KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2443 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. február 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ercsibaby

2013. május 28.

Sajnos én úgy vagyok minden krémmel, hogy az elején használ, aztán annyi. Meg jelennek az arcomon a kiütések. Ezért döntöttem, úgy hogy ezután a gyógyszertárba veszek saját készítésű arckrémet. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Nem viszket az arcom, nem pirosodik, és ami fontos a kiütések is elkerülnek. Száz szónak is egy vége, ha arckrémet szeretnék, csakis gyógyszertári jöhet szóba. Mivel a garnier krémekről nincs jó tapasztalatom, nem pontoznám mert annyira sz....

ercsibaby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

devababa

2013. március 5.

egy probat megert, de mivel hatasa nem volt lathato vagy erezheto ezert nem veszem ujra. nem volt benne semmi kulonosen jo, de rossz sem.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

nutooka

2013. január 26.

Kicsit hidratál, de annál tovább semmiféle szembeszökő változtatást nem produkált, nem lett feszesebb vagy kipihentebb az arcom, csak fényes.

nutooka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Lini

2012. április 19.

A nappali krém változatot vettem meg. A bőröm nagyon száraz, nekem nem volt zsíros hatású felkenés után. Jól hidratál, bár a ráncok ellen nem sokat ér. Az illata kicsit erős, olyasmi mint a BB krémé. Olcsó is, az árát szerintem megéri de újra vásárolni valószínűleg nem fogom.

Lini
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 19.

médea

2012. március 31.

Én kedveltem ezt a krémet, kb. kettőt használtam el belőle, szerintem egész jól hidratál, és elég zsíros is volt a bőrömnek, és olcsó is. Most már nem venném meg, mert próbálok minél natúrabb krémet használni.

médea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.

meli0110

2011. december 4.

Tényleg gyenge ez a krém. Zsíros, fényes lesz a bőr tőle. Nem látni jótékony hatását. Nem szívódik be, még irritálja is az arcom, csíp.

meli0110
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 4.

Ildikó62

Korcsoport: >54
2011. február 15.

Olcsó igaz,de nem hatásos.Ragacsos hatást éreztem,ránctalanítást nem.

Ildikó62
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. február 15.

Olcsó igaz,de nem hatásos.Ragacsos hatást éreztem,ránctalanítást nem.

misoko

2011. február 15.

Anyukám használta és semmit nem ér.Egy picit sem feszesítette a bőrét.

misoko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 15.

Anyukám használta és semmit nem ér.Egy picit sem feszesítette a bőrét.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak