Szóval: a világosító hatása rendben a 8-as árnyalatú hajtövemet szépen kivilágosítja, és pont elég színpigmentet tartalmaz, hogy hozza a finom ezüstös árnyalatot, (nem durván hamvasat, mint a Naturals testvére). Akik hasonló színnel festik a hajukat, tudják, hogy a festés utáni szép szőke árnyalat nem tartós, örülhetünk, ha 2 hétig bírja. Ez a jelenség ennél a festéknél sincs másképp, viszont utána legalább nem sárgul be a hajtő. A hajhosszra az utolsó 5 percben , kizárólag vízzel jól felhígítva célszerű felvinni, mivel erős a szőkítő hatása, és 9%-os oxival ugye nem megyünk a hajhosszra :-)

Sabinilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 12.

zsanman

2015. augusztus 26.

Kicsit világosabb szőkét szerettem volna és tartósabbat a Loreal casting creme gloss szaténszőke után, és ekkor esett a választas a 8.0 ragyogó világosszőkére. Első festésnél még semmi baj nem volt, aztán jött a sokk, több centiméteres különbségek lettek a hajamban. Néhol egészen pár centisre letörtek a tincsek. Mint kiderült, anyukámnak is ez tette tönkre évekkel ezelőtt a haját, bár ő nem emlékezett rá csak miután a baj megtörtént. Soha többé, mert ez hónapokkal ezelőtt történt és azóta is növesztem a letört részeket :(

zsanman
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Steareth-20 ti I eu 2 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító, emollient olaj, ráadásul még antioxidáns tulajdonsága is van. Lásd szőlőmagkivonat.