Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timi2424

2018. szeptember 19.

Muszáj írnom, pedig még csak most szárad a hajam. Kb egy órát hagytam fent száraz hajon és jó alaposan kimostam az alverdés volumen samponommal, picit féltem, hogy az erős gyógynövényes illat kimossa az összes 'banánt' ( de nekem inkább egy kis fehér csoki-vanília-banán kombó), de nem!!!! Isteni a hajam illata és puha és szép, már csak a zsírosodás miatt aggódok, de egyelőre 5 csillag, az tuti. Imááááádom!

Update:
Még mindig imádom. Bár az első teljes hajra pakolós próbálkozás után picit elnehezítette a hajam, mert amúgy is vékony szálú és zsírosodásra hajlamos, de most már csak a hajvégeimre teszek hajmosás után és szuper. Szebb a hajam és illatos!

Update 2: Én tényleg nem értem, hogy van annyi negatív vélemény mostanában róla. Én már hetek óta használom, pakolásként óvatosan a hajtöveket kihagyva, vagy csak hajvégápolónak és finom puha és illatos a hajam. Én semmilyen rossz hatást nem vettem észre és szépek az összetevői. Nem utolsó az sem, hogy még mindig nem értem a feléhez sem, a végtelenségig elég lesz. Még mindig 5 pont.

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Update:

Doll66

2018. szeptember 19.

Viszonylag normális állapotban lévő hajamból cirokseprű szerű, borzalmas tapintású, száraz valamit csinált, mire rájöttem, hogy ő a ludas. Soha többet!!

Doll66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

vivien92

2018. szeptember 19.

Nekem tökéletesen bevált! A hajam szuper puha lett tőle, valamint a hajmosás utáni vasalás is egyszerűbb. Hajmosás előtti pakolásként használom, kb 1 órára hagyom rajta. Könnyen ki lehet mosni, nem zsírosítja a hajat, nem nehezíti el, és nagyon finom az illata. Kb. 2 hónapja használom intenzíven, és én úgy érzem kevesebb a töredezett hajvégem. Azóta a papaya-s változatot is beszereztem. Mindenképpen megérte az árát, bár mindig akkor veszem mikor akciós :) Ajánlom mindenkinek :)

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Eedina

2018. szeptember 18.

A banánshakre jellemző illata miatt vettem meg, de a sűrű állagában is bíztam. Nem jött be. Bár ez sem igaz, mert egy csomó nagy tisztaságú argánolaj cseppel feljavítva egész jól hat. Bár az már nem ez a termék. :) Az argán vagy marula olajokkal jól kezelhető a száraz hajvég és kimosni sem kell. Azért mindig próbálkozom egy populáris márka illatosabb termékével, hátha mégis meglesz az igazi.

Eedina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Christine

2018. szeptember 18.

Sprőd lett tőle a hajam, az illata meg iszonyatosan mű...

Christine
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Sprőd lett tőle a hajam, az illata meg iszonyatosan mű...

viewxy

2018. szeptember 17.

Ezt vettem meg, mert tetszett az illata és a makadámia olajat szokták ajánlani göndör hajra. Hát elmegy, de nem valami nagy szám... 3in1 de igazából egyikben sem működik igazán. Balzsamnak esetleg a legjobb, de sokat kell használni hogy rendesen eloszlassam. Maszknak közepes, sokat kell használni, sokáig fent hagyom akkor sincs jobb hatása, mint balzsamként. Nem kimosós balzsamnak is az a baja, hogy ha keveset rakok nem jó eloszlatni, ha sokat akkor túl sok lesz.
Sok szék között földre ültek?

viewxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Sok szék között földre ültek?

Csipetke

2018. szeptember 17.

Hát nem is tudom. Meggyőzött de annyira nem. Először egy mintát próbáltam belőle, mindhárom módon kipróbáltam. Szuperált mindenhogy és úgy döntöttem, hogy megveszem nagyban is. Így hosszabb távon használva az illata nekem nem tetszik. Sajnálom, hogy elveszi a finom illatú samponom és hajolajam illatát amiket nagyon szeretek érezni a hajamon. Nem kiöblítendőként tetszik a legjobban, mert praktikus és gyors a használata. Talán így fogom elhasználni ha már megvettem ennyi pénzért. Bár az is igaz, hogy kevés kell belőle, hogy hasson. Nekem egy kicsit olyan szállós lett a hajam tőle. Puha lett, könnyen fésülhető, szóval rossznak sem mondanám, de annyira nem hatott meg ez a termék, nincs meg az a hűha érzés, hogy milyen jól tettem, hogy megvettem és használom, olyan tök átlagos, ilyet szerintem tudnak az olcsóbb változatok is, vagy egy két saját márkás termék. Állagra használható és tényleg nagy a kiszerelése így sokáig meg lesz.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

hencico

2018. szeptember 16.

Én és a párom is imádja az illatát! Én hajbalzsamnak szoktam használni és nagyon szeretem, puha lesz tőle a hajam.

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

csill87

2018. szeptember 16.

Ud.: Hosszabb távon nem vált be, az illata nagyon irritál, erős és mű, kicsit sem hajaz a banánra. Tőlem messze van Body Shop üzlet, és azért szereztem be ezt, mert a kedven banános hajbalzsamomtól könnyebben beszerezhető, és nagy reményeim voltak, de ez sajnos semmit sem ér. Hosszabb távon nem hidratál megfelelően. Bár a legutóbb próbált aussie balzsamtól jobb, mert az még szárított is. ah :( kár, ráadásul most van egy nagy bödönnel belőle....

A vedőfóliát a tetejéről én is hiányolom. Egyébként még csak hajmosás előtti pakolásként próbáltam ki, és tényleg jó kis cucc. Ez előtt egy Aussie balzsamot hazsnáltam, ami ugye szintén nem a legolcsóbb kategória azért, de kritikán aluli volt. Ez viszont megfelelően táplál, igaz a kedvenc Body Shopos banános hajbalzsamomtól puhább a hajam sokkal, mint ettől, pedig ezt pakolásként használtam nem is balzsamként. Próbálkozom még vele, hátha ki lehet hozni belőle többet is, de ez most így egy erős 4 csillag. Amúgy az illata elég tartós, de engem inkább irritál, mert mű.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

lbetti

2018. szeptember 16.

Imádom az illatát, de sajnos nagyon elnehezíti a hajam balzsamként használva. Mostanában inkább csak pakolásként teszem fel, így elég jó. El fogom használni, de nem valószínű, hogy újraveszem majd.

lbetti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.