KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128

Utolsó módosítás dátuma: 2012. november 6.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

48 órás védelmet nyújt.

asztromélia

2014. október 30.

Most épp ő van. Próbálgatok mást a Garnier-eken kívül, de eddig minden csalódás, pedig hosszú a lista. Ő sem tökéletes, ( igaz én izzadós vagyok) de még mindig a legjobb. Illat alapján szoktam választani közülök, nem érdekel mi van ráírva. Lassan szárad, rá kell szánni min. 5 percet reggel, ez biztos.

asztromélia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Đóri

2013. augusztus 29.

Nekem teljesen jól bírja a mindennapokat. Igazából szerintem semmilyen illata sincs. Szeretem, mert a fő funkcióját - ami az izzadásgátlás - jól ellátja.

Đóri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Scatty

2013. augusztus 28.

Nagyon nem vált be, nálam is nagyon nehezen szívódott be, izzadásgátló hatása nulla, a ruhát megfogja.
Használtam pár hétig, de végül a kukában landolt.

Scatty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Használtam pár hétig, de végül a kukában landolt.

Babooca

2013. május 4.

Ez volt a legkedvesebb dezodorom illat szempontjából, ennél frissítőbb és kellemesebb illatot nem is tudtam volna elképzelni. A lila társával felváltva használtam még a régebbi fajtát, mert az újabb csomagolásúnak már nem ilyen illata van. Leváltottam,mert megdrágult és a hatása sem volt már a régi, de szívesen visszatérnék hozzá, ha olcsóbb lenne.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 4.

annroi

2013. április 14.

Nekem nem vált be, nehezen szívódik be, és egy átlagos napon pár óra után semmit nem ér...nem is tudom mi lenne, ha nyáron próbáltam volna ki:D Ugyanakkor a Garnier Mineral 48h Ultra Dry Deo Spray tökéletes egész napra. Ha pedig a kettőt együtt használom, ugyanúgy oda az izzadásgátló pár óra múlva. Így ez csak a port fogja a polcomon, pedig az illata nagyon jó:/

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 14.

csuta

2013. január 16.

Régebben használtam ilyet. Nekem nehezen szívódott be és nem igazán bírta egész nap. Az illatát nagyon szerettem. Azóta áttértem a szintén garnier clean sensation fújós dezodorra. Nekem az sokkkal jobban bevált.

csuta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Nikoletta

2012. november 24.

a valaha használt legjobb izzadásgátló. tartós és az illatát még este is érzem, parfüm sem kell:))

Nikoletta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

médea

2012. november 19.

Nagyon finom az illata, és a hatásával is meg vagyok elégedve.

médea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

Nagyon finom az illata, és a hatásával is meg vagyok elégedve.

kivina

2012. november 15.

Az illata nagyon jó, de izzadságra egy idő után semmit nem ér, és tényleg nagyon lassan szívódik fel.

kivina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

adrika128

2012. október 30.

Az illatát kifejezetten imádom, friss és kellemes. Annyi a bajom vele, hogy nekem nagyon nehezen szívja be a bőröm, de ezen kívül rendben van. :)

adrika128
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 30.

Hidratálók: Zinc PCA

Némileg vitatott az, hogy milyen egészségügyi hatása van az alumínium származékoknak a dezodorokban. A Wikipédia szócikk több hivatkozást is hoz, mely az alumínium tartalmú dezodorok hosszú távú használatát összefüggésbe hozza az Alzheimer kórral. Szintén több tanulmányra hivatkozik, melyek szerint az alumínium sók növelik a mellrák kialakulásának kockázatát. Ugyanakkor Paula Begoun egy olyan tanulmányra hivatkozik, mely 800 mellrákos és 800 egészséges nőt vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy nincs összefüggés az aluminum chlorohydrate és a mellrák között. Az EWG használattól függően 3 és 4 közé teszi az összetevő kockázati pontszámát, mely közepes kockázati besorolást jelent.

Egyszerűbb néven Lyral. Illatanyag. Potenciális allergén, mely az ekcémás betegek 2-3%-nál okoz allergiás reakciókat.

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

A cink önmagában a pattanások ellen hatásos gyulladáscsökkentő, míg a PCA (pyrrolidone carboxylic acid), egy aminosav származék, ami egy a bőrben természetesen is megtalálható hidratáló elem (NMF - natural moisterizing factor). A cink PCA állítólag nem csak hogy e kettő összetevő előnyét ötvözi, hanem még csökkenti is a bőr faggyútermelését (amit a cink magában nem tesz meg). További info itt és itt.