KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 18.

Kategória:   Hajfestékek

"Fedezze fel a Garnier első élénk hajfestékét vadrózsa-esszenciával és gyöngyházzal a rendkívüli megjelenésére. Válassza az élénk színeket! Mutassa meg az egyéniségét hosszan tartó és intenzív hajszínnel, amely hangsúlyozza a megjelenését! A hajszín vissszatükrözi a fényt, és az élénk és fényes reflekciónak köszönhetően a haj még szebbnek látszik. A rózsaesszenciával gazdagított szépítő utóápoló gazdag, krémes állaga és finom virágillata bevonja a hajat."

Ár: 1500/2db , Eladó: xXxFruxXx
Állapot: új, Helyszín: Fót, Budapest, fizetés: Személyesen Pesten az általam kijelölt helyen és időben, postai úton, foxpost, DPD és egyéb futárszolgálatokkal is tudok küldeni, illetve még személyesen Fóton a lakcímemen tudom a terméket átadni.

Tsummer

2018. szeptember 9.

csak azért adtam egy csillagot mert kevesebbet nem lehetett....amikor felkentem a hajamra a színt, meg voltam vele elégedve, hogy véégre egy olyan hajfesték amilyen színű hajat akarok..aztán lemostam, megszárítottam, és azonnal megbántam hogy kiadtam rá azt az ezrest... nem az hogy olyan színe nem lett mint ahogyan a képen van ábrázolva, hanem alig hogy megmaradt egy kis szín..ami egy kicsit ezüstöt kicsit lila kicsit rózsaszín.. kb mintha a rendes pink hajfesték kikopott volna a hajamból... szarnak egy pofon (Y) köszi a pénzkidobást, és a vásárlók megtévesztését!

Tsummer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Kacija

2018. július 21.

Az ezustszoke haj igeret, ami lesz belole az kiabrabdito, mert mindennak nevezheto, de ezustszokenek aztan nem! Az extra vilagos szoke hajamnak szerettem volna egy szep ezustos arnyalatot. Hat zold nem lett, de ezust sem. Az eredeti hajszinembol, ami gyonyoru vilagos szoke volt, csinalt egy erdekes aranyszoke fele hajlo arnyalatot, itt-ott vilagosabb-sotetebb tincsekkel. Rutinos hajfesto vagyok, meg soha igy nem jartam! Magyaran el@ta a hajamat. En eredetileg is szoke vagyok, elrontani nem lehet, ugy hogy azt gondolom, ez a festek egy nagy atveres!

Kacija
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 21.

ILoveGarnier

2018. július 18.

Hadd ne mondjam... egy ideje szeretnék platina szőke hajat elérni, gondoltam megveszem az ezüstszőkét. Nem tudom, lehet én rontottam el valamit, de ZÖLD lett a hajam ???

ILoveGarnier
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Boombapple

2018. július 9.

Meg ne vegyétek a pasztell rózsaszínt. A gyönyörű szőke hajamra festettem rá, és olyan, mintha a réz és a szőke keveredett volna. Szörnyű! Elsírtam magam, ahogy tükörbe néztem. :(

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

vimka91

2018. június 24.

Botrányos! A szinte platina szőke hajam alját fogta be annyira, hogy egy mosás után az a kicsit pasztell pink is eltűnt. Cserébe viszont a barna hajtovemet,amire került egy kicsi (gondolván a barna színnel nem csinál semmit a színes festék), "szép" vörösre szívta. Borzalmas termék. Inkább Pravana vagy Subrina Mad Touch, esetleg Joico Intensity. Mindegyik milliardokkal jobb festék.

vimka91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.