KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1289 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Kiszerelés:   50ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1289 Ft

A Garnier Essentials Intense 24h Hidratáló nappali arckrém több, mint egyszerűen egy hidratáló krém. Állaga rendkívül lágy és selymes, nem ragad és azonnal beszívódik

Ár: 1289 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Garnier Essentials 24H Hidratáló Arckrém Normál és Vegyes Bőrre Bojtorján Kivonattal
Ár: 800 , Eladó: Gnesi
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvètel is lehetséges

nicolekitti

2017. december 30.

Számomra teljesen jó krém volt. Mikor a második dobozzal vettem meg kezdtem el tudatosabban figyelni az összetevőkre, mivel ez tartalmaz parabént így megváltam tőle.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

nefele99

2017. december 26.

Nekem nagyon bevált a krém. Nagyon könnyen beszívja a bőröm, nem okoz pattanások, ha nincs primerem jól lehet sminkelni rá. Puha lesz tőle a bőröm és nagyon tetszik az llata is. Nem mondom, hogy ez egy mindent megváltó krém, de szerintem nem is erre találták ki. Az igazi ápoló az az éjszakai krém. Ennek csak bizonyos fokig védeni kell, picit hidratálni és nem zsírosítani, könnyen beszívódó krémnek kell lennie. És ezt meg is kaptam. Nem vártam tőle csodát, mert nem egy highend krém, de amire vettem azt teljesíti. Egy húszévesnek nem kell ennél jobb nappali arckrém.
Ui.: Félzsíros bőröm van, nem kombinált . Tini koromban zsíros bőröm volt, de most hol ilyen, hol olyan. Biztos a hormonális változásoktól függ.

nefele99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

maulibolya

2017. december 23.

Nem vártam csodát a krémtől. Nekem vegyes-zsíros bőröm van, de nem találtam csak zsíros bőrre való hidratálót, és hirtelen kellett vanlami, ezért ezt hoztam haza, de egyáltalán nem érte meg. Nekem nagyon zsírosítja a bőröm, eltömíti a pórusaim, és ezért ki is pattogtam tőle, még lehet próbálkozom vele, de sajnos le kell pontoznom. :( Valószínűleg nem nekem való ez a krém, és normál bőrön jól működik, ezért adok neki 4 csilagot.

maulibolya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Anna_6

2017. december 8.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel, pedig nem vártam tőle sokat, a márka termékeivel nem olyan sok jó tapasztalatom volt eddig, de ez bejött. Könnyen beszívódik, szépen hidratál és még mintha a kezdődő ráncaimon is segített volna. Egyetlen gondom vele, hogy így fűtési szezonban többször is kell naponta kenni, de tavasszal-ősszel biztos elég lenne 1x is.

Anna_6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

szekelyeni

2017. december 8.

nem vált be.. talán sokat vártam tőle.. az első használatkor nagyon jó volt, aztán egyre zsírosabb és kellemetlenebb érzést hagyott maga után. inkább este használom, úgy el fog fogyni, nappalra csak akkor, kenem fel, ha meghámlik valamitől a bőröm.

szekelyeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Vivycce

2017. november 7.

Az állaga nagyon jó, nagyon könnyen beszívódik, talán túl könnyen is, így ősszel már kicsit kevésnek bizonyul sajnos.

Vivycce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Kremcica

2017. október 26.

Mikor kibontottam megtetszett a lila tégelyke és jó sok is van benne korrekt áron. Állaga nem túl folyós, de nem is nehéz krém. Átlagos krémnek mondanám, semmi extra az incije sem a legszebb, ennél jobb összetételű krémek is vannak ebben az árkategóriában. Normál bőrre való, száraz vagy kombinált szerintem ne is próbálkozzon ezzel nekem kevés volt. Egyszer sajna csípett is. Előtte Garnier nyugtató mindenmentes rózsavizes tonikot használtam (amiben nulla az alkohol) és nem száradt meg teljesen mikor felkentem rá a hidratálót. Ebből egy nagyobb mennyiséget vittem fel és a kettő nem bírta egymást. Elhasználtam, többnyire kézkrémként vagy a lábszáramra, de többet biztos nem kínzom ezzel a bőrömet.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

P.Lilla

2017. október 26.

Szerettem a szőlős változatát, nagyon könnyű és nem lettem tőle pattanásos, amikor használtam, de semmi extra

P.Lilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

csillagmoha

2017. október 16.

Nem szerettem bele, de alapvetően szerintem jó kis krém. Nekem nem okozott pattanásokat, pedig hajlamos vagyok rá. Az állaga szerintem pont jó, könnyű, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Smink alá is bevált. A hidratáló képessége közepes, nekem nappalra épp megfelelő, de semmi "extra" érzést nem ad, és az összetevői lehetnének egy fokkal jobbak.

csillagmoha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Wiwiien

2017. szeptember 20.

Számomra ez AZ arckrém.
Évek óta újraveszem és csak ezt használom, imádom az illatát. Nem kenem minden nap, csak úgy heti 3-4x, az illata miatt mindig jobb kedvem lesz.
Nincs egyébként érzékeny bőröm, T vonalban zsírosodik néha, lehet nekem ezért vált be.

Wiwiien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Számomra ez AZ arckrém.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.