KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk festett, színezett hajra. Élénkíti a haj színét és visszaadja ragyogását. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Timo0506

2018. július 9.

Nagyon tetszik,hogy ilyen sokoldalú.Leginkább eddig nem kiöblítendő hajápolóként próbáltam száraz hajra,mivel nagyon száll a hajam, az olajakat pedig annyira nem preferálom,a sprayket meg főleg nem,így ez vált be a legjobban.Finom illatú,de volt már ami jobban megfogott,annyira nem ájultam el tőle.Tetszik a tégelyes kiszerelés, szerintem sokáig kitart majd még a derékig érő hajamra is, árát tekintve akciósan jutottam hozzá 1500ftért kb.,igy megérte.Jár az 5 pont legfőképp mert természetes összetevőkből áll.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Melcsike94

2018. július 6.

Hààt...Làttam közösségi oldalakon hogy nagyon istenitík ezeket a hajmaszkokat.Hàt kivàncsiságból megvettem.Az illata nagyon finom,viszont iszonyatosan zsírosodik a hajam,pedig nem sokat viszek fel. 😕 Úgy néz ki,ott fog porosodni a polcon,mert nem fogom használni sajnos nàlam nem vált be.

Melcsike94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Nutellabella

2018. július 4.

Nagyon szeretem, szuperfinom az illata, kellemes az állaga, a festéstől szárazabbá vált hajamat ápolja, kiválóan működik nem lemosandó pakolásként is, viszont mostanában sehol sem találom! 😞😞😞

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Jucccc

2018. július 2.

Elég ritkán csinálok ilyet, de most az első használat után véleményezek.
Ez a termék eszméletlen jó! Az utóbbi időben semmivel nem voltam ennyire elégedett!
Kb 2 órát volt a nedves hajamon (kevéske ricinus olajjal együtt), utána szépen megmostam, és komolyan mondom, életemben nem volt ilyen puha és rugalmas a hajam! Olyan, mintha fiatalodott volna. A "frissen a fodrásztól" érzést még fodrász után is ritkán éreztem, de ez most olyan. Hosszú, szőke, melírozott hajam van, a vége nagyon száraz tud lenni. Mosás után mindig kivasalom, és az is könnyebben ment, és szebb lett az eredmény. Ráadásul egy ideje nem veszek drogériás hajápoló cuccokat, de ez, ez veri a sokkal drágábbakat is. Mint a termék minden új rajongója, én is ki szeretném próbálni az összeset, teljesen érthető a hype. 🙂

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Elég ritkán csinálok ilyet, de most az első használat után véleményezek.

szabinka90

2018. július 2.

Óriási a hype most ezek körül a hajmaszkok körül, de abszolút jogosan! :D Nagyon szeretem, isteni illata van, ami a hajban is érződik még egy ideig, plusz ha sikerül sokáig rajta hagyni a hajamon (kb 1-1,5 óra) érezhetően puhább és fényesebb lesz tőle. Sima balzsamként is jól funkcionál.

szabinka90

123456789k

2018. június 28.

Nekem is van es imadom. Az en hajam most eleg rossz alkapotban van es a festes nem tesz jot neki ezert valasstottam ezt a fajtat.
Legszivesebben a bananost is kiprobalnam de az szaraz hajra van.💛💛💚💚

123456789k
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

Legszivesebben a bananost is kiprobalnam de az szaraz hajra van.💛💛💚💚

krisztina.bachman

2018. május 25.

Imádom ezt a termékcsaládot, amint tehetem beszerzem a többit is, a banános is nagyon tetszik ❤️ Tetszik, hogy természetes összetevőkből áll. Az illata pedig...ISTENI 😍

krisztina.bachman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

pacsalia

2018. május 24.

imádat!!!!!
az illat, a hatás, és az alacsony ár semmi ahhoz képest, amit ez iránt a matt dizájn iránt érzek, ami a dobozt illeti. (mattrica ^.^) tényleg nagyon bejövős a külcsíny... :) de nem csak az, mert tényleg remekül küzd a 9 évig feketére festett majd leszivatott hajam állapotáért. ha csak 2 percig hagyom rajta akkor is jó, de ha 20-30 percig akkor extra puha, fényes, illatos, fésülhető lesz a hajam.
1800 körül vettem a Müllerben. Elég nagy mennyiség más pakolásokhoz képest, úgyhogy bőven megérte!

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

imádat!!!!!

emeseee6

2018. május 20.

Ez határozottan egy nagyon jó cucc. Nem nehezíti el vagy zsírosítja az amúgy is lapos hajamat,jó az állaga és az illata is. Olcsó,nagy mennyiség (mondjuk nekem a nagyon hosszú hajamra így is úgy is nagyobb mennyiséget kell használnom mindig). Ahogy felkenem szinte azonnal beszívja,én vagy balzsamként vagy pakolásként használom,de mindenképp kiöblítem. Ezen a gigamegahiperbiozöld-vonaton nem ülök,ez a része nem izgat :D
4,5-et adnék,mert igazából a fent leírtakat nálam minden jobb balzsam produkálja,fényes és egészséges amúgy is a hajam. Jófej leszek kap 5öt.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid