KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Masnislány, az összetevőket feltöltötte: Ivettlany, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Garnier Essentials Kímélő sminklemosó tej rózsa kivonattal kíméletesen és hatékonyan távolítja el a sminket egy lépésben bőréről,mely tiszta és puha lesz.

Ár: 600 , Eladó: kiskrisztinazs
Állapot: Új, 1-2-szer használtam., Helyszín: Kiskunmajsa, fizetés: Fizetés banki utalással, ingyen postázom!
Ár: megegyezés szerint , Eladó: bianka66101
Állapot: párszor használt , olyan 3/4-ig van, Helyszín: Győr, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Yubiri

2017. július 3.

Kellemes az állaga, az illata. de engem nem igazán győzött meg maximálisan, talán nem is kifejezetten az én normál bőrömre van. A szemet valóban csípi, ha belemegy, ahogy előttem is írták.

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Panda90

2017. július 3.

Az eddigi egyetlen sminklemosó, ami a vízálló szemhéjtust le tudta szedni. Egy picit valóban csípi a szemet, ezért csak 4 csillagot kap tőlem.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

SzandrASD

2017. június 30.

Az egyetlen sminklemosóm, ami könnyen leszedi a sminkemet és nem szárítja, irritálja a szemhéjamat. :)

SzandrASD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

hydroponic

2017. június 1.

Még a sima szemsminket se hozza le, vízállónál nem is mertem próbálni.
Többféle vattakoronggal is használtam- de a micellás vizekhez képest siralmas. Többek között azért is, mert amikor a szemet törlöm vele, az egész zsíros állag belemegy a szembe és kb. nem is látni tőle, pedig minimális mennyiségről van szó. Ez pedig még alapos vizes lemosás után is alig csökken.
Micellás víznél ez nem fordul elő. Lehet, h nem is konkrétan ettől a sminklemosó-tejtől kellene távol tartanom magam, hanem az összestől.
De ettől eltekintve sem hozza le rendesen a festéket.

hydroponic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Még a sima szemsminket se hozza le, vízállónál nem is mertem próbálni.
De ettől eltekintve sem hozza le rendesen a festéket.

ladri

2017. április 30.

Szeretem a hatását, az állagát, az illatát.

ladri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Szeretem a hatását, az állagát, az illatát.

Cintia89

2017. április 6.

Több éve használom sminkeltávolításhoz. Nem csípi a szememet, borsónyi mennyiség is elég a vattakorongra. Az ekcémás típusú arcbőrömet nem szárítja. Elsőre mondjuk nem szedi le a szempillafestéket csak ha 2-3 vattakoronggal is áttörlöm, de reggelre mindig találok egy kis fekete maradványt a szemem alatt... :S Úgyhogy így csak 4 csillag

Cintia89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

merciszb

2017. április 4.

A szememre vettem sminket lemosni, arra tökéletes. Az arcomra nem használom, mert néhol zsíros a bőröm és annak sajnos nem tesz jót, de nem az ő hibája mivel száraz bőrre van, ezért jár az 5* :)

merciszb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

Lashes

2017. március 7.

Régebben csak ezt vásároltam, smiklemosásra nagyon jó (vízállót nem használok), nem szárítja a bőrömet, nem irritál. Az összetevők a más nagyobb márkákkal szemben is többet nyújtanak nekem. Úgy gondolom, hogy a mostani kalandozásaimnak vége, visszatérek ehez a termékhez.
Használata, ahogy én szoktam: napi szinten sminkelek, teljes sminket teszek fel (alapozó, korrektor, púderek stb). Lemosásnál átkenem a teljes arcom, beleértve a szemeket, különösen a szempilla töveket (végig csukott szemmel!). Kb 3-4 vattapamacs kell, amivel teljesen le tudom törölni az összes sminket. A szem környékét természetesen a fekete szempillaspirál miatt alaposabban és technikásabban kell áttörölni. Majd langyos vízzel jó alaposan lemosom és megtörölközök. Kevés Garnier micellás vízzel átitatott vattakoronggal áttörlöm az arcom, néha ezt is átöblítem vízzel ha túl ragacsosnak érzem a bőröm, majd bekrémezem. Nekem ez vált be :)

Lashes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

adrinemes

2017. március 2.

Kedvenc sminklemosom, nem szaritja a bort és kellemes érzetet is biztosít lemosas után is. Általában mindent sikerül leszedni vele, kivétel a Clarie's-es szempillaspirlat nem sikerült eddig, de igazság szerint azt semmivel sem lehet. Megérdemli az 5 csillagot.

adrinemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

lillus09

2017. február 17.

Sminklemosásra használom, arra tökéletes. De semmivel nem tudod többet, mint a Balea arctisztitó teje, amit évek óta használok. Egy kis változatosság miatt vettem ezt. Kíméletes az arcomhoz, de tényleg semmi extra.

lillus09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!