KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1289 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Kiszerelés:   50ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1289 Ft

A Garnier Essentials Intense 24h Hidratáló nappali arckrém több, mint egyszerűen egy hidratáló krém. Állaga rendkívül lágy és selymes, nem ragad és azonnal beszívódik

Ár: 1289 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

keseruevelin

2018. március 27.

Néhányat vettem régebben, sokáig is használtam a márkától ezt a krémet. Nagyon hamar beszívódik, én csak reggel használtam, de akkor tökéletes volt. Szép, puha lett tőle a bőröm. BB krém alá kifejezetten jót tett nekem, mert annak ellenére hogy egy színezett hidratálóról beszélünk sajnos vajnyi keveset tett, sőt még szerintem szárazabb is lett a bőröm a nap végére. A hidratáló krémnek jó illata és könnyű állaga van, hamar beszívódik. Fiatal bőrre ( 20+) ajánlom főként!

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

ziza27

2018. február 28.

Az egyetlen krém, amitől nem zsírosodott a normál, ám az arckrémekre elég kényes arcbőröm. Enyhe illatú, szinte azonnal beszívódik és kellemes, puha érzetet hagy maga után. Nagyon bevált!

ziza27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

waylinn

2018. február 17.

Az egyetlen arckrém, amitől nem pattogott ki a bőröm és nem éreztem, hogy zsíros a tapintása. Sajnálom, hogy kivonták a forgalomból...A Notino-ban még találtam 9 tégellyel, betáraztam belőle. Akkor leszek bajban, ha elfogy.

waylinn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

sfreku

2018. január 23.

Tökéletes a száraz, itt ott kicsit zsíros megmagyarázhatatlan bőrömre... Nem szeretem az alapozókat és a primerek sem hidratálnak eléggé, a legtöbb arckrém meg túl zsíros.. Véletlenül nyultam bele ebbe a kis csodába, a mattító bojtorján volt az ami megfogott benne, gondoltam inkább ez mint bármi más. A nagy választék első sokkja után már csak menni akartam .. Mikor végre be kentem az arcom egyből enyhült a feszülés és pár perc után éreztem hogy végre nem zsíros a bőröm egy krémezés után !!:D el sem hiszem, nem kell primer , nem kell semmi, csak őőő !! Most már tuti marad állandó kedvencként:D és ha mégis kéne egy kis fedés simán bírná az alapozót mert kellő képpen be szívja a bőröm. Tökély !

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

breku

2018. január 21.

Már két éve ezt használom, és tökéletesen bevált. Kevés is elég belőle, nem zsírosítja a bőrömet, cserébe nagyon puha lesz, sminket elbírja. Én nagyon szeretem.

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

nicolekitti

2017. december 30.

Számomra teljesen jó krém volt. Mikor a második dobozzal vettem meg kezdtem el tudatosabban figyelni az összetevőkre, mivel ez tartalmaz parabént így megváltam tőle.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

nefele99

2017. december 26.

Nekem nagyon bevált a krém. Nagyon könnyen beszívja a bőröm, nem okoz pattanások, ha nincs primerem jól lehet sminkelni rá. Puha lesz tőle a bőröm és nagyon tetszik az llata is. Nem mondom, hogy ez egy mindent megváltó krém, de szerintem nem is erre találták ki. Az igazi ápoló az az éjszakai krém. Ennek csak bizonyos fokig védeni kell, picit hidratálni és nem zsírosítani, könnyen beszívódó krémnek kell lennie. És ezt meg is kaptam. Nem vártam tőle csodát, mert nem egy highend krém, de amire vettem azt teljesíti. Egy húszévesnek nem kell ennél jobb nappali arckrém.
Ui.: Félzsíros bőröm van, nem kombinált . Tini koromban zsíros bőröm volt, de most hol ilyen, hol olyan. Biztos a hormonális változásoktól függ.

nefele99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

maulibolya

2017. december 23.

Nem vártam csodát a krémtől. Nekem vegyes-zsíros bőröm van, de nem találtam csak zsíros bőrre való hidratálót, és hirtelen kellett vanlami, ezért ezt hoztam haza, de egyáltalán nem érte meg. Nekem nagyon zsírosítja a bőröm, eltömíti a pórusaim, és ezért ki is pattogtam tőle, még lehet próbálkozom vele, de sajnos le kell pontoznom. :( Valószínűleg nem nekem való ez a krém, és normál bőrön jól működik, ezért adok neki 4 csilagot.

maulibolya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Anna_6

2017. december 8.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel, pedig nem vártam tőle sokat, a márka termékeivel nem olyan sok jó tapasztalatom volt eddig, de ez bejött. Könnyen beszívódik, szépen hidratál és még mintha a kezdődő ráncaimon is segített volna. Egyetlen gondom vele, hogy így fűtési szezonban többször is kell naponta kenni, de tavasszal-ősszel biztos elég lenne 1x is.

Anna_6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

szekelyeni

2017. december 8.

nem vált be.. talán sokat vártam tőle.. az első használatkor nagyon jó volt, aztán egyre zsírosabb és kellemetlenebb érzést hagyott maga után. inkább este használom, úgy el fog fogyni, nappalra csak akkor, kenem fel, ha meghámlik valamitől a bőröm.

szekelyeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.