KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2010. szeptember 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

NadjaBlue

2015. szeptember 26.

Jól hidratál, viszont az az érzésem, hogy nem szívódik be maradéktalanul, ezenfelül pedig az összetevői sem túl szépek, szóval emiatt -1 csillag.

NadjaBlue
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

babetttka

2014. február 9.

Anyukám szereti és régóta használja, a hidratáló hatásaval én is meg vagyok elégedve,de az összetevőivel egyáltalán nem..Mostmár biztos nem kenném magamra,és anyát is próbálom lebeszélni ezekről,szóval az összetevők miatt 3*

babetttka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

Bolvarin

2013. október 30.

Sokáig használtam ezt a testápolót, és nagyon szeretem. Az illata mennyei, jól hidratál, bár nem szívódik be azonnal. Én akciósan szoktam venni a legnagyobb kiszerelést, és nagyon megéri.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

szeretlek

2013. június 12.

Nagyon száraz volt a bőröm, mikor ezt a krémet használtam , bár gyorsan beszívódott, mégsem hidratált kellőképpen :/

szeretlek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

bogyo28

2013. május 26.

Egy könnyed testápoló, ami ahogy ígéri, puhítja a bőrt. Nagyon szeretem, az illatáért pedig egyszerűen odavagyok. A beszívódásával nincs bajom, nem hagy zsíros érzetet maga után. A hidratáló hatása nem túl intenzív, de napi használattal teljesen megfelelő, szép puha bőrt kapok tőle.

bogyo28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

Wish

2013. április 10.

Nekem nem jött be. Bár eleve kevés testápolót tűrök meg magamon, de nem szívódott be maradéktalanul, az illatát sem kifejezettem szerettem, biztos nem veszem meg újra.

Wish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

szabbka

2013. február 27.

Jól hidratál, bár picit nehezen szívódik be.
Szerencsére nem hagy maga után zsíros utóérzetet , és a bőröm nagyon puhi lesz tőle :).
Kicsit drága (-1 csillag), de legalább sokáig elég.

szabbka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Jól hidratál, bár picit nehezen szívódik be.
Kicsit drága (-1 csillag), de legalább sokáig elég.

devcat

2013. január 28.

A legjobb illatú testápoló szerintem a Garnier-k között. Nagyon szeretem. Várni kell picit, mire teljesen beszívódik, de megéri, kellemes, pihe-puha bőrt eredményez. Jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet maga után.

devcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

Linda0222

2012. december 17.

Kellemes illatú és tényleg hidratál! Nem zsíros ami nagyon tetszik!:)

Linda0222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

Kellemes illatú és tényleg hidratál! Nem zsíros ami nagyon tetszik!:)

ENCI2

2012. december 8.

Nagyon kellemesen hidratál, jó érzés a bőrön és "semleges" az illata! Nekem a tökéletes testápoló, csak már nem találom sehol, DM-ből, Rossmanból eltűnt, boltokban sem látom. Már nem gyártják az új 7 days sorozat miatt, vagy mi lehet az oka?

ENCI2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.