KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A Garnier Essentials Habzó arctisztító gél tisztító összetevőkkel, méregtelenítő szőlő kivonattal és B5 pro-vitaminnal megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől és a smink maradványoktól. A bőr tiszta, egyenletes és friss, és könnyebben lélegzik.

AKCIÓ Garnier Essentials Habzó Arctisztító Gél - 200 ml
Ár: 650 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest IX., Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lanefox

2017. október 22.

Nagyon szépen lehozza a vízálló spirált is elsőre, imádom az illatát, engem nem is szárított, és végre sok arclemosó után egy ami nem hagy valami fura réteget a bőrön.

lanefox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

mókincs

2017. szeptember 28.

Régen éveken keresztül használtam reggel, este. Nem tudtam mitől húzódik annyira a bőröm, hát ettől.
Szóval borzasztóan szárít, és mint tudjuk, ezáltal gyorsabban is zsírosodik a bőr.
Szerencsére leszoktam róla és azóta sokkal kíméletesebb arclemosókra váltottam.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Szerencsére leszoktam róla és azóta sokkal kíméletesebb arclemosókra váltottam.

Leonie

2017. július 18.

Az SLS-t nem bírja a bőröm.Kár pedig tényleg frissítő a használata.

Leonie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Az SLS-t nem bírja a bőröm.Kár pedig tényleg frissítő a használata.

nagyregina22

2017. július 13.

Nem irritàl., az illata is jò.
Puha lesz a bôröm tôle.

nagyregina22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Nem irritàl., az illata is jò.
Puha lesz a bôröm tôle.

viviennoo

2017. május 27.

aug 12: Nekem nagyon tetszik az illata, tényleg felfrissíti az arcom. A sminket is szépen eltávolítja (nagyjából :)) szerintem rendben van :)

május 27: visszatértem ehhez a fabulon arctisztító után a kellemes tapasztalatok végett. Már nem működik :( így, hogy próbáltam a fabulont, rájöttem, hogy számomra se az igazi. mellesleg picit mintha jobban zsírosodna tőle az arcom

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Luna11

2017. május 19.

Őszintén szólva annyira nem vagyok megelégedve vele. Az illata jó, a tisztító képessége átlagos, viszont nagyon zavaró, hogy olyan érzésem van, hogy nem tudom rendesen lemosni az arcomról, hagy egy plusz réteget, ami számomra nagyon zavaró. Mindemellett pedig borzasztóan csípi a szememet.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Kingácska0807

2017. május 1.

Átlagos termék. Az ára ugyan akciósan okés, de néha szárít,néha zsírosít. Tisztítani tisztít, de semmi több.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

lidocain

2017. március 8.

Minden este ezzel mostam meg az arcom, amíg tartott, imádtam. Szépen tisztított, kellemes volt az illata. Ha durvábban kijöttek rajtam a pattanások azzal nem sokat tudott kezdeni, de hát ezt nem is vártam tőle. Normális esetben tökéletes volt, néha micellás vizet használtam mellé, máshoz nem is nyúltam. Újravenném, csak sajnos nem látom mostanában sehol.

lidocain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

eszteram

2017. március 1.

Sajnos szétszárítja a bőröm.

eszteram
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 1.

Sajnos szétszárítja a bőröm.

Juliette Cavill

2017. január 12.

Nagyon szeretem, sokáig elég volt, tusolás közben tisztítottam vele az arcom, külön szerettem a nyomós adagolót. Az illata nem zavart egyáltalán.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Nagylevelű csodamogyoró vizes kivonata. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása is van. Ugyanakkor viszont a csodamogyoró-kivonat 70-80%-a etanol (etil-alkohol), ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre.