Garnier Color Sensation Hajfesték (Garnier)

Garnier Color Sensation Hajfesték

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Újonc Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

nekem bordó, némelyik fényben lila hajam lett tőle, ami a képen is van. :(
    update: még a hajam is hullik tőle :|

Újonc Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Eddig fodrászkellékesben kapható festékkel festettem a hajam, de valahogy sosem lett az igazi és ráuntam, hogy lutri, hogy mi lesz a végeredmény. Egyébként kb. 8as szőke hajam volt. Kinéztem neten ezt a márkát, a 113-as extra világos bézsszőke megtetszett, bár féltem, hogy túl világos lesz, vagy sárgás stb. No meg magamnak felkenni is féltem, mert azért a 8-as és 113as között bőven van színkülönbség. De nem bántam meg, hogy ezt választottam, nagyon szép színe lett, pont olyan mint amilyet szerettem volna, enyhén hamvas, de nem szürkés és szép világos :)
    Az észrevételeim, hogy nagyon kevés a festék mennyisége, a nyakam alá kb 2-3 cmvel ér a hajam, szóval elég rövid, mégis alig volt elég rá, paráztam is emiatt, szóval akinek ennél hosszabb az 1. festésnél mindenképp 2 dobozzal vegyen, utánfestésnél már egy is elég lesz. Ami zavart az egyedül az, hogy sehol nem találtam rajta, hogy hányas oxi van hozzá, pedig érdekelt volna, de valószínűleg 9 %os lehet. A balzsam illata nem valami jó, de ez nem zavart, mivel a sajátomat is felkentem utána. Tescoban vettem egyébként most akciósan 799 ft volt. Összességében nagyon elégedett vagyok vele, mert amit vártam azt teljesítette! Bátran ajánlom mindenkinek! :)

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

Én nagyon szeretem,tartós színt érek el vele mindig és még az illata is jó nem az a tipikus festék szagú.Fekete a hajam és vannak festékek amelyik ha esetleg összekenem magam napok kellenek,hogy lekopjon a bőrömről,viszont ez a festék lejön könnyen.

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 25-34

Én nagyon sokáig a gránátvöröset használtam, és imádom a színét, napfényben egészen pirosas árnyalat, többen kérdezték már idegenek, hogy milyen árnylatot használok. Persze annyira kopik, mint a többi vörös, de mivel rendszeresen festem a hajam, nem igazán látszik, és a hajamnak is jó tapintása lesz festés után.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Fekete hajamat (sötétbarna lenövéssel) gyönyörűen befogta, nagyon jó, tartós festék :)

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Sajnos nem vagyok elégedett a rubin vörössel festettem be pár napja csípte a bőrömet és az hagyján de tök sötét lett igaz előtte se volt egyenlő színű de hát nem lett olyan mint vártam.most vehetek hajfesték eltávolítót mert túl sötét lett...:(

4/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

nem is tudom már, mióta használom ezt a festéket, és összességében nem mondhatok róla sok rosszat. a 110-es (extravilágos természetes szőke) árnyalatot kenem magamra, és festés után rendben van a hajam, nem szedi széjjel a kelleténél jobban (szőkére festésnél, és egyáltalán, ne legyenek illúzióink), a színe egészen szép, bár szerintem nincs sok elvárásom: ne legyen sárga, ne törje le tőből, ne legyen fehér. kb 2 hétig tartja magát a színe, aztán bizony elkezd sárgulni, segíteni kell neki pakolással, hamvasítással, ezzel-azzal, h szépen kibírja az utsó hetet az újabb festésig (kb 4-5 hetente festem). talán azért nem váltok, mert eddig amit helyette kipróbáltam, mind merénylet volt a hajam ellen, a fodrászkellékes cuccokkal meg nem bírok, nem értek hozzá. szóval, ha valakinek s.szőke/v.barna haja van, és szőkítené, szerintem erre számíthat, de csodát ne várjon.

• ,
    Krémkedvelő

Sziasztok! Tudna nekem valaki segiteni,hogy a garnier intenziv gránát vöröse mennyire sötét,és milyen tartós? Most palette intensive color creme intenziv vörösével van festve,de elég sötét,ezért szeretnék egy kicsit élénkebbet!!!

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Én majdnem egy évig festettem a bézsszőkével a hajam és szerettem. Nem tudom mennyire elehet tartós a sötét szín, mert a szőke ugye nem kopik. Eddig ez volt az egyetlen festék, ami után szép selymes maradt a hajam - balzsam nélkül is - és nem hullott vagy töredezett el tőle. Pedig a szőke nem a legkíméletesebb színekhez tartozik.
    Most vörös szeretnék lenni már egy ideje, de nem jön össze, mert bármit kenek a fejemre kikopik... Illetve szép rézvöröset se nagyon találok. Most a homokszőkén vagy a borostyánon gondolkodom. Valaki próbálta már? Mennyire tartós?

update: Annyira dühös vagyok a garnierre, hogy el se tudom mondani!!! Megvettem a 7.0ás opálszőkét, mert hasonló színű volt a hajam is és nem akartam nagy változtatást így tabló fotózás előtt és a szőke festékből felül barna lett, alul vöröses foltokkal, a frufrum pedig fekete lett és a legjobb, hogy még zöld is volt benne!!!!! Azt hittem sírva fakadok, sőt sírva is fakadtam... Soha többé nem fogok megvenni semmit ettől a márkától......................... -.- Át kellet festenem a hajam másnap és most vörös vagyok, pedig direkt nem akartam sötét színt, de abból a hányadékből már nem lehetett volna szőkét csinálni. Eddig ezt a festéket tartottam a legjobbnak, de most elveszem tőle az összes csillagot!!

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Korcsoport: 35-44

Anyukám haját festettük a vörösesszőke árnyalattal, ő kb. 70%-ban ősz, de ez a 100%-os ősztakarású festék ezzel nem birkózott meg. Valami lehetetlen fehéres-narancsos árnyalat lett a végeredmény, aminek köze nem volt a dobozon látható színhez, de semmi természetes hajszínhez sem.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Paraffinum Liquidum / Mineral Oil eo EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Ásványi olaj (mineral oil). Színtelen, tiszta folyadék, melyet a petróleumból vonnak ki (vagyis inkább a petróleumból gázolaj gyártás folyamatának mellékterméke). Rossz hírneve ellenére Paula Begoun szerint  a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj a valaha talált legbiztonságosabb, legkevésbé irritáló hidratáló anyag. Ezenkívül hatásos sebgyógyító is. Az ásványi olajnak azonban némi pórus eltömítő hatása is van, így kombinált és zsíros bőrűeknek jobb kerülni.  Dr. Rózsa Sándor a Testápoló Kislexikonban az ásványi olajat  a nem ajánlott összetevők közé sorolja, mert szerinte "megmarad a bőr felszínén, nem szívódik föl, akadályozza a bőr lélegzését". A híres amerikai bőrgyógyász, dr Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében viszont Paula Begounhoz hasonlóan azt írja, hogy a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj egy kiváló és biztonságos hidratáló összetevő. További információ a FutureDermen.

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Ethanolamine EWG Kockázat: 4 - 6, EWG Adat: Sok

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Steareth-20 ti|eu EWG Kockázat: 3 - 6, EWG Adat: Korlátozott

Ammonium Hydroxide EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)

Steareth-2 ti|eu EWG Kockázat: 3 - 6, EWG Adat: Korlátozott

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

M-Aminophenol EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Sodium Metabisulfite a|ta EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Polyquaternium-6 EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Seed Oil EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Pentasodium Pentetate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

P-Phenylenediamine EWG Kockázat: 10, EWG Adat: Sok

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Resorcinol EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erythorbic Acid a EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Hydrogen Peroxide EWG Kockázat: 2 - 5, EWG Adat: Sok

Sodium Stannate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Trideceth-2 Carboxamide Mea ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo|eu|al EWG Kockázat: 4 - 7, EWG Adat: Korlátozott

Poloxamer 407 ti|eu EWG Kockázat: 2 - 3, EWG Adat: Közepes

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Alpha-Isomethyl Ionone i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Cetyl Esters eo EWG Kockázat: 0

Mesterséges viasz, amit bőrpuhító (emollient) és sűrítőanyagként használnak a kozmetikumokban.

Butylphenyl Methylpropional i EWG Kockázat: 5.5

Mesterséges illatanyag. Potenciális bőrirritáló.

Cetrimonium Chloride ti|eu|ta EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a|eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító, emollient olaj, ráadásul még antioxidáns tulajdonsága is van. Lásd szőlőmagkivonat.

Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone eu|szil

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!