KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RedDemon, Módosítva: 2012. július 9.

Kategória:   Samponok

A rugalmasság és a ragyogás receptje normál haj számára. A Garnier Natural sampon az elismerten rugalmasságot adó mangó és a selymességet kölcsönző tiaré virág hatásait egyesíti egy könnyed textúrában, amely nem nehezíti el a haját. Haja visszanyeri rugalmasságát és életerejét, ragyogó, puha tapintású, valamint selymes lesz.

ildikotrk

2015. november 16.

nagyon szép fényt ad, nem zsírosítja a hajat :)

ildikotrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 16.

nagyon szép fényt ad, nem zsírosítja a hajat :)

Oraculum

2014. március 12.

Nagyon jó illatú, bár nekem elég híg, tetszik, hogy nem zsírosít és fényt ad:)

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

Nagyon jó illatú, bár nekem elég híg, tetszik, hogy nem zsírosít és fényt ad:)

Babooca

2013. augusztus 24.

Nagyon nagyon szerettem ezt a sampont. 4x is újravettem, ebből 2x a nagy flakonosat. Aztán kerestem az üzletben mást, mert már kicsit untam az illatát. Az avokádós balzsammal együtt használtam, együtt tökéletesek voltak, de az avokádós tele volt szilikonnal, így lecseréltem. Azóta a Provence-i kiadást és a sima 5 gyógynövényest használom és bevált. Ha vhol találok ilyet újra megveszem, de kell mellé egy jól ápoló balzsam, mert hajlamos szárítani.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

szeretlek

2013. június 12.

Ennek a samponnak isteni illata van, de szenvedett tőle a hajam és a fejbőröm, így azért örültem, hogy kifogyott.

szeretlek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

esztojas

2013. január 17.

Egy teljesen átlagos sampon. Bár az illata jó, de mintha szárította volna a hajam. Még jó, hogy csak ajándékba kaptam.

esztojas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 17.

GlamourAndStyle

2013. január 5.

Nyáron vettem nyaralás előtt, amikor elfogyott a bevált samponom és hirtelen nem találtam mást. Az illata kellemes, bár semmi különös, szerintem lehetne még gyümölcsösebb/virágosabb. A hatása semmi extra, szép csillogó volt a hajam tőle és nem is lett kócos, viszont nem hidratálta eléggé. Átlag samponnak tökéletes, egy hármast megérdemel.

GlamourAndStyle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

chaton

2012. november 24.

Én nagyon nem szerettem ezt a sampont, a legrosszabb amit az utóbbi években probáltam...Kócosabb volt a hajam, nehezebben fésültem ki! olyannak ajánlom, akinek semmi gondja nincs a hajával,és csak a sampon illata alapján választ.

chaton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

HelgaL.9

2012. október 29.

Nagyon puha lesz tőle hajam,illata tökéletes.IMÁDOM

HelgaL.9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 29.

Nagyon puha lesz tőle hajam,illata tökéletes.IMÁDOM

RedDemon

2012. július 3.

Eddig mindig azt magyaráztam be magamnak, hogy mindenféle speciális samponokkal kell mosnom a hajam, mert úgy képzeltem, hogy korpás, zsíros, törött, száraz, fénytelen, zsíros tövű-száraz végű, élettelen, lapos, stb... Ezerféle sampont használtam, sokáig Head&Shoulders-t, amit olyan szinten megszokott a hajam, hogy akár mindennap is moshattam volna, semmi hatása nem volt. Ráadásul már viszketett is tőle a fejem. Utána még voltak Gliss Kur próbálkozások, de múltkor ezt vittem haza. Nem volt könnyű beismerni, hogy igazából nem is problémás a hajam, csak én tettem azzá a sok baromsággal, amit rákentem. Ez egy nagyon egyszerű sampon, isteni illattal(eredetileg ezért vettem meg), könnyű az állaga, jól tisztít, puha lesz tőle a hajam. Ilyenkor ezer fokban kifejezetten jól esik vele a hajmosás, nagyon felfrissít. Beszerzem a balzsamot is, és teljes lesz a boldogságom.

RedDemon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Színező anyag. (Piros)

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.