KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2015. március 17.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

Azonnal dúsabb, bársonyos hatás, akár 24 órás fixálás.

Ár: 450 , Eladó: virko01
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás,személyes átvétel
Maeve

Korcsoport: >54
2017. április 19.

Akkor használom, ha fel szeretném tűzni a hajam. Ami vékonyszálú, nagyon selymes, szögegyenes. Ez a spray kicsit "merevebbé", erősebbé teszi, és valóban úgy látszik, mintha dúsabb is volna. Ami a legnagyobb előnye, hogy a hajam nem csúszkál el, nem bújik ki a csatból két perc múlva. Normál hajszárításhoz én sem ezt a terméket használom.

Maeve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 19.

ramonanagy0669

2016. november 13.

Véletlenül megjegyzéshez került amit írtam és nem véleményhez

ramonanagy0669
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Véletlenül megjegyzéshez került amit írtam és nem véleményhez

Kathrin17

2016. május 5.

Csak ha valami fontosabb eseményre megyek használom mert másnap muszáj megmosnom a hajam mert annyira összeragasztja és száraz lesz. Nem venném újra. Hatásos de csak pár órára.

Kathrin17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Debyke991

2016. március 11.

Ez borzasztó! Nemhogy nem tart tetejébe még szénaszáraz lesz tőle a hajam! Adtam neki 2 hetet de megbántam. Messziről elkerülöm ezt a lakkot ezentúl, nehogy a végén kárt tegyen a hajamban...

Debyke991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

pampamacska

2016. január 17.

nagy reményekkel vettem meg, hisz lolly is meg ti is jókat írtatok róla, de sajnos nálam mintha nem vált volna be. befújtam, egy kicsit kellemesen szárazabb lett, fantasztikus gyümölcsös illata, viszont tartása épphogy nyúlfarknyi :( pár óráig tartott, fehér réteget véletlenül sem hagyott, de azért azt vártam, hogy a nem túl nehéz hát középig érő hajamat azért valamennyire megemeli. sajnálom, bár nem tartom kizártnak, hogy valamit én nem csináltam jól

update: rövidebb lett a hajam, egy picit jobban megemeli, de még így sem érzem azt a wow hatást. hajlakknak nagyon jó, csak épp azt a pluszt, amit vártam tőle azt nem látom :(

pampamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

timka

2015. november 7.

DM-ben vettem szuperakciósan 350 Ft-ért. Ragadós érzetet valóban nem hagy maga után, de tartása sem lesz tőle a hajamnak, az biztos.. Valamilyen fura fehér réteget hagy a hajamon, hiába rázom fel használat előtt és le sem jön, csak hajmosással. Az illata valóban kellemes, de ez édes kevés, 350 Ft-ot sem ért, nem még egy ezrest. Soha többé.

timka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 7.

ylexe

2015. augusztus 4.

Nagyon!!! kellemes az illata, dús hatást, jó tartást ad a hajnak, könnyű kifésülni. Nem vártam tőle többet, 5*. UD: Még mindig imádom! Újravevős. Mondjuk az még odébb lesz, mert lassan fogy, nem használok lakkot olyan gyakran.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Regi84

2015. június 23.

Szerintem is nagyon jó termék. Szépen tart, dúsít, jó az illata és elég hosszan megmarad a tartása. Tetszik, hogy nem az a szokásos hajlakk illat és nem ragasztja össze a hajam, ami így szőkén nekem főleg fontos. 500 forintért vettem a DMben akciósan, de a teljes árát is megéri.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Daisyyy

2015. március 1.

Maximálisan elégedett vagyok ezzel a termékkel. Nincs az a ragadós hajlakk érzet és nem büdös, mint a többi hajlakk. A fixálása pedig 4 napig is kitartott nálam, nem csak 24h-ig. :) Valóban dúsít, ha beledörzsölöd a hajadba, csodálkoztam is, hogy ennyire tartja a derékig érő hajam, mert eddig semmi sem vált be. Korábbi hajlakkok irritálták a fejbőröm, zsírossá tették a hajam és halvány porrá alakultak a hajtövén. Úgy nézett ki a hajam tőlük, mintha őszülnék. Szerencsére ennél a hajlakknál szó sincs ilyesmiről. Egyszerűen eltűnik a hajon. :) Fixál, mégsincs az a merev hajlakkos látvány. Természetesnek hat.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 1.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.