KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Ár: 1400 Ft , Eladó: KK95
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel és fizetés

Lauramakeup

2018. július 15.

Alig vartam, hogy megkaparintsam ezt a termeket..
Az illata valami csodalatos, es akciosan 1500ftert hozza lehet jutni.
Mennyisege rengeteg :D
Nekem 2 fele modon valik be, a hajvegeimre. Szarazon, vagy hajmosas utan. De azokat rendbe szedi.
A teljes hajam hajlamos zsirositani, de egyebkent is hajlamos ra sajnos, ez nem a termek hibaja

Lauramakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Alig vartam, hogy megkaparintsam ezt a termeket..
Az illata valami csodalatos, es akciosan 1500ftert hozza lehet jutni.
Mennyisege rengeteg :D

biju94

2018. július 15.

Most már azt hiszem nyugodt szívvel írhatom le a teljesen pozitív "élményemet" ezzel a termékkel kapcsolatban.
Már több hete használom több hajmosáson vagyok túl vele :D és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon nagyon jó cucc ez. Sok van benne, és tényleg érzem a hatását(puhább és könnyebben kezelhető a hajam). Hálistennek nincs zsíros utóhatás vagy hamarabbi zsírosodás,és az illatát még nem is említettem:ISTENI!! A barátom is megdicsérte , hogy milyen jó illata van a hajamnak, pedig nem volt frissen mosva(korábban egy terméknél sem éreztem , hogy 1 napnál tovább illatozna a hajam)
Pakolás vagy balzsamként használom, ritkán szoktam nem kiöblítendő pakolásként használni de mindenhogy bevált. A többit is kiakarom próbálni, ha ez elfogyott. Egyértelműen 5*

biju94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 15.

Timi2424

2018. július 13.

Muszáj írnom, pedig még csak most szárad a hajam. Kb egy órát hagytam fent száraz hajon és jó alaposan kimostam az alverdés volumen samponommal, picit féltem, hogy az erős gyógynövényes illat kimossa az összes 'banánt' ( de nekem inkább egy kis fehér csoki-vanília-banán kombó), de nem!!!! Isteni a hajam illata és puha és szép, már csak a zsírosodás miatt aggódok, de egyelőre 5 csillag, az tuti. Imááááádom!

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

lucisunderground

2018. július 12.

Imádom az illatát.Szépek az összetevők és a hajammal is csodat tett.

lucisunderground
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Imádom az illatát.Szépek az összetevők és a hajammal is csodat tett.

zorica85

2018. július 12.

Nagyon vágytam rá valamiért, így amikor akciósan megláttam a s.arban viszonylag jó áron rögtön megvettem. Egyelőre száraz hajvégre próbáltam, nyom nélkül beszívódott, az illata meg valami fenomenális. Holnap balzsamként is kipróbálom, de egyelőre megelőgezem az 5 csillagot.

Hajvégápolóm van jobb itthon, úgy tűnik, de elhasználom kombinálva és balzsamként. Az illatával nem tudok betelni, fantasztikus. Aztán lehet csak a mennyiséget kell kitapasztalni, még próbálkozni fogok.

Tényleg nincs fólia a tető alatt vagy én fogtam ki ilyet??? Nekem ez olyan furcsa, hogy bele lehetne nyúlni ha az üzletben letekeri valaki. :O

Update: Pár csepp argánolajat belekeverve valóban csodaszer kategória. Majdnem egy órát volt a fejemen pakolásként száraz hajon, utána mostam le, azóta, már három napja fényes, puha, banán illatú a hajam. :D

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

BeataK

2018. július 12.

Első körben bizony nagyon le akartam pontozni. Szárításnál a hajamat nem éreztem puhábbnak vagy könnyen kezelhetőbbnek, csalódott is voltam. A szilikon hiánya miatt alig tudtam kifésülni a hajamat. Aztán másnap észrevettem, hogy sokkal selymesebb, “egységesebb” a hajam, pedig nekem másnapra már általában bezsírosodik és elveszti a tartását. Az illata isteni és viszonylag tartós is. Az összetevői is barátságosak. Még formálódik a véleményem, egyelőre 4csillag, a kifésülhetőség miatt. (Csak egy icipici szilikont tennének bele és soha többet nem használnék mást! :))

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

zsofi207

2018. július 11.

Én csak hajpakolásként használom.
Így nyáron főként jól jön, mert a sós víz iszonyat tönkre vágja a hajamat (sokat scubazok), kimosom a sót a hajamból aztán vacsoráig feltekerve hagyom rajta a pakolást, éjjelre pedig kiöblítem. Reggelre olyan puha lesz a hajam, hogy folyton simogatom.. :)))
Szép fényes, selymes lesz tőle a haj és az illata is erősen megmarad. A fésű sem akad és hajtöredezésem sincs.
Volt mikor bőrig eláztam a szeszélyes időjárástól és többen megjegyezték érződik az édeskés hajpakolásom. :-)
Tetszik, hogy nagy adag és ehhez viszonyítva akciósan olcsó.
Rendszeres használatból véleményezve, nekem abszolút csodaszer!

zsofi207
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Én csak hajpakolásként használom.
Tetszik, hogy nagy adag és ehhez viszonyítva akciósan olcsó.
Rendszeres használatból véleményezve, nekem abszolút csodaszer!

mesztiii

2018. július 9.

Imádom, fantasztikus az illata! A hajamat pedig teljesen puhává és táplálttá teszi, igazi táplálék!

mesztiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

Nymphea

2018. július 9.

UP: Rájöttem, hogy jobban beválik nekem úgy, ha hajmosás előtt hagyom fent 1 órát. Ekkor zuhanysapit dunsztolok, és Gliss Kur nyári kiadású samponnal alaposan kimosom a pakolást a hajamból, majd szárítás után a hajvégekbe bemasszírozom. Így szuper, teszi a dolgát. Puha a hajam. :)

Tegnap vetettem be először, pakolásként hagytam fent 20 percig, ám ahogy nézem, lehet később egy órára teszem majd fel.Sosem láttam még drogériás viszonylatban ilyen kiadós adagnyi pakolást, és akciósan véve (én 1500-ért vettem) szerintem abszolút megéri az árát. Azóta hajvégbe is belemasszíroztam, és isteni finom illata van a hajamnak, mellesleg puha és ápolt is lett.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

bogyoesbaboca

2018. július 8.

Hat nem is tudom.nagyon vartam h kiprobaljam balzsamkent nalam aboszolutt semmi nem csinalt a hajammal olyan volt mint a sepru + kifesulni is katasztrofa :( a garnier piros balzsamja ami festett hajra van 100x tobbet er! Ha szaraz hajra kentem fel az illata isteni sokaig erezni picit talan puhitotta de a szaraz erzet megmaradt:( sajnos nekem nagy csalodas.az illata vegett adok neki 3 pontot.

bogyoesbaboca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.