KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, száraz hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ditte81

2018. november 12.

Joy napokon beruháztam rá - szerintem amúgy meglehetősen borsos az ára. Elsőre kb. 5 percet volt rajtam, míg lezuhanyoztam, nem hagytam több tíz percig hatni. Eddig nem rossz, nem markáns banánillat, de kellemes. Meglepően selymes volt a hajam öblítéskor, és bár a hajvégeim még mindig szárazak (az utóbbi hónapokban a gliss kur hajvégápoló olajam lecseréltem avonosra, nem olyan jó), meglátjuk mit tesz hosszútávon.

Ditte81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

exhocmomento

2018. november 7.

A hype engem is beszippantott. G-napokkor le akartam vadászni a festett hajra való Goji tesóját, de azt nem lehetett kapni abban a Rossmannban, ahol én vásároltam #sad. Így jött velem haza a banana-na-na-na.

Balzsamként és nem kiöblítendő hajápolóként meg sem próbáltam használni. Ismerem a hajam, tisztában vagyok a korlátaimmal. Túlságosan száraz ahhoz, hogy egy felkenés-lemosás-osztcsókolom' 2 perces folyamat kielégítő legyen, szóval balzsamfunkció kizárva. Arra még sosem reagált jól, ha szárazan rápacsmagoltam valamit, mindig csak összeállt és megkeményedett, szóval no-kiöblítő-funkció is kizárva. Marad a pakolás. De ez teljesen rendben van így. Szerintem irracionális azt ígérni, a 3in1 mindhárom funkciója pöpecül működik. Reklámfogásnak tartom.

Minimum 1 órát (ha tudom, többet is) pácolom vele a hajam törcsi alatt. Keverek hozzá olajat és balzsamot (másfajtát természetesen) is.

Hát a hatás. Tulajdonképpen... tisztességes. Ezzel a szóval jellemezném. Nem korszakalkotó, de panaszom sincs rá. Egy tisztességes pakolás. Puhításban, hidratálásban nem mutat fel többet, mint mondjuk a 400 Ft-os (275 ml) Kallos Color pakolásom, ami ráadásul szintén szilikonmentes. Amiben többet mutat, az az illat és az összetevők. Ez utóbbi két tényező a Hair Food misztikus ütőkártyája.

Az illata nem egy natúr, autentikus banán, hanem sokkal inkább banános sütiként írnám le. Megosztó: vagy bolondulni fogsz érte, vagy utálni fogod. Baromi intenzív és hihetetlenül tartós, szinte már túl sok. A következő hajmosásig fokozatosan csendesül, de végig (!) megmarad. Az INCI meg hát igen, brutál jól hangzik a 98%-os természetes összetétel és a "mindenmentesség".

Az ára is rendben van, ha azt nézem, hogy milyen kiadós adagot kapok érte. Nem érzem csodaszernek, de nincs, amibe bele tudnék kötni. Egyedül abba, hogy nem cruetly-free, de ebbe meg nem fogok, hiszen senki nem kényszerített, hogy megvegyem. Jár az 5*.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

ivor

2018. november 7.

Tetszik, hogy ettől nem lesz szilikonosan mesterségesen csúszós, gyorsan zsírosodó és lelapuló a hajam. Én az intenzív banán illatát is imádom. Ami nem annyira tetszik, hogy a töredezett hajvégeimet ez sem hozza rendbe, marad az olló:)

ivor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 7.

coffeeandme

2018. november 6.

Megvettek a csomagolással, nagyon gusztusosra sikerült ezzel a vidám, sárga tégellyel és banán fotóval:D Az illata nagyon finom tejes banánturmix, hajmosás közben jobban érződik, utána és másnap már csak enyhén, de még így is kellemes. Semleges illatú samponnal használom, egy karakteres sampon ugyanis simán elnyomja. Jó ez a tégelyes kiszerelés, nagyon nagy mennyiség van benne, bár a végére biztosan megcsömörlök az illatától. Tetszik a kezdeményezés a márkától, hogy 98%-ban natúr összetevőkből áll. Mivel szilikonmentes én nem is vártam olyan hatást, mint a szilikonos társaitól. Nagy változást egyelőre nem vettem észre a hajamon, de ártani nem árt és kellemes használni.

coffeeandme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

abicicaaa

2018. november 4.

Ez a termek all az utamban a teljes cruelty free hajapolas fele vezető uton.
Miert kell ilyen illatunak lennie??!
Miert olyan puha tole a hajam, amilyen meg semmi mástól sem volt? Szilikonos balzsamos idoszakomban sem volt ilyen hajam!
Kedves Garnier, ku*vara lehetnél mar cf. Meg ugy kb mindenki.
Minden balzsamot hajpakolaskent használok általában, min. 20 percig rajta van a hajamon. Ahogy o is.
Szaritas utáni hajvegapolokent egyszer használtam, ismételten nagyon puhava tette a hajam, es természetes 3 napig folyamatosan a hajamat szagolgattam.
Most 5.napja hogy nem mostam hajat, es meg igyis megcsap sokszor az enyhe bananillat.
Nemtudom mi lesz ha a tégely aljara erek.. :c

Update: mire a tegely aljara ertem, mintha hozzaszokott volna a hajam. Mar nem ertem el ugyanazt az eredmenyt. Talan az en hajam allapota valtozott. Viszont az illata nagyon fog hianyozni

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Ez a termek all az utamban a teljes cruelty free hajapolas fele vezető uton.
Miert kell ilyen illatunak lennie??!
Kedves Garnier, ku*vara lehetnél mar cf. Meg ugy kb mindenki.
Nemtudom mi lesz ha a tégely aljara erek.. :c

pfruzsi

2018. október 31.

Nagy csalódás ez a termék, pedig bíztam benne... Az illata valóban finom... a tégelyben. Viszont a hajamon borzasztó szaga lesz...
2x használtam, és ennyi elég is volt. Balzsamként használtam, kifésülni is alig bírtam a hajam, annyira összeragadt tőle. Még csak sima és puha sem lett...

pfruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

sandyh

2018. október 28.

Nekem nagyon sokáig elég volt. Pedig nem kis mennyiséget használtam. Az illata nagyon bejött az ára is jó ennyi termékért. Legközelebb kipróbálom a testvéreit is. Én pluszban rakok még ricinus olajat és hamvasítót is bele.

sandyh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

WednesdayAddams

2018. október 27.

Az összes Hair Food közül a legnagyobb kedvencem, leginkább az illata miatt, ugyanis bár kipróbáltam a Papayás és a Makadámiás változatot is, de én nem érzek különbséget a hatásukban, mindegyiktől finom puha, illatos és fényes lesz a hajam. Úgy érzem valóban táplálják a hajamat, ellentétben sok más pakolással, amiknél a szilikon miatt ugyan kezdetben puhább a hajam, mint ennél, de aztán két nap után újra ugyanolyan száraz és sprőd, mintha nem is használtam volna.
Ezt csak úgy issza befelé a hajam, és utána tényleg finom puha és táplált a következő hajmosásig. Jó névválasztás volt a Hair Food, ez a termék tényleg pontosan azt is teszi, amit a neve ígér. :)
Jelenleg a Makadámiás verziót nyúzom, de ha elfogyott visszatérek ehhez szerintem. Az illata egyébként nem az az erős, tolakodó műbanán, hanem inkább mint valami banános süti, oda meg vissza vagyok érte teljesen. ❤

WednesdayAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Babika20

2018. október 24.

Annyira hypeolt termék, ki akartam én is próbálni. Az illata nagyon fincsi, engem emlékeztet a Kallos pakolásra, de azért természetesebb. Másnap is érzem a hajamon, ami nálam nagy szó, mert nekem nem nagyon szokott megmaradni semmi..:D hatalmas kiszerelés, így jó sokáig elég lesz, plusz a párom is használja.. én kiöblítendő pakolásként használom, jó pár percig rajtahagyom majd kimosom, őt használom utolsó lépésként hajmosásnál. A hatása jó, meg vagyok elégedve vele, de újravenni nem hiszem, hogy fogom, elég kiadós ahhoz, hogy megunjam és mást próbáljak ki. De ajánlom, főleg akciósan ! :)

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Kitty9526

2018. október 24.

A tégelyes megoldás szerintem egy nagyon jó ötlet volt. Sok termék van benne, viszonylag sokáig elég, pedig minden hajmosás előtt használom pakolásként. Kb 30 percet hagyom a nedves hajamon hajmosás előtt, és bár a szőkített hajvégekkel nem birkózik meg, megtölti a hajszálakat élettel. Az illata hasonlít a banánéra és meglepően tartós.
Még anno akciósan szereztem be, nem bántam meg egy percre se, sőt örülök, hogy megvettem. Újravenni nem fogom mert, már nem adok pénzt nem cruelty free termékekért, de ajánlom.
Először egy órát hagytam fent, akkor egy kicsit elnehezítette, az már túlzás volt.

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.