KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   768 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: artemys, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Cink-pirition megállítja a korpaképződést, és 6 héten át meggátolja újbóli kialakulását. B3+B6 vitaminok energiát adnak a hajtöveknek. Az AHA-k megerősítik a hajszálak belső részét.

Timi2424

2017. május 12.

Páromnak vettem, mert a téli hónapokban nagyon elkezdett korpásodni a haja, egy hét után láttuk a változást. Természetesen én is kipróbáltam, mert olyan finom az illata, de picit zsírosította a hajam. De amúgy jó sampon, árban is rendben van, szóval 4 csillag.

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Dana1983

2017. április 16.

A korpat tenyleg eltunteti, de nagyon zsirositja a hajam.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 16.

A korpat tenyleg eltunteti, de nagyon zsirositja a hajam.

kingfisher

2016. április 29.

Az első két mosás alkalmával úgy voltam vele, hogy "csak ennyi? nah, megint kereshetek újat", de mivel az illata is tetszett és selymes lett tőle a hajam gondoltam kibírom még, gyorsan elfogyasztom, aztán nézek valami mást, hátha... Viszont minél többször mostam meg vele, annál kevesebb lett a korpám, és most már szinte nincs is, úgyhogy végül valószínű maradok ennél...

kingfisher
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

hartmanvivien

Korcsoport: < 18
2016. április 23.

Gyermekkorom óta küszködöm a korpásodással.. Mindent,de tényleg mint próbáltam már a korpásodás ellen. Amik hatékonyak voltak, az a Biocom sampona volt,csak sajnos elég drága belőle a 200ml, a hajam pedig közel 1méter hosszú.. így nem nagyon éri meg nekem megvásárolni a kb.3000Ft-os sampont. A Baba mandulaolajos samponját nagyon sokáig használtam, egész addig,míg az utóbbi időszakban iszonyúan elkezdett tőle viszketni a fejbőröm,későbbiekben a testem azon része is,amivel érintkezett. Az Avon méz és jojoba samponját kb.2 alkapommal tudtam használni,mert szintén ezek a tünetek léptek fel. Úgy gondoltam,hogy jó,nincs menekvés, irány a Rossmannba sampont venni.. Érdekes módon,ez volt az első sampon amit vaktában leemeltem a polcról.. Többet is megnéztem,de maradtam ennél. Eddig 1x mostam vele hajat,1 sorral (ezt azért emelem ki,hogy egy sorral,mert ugye elméletileg 2x kellene+a balzsamozás). 3napja mostam meg a hajam,és még szinte meg sem pisszent. Nem kell belőle sok,nagyon jól habzik..és ezek mellé, sokkal kevesebb korpa,már az első alkalom után! :) Eddig nagyon szeretem,remélem,hogy megmarad ez a pozitív véleményem. :) Egyenlőre csak 4csillagot adok ennek a "csodaterméknek",az ötödik csillag már a jövő zenéje! :) addig is bátran ajánlom mindenkinek,aki hasonló problémákkal küzd! :)

hartmanvivien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. április 23.

MiaJulia

2015. június 3.

Segített a korpa eltűntetésében, de a hajam a többi sampon használatához hasonlóan már másnap zsíros vele. Viszont az illata üde, napokkal később is érezhető.

MiaJulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 3.

Szilvi4412

2014. január 27.

Még nem sokszor használtam, de egyelőre elégedett vagyok vele. Nem viszket tőle a fejbőröm és egész jól elbánik a korpával is.

Szilvi4412
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Lisana

2014. január 13.

Nekem nagyon bejött, tényleg már az első hajmosás után sokkal lassabban kezdtem el korpásodni, a hajam pedig kellemesen puha lett tőle, és a fényét is visszanyerte. Nekem nagyon bejött!
Update: nagyon elkezdett zsírosítani, de nem tudom, hogy azért, mert hozzászokott a fejbőröm, vagy csak mert nem ma vettem már (12 hónapon ugyan belül van, de az tény, hogy a nyári hőségben is jött velem, ami lehet, hogy nem tett neki jót :\ )

Lisana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

szandymakeup

Korcsoport: < 18
2013. július 21.

Bár nekem nem korpás a hajam .. attól függetlenül nekem nagyon bejött ... Csak nem szabad a szembe mennie mert iszonyatos módon tud csípni :)))

szandymakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. július 21.

princessina

2013. június 3.

nem volt annyira hatékony mint vártam, de egynek elment... legközelebb keresek mást. az illata viszont fincsi és tartós :)

princessina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

florence98

2013. április 8.

Az illata nagyon bejön,kár,hogy nem marad meg sokáig,de lehet,hogy csak a balzsamom erős illata miatt.A korpásodásra nekem is bevált,de nem lett fényesebb tőle a hajam.Talán egy kicsit jobban fésülhetővé tette.Azért kap négy csillagot,mert egy kicsit mintha jobban viszketne a fejem emiatt.

florence98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak