Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Masnislány, az összetevőket feltöltötte: Ivettlany, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Garnier Essentials Kímélő sminklemosó tej rózsa kivonattal kíméletesen és hatékonyan távolítja el a sminket egy lépésben bőréről,mely tiszta és puha lesz.

sailorluna

2018. augusztus 10.

a sminket egészen jól leszedte, de azért dörzsölni kellett, hogy a spirált is teljesen eltüntesse. finom állaga van, hidratál, de a benne lévő komedogén összetevő pár alkalom már pattanásokat okozott.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

RenaTasi

2018. július 19.

Nem rossz kis termék ez, de önmagában nem igazán lehet tőle sokat elvárni.

RenaTasi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Nem rossz kis termék ez, de önmagában nem igazán lehet tőle sokat elvárni.

velkeiorsi

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Nekem ez nagyon nem valt be. Nem tetszik az se, hogy tejes , mert nagyon folyik ,de a sminket es a koszt nem szedte le teljesen. Es nem ereztem uzana, hogy tiszta es friss lenne a borom.

velkeiorsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Andi888

2018. június 14.

Nagyon bevált, mert finom az illata, testes az állaga, leszedi a sminket, de nem fullad a bőröm tőle. Hatékonyan tisztít. Nedves vattakorongra viszem fel.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

BLili

2018. március 21.

Kb. 10 éve használjuk már, érzékeny, később rosaceás bőrrel, és amellett, hogy nagyon hatékonyan tisztít, jól hidratál, nyugtat is. Kellemes illata van. Kuponnapokon többel be is szoktam tárazni belőle. Nagyon megbízható termék.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

andreab97

2018. február 27.

Én enyhén nedves vattapamacsra szoktam tenni egy keveset és szépen leszedi a sminket. Nem csíp, könnyen leszedi. Nekem nagyon bevált, már a sokadik tubust használom el belőle.

andreab97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Trixi

2018. február 27.

Érzékeny bőrre egyáltalán nem való, erősen csípi a bőröm. Az előző változat, bár abban is van parfüm, mégsem bántotta a bőröm, sokadik flakont használtam el. Aztán legutóbb véletlenül ezt az új változatot vettem meg, és sajnos nagyon nem vált be, sokkal erősebb az illata is, és tömény benne a rózsakivonat. Plusz alkohol, amitől nem vagyok fóbiás, de tudom, hogy az én bőröm nem szereti.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 27.

anita6

2018. február 19.

Különösebb dörzsölés nélkül lehozza a vízálló szemfestéket is, anélkül hogy irritálná a szemkörnyéket. Kellemes, krémes állaga van, sokadszor veszem újra. Habár tervezem, hogy kipróbálom az agyonreklámozott micellás vizet, kiváncsi vagyok melyik győz.

anita6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Luna1024

2018. február 1.

Pár hétig használtam, és összességében nem voltam vele elégedett, "egyszer használatos" termék volt.
Sminklemosóként nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, pedig nem használok sok vagy erős sminket. A BB krémmel és egy "mezei" szempillaspirállal úgy-ahogy elbánik, de ezeknél is inkább csak "fellazítja a rétegeket", kötelezőnek érzem utána még az arclemosó és a micellás víz használatát, magában ugyanis semmilyen szennyeződést nem távolít el a fejemről... A testesebb, vagy épp vízálló sminktermékekről meg aztán ne is beszéljünk: egy MAC Studio Fix Fluid és egy Lovely Pump Up szempillaspirál konkrétan körberöhögte, semmit nem csinált velük, csak maszatolt ide-oda, és amikor lemostam, az alapozó és a spirál is szinte teljes pompájában virított még a fejemen... Sminklemosóként nekem tehát abszolút nem vált be, és ezen még a csodás rózsás illata sem változtat semmit, hiszen nem azért vettem meg, hogy szagolgassam, hanem hogy tegye a dolgát...
Egy krémes, fehér, gazdag textúrájú, krémszerű termékről beszélünk egyébként, ami lemosás után fura filmréteget képez az arcon - mintha megtapadna a smink maradványain - amit bár az utána következő arclemosóval könnyű eltávolítani, mégis kellemetlen érzés az én kombinált, zsírosodásra hajlamos bőrömön. Tény, hogy a termék száraz bőrre van kifejlesztve, az enyém meg nem az, de úgy gondolom, száraz vagy normál bőrűeknek sem ideális ez a fajta filmréteg, mert nem hidratáló, hanem inkább csak fura és zavaró.
Extraérzékeny bőrű lévén az is elvárásom volt, hogy ne csípjen, irritáljon, és ezt végülis teljesíti: egyáltalán nem bántotta a bőrömet, még a szemem környékén sem! Az összetevői egészen szépek, bár a denaturált alkohol nagyon nem kéne egy sminklemosóba - amit nagy valószínűséggel a szemünk környékére is felviszünk -, és pláne nem kéne egy érzékeny bőrre szánt termékbe...

Összességében azt mondanám, hogy pénzkidobás volt ez a termék, és bár nem került sokba, valamint sokáig elég volt, nem érte meg megvennem, mert semmit nem teljesít abból, ami a feladata lenne... Új sminklemosó után nézek, ezt pedig nem fogom újravenni.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

sziluetta

2018. január 26.

Ha tehetném -5 pontot adnék ennek a terméknek. Kíméletes sminklemosóként vettem, de még ecsetmosásra is alkalmatlan. A sminket nem eltávolítja, csak elkeni, sminkelés után az alapozót sem tudtam vele leszedni a kézfejemről. Ezen kívül teljesen gyulladt, pattanásos lett tőle a bőröm :((

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!