KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   806 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Nico1984, az összetevőket feltöltötte: jzsofka, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

B3+b6 vitaminok eneriát adnak a hatöveknek. A gyümölcs A.H.A erősíti a hajszálak középső részét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ennie86

2016. március 22.

Sajnos nem jött be egyáltalán. Az én hajamat elnehezítette és sokkal jobban zsírosodott.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

neita

2015. szeptember 25.

Lelapulós, vékony szálú a hajam, háromnaponta kell mosnom. Semmivel sem tud többet ez a sampon, mint bármelyik másik. A hozzá való balzsammal együtt használtam. Valahogy nálam a Fructis nem válik be.

neita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

trisztan

2014. június 13.

Ez nagyon nem jött be.... Öblítés után olyan szörnyű érzete van a hajamnak, hogy a szokásosnál sokkal több balzsamot kell használni, hogy kifésülhető legyen és érezzek valami táplálás félét is. Semmivel sem zsírosodik kevésbé a hajam tőle, elég nagy csalódás volt, pedig több fructis sampont már megkedveltem korábban.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 13.

falatka18

2014. június 3.

egyszóval tudnám illetni... BORZALMAS!!!! szerintem senki ne vegye meg...

falatka18
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 3.

egyszóval tudnám illetni... BORZALMAS!!!! szerintem senki ne vegye meg...

kvitta.girl

2014. május 8.

Még jó hogy akciósan 400 ft körül vettem,mert szörnyű. Olyan szinten kimarta a fejbőröm hogy tiszta korpa lettem tőle mikor alapból nem vagyok korpás,plusz hamarabb zsírosodott is a fejbőr tőle. Mindegy felmosóba jó lesz,illata finom.

kvitta.girl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Klayura

2013. december 28.

Ez akkora paraszthülyítés, megmostam vele a hajam, és még aznap bezsírosodott! És még drága is volt!

Klayura
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Odrienn

2013. november 16.

Erre a "nagy átverésre" emlékszem...13-14 éves voltam,volt egy jó barátnőm,mind a kettőnknek nagyon zsíros volt a haja (meg tiszta pattanásosak voltunk...éljen a kamaszkor),és vadásztunk a jó zsíros hajra való samponokra.Amit persze nem találtunk soha...Akkor még nem volt Krémmánia,youtubon sok tutorial a hajápolásról,úgyhogy gondoltuk ez milyen jó kis sampon lesz:nem zsírosodik tovább a hajunk,a végek szép egészségesek lesznek és nem kell hajat vágatni.Haha,álmodott a nyomor :D.Nagyon gyászosan teljesített mindkettőnknél,elhasználtuk de soha többet nem vettük újra.

Odrienn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 16.

malvina

2013. november 16.

Régebben már próbáltam ezt a sampont, most megpróbálkoztam vele ismét. Reméltem, hogy változott a formulája, és az ígéret, hogy a zsírosodásra is jó, de nem szárítja ki a hajvégeket, nagyon vonzó. Azonban pár használat után megbántam az újravásárlást. Gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, és még a fejbőröm is eléggé viszket hajmosás után, a tiszta haj érzése helyett. Így a sampon egy részét ecsetek mosására használtam inkább el.

malvina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

laguna

2013. október 15.

hosszú ideig használtam ezt a sampont és nem volt rossz, de nem találtam különlegesnek se

laguna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

mercivagyok

2013. október 3.

2. Garnier samponom.. soha többé. :) Eddig 5-6 napig bírta a hajam, ma a 4. napon meg kellett mosnom, annyira ragadt és zsírosodott a teje, az alja meg száradt. Nagyon rossz sampon! :(

mercivagyok
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide, Pyridoxine HCL

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak