KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   659 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbwire, Módosítva: 2017. október 25.

Kategória:   Dezodorok

Garnier dezodor 48 órás izzadásgátló hatással. Mineralite-tal, egy természetes nedvszívó ásványi anyaggal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kriszti2001

Korcsoport: < 18
2017. november 3.

Jó kis dezodor, bár valóban néha vagy nagyon kevés, vagy nagyon sok jön belőle. Az első hónapokban nagyon jól működött, a végefele éreztem úgy néha, hogy kevésbé hatásos, de lehet, hogy csak azért, mert már kevés volt benne. Összességében meg vagyok vele elégedve.

Kriszti2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 3.

Agi31

2017. október 27.

Előző hozzászólóhoz csatlakozok, tényleg nagyon jó a termék, de nem egyenletesen jön belőle a krém, de a hatása kárpótol. :)

Agi31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

barbwire

2017. október 17.

Nagyon jó kis izzadásgátló, attól függetlenül, hogy nem túl szép az INCI-je. A csomagolása jó, kézreálló, a kupakja megfelelően zár. Kicsit édeskés púderes illata van, nekem egy kiskosztümös, cérnakesztyűs idős hölgy jut róla eszembe :) De nem kell aggódni, nem tolakodó, nem ez az illat fog körbelengni egész nap. Nagyon jól teszi a dolgát, a nap végén is ugyanolyan száraz és jóillatú a bőröm, mint amikor felkentem, még egy intenzív edzést is kibír. Egy dolgot nem szeretek benne, hogy a kezdeti használatnál nagyon sok terméket ad le. Ezt mondjuk ki tudom védeni: kézzel elkenem, ezzel a módszerrel egyenletesen oszlik el a bőrömön és gyorsabban is szárad.

barbwire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!