KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A Garnier Essentials Habzó arctisztító gél tisztító összetevőkkel, méregtelenítő szőlő kivonattal és B5 pro-vitaminnal megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől és a smink maradványoktól. A bőr tiszta, egyenletes és friss, és könnyebben lélegzik.

AKCIÓ Garnier Essentials Habzó Arctisztító Gél - 200 ml
Ár: 650 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Luna11

2017. május 19.

Őszintén szólva annyira nem vagyok megelégedve vele. Az illata jó, a tisztító képessége átlagos, viszont nagyon zavaró, hogy olyan érzésem van, hogy nem tudom rendesen lemosni az arcomról, hagy egy plusz réteget, ami számomra nagyon zavaró. Mindemellett pedig borzasztóan csípi a szememet.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Kingácska0807

2017. május 1.

Átlagos termék. Az ára ugyan akciósan okés, de néha szárít,néha zsírosít. Tisztítani tisztít, de semmi több.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

lidocain

2017. március 8.

Minden este ezzel mostam meg az arcom, amíg tartott, imádtam. Szépen tisztított, kellemes volt az illata. Ha durvábban kijöttek rajtam a pattanások azzal nem sokat tudott kezdeni, de hát ezt nem is vártam tőle. Normális esetben tökéletes volt, néha micellás vizet használtam mellé, máshoz nem is nyúltam. Újravenném, csak sajnos nem látom mostanában sehol.

lidocain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

eszteram

2017. március 1.

Sajnos szétszárítja a bőröm.

eszteram
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Sajnos szétszárítja a bőröm.

Juliette Cavill

2017. január 12.

Nagyon szeretem, sokáig elég volt, tusolás közben tisztítottam vele az arcom, külön szerettem a nyomós adagolót. Az illata nem zavart egyáltalán.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Feino

2017. január 6.

Kifejezetten szeretem az állagát, de nem vettem újra. Jobban szeretem azt a tisztítót, amit vattakorongra kell ráönteni. Viszont a hatékonyságát szerettem, mindig felfrissült utána a bőröm.

Feino
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

szofibab09

2016. december 18.

Kellemes illatú és könnyen használható termék:)
A bőrt kellemes tapintásúvá varázsolja és remek illatot kölcsönöz.
Nagyon gyorsan és hatékonyan képes komplett smink eltváolítására.
Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

szofibab09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Kellemes illatú és könnyen használható termék:)
A bőrt kellemes tapintásúvá varázsolja és remek illatot kölcsönöz.
Nagyon gyorsan és hatékonyan képes komplett smink eltváolítására.
Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

szabomidu

2016. november 23.

Minden este használom arctisztításra. Pattanásos bőrömre nagyon jó hatással van, jóval kevesebb és kisebb pattanások jelennek csak meg az arcomon. Valóban szárít kicsit, de használat utána azonnal hidratálókrémet viszek fel az arcomra, így nem okoz semmilyen kellemetlenséget.

szabomidu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

ftmea13

2016. november 20.

Elég nehéz számomra ez a kétlaki élet, és nincs kedvem cipelni mindig minden cuccomat, így muszáj volt egy olcsóbb arctisztítót is beszereznem hazára az Yves Rocher-es mellé, de sajnos ebből nem akartam kettőt, mert azért nem olcsó. Hasonlót kerestem és ez tűnt a legszimpatikusabbnak, árban is. Kicsit sajnálom, hogy nem olvastam el a krémmániázok véleményét előtte, de annyira nem bántam meg, mert egész jól tisztítja a vegyes arcbőrömet. Heti 2x használom, bevállt, tisztításra tökéletes, de nagy dolgot nem csinál az arcommal, bár nem tudom mit várhatnék tőle :D Egy darabig biztos nem kell újra vennem, mert ritkábban használom, majd ha elfogy kísérletezek még.

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

VictoryFord

2016. október 17.

Eleinte kombinált bőrömre a fruit energy arctisztítót vettem de mivel azt egyre kevesebb helyen lehet kapni ezért mostanában őt veszem.és őt is nagyon szeretem. Jóé habzik,tisztít,nem szárít.Már rengetegszer újravettem.

VictoryFord
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.