KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. január 8.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A hársfakivonatot tartalmazó sampon a normál haj igényeihez igazodik, kihasználva a hársfa frissítő és tisztító hatását.

martinkitty

2014. május 28.

Nekem bevalt, jo az illata, konnyu es jo a hajamnak.

martinkitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 28.

Nekem bevalt, jo az illata, konnyu es jo a hajamnak.

zsenya

2013. február 8.

a hajam szép lett tőle, de a fejbőrömet teljesen kikészítette. néhány használat után viszketni kezdett, piros foltok lettek rajta, és hámlott, nagyon nem ajánlom.

zsenya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

borntobe

2013. január 25.

Mivel majdnem minden reggel mosok hajat (ilyen hátul rövid-elöl hosszú tépett bob, így sajnos muszáj, mert szétalszom és nem lehet szárazon beszárítani), egy enyhét kerestem. Ez elég gyengéden tisztít, egy hajhabos-lakkos buli utáni állapottal nem tud megbirkózni, tapasztalat. Könnyű, friss érzetű hajat csinál, jó az illata, kellemes az állaga, könnyű kimosni. Szeretem.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

candysophie

2012. október 25.

hát nekem mindenesetre bevállt ( egyből 400 ml-eset vettem) rendesen tisztít, a hajam utána szép fényes. A ricinusolajat is szépen kiszedi.
még valami: az én szamponom összetevői közt nincsnek parbének-vagy ez a lista rossz,vagy az én példányom csak ilyen :)

candysophie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 25.

cobie

2012. október 22.

Egyszer gyorsan vennem kellett egy sampont és ezt tettem a kosárba... hát soha többet. Néhányszor használtam csak, de iszonyú korpás lett tőle a hajam, viszketett a fejbőröm, és még csak kevésbé zsíros se lett.

cobie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 22.

BBBB

2012. augusztus 25.

nekem ez teljesen bevált:) jó, nem zsírosodott kevésbé, mitn a többi samponoktól, de nem is zsírosodott jobban. és szerintem dúsítja is a hajat:)

BBBB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

cincike

2012. július 18.

A hajam ugyanúgy zsírosodott, sőt korpásodni kezdett tőle a fejbőröm.

cincike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

A hajam ugyanúgy zsírosodott, sőt korpásodni kezdett tőle a fejbőröm.

Jelizz

2012. július 16.

jó sampon fini illat de minden napira nem jó!

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

jó sampon fini illat de minden napira nem jó!

akkala

2012. július 7.

nekem bevalt, rendesen tisztitott es egyaltalan nem zsirositott, fenyes es puha lett tole a hajam. ujra akartam venni de vegul elcsabultam es mast valasztottam:) ettol fuggetlenul biztosan ujraveszem majd a jovoben. ja es az illata is remek, kellemes feludules a sok emelyitoen edes/mugyumolcsszagu borzalom utan (persze ezen is erzodik hogy mu, de megis jobb mint a tobbi)

akkala
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 7.

Wr.

2012. június 6.

Ez a sampon borzalmas volt a hajamra. Nekem is hamar zsírosodott, de mellé egészen fura tapintása is lett tőle. (Végül nálunk is felmosószerként lett befogva:D)

Wr.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.