KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1080 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratálja, nyugtatja és regenerálja a száraz bőrt anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

AzAKismacska

2017. szeptember 29.

Nagyon jó illata van. Jól hidratál.
Alvás előtt használom.
Viszont, extrèm esetekre ( tèli kiszáradó kèz, könyök) a Neutrogena-t jobbnak találom.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Nagyon jó illata van. Jól hidratál.
Alvás előtt használom.

BellAnna

2017. szeptember 6.

Jó illatú, jól is hidratál, viszont nagyon nagyon ragad, órák elteltével is, kellemetlen viselni. Alig tudtam elhasználni, nem újravevős.

BellAnna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

tenagi

2017. július 28.

Finom illatú, tényleg hidratáló (nekem őszi-téli) testápoló. Amikor már érzem, hogy kicsit szárazabb a bőröm a kelleténél előveszem gyorssegélyként, ugyanis könnyen helyrebillenti a kissé száraz bőrt. Ha már nagyon ki van száradva, akkor maximum csak kúraszerűen tudnám elképzelni a használatát (bár nekem extrém szárazságnál a Neutrogena segített csak).

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

pd199288

2017. június 22.

Télen abszolút kedvenc testápoló, vagy amikor nagyon száraz a bőröm. Nyáron nekem elegendő egy lágyabb, vizesebb állagú testápoló, de már milliószor újravettem, a száraz bőrt csak ez teszi nekem helyre. Az illata is kellemes, én este szoktam használni, reggelre teljesen beszívódik. Kiadós, és abszolút megéri az árát.

pd199288
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

shatzy

2017. június 22.

Nagyon száraz bőrre ajánlatos, de kompromisszumot kell kötni, mert nekem pl. sokáig megmaradt a zsíros érzés. Ha este használod, akkor reggel még érzed a hatását.
Zsíros állag, nem túl erős, de jó illat.

shatzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Zsíros állag, nem túl erős, de jó illat.

larka95

2017. június 20.

A száraz bőrt jól hidratálja az extra szárazat kevésbé. Gyorsan beszívódik jó az állaga és az illata. Kicsit jobb, mint egy átlagos testápoló, de nem csodaszer. 4 pont.

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

virnajnifr

2017. május 31.

Nagyon szeretem, nagyon jó az illata, könnyen beszívódik, viszont extra száraz bőrre nem használnám, arra nekem picit "gyenge".

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

demenyv

2017. május 29.

Imádom az illatát, könnyen beszívódik és nagyon jól hidratálja a száraz bőrömet

demenyv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Imádom az illatát, könnyen beszívódik és nagyon jól hidratálja a száraz bőrömet

szabozsoka

Korcsoport: >54
2017. május 24.

Nagyon szeretem könnyen felszívódik és kellemes illat van.

szabozsoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 24.

Nagyon szeretem könnyen felszívódik és kellemes illat van.

msbetty

2017. április 27.

Ez a kedvenc testápolóm. Évek óta használom, mert úgy érzem, más terméktől mindig száraz marad a bőröm (főleg a lábaim), de ez csodás! Könnyen beszívódik, de az illata szerintem sem a legjobb. Azért így is jár neki az 5 csillag. :)

msbetty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Paraffin, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Myristic Acid, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Ethylparaben, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.