HIRDETÉS

Garnier Mineral Extra Fresh (Garnier)

Garnier Mineral Extra Fresh

48 órás védelmet nyújt.

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Nekem teljesen jól bírja a mindennapokat. Igazából szerintem semmilyen illata sincs. Szeretem, mert a fő funkcióját - ami az izzadásgátlás - jól ellátja.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Nagyon nem vált be, nálam is nagyon nehezen szívódott be, izzadásgátló hatása nulla, a ruhát megfogja.
    Használtam pár hétig, de végül a kukában landolt.

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Ez volt a legkedvesebb dezodorom illat szempontjából, ennél frissítőbb és kellemesebb illatot nem is tudtam volna elképzelni. A lila társával felváltva használtam még a régebbi fajtát, mert az újabb csomagolásúnak már nem ilyen illata van. Leváltottam,mert megdrágult és a hatása sem volt már a régi, de szívesen visszatérnék hozzá, ha olcsóbb lenne.

1/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Nekem nem vált be, nehezen szívódik be, és egy átlagos napon pár óra után semmit nem ér...nem is tudom mi lenne, ha nyáron próbáltam volna ki:D Ugyanakkor a Garnier Mineral 48h Ultra Dry Deo Spray tökéletes egész napra. Ha pedig a kettőt együtt használom, ugyanúgy oda az izzadásgátló pár óra múlva. Így ez csak a port fogja a polcomon, pedig az illata nagyon jó:/

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Régebben használtam ilyet. Nekem nehezen szívódott be és nem igazán bírta egész nap. Az illatát nagyon szerettem. Azóta áttértem a szintén garnier clean sensation fújós dezodorra. Nekem az sokkkal jobban bevált.

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Bőröregedés   Korcsoport: 25-34

a valaha használt legjobb izzadásgátló. tartós és az illatát még este is érzem, parfüm sem kell:))

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Nagyon finom az illata, és a hatásával is meg vagyok elégedve.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Az illata nagyon jó, de izzadságra egy idő után semmit nem ér, és tényleg nagyon lassan szívódik fel.

Krémek Krémje Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Az illatát kifejezetten imádom, friss és kellemes. Annyi a bajom vele, hogy nekem nagyon nehezen szívja be a bőröm, de ezen kívül rendben van. :)

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Aluminum Chlorohydrate EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Közepes

Némileg vitatott az, hogy milyen egészségügyi hatása van az alumínium származékoknak a dezodorokban. A Wikipédia szócikk több hivatkozást is hoz, mely az alumínium tartalmú dezodorok hosszú távú használatát összefüggésbe hozza az Alzheimer kórral. Szintén több tanulmányra hivatkozik, melyek szerint az alumínium sók növelik a mellrák kialakulásának kockázatát. Ugyanakkor Paula Begoun egy olyan tanulmányra hivatkozik, mely 800 mellrákos és 800 egészséges nőt vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy nincs összefüggés az aluminum chlorohydrate és a mellrák között. Az EWG használattól függően 3 és 4 közé teszi az összetevő kockázati pontszámát, mely közepes kockázati besorolást jelent.

PPG-15 Stearyl Ether eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Ceteareth-33 ti|eu EWG Kockázat: 4 - 7, EWG Adat: Korlátozott

Lásd Ceteareth 10.

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde i EWG Kockázat: 5.5

Egyszerűbb néven Lyral. Illatanyag. Potenciális allergén, mely az ekcémás betegek 2-3%-nál okoz allergiás reakciókat.

Iodopropynyl Butylcarbamate ta EWG Kockázat: 4 - 6, EWG Adat: Közepes

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Limonene i EWG Kockázat: 6

Zinc PCA h EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

A cink önmagában a pattanások ellen hatásos gyulladáscsökkentő, míg a PCA (pyrrolidone carboxylic acid), egy aminosav származék, ami egy a bőrben természetesen is megtalálható hidratáló elem (NMF - natural moisterizing factor). A cink PCA állítólag nem csak hogy e kettő összetevő előnyét ötvözi, hanem még csökkenti is a bőr faggyútermelését (amit a cink magában nem tesz meg). További info itt és itt.

Benzyl Salicylate i EWG Kockázat: 7, EWG Adat: Korlátozott

Linalool i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Hexyl Cinnamal i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!