KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk fakó, kezelhetetlen hajra. Simítja, megzabolázza a rakoncátlan hajszálakat. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

krisztina-g

2018. július 16.

Azon kívül, hogy jó az illata, csak pénzkidobás volt megvennem. Iszonyatosan szárította a hajamat. Nem fogom többször megvenni.

krisztina-g
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.

redheadvrouw

2018. július 16.

Én is felültem a hypevonatra, habar szkeptikusan alltam a dologhoz, mert az en hajam nagyon nehez eset. Roviden: vastagszalu, rengeteg, festett,szaraz, szalkas vegekkel, es mivel sok mindent rakenek, hogy ne legyen csontszaraz ezert gyorsan zsirosodik. Plusz tavaly hajszinvaltas miatt megkinoztam egy szokitessel, 15 centi kuka, igy ketsegbeesetten probalom apolgatni, es rendszeresen vagatni belole egy picit, hogy visszanojon. Anno hasznaltam egy Fructis pakolast, ami sokaig kielelegitoen remekelt, igy bar lelkiismeretfurdalassal, de hazavittem ezt a nagy bodont az otthon felhalmozott 8+ fele be nem valt pakolas melle. Alapvetoen torulkozoszaraz hajra hasznalom a pakolasokat es legalabb 20-30 percig fenthagyom, majd szaritas elott es utan olajozom a veget. A Hair Foodot is igy tettem fel, de sajnos nem lett eleg puha a hajam, es ezt nem tudom a szilikonmentessegre fogni, mert hasznalok ilyen maszkot is. Probaltam szaraz hajra hajvegapolokent is, de nem lett ugy sem puhabb, ereztem hogy az olajert kialt. Igy ott alltam ezzel a nagy bodonnel, hogy jol befurodtem (megint). Azt talaltam ki, hogy intenziv kura szeruen szaraz hajra valo pakolaskent fogom elhasznalni hajmosasok elott. Legalabb 4x megcsinaltam mar, kb. egy-masfel orat min.fenthagytam majd samponoztam es utana a torulkozoszaraz hajra felrakok meg 20 percre egy masik pakolast.:D Orulet macera, hol vannak mar azok az idok amikor egy balzsam a zuhany alatt eleg volt... Az elert eredmeny: viszonylag puha vegek, szoval semmi wow, de sokkal kevesebb lepotyogott hajveg fesulkodeskor es szaritaskor, illetve kevesebb hajam jon ki mosaskor is. Persze ezt lehet a szepsegvitamin hatasa is, amit egy honapja szedek mar...Egy szo mint szaz: en nem ajultam el tole, de elhasznalom a fent leirt modon es a kura vegen updatelek, mivel sok hajam van igy gyorsan fogy. Addig is megjegyzesben szivesen fogadok apolo termekekre nehany tippet azoktol, akiknek ilyen a hajtipusuk, mint nekem, mert mar kezd betegesen az agyamra menni, hogy mennyit foglalkozom hajapolassal es megis ilyen rossz allapotu a hajam. :(

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

hjuditcrema

2018. július 11.

Leárazva vásároltam a Rossmannban, 1200 Ft körüli áron. Rettentő nagy a kiszerelés, ezért szerintem 1 évig is elég lesz.
Nagyon finom az illata, ami valóban több napig is érezhető. Nem zsírosítja a hajam, mindhárom módon szívesen használom (pakolás, hajvégápoló, balzsam).

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

folliluci

2018. július 10.

Azt hiszem én megtalálta a TÖKÉLETES hajpakolást. Imádom az illatát, imádom a hatását, imádom a csomagolását :-) Én kb. fél órát hagyom rajta a vizes hajamon majd leöblítem, kifésülésnél semmi gubanc a hajamban, szép csillogós, finom tapintású napokig és az illat is egész sokáig megmarad. Szerintem ár -érték arányban a legjobb most a piacon.

folliluci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

csaksensi

2018. július 8.

Azok közé az emberek közé tartozom, akiket könnyű megvenni egy jó dizájnú csomagolással. Nos, ez az esetemben is sikerült. Sokféle hajápolót kipróbáltam már, mivel természetes göndör- értsd bongyoli, raczka- hajam van, és ráncba kell szedni nagy ritkán, plusz jó ideje rendkívüli mértékben hullik is, no de ezt a terméket nem ennek a megoldására vettem.
Első ránézésre szuper volt az állaga, az illata is remek. Gondoltam mi baj lehet? Nem is lett semmi. Valóban semmi. Azt kell mondjam, semmi extrát nem tett a hajammal. Nem lett puhább, kezelhetőbb, kevésbé sérült, még csak kifésülhetőbb sem. Jaj, de. Az illata jó lett. :D Igazából azért nem pontozom le, mert nem lett rosszabb tőle, meg jól is esik a tudat, hogy hiperszuper natúr termék. De nem veszem újra, az biztos.

csaksensi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Pötty

2018. július 7.

Itteni vélemények alapján választottam és nem csalódtam! A göndör hajjal csodát tesz, nagyon szép loknisan göndörödik tőle, ha pedig kivasalom, akkor pedig egyenes marad. Nagyon jó hajápoló!

Pötty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Arcsy

2018. július 4.

Tőkéletes termék, nagyon jót tett a hajamnek. Csak ajánlani tudom

Arcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Tőkéletes termék, nagyon jót tett a hajamnek. Csak ajánlani tudom

KovatsV

2018. július 2.

Hadilábon állok a hajápolási szerekkel, félve tekintgettem meg a véleményeket erről a termékről. Azután is voltak kétségeim hogy mennyi pozitív véleményt olvashattam itt, sőt, valójában egy Balea hajpakolásért mentem be a DM-be. A sors azonban úgy akarta, hogy rákacsintsak erre a termékre, mert az a pakolás, amit szerettem volna a Baleától, nem volt. 1000 Ft-tal drágább ez, de 190 ml-vel több.

Az első pozitív pont a tégelye. Bár egy kicsit nehézkes visszazárni, de kellemes, matt a tapintása. Ha elfogy, semmiképp sem dobom ki, majd felhasználom valamire. Azt ugyan sajnálom, hogy nem volt egy védőfólia a teteje alatt, mert a mai világban már mindent kinyitogatnak az üzletekben, de igyekeztem a legeldugottabb helyről elvenni.
A második pozitív pont az illata. (Ennek és a Papayásnak is remek illata van, bár hirtelen nem tudtam eldönteni melyik jobb, hiszen egy tégelyből elég masszív illata van, de felkenve nyilván ez természetesebb) Az állaga is jó, nem folyékony (ettől tartottam első pillantásra, de meglepett), nem lehet belőle túl sokat felvinni.
Az ára sem annyira vészes, nyilván leárazva jobban megéri megvenni, de nekem most nem volt időm megvárni a megfelelő pillanatot.

És akkor a használata. Tetszik, hogy háromféle módon is lehet hasznosítani, mert ha csak pár perce van az embernek egy rohanós napon, akkor is pont úgy tudja használni (vagy akár még rajta is hagyhatja) mintha otthonülősen órákig rajtahagyná.

Ugyan pakolásként is csak három percig ajánlja rajtahagyni, de én egy óráig rajtahagytam hajmosás után, a hosszára felkenve, hogy be tudjon szívódni. Becsomagoltam a hajamat jó melegbe, és elüldögéltem vele. 1 óra után lemostam, a zuhany alatt kellemes illata volt, extra puha volt a hajam, ám ez még nem hagyott bennem "whoah" hatást, hiszen ezt már más balzsamnál is tapasztaltam (általában nedvesen csudi puha, szárazon pedig extra száraz, mintha ott sem lett volna). Pluszban törülköző száraz hajvégeimre még kentem fel egy keveset, amit már rajta is hagytam.
Arról még nem tudok nyilatkozni hogy szárazon milyen a hajam, mert még vizes hajjal írom ezt az értékelést (de ez csak egy első benyomás, biztos fogom update-elni később!) Azt leírhatom, hogy az illata remekül benne maradt, ami nekem tetszik. Ezen kívül, ami miatt állítom hogy nem rossz, hogy törülköző szárazon ki tudtam fésülni, bármiféle gubanc és megakadás nélkül az amúgy vastag szálú, göndör hajamat (nem fancy Tangle Teezer, hanem egyszerű drogériás fésű használatával).

Egyelőre azt hiszem ennyi, később jövök az Update-el. :)

KovatsV
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Egyelőre azt hiszem ennyi, később jövök az Update-el. :)

amigocska

2018. június 26.

Pozitív csalódás! Az elmúlt években nagyon szárazzá vált a hajam és semmilyen pakolás se segített drágától az olcsóig mindent kipróbáltam. Már többször használtam, a hajamat mintha kicserélték volna puha fényes egészséges és nm zsírosodik gyorsabban. Megváltás a hajamnak :D beszerzem a másik 2 pakolást is.Nagyon jó kis termék.

amigocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

pMichelle

2018. június 22.

Imádom! Talán egy kicsit jobban is mint a Papajás testvérét. Soha többet mást.
Semmi szilikon, semmi parabèn. Régóta kerestem ilyet. Egy hónap használat után még mindig nagy a szerelem (az elején tartottam tőle hogy csak bebeszélem magamnak hogy ez A tökéletes balzsam haha)
Természetes és a hajam csak issza magába. Nem zsírosít pedig az alapjáraton zsírosodó (+ vékonyszálu + egyenes) hajam teljes tövéig felkenem néha. Nálam sajnos nem tart sokáig az illata a hajamban de egyébként semmilyen pakolásé sem szokott tartani. Száraz hajra rakva azért óvatosan kell bánni vele.

pMichelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Imádom! Talán egy kicsit jobban is mint a Papajás testvérét. Soha többet mást.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!