KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 2.

Kategória:   Dezodorok

Mineralite*-tal, egy vulkanikus eredetű természetes nedvszívó ásványi anyaggal gazdagítva.
48h** non-stop védelem izzadás ellen, és a bőr lélegzik.

5 védelem: Teljes 5in1 védelem bőrnek és ruhának, friss pamut illattal:

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kremcica

2017. november 14.

Gyorsan kellett egy új deo és ezt kaptam le a polcról épp akciós is volt. Garnierben még nem igazán csalódtam, de ez vacak. Eleve szerintem nincs jó illata, szép ígéretei vannak de nem tartja be egyiket sem. Nekem 2x kell naponta fújnom hogy ne legyek büdös pedig nem vagyok izzadékony. Alig várom hogy elfogyjon, lehet wc illatosítónak fogom elhasználni. Soha többet.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

judittt

2017. november 8.

Az egyik legrosszabb dezodor, amit valaha használtam. Nem vagyok extrém izzadós, ráadásul októberben kezdtem csak használni, nem is melegben, de konkrétan semmit sem ér. Délutánra a kellemetlen szagok akkor is eluralkodnak, ha meg sem izzadok egész nap. Ha edzés előtt befújom magam, 20 perc múlva már büdi vagyok. Finom púderes illata van, de ez ne tévesszen meg senkit, hamar elmúlik! :D

judittt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Rege

2015. január 15.

Volt már garnier dezodorom, a mineral, amely egyáltalán nem volt hatékony, ezzel viszont maximális elégedett vagyok! Ígéretéhez híven nem hagy foltot, sem fújáskor, sem ruhával érintkezve, hatását tekintve pedig mintha hintőport paskolnék a hónaljamra (az illata is azt idézi, de számomra kellemes, nem zavaró). Hacsak nem mozgok intenzíven, száraz, komfortos érzetet ad. Nyilván a 48h túlzás, de megbízható egy hosszú nap előtt.

Rege
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon féleség, mely az aston chemicals szerint egyedülállóan jól oldódik olajban. E tulajdonsága miatt elsődleges funkciója emulgeálószer. A CosIng besorolása szerint felületaktív anyag, bőr- és hajkondícionáló.