KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andikaaa, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Kategória:   Dezodorok

Heat, Sport, Stress kimondottan az optimális védelemért kifejlesztve, még extrém helyzetben is.

dezsixeniiia

2017. szeptember 16.

Nagyon izzados típus vagyok. Rengeteg dolgot használtam már. Nem olyan rég erre esett a választásom. Nagyon szerettem, kedves kis illata van, a csomagolás cuki.
Este is érzem a kellemes illatát,persze nem olyan intenzív, de ez érthető :) A nagyon meleg nyári napokon viszont olyan 4 óra elteltével újra hasznàlnom kell.

dezsixeniiia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 16.

nkmagda

2017. augusztus 13.

Erre az izzadásgátlóra csak 3 pontot tudok adni, mivel nem teljesít jól. Az illatát szeretem. Nem irritál, viszont sajnos hasznosnak nem bizonyul.

nkmagda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Tvylvis

2017. május 24.

Nekem nem vált be annyira. Általában natúr deókat használok, viszont mindig van itthon egy hagyományos izzadásgátló, ha tudom, hogy kemény napom lesz. Hát, ez a dezodor nem teljesített valami fényesen, egy stresszesebb, rohanós napon simán izzadtam mellette. Pedig nem vagyok egy rettentően izzadós fajta. Az illata kellemes, nem irritál, foltot sem hagy. Erős hármas.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

emcuscicus666

2016. július 29.

En a szurke kupakos valtozatat hasznalom honapok ota, de azt itt nem talalom. Talan otthon ezt sem lehet kapni?! En Ausztriaban vasaroltam, mert itt elek.
Mindenesetre ezzel a fajtaval kezdtem, es mivel nagy kulonbseg nincs koztuk, ide merem irni a velemenyem a szurke kupakos tarsarol.
Nagyon hatekony, evek ota a legjobb, amit hasznaltam!
A Garnier Mineral Ultra Dry csalad golyos valtozatainak nagyon diszkret az illata. Joforman csak akkor erzem, amikor hasznalom, es utana elillan. A spray-vel ugyanez a helyzet. Igaz, azt csak napkozben szoktam hasznalni 1-2 alkalommal, a frissito hatasa miatt. Mar Edesanyamnak is ezt a fajtat veszem csak a lila kupakos valtozatat. O nagyon izzados, es most teljesen odavan, hogy vegre megszunt ez a problemaja. Noverem szinten nagyon izzados, es o is nagyon megvan elegedve a termekkel. Maximum Vichire valtanek meg, ami meg verhetetlen, de egyenlore szamomra ez is csodaszer!

Update

Mar csak ezt vasarolom honapok ota. Nagyon meg vagyok vele elegedve, ugyanis barmit kibir. Kemeny, izzaszto munkanapokat, egesz napos jarkalast, vasarlast, masfel ket oras edzeseket, siman atveszelem vele kellemetlen szagok nelkul.
Egy picit szarit, igy nehany naponta kaves testradirral es egy kis kefevel szoktam atdorzsolni a honaljamat, majd kremezni, es reggel egy alapos mosakodas utan hasznalom ujra. Nagyon hatekony, nem hiszem, hogy valaha le fogom valtani.

emcuscicus666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

Nagyon hatekony, evek ota a legjobb, amit hasznaltam!

Update

csiga

2016. április 30.

Az eddigi leghatékonyabb dezodorom, pedig eddig nem hittem a golyós változatokban. Az illata is finom, és egy áttáncolt éjszakát is kellemetlen szagok nélkül vészel át. Az egyetlen gondom, hogy csúnya foltokat hagy a fehér felsőimen. :( (Pontot nem vonok le érte, mert a hatékonysága kiváló.)

csiga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

kincsö

2016. április 18.

Mindig újra és ùjra megveszem.Reggeltől az esti zuhanyig mindent kibìr. Számomra Ő a legjobb 😊

kincsö
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

nyarigabi

2015. június 12.

Véletlenül mellényúlta, és ezt vettem a Clean Sensation helyett, ami bevált. Adtam neki egy esélyt, de nagyon kellemetlen az illata, az izzadást nem gátolja, fél óra múlva büdösebb leszek vele, mint nélküle, pedig sportoláshoz nem is használtam. Nem dobom ki, elteszem télire, hátha akkor elég lesz. Bár az illata rémes, mintha már magában is izzadságszaga lenne.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

t.evacska21

2014. október 23.

Ez az egyik leghatékonyabb dezodor, amit próbáltam. Sok dezodor van, még a márkásabbak között is, ami egyáltalán nem tölti be a funkcióját, pedig nem is vagyok nagyon izzadós. Ez viszont tényleg egész nap hat :)

t.evacska21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

M7ido

2014. október 6.

Számomra egy csodaszer, úgy egy éve vettem meg először, sokáig válogattam hogy melyik legyen az új dezodorom (ezelőtt nem szerettem a golyós dezodorokat) és az ásványi anyag tartalma miatt leemeltem a polcról. Hát az illata..ahh valami elképesztő. Édesanyám is átváltott erre, és még a barátom is fontolgatta mert annyira finom az illata. Friss, minden parfümömhoz passzol mert nem túl erős, de ha reggel felkenem este még ugyanúgy érzem. Eddig problémát okozott a napközbeni izzadás, de amióta használom semmi problémám, nagyon jól gátolja a izzadást. 5*

M7ido
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 6.

missmarple

2014. július 24.

Éne gy hasonlóval váltogatom, ezt használom sportoláshoz és tökéletesen működik

missmarple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 24.

Éne gy hasonlóval váltogatom, ezt használom sportoláshoz és tökéletesen működik

Alkoholok: Cetearyl Alcohol