Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk festett, színezett hajra. Élénkíti a haj színét és visszaadja ragyogását. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ildi98

2018. augusztus 23.

Mindhárom lehetséges módon bevált, nagyon jó illata van és tetszik, hogy 'mindenmentes'. Óriási kiszerelés, fogalmam sincs, hogy mikorra fog elfogyni, de biztosan újra veszem.

ildi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

123456789k

2018. augusztus 9.

Azt szeretnem meg tudni hogy van e benne gyumolcs sav, mert fel oldja a pothajat.

Nekem is van es imadom. Az en hajam most eleg rossz alkapotban van es a festes nem tesz jot neki ezert valasstottam ezt a fajtat.
Legszivesebben a bananost is kiprobalnam de az szaraz hajra van.💛💛💚💚

123456789k
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Legszivesebben a bananost is kiprobalnam de az szaraz hajra van.💛💛💚💚

Lina14

2018. augusztus 6.

mint a makadámia diós amit még próbáktam ez is egy elég vastag krém, vékony hajra nagyon keveset kell csak rakni, nekem leginkább kiöblítendő, 3 perces pakolásnak jó
nagyon finonm az illata, puha tőle a haj, és kicsit valóban jobban tartja a festett színt

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Kremcica

2018. augusztus 3.

Mindhárom funkciójában próbáltam már és tetszik. Jól puhít bár a váó élményt azért nem mondanám. Örülök hogy a Garnier kijött ezzel a termékkel, mert már egy ideje pont ilyesmit kerestem. Illatában a négy közül nekem ez a legjobb, ráadásul száradás után is tartósan benne marad a hajamban. Egyenlőre 4 csillagot adok, mert bár elég sokat használtam még mindig nem látszik a dobozában (ergo míg kifogy változhat a véleményem) illetve nem tudom hosszútávon mennyire fogja szeretni a hajam a teljes szilikonmentességet. Eddig azt tapasztaltam hogy legalább a legvégére igényli.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Cdorcci

2018. augusztus 3.

Egyszerűen imádom!
A szőkítéstől száraz hajvégeimmel valami csoda amit művel,és nem tudom hogy csinálja,de a zsírósodó hajtövemet is megzabolázta,sokkal tovább bírja a hajam mosás nélkül,mint eddig bármelyik sampon balzsam kombóval.
Egyedül azt nem értem,hogy ezt a fajtát miért kell vadászni,mikor a többi mindenhol kapható..

Cdorcci

Egyszerűen imádom!

mzsuzs91

2018. július 19.

Fincsi gyümölcs illata van. A hajam puha és fényes lesz tőle, szilikon nélkül még sosem volt ilyen! :) Nem utolsó sorban pedig nem kell külön pakolást és balzsamot venni. Hajban maradó ápolóként még nem próbáltam, majd jön az update. ;)

mzsuzs91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Timo0506

2018. július 9.

Nagyon tetszik,hogy ilyen sokoldalú.Leginkább eddig nem kiöblítendő hajápolóként próbáltam száraz hajra,mivel nagyon száll a hajam, az olajakat pedig annyira nem preferálom,a sprayket meg főleg nem,így ez vált be a legjobban.Finom illatú,de volt már ami jobban megfogott,annyira nem ájultam el tőle.Tetszik a tégelyes kiszerelés, szerintem sokáig kitart majd még a derékig érő hajamra is, árát tekintve akciósan jutottam hozzá 1500ftért kb.,igy megérte.Jár az 5 pont legfőképp mert természetes összetevőkből áll.

Timo0506
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Melcsike94

2018. július 6.

Hààt...Làttam közösségi oldalakon hogy nagyon istenitík ezeket a hajmaszkokat.Hàt kivàncsiságból megvettem.Az illata nagyon finom,viszont iszonyatosan zsírosodik a hajam,pedig nem sokat viszek fel. 😕 Úgy néz ki,ott fog porosodni a polcon,mert nem fogom használni sajnos nàlam nem vált be.

Melcsike94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Nutellabella

2018. július 4.

Nagyon szeretem, szuperfinom az illata, kellemes az állaga, a festéstől szárazabbá vált hajamat ápolja, kiválóan működik nem lemosandó pakolásként is, viszont mostanában sehol sem találom! 😞😞😞

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Jucccc

2018. július 2.

Elég ritkán csinálok ilyet, de most az első használat után véleményezek.
Ez a termék eszméletlen jó! Az utóbbi időben semmivel nem voltam ennyire elégedett!
Kb 2 órát volt a nedves hajamon (kevéske ricinus olajjal együtt), utána szépen megmostam, és komolyan mondom, életemben nem volt ilyen puha és rugalmas a hajam! Olyan, mintha fiatalodott volna. A "frissen a fodrásztól" érzést még fodrász után is ritkán éreztem, de ez most olyan. Hosszú, szőke, melírozott hajam van, a vége nagyon száraz tud lenni. Mosás után mindig kivasalom, és az is könnyebben ment, és szebb lett az eredmény. Ráadásul egy ideje nem veszek drogériás hajápoló cuccokat, de ez, ez veri a sokkal drágábbakat is. Mint a termék minden új rajongója, én is ki szeretném próbálni az összeset, teljesen érthető a hype. 🙂

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Elég ritkán csinálok ilyet, de most az első használat után véleményezek.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid