KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: betty-ka, Módosítva: 2012. február 12.

Kategória:   Samponok

A korpásodás elleni kezelés receptje. A Garnier Naturals a tisztító hatásairól ismert mentát, korpásodás elleni hatóanyaggal egyesíti egy friss és könnyed összetételben, amely nem nehezíti el a hajat.

Vattacukor1990

2014. január 15.

Nem korpás a hajam, de úgy gondoltam, egy próbát ez is megér. Nálam kb. ugyanúgy teljesített, mint a többi változata (amik most már Ultra Doux néven kaphatók ugye). Az illatával nekem nem volt bajom, a kék színe egyenesen tetszett, mert nagyon szeretem a kéket. A hatása viszont annyira nem nyerte el a tetszésemet. Mosás közben hamar összegubancolódott a hajam, és mivel nincs hozzá tartozó balzsam, ezért csak a sampont használtam. Nehezen kifésülhető, kissé száraz haj lett így az eredmény. Amúgy jól tisztított, de nekem a kifésülhetőség is nagyon fontos, mert elég hosszú a hajam és ha összegubancolódik, meggyűlik vele a baj.
Amikor ezt a sampont használtam, még nem voltam annyira hajmániás, mint mostanság. Ezért nem is ragaszkodtam a balzsamhoz. De tanulva a hibámból, ma már csak balzsammal együtt veszek sampont. Ha nincs hozzá tartozó balzsam, akkor pedig keresek egy másik fajtát hozzá.

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

kawa.kriszta

2013. október 17.

Az illata meglepően férfias. Én inkább az illatától riadtam meg, mint a színétől. Nagyon kék, de ez egyáltalán nem zavart. A hajat szárítja, ez nekem jó, mert könnyen zsírosodik. A korpát is csökkenti. Bár én megelőzésre használom, de a kislányomnak korpás a haja és elég jól karban tartja. A kifésülés... hát igen, eléggé gubancos a haj. Összességében volt már sokkal rosszabb de sokkal jobb samponom is. 3 *

kawa.kriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Wish

2013. április 10.

Ez a sampon szörnyű!!! Nagyon furcsa szaga van, nekem férfi tusfürdőre emlékeztet és nagyon nagyon kiszárította a fejbőrömet és a hajamat is! Sprőd volt a tapintása még némi balzsamozás után is. Nagy csalódás a Garnierben!

Wish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

esztojas

2013. január 17.

Testvéremnek volt ilyen és párszor én is használtam. Korpám nincsen, úgyhogy azt nem tudom, hogy hogyan kezeli. Viszont zsírosít. Iszonyúan. Nekem nagyon nem vált be. :(

esztojas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 17.

papupanni

2012. november 5.

Hát nekem nem jött be, nem szeretem a Garnier samponjait. A korpámat minimálisan sem kezelte, és amúgy gyorsan be is zsírosodott tőle a hajam. Olyan erőtlen, élettelenné vált, fénytelen lett és még kócos is. Nem venném soha újra, de azért kap egy hármast, mert nem is olyan vészes... Csak kicsit észrevehetőek azok, amikor leírtam. :)

papupanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 5.

truska

2012. október 18.

hűsíti a fejbőrt, de egyébként nem jó... hamarabb zsíros lesz tőle haj mint egy ápoló sampontól... és még viszket is

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Jelizz

2012. július 16.

hűsíti a fejbőrt, de semmi más!

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

hűsíti a fejbőrt, de semmi más!

bugyborelia

2012. február 12.

Ennek a samponnak kék a színe!! csak azért írom, mert én nagyon megijedtem amikor először használtam :)) a korpásodásom helyre hozta pár használat után, de ilyenkor rendszerint áttérek egy másik samponra, nagyon gumbacosítja a hajat.. nem jó hosszútávra.

bugyborelia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

annamemune

2011. december 1.

a hajat tényleg nem nehezíti el, de a korpa ellen nem hatékony, és nagyon össze gubancolja a hajt szóval nem valami jó

annamemune
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid