KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1289 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Kiszerelés:   50ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1289 Ft

A Garnier Essentials Intense 24h Hidratáló nappali arckrém több, mint egyszerűen egy hidratáló krém. Állaga rendkívül lágy és selymes, nem ragad és azonnal beszívódik

Ár: 1289 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Garnier Essentials 24H Hidratáló Arckrém Normál és Vegyes Bőrre Bojtorján Kivonattal
Ár: 800 , Eladó: Beren
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Jászapáti, fizetés: átutalás, postai, személyes
Ár: 800 , Eladó: Gnesi
Állapot: új, bontatlan , Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvètel is lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vivycce

2017. november 7.

Az állaga nagyon jó, nagyon könnyen beszívódik, talán túl könnyen is, így ősszel már kicsit kevésnek bizonyul sajnos.

Vivycce
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Kremcica

2017. október 26.

Mikor kibontottam megtetszett a lila tégelyke és jó sok is van benne korrekt áron. Állaga nem túl folyós, de nem is nehéz krém. Átlagos krémnek mondanám, semmi extra az incije sem a legszebb, ennél jobb összetételű krémek is vannak ebben az árkategóriában. Normál bőrre való, száraz vagy kombinált szerintem ne is próbálkozzon ezzel nekem kevés volt. Egyszer sajna csípett is. Előtte Garnier nyugtató mindenmentes rózsavizes tonikot használtam (amiben nulla az alkohol) és nem száradt meg teljesen mikor felkentem rá a hidratálót. Ebből egy nagyobb mennyiséget vittem fel és a kettő nem bírta egymást. Elhasználtam, többnyire kézkrémként vagy a lábszáramra, de többet biztos nem kínzom ezzel a bőrömet.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

P.Lilla

2017. október 26.

Szerettem a szőlős változatát, nagyon könnyű és nem lettem tőle pattanásos, amikor használtam, de semmi extra

P.Lilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

csillagmoha

2017. október 16.

Nem szerettem bele, de alapvetően szerintem jó kis krém. Nekem nem okozott pattanásokat, pedig hajlamos vagyok rá. Az állaga szerintem pont jó, könnyű, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Smink alá is bevált. A hidratáló képessége közepes, nekem nappalra épp megfelelő, de semmi "extra" érzést nem ad, és az összetevői lehetnének egy fokkal jobbak.

csillagmoha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Wiwiien

2017. szeptember 20.

Számomra ez AZ arckrém.
Évek óta újraveszem és csak ezt használom, imádom az illatát. Nem kenem minden nap, csak úgy heti 3-4x, az illata miatt mindig jobb kedvem lesz.
Nincs egyébként érzékeny bőröm, T vonalban zsírosodik néha, lehet nekem ezért vált be.

Wiwiien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Számomra ez AZ arckrém.

anettanna95

2017. szeptember 6.

Minden napom fénypontja, amikor fürdés után az arcomra kenhetem ezt a kis csodát! :)
Eléggé kényes bőröm van. Amíg nem találtam rá a Nivea tusfürdőkre, addig minden fürdés/tusolás után borzasztóan száraz volt a bőröm mindenhol, viszketett, feszített. A tusfürdőváltás ezt sikeresen elmulasztotta a testemen, viszont az arcom még mindig nagyon feszül.Már bevett rutinommá vált, hogy minden egyes este bekenem ezzel a krémmel az arcom. Tökéletes az állaga, egyből beszívódik, finom az illata, jó áron van!
Már 3x vettem újra, és nem akarom lecserélni soha!! :)

anettanna95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Már 3x vettem újra, és nem akarom lecserélni soha!! :)

Unix

2017. augusztus 3.

Én szeretem viszont egy kicsit érzékeny rá a bőröm és kicsit nem mindig csak néha elkezd tőle viszketni a bőröm.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

mesiikee

2017. május 19.

Nagyon nagy csalódás volt az amúgy is zsíros bőröm még zsírosabbá tette és pattanásokat okozott

mesiikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

gabona07

2017. április 29.

Nekem nem vált be ez a krém. Az illata számomra öreges, túlságosan parfümözött. A bőrőmet szárította, főleg az orrom környékén. Felvitel után sem hagy kellemes érzetet a bőrön.

gabona07
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

PFlooo

2017. április 19.

Mindenképpen újra fogom venni! A többi garnier arckrémet is kipróbáltam, ez vált be a legjobban. Az illata kellemes, az állaga is pont jó.

PFlooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.