KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1289 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Kiszerelés:   50ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1289 Ft

A Garnier Essentials Intense 24h Hidratáló nappali arckrém több, mint egyszerűen egy hidratáló krém. Állaga rendkívül lágy és selymes, nem ragad és azonnal beszívódik

Ár: 1289 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Garnier Essentials 24H Hidratáló Arckrém Normál és Vegyes Bőrre Bojtorján Kivonattal
Ár: 800 , Eladó: Beren
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Jászapáti, fizetés: átutalás, postai, személyes
Ár: 800 , Eladó: Gnesi
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvètel is lehetséges
Krémmánia Kedvencek a -től
mesiikee

2017. május 19.

Nagyon nagy csalódás volt az amúgy is zsíros bőröm még zsírosabbá tette és pattanásokat okozott

mesiikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

gabona07

2017. április 29.

Nekem nem vált be ez a krém. Az illata számomra öreges, túlságosan parfümözött. A bőrőmet szárította, főleg az orrom környékén. Felvitel után sem hagy kellemes érzetet a bőrön.

gabona07
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

PFlooo

2017. április 19.

Mindenképpen újra fogom venni! A többi garnier arckrémet is kipróbáltam, ez vált be a legjobban. Az illata kellemes, az állaga is pont jó.

PFlooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Kremcica

2017. április 9.

Update:
Egynek elment többször​ biztos nem veszem meg. A bőrömnek több kell, kevésbé ragacsos és jóban hidratáló krém.

Mikor kibontottam megtetszett a lila tégelyke és jó sok is van benne. Állaga nem túl folyós, de nem is nehéz krém. Átlagos krémnek mondanám, semmi extra az incije sem a legszebb. Normál bőrre való, száraz vagy kombinált szerintem ne is próbálkozzon ezzel. Nyáron talán jó lesz nekem, de mostanra már kevés. Egyszer sajna csípett is. Előtte Garnier nyugtató tonikot! (Amiben nulla az alkohol) használtam és nem száradt meg mikor felkenetnem rá a hidratálót. Ebből egy nagyobb mennyiséget vittem fel és a kettő nem bírta egymást. Azóta figyelek erre, várok egy kicsit a kettő között és nem is csíp. Végül is közepesen jó krém, elhasználom de többet nem veszem újra.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Update:

tothnono

2017. április 9.

Az állaga valóban lágy és krémes, de nálam elég nehezen szívódott be, és ragadós, nem jó érzetet keltett a bőrömön. Használata után nem éreztem sokkal hidratáltabbnak az arcbőrömet. Nem vásárolnám újra.

tothnono
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

merciszb

2017. április 4.

Mindenképpen újra fogom venni! Mindennap használtam eddig, most már a The Ordinary High-Advanced Silicone Primer-ével felvátva használom (ha nagyon mattítani akarok, akkor, először Ordinary és ráküldöm még a Garniert is :D ). Egész napra lemattít, kellemes, selymes lesz a bőröm, egyáltalán nem zsírosít és nem zárja el a pórusokat, imádom <3

merciszb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

HSzandra94

2017. március 31.

A szőlő magos nekem jobban tetszett, azt gondoltam ez erőteljesebb krém az igénybevett bőrre, de nem. Elhasználtam egyet, nem újra vevős. Nem volt rossz alapjában véve, gondot nem okozott, minimálisan hidratált. Inkább a szőlős.

HSzandra94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

SophieS

2017. március 17.

Nem annyira vagyok vele megelégedve. Felkenés után pár óráig jó az érzete a bőrön, az illatával és az állagával sincs bajom, és viszonylag hamar beszívódik, de utána rosszabb lesz a bőröm állaga is és rengeteg pattanást okoz,legalább is nekem ez a tapasztalatom vele .

SophieS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2017. február 23.

Nem tudom kinek milyen a doboza, de az enyémre kifejezetten rá van írva, hogy mattító, nos, ez nem így van. Na de kezdem kívülről, az illata elég erős, miután beszívódik is sokáig érzem, kellemes, de egyáltalán nem az én stílusom. A tégyelyes kiszerelésével csak annyi a problémám, hogy a hosszú körmöm alá mindig beragad és nem túl kellemes, de egy egyéni szoc probléma, ebbe igazán nem kell belekötni. A zselés állagát pedig imádom, reggel frissít, hűsít, könnyed, kevés is elég belőle és hamar beszívódik, szinte azonnal lehet rá sminkelni. Ami igazából a lényeg a hatása, én pedig pont ebben vagyok egy kicsit bizonytalan. Látom, hogy a bőröm felszíne sima, nincsenek száraz foltjaim, nem hámlik a bőr az orromnál -ami jellemző- és a smink is szépen mutat rajta és tisztítás után olyan babapopsi arcom van, hogy imádom fogdosni, DE nem tesz csodákat, ez a "babapopsi" hatás csak pár óráig tart, utána ugyan olyan lesz mint volt és látványra sem lesz sokkal szebb az bőröm. A "mattító" hatása annyiban merül ki, hogy közvetlen felkenéskor nem fénylik annyira mint mondjuk a zöld tégelyes társa, de miután mindkettő beszívódott egyáltalán nincs különbség köztük. Összességében teszi a dolgát és ár-érték arányban egy jó termék.

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 23.

kekelilla

2017. február 21.

Nekem hatalmas csalódás volt :( Reggeli krémnek vettem, sminkelés előtti hidratálásra, és ebben végül is jól teljesített, jó az állaga és hamar beszívódott viszont pár napi használat után úgy néztem ki, mintha visszacsöppentem volna tinédzser korom legrémesebb időszakába, tiszta pattanás volt az arcom. Egy ideig kísérleteztem, hogy mi is hozhatja ezt ki, mert alapozóból is akkor kezdtem újat használni, de egyértelműen ő volt a ludas. Lehet, hogy csak az én bőrömmel nem volt kompatibilis, de ezek után én senkinek sem ajánlom :(

kekelilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.