KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1196,00 ml)   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Szépségbolt.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo

Utolsó módosítás dátuma: 2012. április 22.

Ár:   1196,00 ml)
Lelőhely:   Szépségbolt.hu
Kategória:   Hajfestékek

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

Ár: 1196,00 ml), Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Garnier Color Sensation Hajfesték 4.60 árnyalat
Ár: 500 Ft , Eladó: Maanina
Állapot: Teljesen új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel Miskolcon és környékén
zsanman

2015. augusztus 26.

Kicsit világosabb szőkét szerettem volna és tartósabbat a Loreal casting creme gloss szaténszőke után, és ekkor esett a választas a 8.0 ragyogó világosszőkére. Első festésnél még semmi baj nem volt, aztán jött a sokk, több centiméteres különbségek lettek a hajamban. Néhol egészen pár centisre letörtek a tincsek. Mint kiderült, anyukámnak is ez tette tönkre évekkel ezelőtt a haját, bár ő nem emlékezett rá csak miután a baj megtörtént. Soha többé, mert ez hónapokkal ezelőtt történt és azóta is növesztem a letört részeket :(

zsanman
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Katalin0425

2015. augusztus 25.

Vegyesek az érzelmeim ezzel a termékkel kapcsolatban. A 111-es ezüst szőke árnyalatot vettem meg, két dobozzal a sűrű, vállig érő hajamra. Pénzkidobás volt. Az illata kellemes, de amint felkentem elkezdte rettentően marni a fejbőrömet, nálam egyik termék sem csinált ilyet.. maximum egészen kicsit. Már 10perc után úgy voltam vele, hogy lemosom, mert nem bírom tovább. Tegyük hozzá, már akkor meleg volt a festék, mikor összekevertem. Megvártam a hatóidő végét. Hát hogy is mondjam.. a lenövéseim szép ezüstösek lettek.. a többi helyen narancssárga.. most kereshetek egy másik festéket, és búcsút mondhatok a világosszőke hajamnak egy közép- vagy sötétszőke árnyalattal, mert ezt világos festék nem fogja befogni, abban biztos vagyok. Viszont a másik plusz pont az illat mellett a balzsam.. nagyon szép, selymes tapintású lett a hajam. Azonban sajnos mindhiába, mert így utcára nem fogok menni, abban is biztos vagyok! Tőlem csak 2 csillagot kap.

Katalin0425
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

CrazyKid

2015. augusztus 21.

6.42-es árnyalattal volt festve júniusban. Gyönyörűszép, csillogó barnás vörös lett, nagyon tetszett, tök természetesen nézett ki, eddigi legszebb hajszínem. Picit szárította a hajam, de nem vészesen. Azt sajnáltam,hogy a nyári nap elég hamar kiszívta, Sound után már szőkén tértem haza. Nem kizárt,hogy újra megpróbálom, de már vettem egy sokkal sötétebb színt, mahagónit a Palette-től, kíváncsi vagyok milyen lesz. Én adok neki 5 csillagot.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

citronella

2015. augusztus 20.

Most használtam először ezt a festéket és meg vagyok vele elégedve. a 110-es árnyalatot (Extra világos természetes szőke azt hiszem) választottam,nem akartam,hogy túl fehér vagy nagyon hamvas hatású legyen. Nagyon szép az eredmény,a hajtöveimnél sem lett sárga,ahol barna volt amúgy. A festék illata szerintem kellemes,a fejbőrömet sem csípte vagy irritálta. Nem törte szét a hajamat ez sem,úgyhogy egyelőre csak jó dolgokat tudok róla elmondani. Nem tartom kizártnak,hogy a jól bevált Palettéről átváltsak erre,nagyon tetszik ez a szín.
Update: 3 hét után besárgult,soha többet nem veszek ilyet. A Palette ezerszer jobb!

citronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

sweetnika77

2015. augusztus 18.

Nekem a Barnával lett festve de olyan hamar kikopott hogy az nem igaz nagyon mérges vagyok amúgy jó lett volna.

sweetnika77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Maanina

2015. augusztus 14.

Maximálisan elégedett voltam vele (4.60 intenzív sötétvörös árnyalatot használtam). Azóta hajszínt váltottam, de tartós volt a szín, nem volt mű hatású, és gyönyörűen csillogott természetes fényben (+tetszett az illata!).

Maanina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

ribizlizizi

2015. július 19.

elégedett voltam vele, az én hajam makacs, nehezen fogja be a festék, ez elbánt vele :)

ribizlizizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 19.

Timcsi79

2015. július 3.

A vilagosbarna 5.0 -val festettem. Szamitottam ra, hogy sotetebb lesz, mint a kepen, de sotetebbet is szerettem volna (jartam mar mas marka 4.0 -val ugy, hogy tul sotet lett). Felkenesnel kicsit csipte a fejborom es sajnos ez az erzes idovel csak erosodott, ugyhogy a teljes hosszan 15 perc utan nem birtam, mondom mindjart leesik a hajam, jajj + a tovenel mar fekete szinben pompazott a hajam, ugyhogy gyorsan lemostam. A mosasnal szerencsere ereztem, hogy a hajam selymes. Szaritas utan a szine gyonyoru csillogo. Kicsit sotet, de nekem nagyon tetszik. A tove picit sotetebb, de nem zavaro. A hajam nagyon puha. Osszessegeben veve nagyon tetszik az eredmeny, a szin, a hatas, de annyira csipte a fejborom, hogy gondolkodom rajta, ezt vegyem-e ujra? Meglatjuk mennyire tartos es egy honap mulva milyen lesz. Talan legkozelebb teszek egy kiserletet a garnier naturalssal.

Timcsi79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

Virág-os

2015. május 15.

Egy szőke melír után váltottam az eredeti hajszínemhez közel álló, de vörösebb árnyalatára. Ehhez megfelelt ez a festék. :)
Felvitel után jó sötét volt mindig, 2 éven át festettük vele otthon a hajamat, én nagyon szerettem, de érzékeny és gyakran sebes fejbőrömön felvitelkor, ill. rajta hagyásakor volt, hogy csípett, ellenben imádtam, hogy van balzsamja, amit kellemesnek találtam mindig és most is szeretem, és hiányzik is egy kicsit.

Virág-os
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 15.

Trystero

2015. április 16.

Pár hete festettem ezzel a hajamat, életem első hajfestése volt, eddig színező sampont használtam az ősz szálak eltüntetésére. A használata egyszerű, az illata kicsit túl intenzív, de nem rossz, gyümölcsös. Bőrpróbánál kicsit csípte a bőrömet, de mikor a hajamon volt a festék semmilyen problémát nem okozott. Minden ősz hajszálat szépen befestett, ilyen tekintetben nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Jeges gesztenye árnyalatot választottam, nem volt jó választás, az amúgy sötétbarna hajamat majdnem feketére festette vörösesbarna fénnyel.
Összességében maga a festék nagyon jó, de színből más milyet kell keresnem.

Trystero
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

Összességében maga a festék nagyon jó, de színből más milyet kell keresnem.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite, Erythorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Ásványi olaj. Színtelen, tiszta folyadék, melyet a petróleumból vonnak ki (vagyis inkább a petróleumból gázolaj gyártás folyamatának mellékterméke). Rossz hírneve ellenére Paula Begoun szerint  a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj a valaha talált legbiztonságosabb, legkevésbé irritáló hidratáló anyag. Ezenkívül hatásos sebgyógyító is. Az ásványi olajnak azonban némi pórus eltömítő hatása is van, így kombinált és zsíros bőrűeknek jobb kerülni.  Dr. Rózsa Sándor a Testápoló Kislexikonban az ásványi olajat  a nem ajánlott összetevők közé sorolja, mert szerinte "megmarad a bőr felszínén, nem szívódik föl, akadályozza a bőr lélegzését". A híres amerikai bőrgyógyász, dr Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében viszont Paula Begounhoz hasonlóan azt írja, hogy a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj egy kiváló és biztonságos hidratáló összetevő. További információ a FutureDermen.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító, emollient olaj, ráadásul még antioxidáns tulajdonsága is van. Lásd szőlőmagkivonat.