KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1080 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratálja, nyugtatja és regenerálja a száraz bőrt anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Krémmánia Kedvencek a -től
pocakoslany

2017. január 30.

Én is inkább télen használom, nálam a Neutrogena testápolóját váltotta le, leginkább az ára miatt. Szuper a csomagolása, nem is tűnik olyan nagynak, de mégis sok van benne. Az tény, hogy nehezen szívódik be, sokszor még a másnapi fürdésnél is érzem a bőrömön, de télen ez engem egyáltalán nem zavar.

pocakoslany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

rougeoftheday

2017. január 19.

Egész jó.

rougeoftheday
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Egész jó.

ancsiedes

2017. január 17.

A téli időszakban ő a bőröm megmentője. Nyárra túl zsíros, még órák múlva sem szívódik fel. Négyes alá.

ancsiedes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

nikolett

2017. január 10.

Volt szerencsém párszor sminklemosónak használni, na arra nem jó. :D
Egyébként egy közepes testápolónak mondanám, magamnak nem venném meg, semmi extra. Kap egy négyest.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Volt szerencsém párszor sminklemosónak használni, na arra nem jó. :D

ElisabethStonem

2017. január 9.

Kedvenc!!! Végre egy testápoló ami tényleg teszi a dolgát.

ElisabethStonem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Kedvenc!!! Végre egy testápoló ami tényleg teszi a dolgát.

buzavirag

2017. január 4.

Tavasszal próbálkoztam vele. Ahol bekentem a bőröm, és nappal érintkezett, apró pici piros pöttyök jöttek ki rajtam. Ezért nem használtam. Az illata es a hidrataló hatása viszont jó.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Csepy96

2017. január 3.

Nngyon szeretem, hamar beszívódik, nekem eddig csak a garnieres testápolók működnek megfelelően!

Csepy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

pfk

2017. január 2.

A kedvenc testápolóm, az egyetlen amihez vissza-vissza térek. Szeretem az illatát, és bár tényleg kell pár mp mire beszívódik, a hatás garantált....

pfk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Ivett1986

2017. január 2.

Szeretem nagyon a bőröm csak úgy issza. :)

Ivett1986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Szeretem nagyon a bőröm csak úgy issza. :)

BczrDrnn

2016. december 4.

Szeretem én is. Nagyon jól ápoljaa bőröm. Az illata lehetne jobb,

BczrDrnn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Szeretem én is. Nagyon jól ápoljaa bőröm. Az illata lehetne jobb,

Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Paraffin, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Myristic Acid, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Ethylparaben, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.