Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1000Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után postázom a leírásban szereplő postázási módokon
Fructis Banán hajmaszk ~ 1500Ft
Ár: 1500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
domcsismiracle

2019. február 18.

Háát... én nem vettem észre semmi pluszt a használattól, leginkább csak elnehezítette a zsírosodásra hajlamos hajamat, így most eléggé pihentetem...

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

mar

2019. február 16.

Tetszik az illata, a kiszerelése, pakolásként és balzsamként is jól használható. A kicsit száraz hajvégeimet a két hajmosás közti néhány napra rendbe hozza. Ugyanezt a hatást más balzsamokkal is el tudtam érni, úgyhogy számomra átlagos. Erősebben károsodott hajon jobban lehetne látni, hogy valójában mit tud. Pozitívuma a papayással szemben, hogy nem zsírosodott tőle hamarabb a hajam.

mar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

biju94

2019. február 11.

Isteni illata van, annyira, hogy kedvet kapok a banánturmixhoz miután megszagoltam :D
Egyébként, nem vagyok hasra esve tőle, hiszen önmagában elég kevés. Olajjal kell összemixelnem,hogy érjen valamit. Pakolásként használom 20-40p ig hagyom hatni, eddig úgy ahogy működött, de mostanában szörnyű állapotban van a hajam..lehet a hűvös miatt is jobban szárad, és nem érzem, hogy javítana a hajam állapotán.. bár lehet, hogy itt egy vitaminos kúrára is szükség lenne
Szerintem is túl nagy a hype körülötte és nem tud többet egy átlagos balzsam\pakolásnál

UPDATE: Szörnyű ez a cucc ...eleinte elég lelkes voltam tőle de ahogy használom rá kellett, hogy jöjjek, hogy SZÁRÍTJA a hajam...már egy Hairclinic extra kúrán túl vagyok valamennyire látszik a javulás de ez a termék nem segít hanem ront a helyzeten, barátnőmtől kaptam hajpakolást amit egyből ki is próbáltam, addig ezt parkolópályára tettem,nos amit tőle kaptam attól a hajam vége nem lett száraz hanem szép, selymes és puha, majd miután elfogyott visszaértem ehhez...és egyből megint ugyanolyan száraz sprőd lett a hajam mint korábban ...hiába használok olajat mellé vagyis együtt,sehogy nem az igazi...1csillag az illata, még egy csillag a kiszerelés és ennyi, az ára is borsos a hatása meg 0...többször nem veszem újra...

biju94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 11.

Boriskajuliska

2019. február 11.

Sok-sok hajlakkot használok ami szárítja a hajam, szrencsére nem károsodik csak kevésbé puha. Erre a pakolásra esett a választásom és kizárólag mosás előtt teszem fel 10-40 percre. Már az első használattól puhább a hajam, érezhetően hidratáltabb viszont nem nehéz. Csak azért nem 5 * mert az illata ami a boltban még kellemesnek tűnt itthon annyira émelyítő, hogy kizárólag vékony gumikesztyűben tudom felvinni másként a kezemen érzem órákig ami nagyon taszít. A mennyiség olyan sok hogy soha nem fog elfogyni így az újra vásárlás fel sem merül.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 11.

Nena

2019. január 30.

Semmi extra. Én csak kimosós balzsamnak használtam, de semmi különöset nem tapasztaltam. A hajam fényes és puha, de a sampon miatt, ennek maximum finom (és valóban tartós) az illata. Nem árt, nem használ, nagy mennyiség, jó áron. Csak kíváncsiságból vettem meg, de egészen biztosan vissza fogok térni a másik, jól bevált balzsamomhoz.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Eniko95

2019. január 30.

Könnyen fésülhető lett a hajam tőle, és fényes. És az illata még 2 nap után is megvan :)

Eniko95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

Anditattoo

2019. január 30.

Nekem nagyon bevalt selymes puha lett tole a hajam imadtam. Hasznalata utan 2 napig is erezheto volt az isteni banan illat.

Anditattoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

MariaJulianna

2019. január 30.

Sajna én nem értem mi ez a nagy hypolás ekörül a balzsam körül, de nekem nem vált be. Semmivel nem lett fényesebb és simább a hajam.. egy nagy csalódás. Az illata viszont kellemes..de mit számít, ha a hajam ugyan olyan fakó maradt.

MariaJulianna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

lillatt

2019. január 29.

Eddig még csak egyszer használtam, de ilyen fényes még soha nem volt a hajam! Imádom!
Olyan illata van a mint a Haribo TroppiFruttiból a banánosnak :P

lillatt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Olyan illata van a mint a Haribo TroppiFruttiból a banánosnak :P

PatriciaF

2019. január 28.

Nem tart a hatása túl sokáig, a második hajmosásnál kb el is veszett a hajam puhasága, és az illata is, viszont egy strandolós vagy uszodás nap után a klór által szalmaszerűvé vált hajjal csodát művel, sokkal puhább fényesebb és könnyen kezelhetőbb. Pakolásként használom.

PatriciaF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.