KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk festett, színezett hajra. Élénkíti a haj színét és visszaadja ragyogását. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

GDora

2018. december 17.

Nem rossz, nekem szép lett tőle a hajam.

GDora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Nem rossz, nekem szép lett tőle a hajam.

Kremcica

2018. november 28.

Update:
Gondoltam írok egy összefoglalót a doboz elhasználása után (júliusban kezdtem használni akkor még csak esetileg, az utóbbi két hónapban rendszeresen). Először is az illata bár nagyon tetszett, de még a fele megvolt mikor már meguntam és elég művinek kezdtem érezni. Amúgy hatalmas kiszerelés, akinek beválik megéri az akciós árát. A hatása hajmosás előtt pakolásként vagy hajmosás után hajvégápolóként nem sokat ért, nekem egyértelműen balzsamként tette a dolgát úgy ahogy. Sosem érzem azt hogy igazán ápolt volna, inkább csak ha kellő mennyiséget használtam akkor puhított. Ami nem tetszett, hogy azt vettem észre hogy a hajam tövénél és nyakamnál mély fájdalmas ki nem nyomható nagy dudorokat, pattanásokat csinált. Először nem voltam benne biztos hogy ez a ludas, de mást nem használtam és mikor ezt igen akkor előjött a dolog. A megoldás a balzsamozott haj felcsatolása és a hátam-nyakam öblítés utáni lemosása volt. Ezt csak azért írom le hátha más is járt így, a benne lévő olajok, illatanyag simán kikezdhetik a bőrt ha valaki érzékeny rá. Még egy dolog ami nem szerencsés az pedig a kiszelelése. Az állaga simán flakonban is működne, így a tubussal úgy kellett zsonglőrködni a zuhany alatt vizes kézzel hogy ne menjen bele egy csepp víz sem.

Mindhárom funkciójában próbáltam már és egész jó. Jól puhít bár a váó élményt azért nem mondanám. Örülök hogy a Garnier kijött ezzel a termékkel, mert már egy ideje pont ilyesmit kerestem. Illatában a négy közül nekem ez a legjobb, ráadásul száradás után is tartósan benne marad a hajamban. Egyenlőre 4 csillagot adok, mert bár elég sokat használtam még mindig nem látszik a dobozában (ergo míg kifogy változhat a véleményem) illetve nem tudom hosszútávon mennyire fogja szeretni a hajam a teljes szilikonmentességet. Eddig azt tapasztaltam hogy legalább a legvégére igényli.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Update:

Kitsyke

2018. november 27.

Kiprobaltam ,de nem jobb mint az olcsobb hajpakolasok. Ha tobb idore hagytam rajta, akkor se volt jobb. Illata se marad benne, de nem is baj, mert az illata se valami kellemes. A vegenel tartok, elhasznalom. Szint valammenyire vedi, de nem fogom ujra venni. Baleatol sokkal jobb volt a hajam allapota. Nem fogom lepontozni, mert nem rossz termek, de jobbra szamitottam. Ennyi penzert ketto pakolast vehetnek magamnak, ami jobban hatnak... Egy 4-est meger.

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

szeszti

2018. november 7.

Nagyon tetszik, hogy többféleképpen is lehet használni:) Finom puha, selymes lesz tőle a hajam, jóillatú:) Nekem sokáig elég, nagy kiszerelés:) Nem hiszem, hogy többet tud, mint egy sima balzsam vagy pakolás, az a különlegessége, hogy nem muszáj kimosni a hajból, engem ezzel fogott meg:) Újravevős!:)

szeszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

cooleva

2018. október 3.

Kár, hogy ez a fajta nem mindenhol kapható, mert már régóta ki szerettem volna próbálni..:( Igazából olyan csalódás meg nem is. A nagy hype miatt én is többet vártam, de semmi extrát nem nyújt. Hidratál, szép és puha lesz tőle a haj, de szerintem ezt bármelyik balzsam/pakolás/olaj is tudja. Elhasználom, de nem veszem újra.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Glowycosmeticsblogspot

2018. szeptember 20.

Hát srácok én csalódott vagyok, eddig bírtam a Garniert, mert próbáltam már JÓ cuccot, DE ez nem az. Őszintén mondom, hogy nem akarok hazudni senkinek főleg nem magamnak. Még külföldi oldalakon láttam a hypeot a megjelenése előtt és gondoltam, bíztam, reménykedtem, hogy úristen ezt mindenáron ki kell próbálnom. De ez is csak egy hazugság. Ennyi erővel a kallost is használhatnék egy s..r. Semmivel se tud többet, hiába van minden szép és jó ígérve a csomagoláson. Talán még azt se tudja, amit más pakolások.

Glowycosmeticsblogspot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

ildi98

2018. augusztus 23.

Mindhárom lehetséges módon bevált, nagyon jó illata van és tetszik, hogy 'mindenmentes'. Óriási kiszerelés, fogalmam sincs, hogy mikorra fog elfogyni, de biztosan újra veszem.

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

123456789k

2018. augusztus 9.

Azt szeretnem meg tudni hogy van e benne gyumolcs sav, mert fel oldja a pothajat.

Nekem is van es imadom. Az en hajam most eleg rossz alkapotban van es a festes nem tesz jot neki ezert valasstottam ezt a fajtat.
Legszivesebben a bananost is kiprobalnam de az szaraz hajra van.💛💛💚💚

123456789k
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Legszivesebben a bananost is kiprobalnam de az szaraz hajra van.💛💛💚💚

Lina14

2018. augusztus 6.

mint a makadámia diós amit még próbáktam ez is egy elég vastag krém, vékony hajra nagyon keveset kell csak rakni, nekem leginkább kiöblítendő, 3 perces pakolásnak jó
nagyon finonm az illata, puha tőle a haj, és kicsit valóban jobban tartja a festett színt

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Cdorcci

2018. augusztus 3.

Egyszerűen imádom!
A szőkítéstől száraz hajvégeimmel valami csoda amit művel,és nem tudom hogy csinálja,de a zsírósodó hajtövemet is megzabolázta,sokkal tovább bírja a hajam mosás nélkül,mint eddig bármelyik sampon balzsam kombóval.
Egyedül azt nem értem,hogy ezt a fajtát miért kell vadászni,mikor a többi mindenhol kapható..

Cdorcci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Egyszerűen imádom!

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract