KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   920 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 920 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sss sss, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 920 Ft

Nem zsíros. Hatékonyan távolítja el a sminket.

Ár: 920 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

DodoCore16

2017. november 15.

Sajnos nem vagyok vele elégedett. A sminket nehezen ugyan, de leszedi maradéktalanul (végzi a dolgát), viszont zsíros érzetet hagy a bőrön és eltömíti a pólusaimat. Mivel pattanásokat okozott, abbahagytam a használatát.

DodoCore16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Kriszti1976

2017. június 9.

Szépen maradéktalanul leszedi a sminket, és a rózsa kivonattól kellemes az illata is és egyáltalán nem szárítja az arcbőrt. A szemkörnyéken is lehet használni mert nem csíp nem irritál. Puha és selymes lesz a bőr. Jó kis termék! Ajánlom hozzá a Garnier 3in1 micellás lemosót, mert tej után kell azért egy tonik.

Kriszti1976
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Szépen lehoz mindent,az illata is kellemes.

sznoemi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Szépen lehoz mindent,az illata is kellemes.

Lithallas

2015. május 16.

Hát először nagyon örültem neki, mert szépen leszedte az alapozóm nagy részét, nem irritált, nem csípett.
DE (és ez egy elég nagy de) iszonyúan sok lett a miteszerem.
Sokat gondolkoztam, hogy mi okozhatja, de ez volt az egyetlen új dolog amit használok
Úgy 1 hete hagytam abba a használatát, máris kevesebb van, bár még mindig sokkal több, mint előtte.

Akinek erre hajlamos bőre van, (érzékeny-száraz- T vonal miteszerre hajlamos) az szerintem vigyázzon vele!

Lithallas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

DE (és ez egy elég nagy de) iszonyúan sok lett a miteszerem.

antisocial.strawberry

2014. augusztus 26.

Imádom, alaposan tiszít anélkül, hogy szárítana vagy irritálna. A sminket is tökéletesen leszedi. Árban is szuper. Akkor találtam rá, amikor a bőröm érzékeny és száraz lett a nyár elmúltával, és már túl sok volt neki a Garnier Pure 3in1. Azóta is a fürdőszobám állandó tagja.

antisocial.strawberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Serbackaja

2013. október 20.

Nagyon szeretem! Maradéktalanul leszedi a sminkemet anélkül, hogy bármi irritációt, pirosságot kiváltana, és egyáltalán nem csíp. Kellemes az illata is, teljesen semleges. Elsőre furcsa volt, rózsa illatra számítottam, de ez a semleges illat sem rossz. :)
Nem lesz tőle zsíros a bőröm, és nem jönnek ki tőle pattanások, mitesszerek, pedig nekem kevert bőrtípusom van.
A szememre nem használom, mert szerintem ez nem arra való, arra külön szemfesték lemosót használok, és csak a maradékot szedem le ezzel.
Én biztosan újraveszem. Akciósan vettem (Kb. 700ft-ért), és így totál megérte, de szerintem még eredeti áron is nagyon megéri.

Serbackaja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 20.

ritajababaja

2013. május 21.

Kb. egy éve van meg. Szinte mindennap használom, ezért mondhatni megéri az árát ilyen kiszerelésben. Nem kell belőle túl sok, pár csepp a vattára és jól leszedi a sminket és az alapozót is.Nem csíp, nem szárítja a bőröm.

ritajababaja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

dettybetty

2013. április 18.

Sokáig ezt használtam, mert az érzékeny bőrömet nem kezdte ki, nekem a vízálló sminket nem tudta eltávolítani, ezért úgy döntöttem, hogy másra cserélem.

dettybetty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

anita

2013. április 9.

Kb fél-3/4 évig használok 1 üveget majdnem napi rendszerességgel, fantasztikusan jó :) Nagyon érzékeny, száraz, kipirosodós a bőröm, de ez kellően kíméletes, alaposan lehet vele tisztítani, egyformán jól leszedi az alapozót és az erősebb szemsminket is. Az illata nem zavaró, az állaga megfelelően folyékony. A csomagolása jó, sosem tört le a kupak (nálam az a gyenge pont). Évek óta ezt használom, felváltva a kék-fehér sensitive változatával. Nem zsírosítja a bőrt, nem szükséges utána vízzel is öblíteni.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Bettina

2013. április 9.

Most fogy el, végre. Az elején jól teljesített, de mostanában nem távolítja el a sminket. A kezdeti sikerek után csalódtam benne. Az illata kellemes és érezhetően ápolja a bőröm de most egy másik sminklemosó után nézek, mert a funkcióját nem teljesíti.

Bettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!