KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   894 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: yasmine1122, az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Hajerősítő sampon vízkő elleni hatóanyaggal a kemény víz semlegesítésére.  Különleges összetétel: parabén, szilikon és színezőanyag nélkül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csokissex

2016. március 23.

Totál kiszárította a hajam. Már egyszer befürödtem egy fructis samponnal, de ez ugyan olyan rossz. Persze ettől még más hajára lehet nagyon jól beválik. Pl. a rövid hajú fiúknak, akik kéthetente vágják :-)

csokissex
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Ella

2015. augusztus 30.

Mintám volt belőle, több is. Nem is tudom, miben reménykedtem, hiszen eddig az összes Fructis sampontól erősen korpásodott és még jobban zsírosodott a hajam. Gondoltam az elmúlt jó néhány év alatt változott valami, jó irányba. Hát nem. Most is korpásodást okozott és persze semmi frissen mosott érzésem nem volt, másnapra már szinte csöpögött az olaj a hajamból. A fel nem használt mintákat átpasszoltam a férjemnek, de ő sincs elájulva tőle, pedig a kedvenc hajzseléje is Garnier Fructis márkájú. Nagy 0 ez a sampon.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Rencsa

2015. március 24.

Amióta megjelent ez a sampon, ezt használom. A szilikonmentessége miatt vettem meg, és ahogy hozzászokott a hajam az ilyen samponhoz, nagyon meg voltam vele elégedve és vagyok azóta is :) Az illatát nem tudom megunni, pedig régebben nem bírtam egy sampont fél évnél tovább használni, mert megutáltam az illatukat. A balzsammal együtt kombinálva és időnkénti kókuszolajos házi hajpakolással a hajam a fenekemig ér és nagyon szép. :)

Rencsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 24.

Essie

2014. augusztus 1.

Habár pont egy Garnier sampon (Ultra doux) volt, ami a végső lökést (iszonyatosan viszketett tőle fejbőröm) megadta , hogy áttérjek a szilinkonmentes samponokra, de egy bolti körút alkalmával mégis a kosaramba került ez a zöld flakon. Most használtam el, úgy, hogy közben más, szlinkonmentes sampont is használtam, de azt kell mondjam, hogy amikor igazi tisztításra volt szükség, vagy csak egy nagyon gyors hajmosásra volt módom, akkor mindig ehhez nyúltam. A samponokat használatkor általában mindig hígítani szoktam, és olyankor némelyik nem viselkedik túl jól, pl. nem oldódik fel rendesen a vízben, vagy igen, de a hajon már nem érzem, hogy lenne hatása, de ilyen gond ennél nem volt, sőt, szerintem felvizezve érdemes használni, mert úgy is tök jól fog habzani, és tisztítani, és talán nem nehezíti el a hajat (amit mondjuk én nem tapasztaltam, talán pont a vizezés miatt).
Nem vettem észre, hogy kevésbé zsírosodna a hajam (vagyis inkább a hajtövem), de (főleg nyáron) szerintem nem is érdemes ilyesmit várni, főleg egy terméktől, hiszen sok tényezőtől függ, hogy kinek, mikor, mennyire hamar lesz zsíros a haja. Számomra inkább az a lényeges, hogy nem lett a szokásosnál hamarabb zsíros a hajam, és a hajszálaimat sem szárította jobban, mint általában a samponok.
Lehet, hogy megpróbálkozom más Garnier-es szilikonmentes fructis samponnal, de ha a többi nem lesz szimpi, maradok ennél, mert bevált.

Essie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

despoina

2014. május 15.

Nagyon jó sampon, én jó ideje használom és bevált. Az ismert sárga babasampon J&J tönkretette a hajam, késöbb olvastam itt hogy mások is erre panaszkodtak igy azonnal ment is a kukába. Helyrehozta a hajam, dús és finom tapintású és a legfontosabb hogy megszűnt az irritáció is amit a korábbi babasampon okozott. Nekem 5*

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

Roseblood

2014. február 24.

Most fogyott el egy flakonnal, én meg voltam vele elégedve. :)
Tisztítóképessége: eszméletlen. Tényleg, nagyon jól tisztít, az első olyan samponom, amivel nem okozott különösebb gondot kimosni a ricinust, meg a különféle pakolásokat a hajamból. Rengeteg habot képez, még úgy is, ha hígítva dolgozom el a fejemen.
Hatás: meglepődtem, de 2-3 használat után annyira selymes és sima lett tőle a hajam, hogy hűha... az a tipikus tapizni való hajszerkezet. :D Sajnos ez a fény és selymesség nálam is azzal járt, hogy gyorsabban zsírosodott a hajam, de nem tudom eldönteni, hogy azért-e, mert esetleg többet fogdostam, vagy azért, mert annyira tisztít, hogy ilyen hatást fejt ki. Mindenesetre annyira nem volt elviselhetetlen mértékű, még így is tudtam tartani a heti 2 hajmosást.
Szín, szag, állag: nincs különösebb problémám egyikkel sem. Eleinte furcsa volt, hogy színtelen, de igazából örülök, hogy nem vágták teli színezékekkel. Az állaga leginkább gélszerű és, mint mondtam, az extrémen habzó samponok közé tartozik.
Annak ellenére, hogy nem szeretem a Garniert, ezt a sampont bármikor újravenném. :)

Roseblood
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 24.

Most fogyott el egy flakonnal, én meg voltam vele elégedve. :)

winnie

2014. január 28.

Szerencsére nem vettem meg, csak egy mintám volt belőle. Egy nap alatt olyan zsíros lett a hajam,hogy csak na. Az illata finom, mosás után nagyon nehéz volt kifésülni, a tartása jó volt, másnap reggelig...:-( Reggelre olyan lett,mintha napok óta nem mostam volna hajat. Ennyi elég volt belőle, sosem fogom megvenni.

winnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 28.

cicaslany91

2014. január 5.

A használata során jóval több hajam hullott ki a szokásosnál :( Továbbadtam,

cicaslany91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

A használata során jóval több hajam hullott ki a szokásosnál :( Továbbadtam,

Vattacukor1990

2014. január 4.

Imádtam ezt a sampont. Leginkább az illata miatt vettem meg, és persze azért, mert nincs benne szilikon. Mert tavaly volt egy olyan időszakom, amikor a szilikonmentes hajápolókat részesítettem előnyben. Így került hozzám ez is a balzsamjával együtt.
Megfelelő sűrűségű, kristálytiszta átlátszó, mesés gyümölcsös illatú sampon. A hajam rögtön hihetetlenül csúszós lett tőle mosás közben, könnyen eloszlatható, nagyon jól habzik és tisztít. Amit én egy sampontól elvárok, azt megkaptam.

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

kismadár

2013. október 3.

Meg vagyok elégedve ezzel a samponnal. Alapvetően nem venném meg magamnak, mert van ennél jobb is, ami bevált, de ezt ajándékba kaptam és szívesen használtam. Ami nagyon jó benne és megkönnyíti a hajmosást, az a nagyon erős habképződés! Marha jól lehet így hajat mosni, igazi habparty. :) Az illata frissítő, tipikus, lemoshatatlan garnier fructis illat. Szépen hidratál, de én azért maradok a jól bevált samponomnál. :)

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!