KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Masnislány, az összetevőket feltöltötte: Ivettlany, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Garnier Essentials Kímélő sminklemosó tej rózsa kivonattal kíméletesen és hatékonyan távolítja el a sminket egy lépésben bőréről,mely tiszta és puha lesz.

Ár: 600 , Eladó: kiskrisztinazs
Állapot: Új, 1-2-szer használtam., Helyszín: Kiskunmajsa, fizetés: Fizetés banki utalással, ingyen postázom!
Ár: megegyezés szerint , Eladó: bianka66101
Állapot: párszor használt , olyan 3/4-ig van, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mimii555

2017. november 8.

És végre! Megtaláltam azt a smink lemosót amivel dörzsölés nélkül el tudom távolítani a sminkecském ,és utána olyan pihe-puha az arcom! Öt csillag 🌟 🌟 🌟 🌟 🌟

Mimii555
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Moncsee

2017. november 4.

Évek óta napi szinten használom szemsmink eltávolítására, meg vagyok vele elégedve. Vattapamacsra teszek kb. borsónyit, és különösebb dörzsölgetés nélkül lehozza a festéket. Néha-néha kipróbálok mást, de eddig mindig visszatértem ehhez a lemosóhoz, főként, mert nem irritálja a szemem.

Moncsee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Bradshaw

2017. október 20.

Nem akarja lehozni a szemfestéket. Jobban szeretem a micellás vizet. Ez a krém belemegy a szemembe, alig tudom lemosni, de a festék marad. És akkor elkezdem dörzsölni és fáj a szemem. Nekem macerás. Hiába érzékeny bőrre való, nekem csíp. Az illata az jó.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Yubiri

2017. július 3.

Kellemes az állaga, az illata. de engem nem igazán győzött meg maximálisan, talán nem is kifejezetten az én normál bőrömre van. A szemet valóban csípi, ha belemegy, ahogy előttem is írták.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Panda90

2017. július 3.

Az eddigi egyetlen sminklemosó, ami a vízálló szemhéjtust le tudta szedni. Egy picit valóban csípi a szemet, ezért csak 4 csillagot kap tőlem.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

SzandrASD

2017. június 30.

Az egyetlen sminklemosóm, ami könnyen leszedi a sminkemet és nem szárítja, irritálja a szemhéjamat. :)

SzandrASD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

hydroponic

2017. június 1.

Még a sima szemsminket se hozza le, vízállónál nem is mertem próbálni.
Többféle vattakoronggal is használtam- de a micellás vizekhez képest siralmas. Többek között azért is, mert amikor a szemet törlöm vele, az egész zsíros állag belemegy a szembe és kb. nem is látni tőle, pedig minimális mennyiségről van szó. Ez pedig még alapos vizes lemosás után is alig csökken.
Micellás víznél ez nem fordul elő. Lehet, h nem is konkrétan ettől a sminklemosó-tejtől kellene távol tartanom magam, hanem az összestől.
De ettől eltekintve sem hozza le rendesen a festéket.

hydroponic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Még a sima szemsminket se hozza le, vízállónál nem is mertem próbálni.
De ettől eltekintve sem hozza le rendesen a festéket.

ladri

2017. április 30.

Szeretem a hatását, az állagát, az illatát.

ladri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Szeretem a hatását, az állagát, az illatát.

Cintia89

2017. április 6.

Több éve használom sminkeltávolításhoz. Nem csípi a szememet, borsónyi mennyiség is elég a vattakorongra. Az ekcémás típusú arcbőrömet nem szárítja. Elsőre mondjuk nem szedi le a szempillafestéket csak ha 2-3 vattakoronggal is áttörlöm, de reggelre mindig találok egy kis fekete maradványt a szemem alatt... :S Úgyhogy így csak 4 csillag

Cintia89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

merciszb

2017. április 4.

A szememre vettem sminket lemosni, arra tökéletes. Az arcomra nem használom, mert néhol zsíros a bőröm és annak sajnos nem tesz jót, de nem az ő hibája mivel száraz bőrre van, ezért jár az 5* :)

merciszb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!