KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Masnislány, az összetevőket feltöltötte: Ivettlany, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Garnier Essentials Kímélő sminklemosó tej rózsa kivonattal kíméletesen és hatékonyan távolítja el a sminket egy lépésben bőréről,mely tiszta és puha lesz.

Ár: 600 , Eladó: kiskrisztinazs
Állapot: Új, 1-2-szer használtam., Helyszín: Kiskunmajsa, fizetés: Fizetés banki utalással, ingyen postázom!
Ár: megegyezés szerint , Eladó: bianka66101
Állapot: párszor használt , olyan 3/4-ig van, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel vagy posta

anita6

2018. február 19.

Különösebb dörzsölés nélkül lehozza a vízálló szemfestéket is, anélkül hogy irritálná a szemkörnyéket. Kellemes, krémes állaga van, sokadszor veszem újra. Habár tervezem, hogy kipróbálom az agyonreklámozott micellás vizet, kiváncsi vagyok melyik győz.

anita6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Luna1024

2018. február 1.

Pár hétig használtam, és összességében nem voltam vele elégedett, "egyszer használatos" termék volt.
Sminklemosóként nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, pedig nem használok sok vagy erős sminket. A BB krémmel és egy "mezei" szempillaspirállal úgy-ahogy elbánik, de ezeknél is inkább csak "fellazítja a rétegeket", kötelezőnek érzem utána még az arclemosó és a micellás víz használatát, magában ugyanis semmilyen szennyeződést nem távolít el a fejemről... A testesebb, vagy épp vízálló sminktermékekről meg aztán ne is beszéljünk: egy MAC Studio Fix Fluid és egy Lovely Pump Up szempillaspirál konkrétan körberöhögte, semmit nem csinált velük, csak maszatolt ide-oda, és amikor lemostam, az alapozó és a spirál is szinte teljes pompájában virított még a fejemen... Sminklemosóként nekem tehát abszolút nem vált be, és ezen még a csodás rózsás illata sem változtat semmit, hiszen nem azért vettem meg, hogy szagolgassam, hanem hogy tegye a dolgát...
Egy krémes, fehér, gazdag textúrájú, krémszerű termékről beszélünk egyébként, ami lemosás után fura filmréteget képez az arcon - mintha megtapadna a smink maradványain - amit bár az utána következő arclemosóval könnyű eltávolítani, mégis kellemetlen érzés az én kombinált, zsírosodásra hajlamos bőrömön. Tény, hogy a termék száraz bőrre van kifejlesztve, az enyém meg nem az, de úgy gondolom, száraz vagy normál bőrűeknek sem ideális ez a fajta filmréteg, mert nem hidratáló, hanem inkább csak fura és zavaró.
Extraérzékeny bőrű lévén az is elvárásom volt, hogy ne csípjen, irritáljon, és ezt végülis teljesíti: egyáltalán nem bántotta a bőrömet, még a szemem környékén sem! Az összetevői egészen szépek, bár a denaturált alkohol nagyon nem kéne egy sminklemosóba - amit nagy valószínűséggel a szemünk környékére is felviszünk -, és pláne nem kéne egy érzékeny bőrre szánt termékbe...

Összességében azt mondanám, hogy pénzkidobás volt ez a termék, és bár nem került sokba, valamint sokáig elég volt, nem érte meg megvennem, mert semmit nem teljesít abból, ami a feladata lenne... Új sminklemosó után nézek, ezt pedig nem fogom újravenni.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

sziluetta

2018. január 26.

Ha tehetném -5 pontot adnék ennek a terméknek. Kíméletes sminklemosóként vettem, de még ecsetmosásra is alkalmatlan. A sminket nem eltávolítja, csak elkeni, sminkelés után az alapozót sem tudtam vele leszedni a kézfejemről. Ezen kívül teljesen gyulladt, pattanásos lett tőle a bőröm :((

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

dunaimano

2018. január 11.

Nagyon szeretem ezt a sminklemosót! Könnyed állaga van, nem kell dörzsölnöm egy erősebb sminket sem. Gyönyörűen lehozza az alapozót és a szemfestéket is.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Yavanna

2018. január 5.

Legalább 6-7 éve ezt a sminklemosót használtam, és nem is véletlen, hogy sokáig eszembe sem jutott, hogy váltsak. Tökéletesen lehozza a sminket, a szem környékén is bátran használható, egy cseppet sem irritál. Az illata kellemes, nem intenzív. Elég keveset használni belőle, így sokáig elég. Most is csak azért váltottam egy másik termékre, mert szeretnék minél környezettudatosabban élni, minél kevesebb szemetet termelni. Ehhez egy kis lépés az, hogy kerestem olyan sminklemosót, amelyhez nem kell vattakorongot használni. Viszont mindig is lesz itthon ebből is, mert előfordul, hogy praktikusabb.

Yavanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

Catwoman94te

2018. január 4.

Csak a szemem és annak a környező részeit tisztítom vele , nagyon ritkán az alapozót is, de azután első dolgom, hogy szappannal megmosom az arcom és vízzel a szemem. Egyébként teszi a dolgát, de akinek zsíros a bőre annak ajánlom, hogy tegyen úgy ahogy én.

Catwoman94te
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 4.

PattiiT

2017. december 30.

Nem igazán használok arctisztító tejeket vagy krémeket, de ezt kivételesen elhasználtam, mivel ajándékba kaptam. Az illatát szerettem, visszafogott rózsás. Lehet én voltam béna vagy túl sokat tettem néha a pamacsomra, nem kedveltem használni, mert mindig belekentem a szemembe. Ezért is inkább vagyok a vizes, esetenként olajos alapú lemosóknak a pártfogója. Ugyan nem az én bőrtípusomhoz való, de mivel csak a szemsminkem lemosásához használtam (ahol néha-néha előfordult a száraz bőr), a körülményekhez képest meg vagyok vele elégedve. 4 csillagot megérdemel!:)

PattiiT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. december 28.

Nem tudom, hogy eddig miért kerültem.. Talán ha nem kapom meg ajándékba sosem próbálom ki, pedig nem rossz termék, sőt! A sminket pillanatok alatt leszedi, nem irritál, de nem is szárít. Én szeretek mindenből 3x annyit használni, mint amennyi valójában kellene, de egyszer kipróbáltam normál mennyiséggel, és úgy is működött. 😅🙄💁

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 28.

Mimii555

2017. november 8.

És végre! Megtaláltam azt a smink lemosót amivel dörzsölés nélkül el tudom távolítani a sminkecském ,és utána olyan pihe-puha az arcom! Öt csillag 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟

Mimii555
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Moncsee

2017. november 4.

Évek óta napi szinten használom szemsmink eltávolítására, meg vagyok vele elégedve. Vattapamacsra teszek kb. borsónyit, és különösebb dörzsölgetés nélkül lehozza a festéket. Néha-néha kipróbálok mást, de eddig mindig visszatértem ehhez a lemosóhoz, főként, mert nem irritálja a szemem.

Moncsee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!