KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. január 28.

Kategória:   Hidratáló krémek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SzFannika

2016. június 13.

Kn. 1 hónapja használomNagyon féltem tőle h pattanásos leszek tőle, de meglepő módon nemhogy több nem jött ki az arcomon, hanem még múltak is elfele. Nagyon szeretem az illatát, gyorsan beszívódik a bőrömbe és nem hagy zsíros hatást maga után. Ha elfogy ez a tégely, újat fogok belőle venni.

SzFannika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Gonoszboszy

2014. augusztus 8.

Nagyon szeretem a garnier krémek illatát. Ennek is nagyon jó illata van, az állaga sem rossz, mégis pattanásos lettem tőle, tehát nekem valószínűleg így sok. Anyukámnak ajándékoztam, szerintem neki pedig tökéletes. Tehát csak azért 4-es, mert nekem nem működött, viszont a termékkel alapvetően nincs baj.

Gonoszboszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

justagirl

2013. június 10.

Rajongok az éjszakai krémekért. :) Sokáig a NIVEA-ból használtam azt a sötét kék tégelyű sima hidratálót, de már egy ideje erre cseréletem amikor az kifogyott a boltból. Finom az illatta, gyorsabban beszívódik és nyáron ez így jobb. :) Télen azért lehet vissza fogok térni a NIVEA-ra.

justagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

mankablogja

2013. április 1.

Imádom ezt a krémet.Este arctisztítás után,mikor felkenem,pihepuha és hidratált a bőröm.Egész éjszaka simogatnám,olyan selymes tőle.Remélem hosszútávon is beválik,mert elég kényes a bőröm.

mankablogja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

jns.melinda

2013. március 31.

Ennek a krémnek a nappali változatát hozta nekem Anyukám régen. Elég rossz volt, pirosas foltok jelentek meg tőle az arcomon, pedig nem nagyon szoktam ilyesmire érzékeny lenni, azóta sem volt semmivel ilyen problémám, pedig ez olyan 6 éve volt. Ő elhasználta, de Garnier arckrémmel azóta sem kísérleteztünk.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

PankaManka

2013. március 27.

PankaManka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

diaziana

2013. február 14.

Ez az első kifejezetten éjszakai krémem, szóval nincs összehasonlítási alapom. Mivel az arcbőröm önálló életre kelt pár hónapja, sajnos kevésnek bizonyult már a nappali hidratáló éjszakára. Elég sűrű az állaga, ez kicsit meglepett, de kellemes, jól el lehet oszlatni. Nehezebben szívódik be, de úgyis csak lefekvés előtt használom, szóval ez nem zavar. Kellőképpen hidratál, lassan eltűnnek a száraz foltok az arcomról, enyhe az illata, és finom, puha lesz tőle a bőröm reggelre. Pattanást vagy irritációt egyelőre nem okozott. Jutányos, 1000 Ft-os áron jutottam hozzá. Meg vagyok vele elégedve, egyelőre nincs többre szükségem.

diaziana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

cutecurly

2013. január 9.

Már vagy a negyegyedik tégellyel használom és nagyon szeretem. Igaz, hogy eléggé zsíros a krém, de az én száraz pofikámnak jót tesz :D Eddig két barátnőmet beszéltem rá, hogy vásárolja meg, mindkettőnek bevált. Szuper krém :)

cutecurly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Roxanne

2012. szeptember 21.

Közel 10 éve vagyunk barátok.
Kamaszkori kínlódás nyomait akartam eltüntetni. Nappalra hidratáló túl sok lett volna, ezért éjszakai mellett döntöttem. Évekig napi szinten kentem, manapság már csak hébe-hóba, mikor szükségét érzem.
Újabban szemkörnyékre is.

Hidratálni hidratál, puhább lesz tőle a bőr. Hogy mennyire regenerál? Azért a bőr aktuális állapotát a gének és a hormonális változások jobban befolyásolják, úgy érzem.

Egy kis plusz adalék: hegeket szépen gyógyítja. Szemkörnyék ápolóként használva, nőttek és göndörebbek lettek a szempilláim.

Roxanne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Közel 10 éve vagyunk barátok.
Újabban szemkörnyékre is.

florien

2012. augusztus 26.

Nem nagyon jött be. Ígyis keveset kentem magamra de még reggel is éreztem magamon a zsírt. Lehet hogy nem nyáron kellett volna használnom. 1 hét után nem bírtam és félre tettem. Majd télen használom tovább és majd megírom mi lett vele. +1 pont az illatáért ami viszont isteni. :)

florien
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cyclopentasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Petrolatum, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Myristyl Myristate, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, PEG-40 Stearate, Stearic Acid, Myristic Acid, Palmitic Acid, Sorbitan Tristearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Myristic Acid
Illatanyagok: Myristic Acid, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Isoeugenol, Linalool
Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Butylparaben, Chlorhexidine Digluconate, Chlorphenesin, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kukorica magjának a kivonata. A kozmetikumokat homogénné tevő és térfogatnövelő segédanyag.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Sorbitol h 1 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.