KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló maszk gyümölcsös illattal, sérült hajra. Intenzív ápolást és rugalmasságot biztosít. Balzsamként, pakolásként és nem kiöblítendő hajápolóként is használható. 98%-ban természetes összetevőkből áll. Nem tartalmaz szilikont, parabéneket és mesterséges színezéket. Vegán termék.

papernightigale

2018. április 22.

Eddig egyszer használtam, hajmosás után vittem fel belőle nedves hajra, nekem is teljesen beszívta a hajam, egyáltalán nem maradt ragacsos, zsíros tőle,
selymes, mégis rugalmas kunkorkákat eredményezett. Kiemelkedően tápláló. Mivel göndör, száraz elképesztően hisztis/kényes hajam van, így nagyon nagyon örülök hogy nagyrészt természetes összetevőkből áll, ezért is vettem meg. Az illata nagyon intenzív és fincsi :).
Tényleg szuper kis termék, biztosan újraveszem. Bár amekkora a kiszerelés, biztosan elég lesz egy jó darabig. ;)

papernightigale
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

PaNel95

2018. április 16.

Kíváncsiságból vettem meg ezt a változatot. Sérült hajra való, ami nem annyira az én hajam típusa, de a többi még inkább nem, így ezt vettem meg.
3 féleképpen lehet használni: balzsamként, pakolásként és száraz hajon ápolónak.
Pozitívumként ért, hogy viszonylag sűrű állagú. Ami miatt aggódtam, mert mivel hajvégápolóként is lehetne használni, így azt hittem, hogy vizesebb állagú lesz, de szerencsére nem!
Én hajpakolásként használom, mert balzsamozni ritkán balzsamozok, hajvégápolóm pedig van külön. Hajpakolást pedig úgy szoktam használni, hogy fürdősapkát húzok a fejemre és törölközőbe becsavarva rajtahagyom a hajamon, amíg valamit még csinálok otthon. Bár erre az van írva, hogy 3 percig kell a hajon hagyni, én az ilyen gyors pakolásokban nem hiszek. Akkor már simán csak balzsamozok.
Az állaga tehát jó, én ezt a félét nagyon szeretem, még sűrűbb is lehetne felőlem. Sűrűbb állagú, de jól oszlatható el a hajon. Nem vizes, így nedves hajról sem csúszik le (sajnos jártam már így, hiába itattam fel a vizet a hajamról), ami nálam szintén szempont.
Az illata mennyei! Csak papaya, semmi mellékillat. Kicsit éppen ezért sajnálom, hogy kiöblítés után csak picikét érződik. De így minimálisan viszont következő hajmosásig bennemarad.
Az én hajam jól beszívta magába. Szinte eltűnt róla. Ki merem jelenteni, hogy táplál is! Emellett könnyen kifésülhető a hajam tőle. Kifésülősprayt nem is kell használnom, ha ezt használom. De hajvégápolót se nagyon.
A hajam pedig puha és szép fényes lesz tőle.
Nekem ennyi bőven elég egy pakolástól. (Én csak erre fogom használni, a másik kettő módon nem.)
Az árát maximálisan megéri, hihetetlenül nagy adag. Én hajfestő ecsettel szoktam felvinni a hajamra, úgy gazdaságosabb és jobban szétoszlatható a hajon, mint kézzel belenyúlkálva. De ez lehet az én bénaságom is.
Mivel nekem extra gyorsan zsírosodó hajam van, így számítottam rá, hogy a hajam zsírosítani fogja. De ennek ellenére szeretek pakolást használni, mert nekem sokkal jobban tudnak táplálni, mint a balzsamok. És attól, mert zsíros a hajam, táplálásra szüksége van. És mivel nem minden hajmosáskor használom, hanem minden 3-4. alkalommal, így ez nálam belefér. Plusz jó dolog benne, hogy ettől függetlenül minimálisan zsírosodik tőle jobban a hajam.
Ja, és a következő hajmosás után is kitart a hatása, ha nem használom, akkor is.
Nekem ez 5 csillag.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

A hajam pedig puha és szép fényes lesz tőle.
Nekem ez 5 csillag.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid