KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: szszilvia96, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Samponok

Hajerősítő sampon normál hajra.

Sepi49

2017. január 25.

Nagyon sok sampont kipróbáltam már, de nekem ez a befutó. Számtalanszor újravettem, kb 3 éve ezt használom egy másik Fructis-szal váltogatva. Jó az illata, jól habzik, felfrissít és tisztaságérzetet ad, ami nagyon fontos nekem. Mostanában próbálgattam más samponokat is de mindig visszatérek ehhez, én nagyon szeretem.

Sepi49
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Candy21

2017. január 25.

Jó kis sampon isteni finom illata van jól tisztít a hajerősítő hatását nem vettem észre.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

blankasara

2016. november 18.

A tiszta haj érzete a legfontosabb szerintem a samponválasztáskor, az ápolásra ott a balzsam és pakolás. Ha mindez még finom illatú is, az maga a tökély. Alapvetően nem szoktam Garnier samponokat használni és ezt sem fogom újra venni, de kellemes csalódás, egy flakont megért.

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 18.

hladpat

2016. október 5.

A fructis samponok mindig a tinikoromat idézik, akkoriban rendszeresen ezt használtam, és már akkor is imádtam az illatát és a frissességet, amit utána a hajamon éreztem. Könnyen zsírosodik a hajam, különösen a hajtőnél, de ezzel kevésbé problémás a hajam. Rendszeresen újraveszem, mindig van otthon néhány tartalék :)
Abszolút kedvenc!

hladpat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Abszolút kedvenc!

lovecreams

2016. szeptember 16.

Teljesen átlagos kis sampon. Jó az illata, viszont tényleg nem gazdaságos:( A hajerősítő funkcióját nem vettem észre, semmi különöset nem művel a hajammal, de nem is roncsolja. Egynek elmegy, ha nincs más, magamtól nem veszem újra. 4*

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

MissKB

2016. szeptember 15.

A Garnier termékekhez képest nem olyan rossz ez a sampon. Igazából semmi különös. Jó habzik, jól tisztít, különösebben nem szárítja a hajvégeimet sem, bár használok rá Elseve olajat. Szuper az illata :) Kicsit mintha gyorsabban zsírosodna tőle a hajam, és elég sokat kell belőle használni egy hajmosáshoz, szóval nem túl gazdaságos és nem is lett fényesebb tőle a hajam. Elhasználom, de újravenni nem fogom.

MissKB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

HardCandy092

2016. augusztus 18.

Nem szeretem ezt a sampont. Nem csinál különösebben semmit a hajammal, azon kívül, hogy tisztítja. Erősebb meg fényesebb biztosan nem lesz tőle, maximum, ha a durvább tapintás, erősebbet takar. :D Ha nincs szüksége az embernek különösebb ápolásra (nem száraz, töredező a haja), biztosan jó lehet, de nekem nem jött be.
Az illatát viszont imádom. :)

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Az illatát viszont imádom. :)

daisydream

2016. július 28.

Anyukám vett belőle egy flakonnal nyaralás alatt, majd hazahozta. Én félve kentem fel a hajamra, mert eddig az összes Garnier termékkel befürödtem amit próbáltam. Úgy látszik megtört a jég, mert ez a sampon fantasztikus. Csillogó,selymes,puha tapintású, élettel teli hajat varázsol, az illatát is imádom.

daisydream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Evelinnaagy

2016. május 23.

Meg sem tudom mondani mióta használom már! Elég gyakran kell hajat mosnom, de ezzel a samponnal tudom a legtovább kitolni. Nagyszerű illata van, és nagyon puha hajat eredményez. Nem lapítja le, és nem nehezíti el a hajam.

Evelinnaagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

vivicsibe1

Korcsoport: < 18
2015. július 9.

Jó az illata és nagyon szép fényes lesz tőle a hajam.A kék,rózsaszín és ez a kedvencem a fructis termékek közül.Újra vevős termék

vivicsibe1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 9.

Vitaminok: Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm