KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, sérült hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

7th Heaven Hajmaszk mézes, 25 ml
Ár: 300 Ft , Eladó: AKiss
Állapot: Új, Helyszín: Budapest belváros, fizetés: Személyes átvétel

BiankaBocskor

2018. december 10.

Imádtam, finom illatú nagyon sokáig kitartott (kb 4 hónap,) pedig nagyon sokat használtam. A hajam puha és fényes lett tőle, biztosan újraveszem!

BiankaBocskor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Viki9727

2018. december 3.

Akciósan vettem, 1100 ft ért. Így akciósan megéri nagyon az árát. Szépen puhítja a hajamat, töredezésen nem segített, a szárazságon talán egy picit. Az illata is tetszik.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Nina91

Korcsoport: < 18
2018. november 24.

Nagyoon imádom. Puha lesz tőle a hajam és iszonyú jó illata van.

Nina91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 24.

Nagyoon imádom. Puha lesz tőle a hajam és iszonyú jó illata van.

Biussss

2018. november 16.

régóta kiakartam próbálni, féláron vettem meg, de én annyira nem ájultam el tőle :/ amúgy teszi a dolgát, később is megmarad az illata. még csak balzsamként használtam, de hátha pakolásként vagy hajvégápolónak jobban fog tetszeni.

Biussss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

nagymarti06

2018. november 12.

Megkóstolnám szívesen, annyira jó illata van :D Nagyon puhák lesznek tőle a hajvégek pakolásként vagy balzsamként használva. Leave-in hajvégápolónak egyszer próbáltam, de annyira nem jött be, felkenéskor kicsit nehéznek éreztem, bár később beszívódott. Sokáig elég, nem gondoltam hogy ennyi termék van a tégelyben.

nagymarti06
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Dittem0729

IMÁDOM!! ♥
Hajmosás előtt min 1-2 órát hagyom a hajamon (néha az Yves Rocher hajregeneráló olajával együtt). Mióta használom sehol egy töredezett hajszál.
Imádom az illatát, még hajmosás után is érezem.
Biztosan újra fogom venni :)

Dittem0729
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

IMÁDOM!! ♥
Imádom az illatát, még hajmosás után is érezem.
Biztosan újra fogom venni :)

marysidehouse95

2018. november 12.

Hajban maradó balzsamként türhető. Nem lesz sokkal puhább tőle a haj, de nem is kezd el szőrösödni. Balzsamként és pakolásként viszont nem táplálja eléggé a szőkített, töredező hajamat.

Az illata tetszik, de azért nem kell tőle elájulni.

Nem vásárolnám újra a terméket, főleg, hogy ilyen közepes hatáshoz az ára meglehetősen magas.

Ez nálam csak egy kettest ér.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Az illata tetszik, de azért nem kell tőle elájulni.

Ez nálam csak egy kettest ér.

esztietta

2018. november 11.

Mint hajban maradó balzsam nagyon elégedett vagyok vele, ám sem balzsamként, sem maszkként nem elég az én hajamnak. Szöszösödik, ha nem használok másik balzsamot. Csodás puhaságot biztosít, kellemes hosszantartó illatot.

esztietta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

jkrisztie2

2018. november 9.

Amióta ezt megvettem, minden más hajpakolásom a polcon csücsül ( Elseve, Gliss kur, Serical Latte, Schwarzkopf Essence Ultime). Az illata mennyei, egész nap érezhető a hajamon, könnyű kifésülni, selymes, puha. Most vettem észre, hogy dm-ben van rá 50% Joy kupon! Szuper! 😍😍😍

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 9.

B.baba

2018. november 1.

Nagyon szeretem. Igazi "food" a hajamnak. Hajmosás után balzsamként használom leginkább, néha száraz hajra is kenek egy keveset (csak a végekre). Puha, selymes, könnyen kezelhető hajat eredményez. Az illata pedig mennyei.

B.baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol