KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, sérült hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

Donna1989

2018. július 16.

Ez èletem legjobb döntèse volt, hogy megvettem, pakoláskènt használom, ès nagyon meg voltam döbbenve hogy ennyire puhává, selymessè tette a hajamat, sokmindent kipróbáltam már, soha semmi nem vált be ennyire mint ez a kis termèk, ajánlom mindenkinek, egyèbkènt nem szeretem a Garnier termèkeket mert nem segìtettek de ez valami csodás. Örülök, hogy kitalálták!!! Biztos ezt fogom használni ameddig csak kapni lehet, Olcsó, ès szuper jó

Donna1989
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Ramona01

2018. július 11.

Imádom! Jó az illata, 1-2 napig még lehet érezni az illatát, miután használtam. Nem lesz tőle zsíros a hajam, nem lapítja le. Puha, fényes haj a végeredmény. :)

Ramona01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Dius1991

2018. július 11.

Nagyon szeretem, jót tesz a hajamnak. Sokkal fényesebb, puhább, rendezettebb, mióta ezt a terméket használom. Nem zsírosít, szóval nagyszerű hajápoló.

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

nhelga

2018. július 6.

Egyszerűen egy álom! Az illata csodás és napokkal később is érződik a hajban (ha száraz hajra használom és nem mosom ki!) A hajvégeim általában iszonyat szárazak, de mióta ezt használom sokkal szebbek lettek. Én nagyon megszerettem és tuti újraveszem, bár lehet a többit is kipróbálom :)

nhelga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

snori

2018. július 5.

Már az első használat után érezhetően puhább, fényesebb lett a hajam és sokkal könnyebb volt kifésülni is. Azóta többször használtam már és nagyon szeretem! Az illata nagyon jó, és tartós is.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Vica75

2018. július 4.

Hasonló érzésem van, mint a népszerű serical lattéval,amit szintén nem szerettem. Sajnos ez sem lesz kedvenc. Egyúttal végérvényesen rájöttem,hogy a göndör,fizzy, száraz hajamnak egyszerűen szüksége van szilikonra. Ezt sajnos csak a szilikonos balzsam előtt fogom elhasználni.A hiba valószínűleg az én készülékemben van.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

ZsanettLina

2018. július 1.

Alig vártam hogy kapható legyen. Az összetevők alapján a Goji bogyósat szerettem volna, de nem volt készleten a drogériában, ezért választottam a papayásat (szintén összetevők alapján). Nagyon, nagyon szeretem, a hajam totál vitalizálta. Remekül hidratál, én órákkal hajmosás előtt kenem fel és hagyom hatni pakolásként. Meglepett mennyire könnyű kimosni, nem kell 2-3-szor öblítgetnem és samponoznom. Az eddigi legjobb Garnier termék :) 5*
Viszont jó lenne ha végre felismernék, hogy felesleges ilyen meg olyan illatúra turbózni egy amúgy baromi jó terméket. Nagyon hirdetik hogy 98%-ban természetes, a maradék 2 % pedig szintén természetközeli forrásból származik, de ez pont egy olyan termék, ami ha büdös lenne is felkenném a fejemre, maximum nyomnék hozzá egy kis kókuszolajat. :D

ZsanettLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

villo1

2018. július 1.

Teljesen meg vagyok vele elégedve! Az itt olvasott kommentek miatt vetem meg és nagyon jól tettem!
Le volt pont árazva így vettem belőle kettőt is egy banánosat és egy papaya illatút. Nagyon sok van benne így sokáig elég lesz. Én hajpakolásként használom, de kb 15 percet hagyom a hajamon. Nagyon jó friss illata van és nagyon jót tesz a hajamnak! Nagyon selymes,puha ragyogó lesz tőle a hajam. Mindegyiket meg fogom venni: )

villo1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

sweetmedusa

2018. június 29.

A facebookon jött velem szembe a videó, mi szerint ez volt a havi kedvenc, hát nem csodálom, maga a termék hatása szuper. Van ilyen hajvajam az alverdétől, hát nála fényévekkel jobb, nincs az a zsíros érzés utána, csak puha és selymes, jó a tartása a frizurànak. A marketingje viszont gáz.. eleve a Garnier nagyban végez állatkísérleteket; igaz hogy nincs rajta a nyuszis logó, csupán vegán formulaként hirdetik, de félrevezető. Azzal sem értek egyet, hogy (persze, a profit miatt célszerű megragadni ezt a divathullámot) úgy állítják be, mintha csak és kizárólag a természetes dolgok lennének jók és egészségesek. (Lásd parabénmentesség, amiről szintén nincs bizonyìték, hogy bármi kárt okozna, csak néhány "szakértőnek" nem tetszett a neve) illetve nagyon cseles, hogy 98%ban természetes, a maradék két százalék meg a jobb eltarthatóságot és használatot biztosít... (tehát "mű" tartósítószer meg emulgeálószerek..:) csak az már kevésbé hangzik jól)

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

sz10

2018. június 28.

Dm-ben láttam meg a terméket és az itteni vélemények alapján vettem meg. Kb 1-2 órára kentem fel száraz hajra hajmosás előtt, majd mosás után balzsamként még felkentem 2-3 percig. Imádom az erős illatú termékeket és nagyon tetszett, hogy lemosás után intenzíven érezhető. (Kíváncsi vagyok hány napig marad meg.) A hajam selymes lett és finom illatú. Még csak 1x használtam, de már az illata miatt is lesz itthon belőle.

sz10
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol