KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetmedusa, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Hajápolók

A Goodbye Damage program összetételében a Fructis alma-olaj kivonatokat keraphyllal társítja a haj felületének megszépítéséért és a külső hatások által okozott rések csökkentéséért. Eredmény: selymesnek és ragyogónak látszó haj.

Annac1234

2018. május 30.

Nagyon szeretem, újravevős termék:)

Annac1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Nagyon szeretem, újravevős termék:)

KLD

2018. május 22.

Samponnal együtt használom és, számomra ez a tökéletes persze mindenkinek mások a problémái nekem vékony szálú, gyenge töredezett hajam van, de nem korpás semmi más probléma nincs vele. Nem szoktam vasalni szárítani is max heti 1x, de így is hamar törik. Sampon után használom és valami elképesztő az eredmény... könnyen fésülhető,puha, fényes haj mi kell még?! Szóval én maximálisan elégedett vagyok vele és ajánlom azoknak akiknek ilyen típusú a haja

KLD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

mesayaa

2018. április 13.

Az eddigi legkedvencebb!!! Mindig visszatérek hozzá, pedig valóban váltogatom a balzsamokat egész sűrűn!

mesayaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

abicicaaa

2018. április 8.

Nagyon imádtam, de lekellett mondanom rola, elhatároztam magamat a szilikon és parabenmentesseg mellett.
Az illata csodás, a hajamat nagyon puhava varazsolta, mindig kellett otthon lennie.
Még mindig lenne, ha úgy lenne :)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Még mindig lenne, ha úgy lenne :)

pjsnktt

2018. március 14.

A samponnal együtt használom. Puha, fényes lesz tőle a hajam. Ajánlom mindenkinek:)

pjsnktt
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

pilluska

2018. február 25.

Szőkített hosszú hajamhoz használtam, kb 2 hónapig volt elég, az illatát nagyon szeretem, könnyen fésülhető és puha lesz utána a haj. A már roncsolódott hajvégeket nyilván nem hozza helyre, megelőzésre viszont szupi :)

pilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Sunnyvagyok

2018. február 25.

A hátközépig érő csomósodásra hajlamos hajam nagyon szépen rendbe teszi, könnyen kitudom fésülni a használatával. Mennyei az illata és elég tartós is. Tetszik, hogy az új változatok parabén mentesek illetve mindennapi használatra is alkalmasak így maximális pontot kap tőlem ez a termék! :)

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Szafffffi

2018. február 16.

Ez egy csoda. Nem zsirosit viszont nagyon szep lett a hajam tole. Ajanlom

Szafffffi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ez egy csoda. Nem zsirosit viszont nagyon szep lett a hajam tole. Ajanlom

ttelokinkojpa

2017. december 22.

Kb. 4 éve ezt használom. Próbálkoztam más balzsamokkal is, de 1-2 alkalom után visszatértem ehhez. Imádom az illatát, puha tőle a hajam és rendben is tartja. Sűrű és viszonylag zsíros balzsam, ezért én úgy viszem fel, mint egy hajpakolást, a fejbőrömre nem kenek belőle. Nem nehezíti el, de kellőképpen hidratálja a hajam. Nekem a kedvencem! :)

ttelokinkojpa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

mbea90

2017. december 8.

Jól kifésülhetővé teszi a hajat és az illata is jó, viszont zsírosít.

mbea90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Jól kifésülhetővé teszi a hajat és az illata is jó, viszont zsírosít.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide

Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!