KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   625 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Kategória:   Szemkrémek

Kókuszvízzel és hialuronsavval gazdagítva

A kisebb ráncok és a sötét ráncok kevésbbé láthatóak lehetnek. A szemkörnyék fiatalabbnak és feltöltöttnek látszódhat.

tamara428

2018. október 8.

Ugyanolyan rossz, a narancsos maszk. Feltettem, mert hétvégén keveset tudtam aludni, és gondoltam ezzel kicsit javítok a kinézetemen. Konkrétan mindenféle ráncok lettek a szemem alatt, és sötét karikák... Értitek? Karikák. Sose voltak nagy sötét karikáim. Hát de most lettek.
Hiába tettem használat előtt a hűtőbe, hagytam fent negyed órán át, rosszabb lett utána a szemem, mint előtte. Pedig kifejezetten jó kellemes volt, amíg fent volt. Azt hiszem túl sokat vártam ettől a terméktől, és végérvényesen bebizonyosodott, hogy nem nekem valók a fátyolmaszkok.

tamara428
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

kdorci

2018. szeptember 8.

Szerintem ez csak egy sima szemmaszk....nem látok semmi nagy csodát. Feltételezem, hogy használnom kéne belőle 5-6-10 db-ot mire látható eredményt produkálna. Betettem egy kis időre a hűtőbe is, de addig volt hideg amíg az arcomra nem tettem :D. A rossmannban és a dmben kapható többször használható, hűtőbe tevős arcmaszk 1000x jobb. Szívesen adnék neki 3 csillagot is akár, de az nálam már a "valami rossz benne" kategória. Ebben nincs semmi, ami rossz hatással lenne a szememre, de még egyszer mondom semmi, de semmi extra.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, Mannose, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Hydrogenated Starch Hydrolysate