KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1031 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Samponok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kattja

Korcsoport: < 18
2017. július 10.

Jó kis sampon, a hajam a használata utáni 2-3 napban is illatos marad. Átlagos, de teszi azt amit tennie kell. Tisztít, és jól kifésülhetővé teszi a hajat. :)

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 10.

SexyBeauty

2014. március 18.

Én sem értem mi a probléma.Megvettem és azt a hatást kaptam,amit ígért.Nagyon szeretem,többször is újra vettem és fogom is.

SexyBeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 18.

andurgonnahearmeroar

Korcsoport: < 18
2014. január 20.

Pénzkidobás. :/

andurgonnahearmeroar
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. január 20.

Pénzkidobás. :/

Esi

2014. január 20.

Nem értem miért pontozzák le ezt a terméket. Szerintem teljesen jó. Azt teszi amit ígér.

Esi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 20.

szerpentin_b

2013. december 25.

A hajam puha és fényes volt tőle de sajnos ez csak max 3 napig volt így utána teljes csőd. Ekkor tájt kezdett a hajam egyre jobban törni és zsírosodni. Nem tudom hogy pontosan ettől e. De szerencsére ez már régebben volt és mostanra nyoma sincs a dolognak. Viszont már nem is azt a sampont használom....

szerpentin_b
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 25.

cutecurly

2013. december 24.

A balzsamjával nagyon meg vagyok elégedve, ezért vásároltam a samponból is. nos... nagyon húzom még most is a szám... kétszer használtam, mert első használat után nem voltam biztos benne, hogy ettől a terméktől, de a fejem olyan szinten viszketett utána, mintha valami bolhás kutyuska lennék... -> kuka

cutecurly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Viki-

2013. május 22.

Régen használtam , és IMÁDTAM . Arra nem emlékszem h zsírosított volna meg semmi egyébre , de a hajamat szépnek láttam . Nálunk nincs olyan , hogy kétszer ugyanazt a sampont vegyük , de mivel a szilikon mentesség elbukott , szerintem nosztalgiából megveszem . Amennyiben lesz valami szépség hibája frissítek .
Update : Újra vettem és nekem semmi bajom vele , egyáltalán nem érzem ,hogy zsírosítana .Múlt hét pénteken mostam vele hajat semmi balzsamot meg pakolást nem használtam csak őt . Ma szerda van és, ha jól számolom 5 napig nem mostam hajat ami szerintem egész jó . Ma se azért mosom meg mert rosszul néz ki, mert lófarokban még jó lenne holnap is ,inkább csak a jó érzésemnek kell .

Viki-
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 22.

szreka

2013. május 8.

Eddig 2x használtam, ezért nem is tudnék jól értékelni, hajszárítás után nagyon friss és puha volt tőle a hajam, de pár órával később mintha egy zsírosbödönt ejtettek volna rá...2 csillag az összetevők, a kiszerelés és az illata miatt.

szreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

ginaaa91

2013. április 22.

Jajj-jajj... legutóbbi vásárlásomkor ezt a sampont szereztem be, mivel eléggé száraz, töredezett a hajam. Gondoltam egy próbát megér. Hát nekem sem jött be. Kis adagot használtam a hajamra, de vmiért hátul a hajam zsíros maradt tőle. Gondoltam adok neki még 1 esélyt, lehet hogy nem mostam ki rendesen a sampont, de a következő hajmosásnál is ugyanezt tapasztaltam.

ginaaa91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

Lillus

2013. február 21.

Sajnos, nekem is nagyon zsíros lett a hajam tőle... A balzsamját a hajvégekre viszont mai napig használom. Tápláló sampon, de zsírosodásra hajlamos hajúaknak nem ajánlanám.

Lillus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak