KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2017. december 19.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

L-Bifidusszal és természetes Aloe Vera kivonattal gazdagított, az intenzív hidratálásért, mely az utolsó használat után 7 napig érezhető. Az L-Bifidusz egy hidratáló, párolgás elleni hatóanyag, mely képes optimalizálni a bőr természetes vízháztartását. Erősíti a bőr természetes védekező képességét, párolgás elleni hatást keltve hosszan megtartja a hidratáltságot.

Eredmény: A bőr puhábbnak tűnik, friss, megnyugszik és védett a kiszáradástól. A bőr hidratált 24 órán át.

Nem zsíros. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Andi888

2018. június 29.

Nagyon finom illat (tipikus Garnier), tökéletes állag, azonnal felszívódik. Zsíros bőrüknek semmiképp nem jó, ez inkább nyári testápoló normál bőrre. Szokásos Garnier minőség, talán az ára egy picit sok.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Szilvike09

2018. május 19.

Könnyen beszívódik,kellemes az illata,hűsítő,nyárra tökéletes testápoló!

Szilvike09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Könnyen beszívódik,kellemes az illata,hűsítő,nyárra tökéletes testápoló!

Platina890413

2018. április 30.

Illata nagyon jó,szerintem nyárra az egyik legjobb testápoló. Könnyen beszívódik,nem hagy ragacsos érzést. Szupi krém,egyértelmű,hogy újra vevős!!!!

Platina890413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

waylinn

2018. április 3.

Könnyű felvinni, hamar beszívódik és tényleg nagyon jól hidratál. Az illata is sokáig megmarad, nyárra mindenképp ajánlom.

waylinn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

emagdi

2018. március 16.

Már többször vettem, nagyon szeretem. Könnyű állagú, de jól hidratálja a bőrt. Teljes mértékben (és hamar) beszívódik. Nem tolakodó az illata. Szinte tökéletes, még a csomagolásán lehetne javítani azzal, ha kupakra állítható lenne, így könnyebb lenne kinyerni a már majdnem üres dobozból a krémet.

emagdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

beginner

2018. március 16.

Még nyáron vettem, mert könnyű, gyorsan beszívódó testápolót kerestem. Megérte, mert nem hagy zsíros, ragadós érzetet a bőrömön, az illata friss, hamar elillan. A száraz bőrömnek gyors enyhülést jelent és epilálás után is kellemes a használata. Bónuszként a téli hónapokban is egész jól teljesít, általában megfelelően hidratál, csak néha kell testesebb krémet használnom helyette. Szépen teljesíti a feladatát, jó, hogy rátaláltam.

Update: Azóta többször újravettem és változatlanul elégedett vagyok vele, hibátlan testápoló.

beginner
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

IldiWolford

2018. január 15.

Végre egy testápoló ami nem ragad, könnyen beszívódik, és jó az illata. Imádom

IldiWolford
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Végre egy testápoló ami nem ragad, könnyen beszívódik, és jó az illata. Imádom

mandyy

2017. december 7.

Tökéletes. Megtaláltam a nekem való testápolót. Olyan helyen dolgozok ahol 2 percente kell kezet fertőtleníteni, így extrém száraz a kezem, és amúgy is száraz bőrű vagyok, de ez csodákat tesz vele. Nem ragad, nem zsíros, fél perc múlva már telefonozhatok, ha úgy van, nem fogom összemaszatolni a kijelzőt. Nagyon finom az illata, egész évben jól illik hozzám. Több napon át tartósságról nem tudok beszélni az extrém bőr igénybevétel esetén, de estéről reggelre újjá varázsolja a bőröm. Újravevős.

mandyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

anette19

2017. november 27.

Tökéletes nyári testápoló. Gyorsan felszívódik, isteni az illata, megfelelően hidratál. Mindenképpen megérdemli az 5 csillagot! :)

anette19
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Penci

2017. október 12.

Egyik top kedvenc testápoló. Nagyon könnyen beszívódik, jó illata van és a száraz bőröm nagyon szerette. Mindenképpen újra vevős.

Penci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.