KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1080 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratálja, nyugtatja és regenerálja a száraz bőrt anélkül, hogy zsíros érzetet hagyna.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Evelyn31

2017. március 14.

Imádtam,amíg használtam. De már régóta nem nyúltam hozzá.Lehet ideje lesz elővenni újra...

Evelyn31
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

barthan

2017. március 10.

Régi kedvenc, anyukam is imadja, jo illat , teszi a dolgat!!

barthan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

Régi kedvenc, anyukam is imadja, jo illat , teszi a dolgat!!

melindadd

2017. március 6.

Az itteni véleményeket néztem meg,először a Garnier Oil Beauty-t szerettem volna megvenni,ám elképesztő ára van,így e mellett döntöttem. Világ életemben utáltam a testápolót,de ez a krém most megszerettette velem... Nagyon szeretem,viszonylag hamar beszívódik és tartós az eredmény. Ajánlani tudom :-)

melindadd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Misty

2017. február 28.

Soha nem tapasztaltam még ilyet egyik testápolómnál sem, de ettől tiszta piros, fájó-viszkető kiütés lettem. "Szerencsére" sikerült akció keretében kettőt is bevásárolnom belőle, úgyhogy alig vártam, hogy túladhassak rajtuk. A kiütések mellett azt sem éreztem, hogy a bőrszárazságon segítene, így semmiképpen nem tudom ajánlani. (Bár ahogy látom, sokaknak bejött, úgyhogy a hiba elképzelhető, hogy az én készülékemben van.)

Misty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Szninka

2017. február 23.

Alapvetően jól regenerálja a bőrt, de leginkább télire ajánlom, mert nyáron valamiért össszecsomósdik a bőrömön és pont olyan, mintha hámlana az egész, az illata jó.

Szninka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Kingácska0807

2017. február 23.

Az én enyhén száraz bőrömre is kevés volt. Fuldokolt a bőröm tőle, csak egy sikamlós réteg pislogott a bőrfelszínen, mint hal a szatyorban. :D Örülök,hogy másnak bevált, de én maradok a TBS testvajaknál.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

pocakoslany

2017. január 30.

Én is inkább télen használom, nálam a Neutrogena testápolóját váltotta le, leginkább az ára miatt. Szuper a csomagolása, nem is tűnik olyan nagynak, de mégis sok van benne. Az tény, hogy nehezen szívódik be, sokszor még a másnapi fürdésnél is érzem a bőrömön, de télen ez engem egyáltalán nem zavar.

pocakoslany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

rougeoftheday

2017. január 19.

Egész jó.

rougeoftheday
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Egész jó.

ancsiedes

2017. január 17.

A téli időszakban ő a bőröm megmentője. Nyárra túl zsíros, még órák múlva sem szívódik fel. Négyes alá.

ancsiedes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

nikolett

2017. január 10.

Volt szerencsém párszor sminklemosónak használni, na arra nem jó. :D
Egyébként egy közepes testápolónak mondanám, magamnak nem venném meg, semmi extra. Kap egy négyest.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Volt szerencsém párszor sminklemosónak használni, na arra nem jó. :D

Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Paraffin, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Myristic Acid, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Myristic Acid, PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Myristic Acid, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Ethylparaben, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.