KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. június 19.

Kategória:   Dezodorok

A Garnier első, akár 48 órás non-stop, 6 az 1-ben izzadásgátlója természetes moringatartalommal. Segít megelőzni a kellemetlen szagok megjelenését a bőrön, és ezek átkerülését a ruhákra.

Etil-alkoholmentes, parabénmentes. Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LenaStonK

2018. június 25.

Imádom az illatát, kényelmes használni, nem hagy foltot, nem ragad tőle az ember.

LenaStonK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

creamer1119

2018. június 16.

Szeretném szeretni, mert a csomagolás nagyon megfogott. De sajnos nem vagyok vele megelégedve. Nagyon gyorsan eltűnik az illata és a csomagolás sem praktikus, mert nagyon folyik.

creamer1119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

katalinmester13

2018. június 8.

Kevésbé szárítja a bőrt, mint a 72-órás társa. (Mivel ez csak 48-as). :) Az illata kellemes, semmi extra. Az én példányomból nagyon sok "anyag" távozott minden használatkor, és nem használatkor is. Nem működött jól az adagolója. Három csillagot akartam neki adni, de mikor elkezdtem használni egy mindenmentes desodort, két nap használat után kikukáztam ezen példányt, hátha találok még benne néhány cseppet, míg nem veszek valami nem alumíniummentes deot, ami a nagy melegben is hatásos. Megmentett. Kihúzott szorult helyzetemből. Hálám jeléül kap egy négyest.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).