HIRDETÉS

Garnier Color Sensation Hajfesték (Garnier)

Garnier Color Sensation Hajfesték

Különleges összetétele intenzív színpigmenteket tartalmaz.  A színeredmény intenzív, pontos és hosszan tartó. Tökéletes őszhajfedés. Kellemes virág illata élvezetessé varázsolja a felvitel pillanatát. A gyöngyházzal gazdagított utóápoló balzsam táplálja és körülöleli a hajszálakat, a ragyogó és puha tapintású hajért.

A krémet feltöltötte: ludmilla, az összetevőket feltöltötte: Indigo

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

2/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Anno a feketét próbáltam. A festés után rögtön szép volta nagyon de egy kicsit később...
    nagyon kopott a szín és rettentő fakó lett 2,5 hét után.

Újonc Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Az intenzív sötétvörös színt használom. Korábban szőke voltam, amit folyamatosan sötétedés követett, ám ahol még nem nőtt le a szőkített hajam, ott minden festék lekopott róla. Mivel ez egy vörös szín, egyértelműen mindenhol kopik, azon a részen jobban, de nem zavar, mert olyan, mintha ombre lennék. :) (Egyszer meg úgyis eltűnik majd.)
    Ez a festék valóban sötét vörös színt adott a hajamnak, viszont ahogy kopik, úgy is szép marad, mert elég sötétről indul. Én azért tartok ki ennél a festéknél, mert az olajos festékek már egyszer tönkre tették a hajam, így már csak ebben bízom.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Finom virág illata van, de a balzsamja csapnivaló. Hamar kopik.

1/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Egyetlen alkalommal próbáltam csak Garnier festéket, a 6.46 – Borostyán árnyaltot. Akkor megfogadtam, soha többet. Abszolút nem a várt színt kaptam, hanem sokkal sötétebbet, ami ráadásul 3-4 mosás után teljesen kikopott, és végül barna lett a hajam borostyán helyett.

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

update:
    soha senki ne vásárolja meg a 7.34 homokszőke árnyalatot. a képen eleve rézvörös, erre is számítottam, de amit kaptam: sötétbarna vörös fénnyel. szőke alapra kenve azért nem így kellene kinéznie. 5 árnyalattal sötétebb lett a vártnál, király, így még nem jártam soha. köszi garnier, hogy rossz tubusba töltöttétek a festéket, én meg szívhatok az újbóli hajvilágosítással. a micellás vízen kívül soha többé nem veszek semmit a márkától, szinte minden termékük egy nagy kaki...

2014. 09. 21.:
    a bézszőke világosodott kicsit, arra próbáltam a 10.1 csillogó jeges szőkét, de persze sötétebb lett, mint a képen, nincs nagy különbség az előzőhöz képest, pedig nyilván világosítani szerettem volna. viszont mindkettőnek sárgul a színe plusz hamvasítás nélkül, pedig eleinte szépek anélkül is. nálam eddig ez minden szőke festéknél előfordult, így nem tudom, vonjak-e le csillagot... na jó, egyelőre nem vonok, mert hamvasítással szép, meg egyenletes lett.

2014. 08 05.:
    kb. 2 hónapja égtem a szőkítési lázban, és meg is vettem az E0 kiszőkítőt. a dobozon valami olyasmit írt, hogy "sárga szín elleni védelemmel", hát nyilván csibe sárga lett a hajam. : ) de nem is hajszínnek való ez a cucc. egyébként iszonyatosan erős a szaga, irritált, köhögtetett, festés közben szellőztetni kellett, nehéz volt elviselni. egy kicsit mintha megviselte volna a hajam a szőkítés folyamatát, de erre számítottam. nem tette tönkre, nem töredezik jobban, mint máskor, de a hajvégeim tapintásra nem olyan puhák, mint a hajam többi részén. annyira nem gáz, úgyis vágatni kell belőle gyakran. ma próbáltam ki a 9.13-as bézsszőkét, mert a dobozon csodásan mutat. sajnos a végeredmény sötétebb egy árnyalattal, de ezen sem lepődök meg, hajfestéskor gyakran tapasztalom ezt. egyébként nagyon szép a kapott szín, egységes lett az egész, és a meglehetősen sötétszőke lenövésemet is gyönyörűen kivilágosította, pedig féltem, hogy nem fogja, ezért 30 perc helyett 40 percig hagytam a hajamon. arra számítok, hogy fog még kopni, világosodni, mint minden festék. az 1000 ft körüli árát megéri, sokszor akciós, diszkontokban is elérhető olcsó áron.

Újonc Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Sziasztok!
    A tescoban most volt akciós a festék 4.0-s színt próbáltam világosbarna hajamra nekem túl sötét lett. egyből hajmosás után kimostam 3x samponnal,de be kell vallanom eléggé tartós,mert a szín még most sem kopik a hajamról,talán egy picit lett világosabb. Lényeg a lényeg,hogy egyel világosabbat szeretnék kipróbálni,de még maradt 2 db bontatlan 4.0-s barna színem. Ha valaki szeretné megvenni,eladom neki a kettő érintetlen darabot 1300 Ft-ért és Budapesten bármikor átvehető.(én 1700ért vettem a kettőt az akció alkalmával.) elérhetőség: salandii kukac gmail pont com

1/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Kedves Orsyna! Tegnap festettem ezzel az árnyalattal... SOHA-SOHA többet!!!! Jeges gesztenye helyett padlizsános feketés lett az egyébként normál barna hajam.... ha lehetne -10-et adni ennek a vacaknak, akkor annyit kapna. KUKA!!! Bárcsak sose vettem volna meg!!

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

4.15 jeges gesztenye milyen?Nagyon sötét? Vörösesbarna hajszínt szeretnék.
    Esetleg ha kell valakinek eladom mert félek hogy túl sötét lesz tőle a hajam..a múltkor palette sötétszőkétől lett sötétbarna a hajam..:D

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

a Garnier hajfestékek köztudottan rosszak, nem várt színeredményt hoznak, vagy nem fognak be eléggé és hamar kopnak... ezt több fodrász is mondta, én is próbáltam kevésszer, nem is jöttek be, ezzel az új kencéjével is hasonló gondok vannak, egyedüli minőségi festéke a Belle color volt, amit sikeresen kivontak Magyarországról, hurrá..

update: most kicsit felpontozom, de így se ér többet 3-nál..
    Tescoban lettem figyelmes vadi új kékesfekete árnyalatokra ennél a festéknél, nos elvileg az Ultra Marine kollekcióban 3 új kékesfekete árnyalat létezik, amelyből a Tesco csak 2-t tart, de még így is az egyedüli hely a városban ahol ezeket kapni lehet.. na az Electric night és a Midnight Sapphire színekből az utóbbi jött velem haza, közben arról álmodtam, h éjkirálynő hajat fog nekem varázsolni, de tévedtem, festés után sem volt különlegesebb, szebb vagy másabb, mint a többi ilyen színű festéktől akármelyik márkából! nem volt különösebben sem fényes, sem intenzív, eléggé kiszárította a hajam, szerintem kicsit meg is roncsolta, már festés közben is égette a fejbőröm meg csípte ami egy ilyen árnyalatnál szokatlan, bár a festék illata nagyon kellemes volt, na ez az egyetlen pozitívum, mert amúgy 1300ért szerintem drága is, már 600 forintért is vannak ugyanilyen kaliberű festékek..
    na azt mondanom sem kell, hogy az első mosásnál az a rohadt kevés kék buké is lejött, így a 4. mosás után sima kopott fekete színe van.

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Lollipop,én úgy tapasztaltam hogy a color sensation színei úgy összességében mind sötétebbek mint a color naturals ugyanazon színei,szerintem a szőkéje is inkább a barnához fog közelíteni a c.sensationnek...:)

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Mineral Oil eo EWG Kockázat: 1 - 3, EWG Adat: Közepes

Ásványi olaj. Színtelen, tiszta folyadék, melyet a petróleumból vonnak ki (vagyis inkább a petróleumból gázolaj gyártás folyamatának mellékterméke). Rossz hírneve ellenére Paula Begoun szerint  a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj a valaha talált legbiztonságosabb, legkevésbé irritáló hidratáló anyag. Ezenkívül hatásos sebgyógyító is. Az ásványi olajnak azonban némi pórus eltömítő hatása is van, így kombinált és zsíros bőrűeknek jobb kerülni.  Dr. Rózsa Sándor a Testápoló Kislexikonban az ásványi olajat  a nem ajánlott összetevők közé sorolja, mert szerinte "megmarad a bőr felszínén, nem szívódik föl, akadályozza a bőr lélegzését". A híres amerikai bőrgyógyász, dr Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében viszont Paula Begounhoz hasonlóan azt írja, hogy a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj egy kiváló és biztonságos hidratáló összetevő. További információ a FutureDermen.

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Ethanolamine EWG Kockázat: 4 - 6, EWG Adat: Sok

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Steareth-20 ti|eu EWG Kockázat: 3 - 6, EWG Adat: Korlátozott

Ammonium Hydroxide EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)

Steareth-2 ti|eu EWG Kockázat: 3 - 6, EWG Adat: Korlátozott

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

M-Aminophenol EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Sodium Metabisulfite a|ta EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Polyquaternium-6 EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Seed Oil EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Pentasodium Pentetate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

P-Phenylenediamine EWG Kockázat: 10, EWG Adat: Sok

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Resorcinol EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Erythorbic Acid a EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Hydrogen Peroxide EWG Kockázat: 2 - 5, EWG Adat: Sok

Sodium Stannate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Trideceth-2 Carboxamide Mea ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-20 eo|eu|al EWG Kockázat: 4 - 7, EWG Adat: Korlátozott

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Alpha-Isomethyl Ionone i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Cetyl Esters eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Lilial i EWG Kockázat: 7, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetrimonium Chloride ti|eu|ta EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a|eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító, emollient olaj, ráadásul még antioxidáns tulajdonsága is van. Lásd szőlőmagkivonat.

Lauryl PEG/PPG-18/18 Dimethicone eu|szil

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!