KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   634 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: myoky, Módosítva: 2011. augusztus 27.

Kategória:   Samponok

A Garnier Natural sampon az elismerten puhaságot és fényt adó Aloe Vera hatását egy tiszta és könnyed textúrával egyesíti, amely nem nehezíti el haját. Eredmény: Haja ragyogó és egészséggel teli lesz. Visszanyeri energiáját és puha tapintását.

Kiszerelés: 250 ml

nettike

2015. május 27.

Ez volt az a sampon ami totális pénzkidobás volt.. arra számítottam hogy ettől a sampontól majd puha és fényes lesz a hajam mivel Aloe Verát is tartalmaz első használat után olyan volt mintha ez a sampon minden életerőt kiszívott volna a hajamból... száraz és durva tapintásúvá vált , így kötelező utána a balzsam ill hajpakolás használata! Másnapra olyan zsíros volt a hajam mint még sohasem .. borzasztó !!

nettike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

nius

2015. március 31.

Nagyon rossz tapintású tőle a hajam, sprőd, száraz, csikorgós, és nem is érzem, hogy megfelelően tisztítana, úgy érzem, mintha "koszos" maradna a hajam a használata után. Pedig 2x samponozok mindig.
Az állaga sem tetszik, sok kell belőle ahhoz, hogy jól felhabosodjon.
Egyértelműen nem nyerő.
Csak azért nem 1*, mert még ennél is rosszabb samponnal is találkoztam már

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Az állaga sem tetszik, sok kell belőle ahhoz, hogy jól felhabosodjon.
Egyértelműen nem nyerő.
Csak azért nem 1*, mert még ennél is rosszabb samponnal is találkoztam már

jud678

2014. május 26.

A legjobb sampon volt, amíg átlátszó zselés állaga volt!
Erre átnevezték (ultra doux) és a csomagolása, illetve az állaga teljesen megváltozott, fehér krémes tipikus átlagsampon lett, nagy csalódás. Pedig mennyire szerettem azt a korábbi igazi aloe vera illatú természetes hatású zselé sampont! :) Csak a régi verzió miatt 5csillag.

jud678
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 26.

A legjobb sampon volt, amíg átlátszó zselés állaga volt!

kicsicseresznye

2013. augusztus 7.

Szeretem a Garnier samponokat, már többé éve őket használom. Először mindig a Fructis márkák között válogattam, aztán 1-2 éve áttértem a Naturals-ra. Legutóbbi vásárlásomnál 1 hónapja éppen ennél a samponnál kötöttem ki, mivel az áhított kakaósat barna hajra már nem találtam. Nagyon sűrű, hosszú hajam van, ami eléggé kombinált. A fejem hamar zsírosodik, a hajam maga viszont hajlamos a szárazságra.
A sampon igazából az ígéretét beváltotta: a hajam selymes, puha és hidratált lett. A szárazság problémáját megoldotta tehát. A fejbőröm zsírosodásán viszont még egyik sampon sem segített soha - így ez sem. :( Ennek ellenére nagyon tetszik az illata, és van olyan jó, mint amiket előtte próbáltam. Az avokádós Garnier samponhoz tudnám hasonlítani, de ettől még szebb és puhább lett. Nem tökéletes számmora, viszont megadom az 5 csillagot neki, mert a fejbőrömön még a méregdrága samponok sem tudtak sosem segíteni. Lehet, hogy nem velük van a baj... ^^"

kicsicseresznye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

tami99

2013. június 19.

jó illata van, és szép fényes lett a hajam tőle :) viszont nagyon hamar bezsírosodott:/

tami99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 19.

ritariot

2012. december 20.

a legrosszabb sampon, amit valaha próbáltam! eszméletlenül zsírosodott tőle a hajam, a tapintása is rossz volt.

ritariot
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 20.

Maniac

2012. november 27.

Március 25.: Extrát nem tud, elég semleges illata van, ezért nem keveredik a pakolás illatával. Egyébként semmi baj nincs vele.

Update: Ricinusolaj kimosásához a legjobb sampon! Puha a hajam, egyáltalán nem rossz sampon. Sőt, szeretem.

Maniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 27.

Ingrido

2012. november 26.

A reklám miatt vettem meg. Egyszerű, fényes, hosszú hajak röpködtek a filmben, egy anyukáé meg a kisfiáé. Én nagyon szerettem ezt a sampont, pont olyan volt érzés volt használni, mint amit a reklám sugallt. Ma már az ultra doux változatát használom. (Nekem a tejes, fehér, krémes samponok jobban bejönnek, mint az áttetszőek.)

Ingrido
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

truska

2012. október 18.

átlagos sampon, de az új változatát távolról sem közelíti, meg de nem szárít nagyon és kellemes az illata

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

szabina18ada

2012. augusztus 31.

Egyszer vettem meg ezt a sampont,nem fogom újravenni.
Hajmosás után ragadt a hajam,kifésülni is alig tudtam,ezért elajándékoztam.
Nem ajánlom senkinek..

szabina18ada
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Egyszer vettem meg ezt a sampont,nem fogom újravenni.
Hajmosás után ragadt a hajam,kifésülni is alig tudtam,ezért elajándékoztam.
Nem ajánlom senkinek..

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Arborescens Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.