KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2013. május 7.

Kategória:   Hajfestékek

60% olaj tartalmú virágolajjal.

100% őszhaj fedés.

Ár: 500 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost és személyes
Garnier Olia Tartós Hajfesték, 8.13
Ár: 1000 Ft , Eladó: Rikki
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: posta (előre fizetés), személyesen, foxpost

yellowbanane

2018. június 21.

8 éve festem a hajamat és tapasztalataim szerint eddig ez a legleglegjobb boltban kapható hajfesték. Állaga krémes, egyáltalán nem büdös, sőt kellemes gyümölcsös illatú. Szépen fed, nem foltos a végeredmény. Még nem száradt meg teljesen a hajam, de már most tetszik, amit látok. Nagyon jó volt vele dolgozni. Én a 6.3-as világos barnáját használtam.

yellowbanane
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Elyana

2018. június 20.

Előzőleg Syoss dark violettel festett hajamra használtam az Olia mélylilát, 4 héttel az előző (csalódást okozó) festés után. Szerencsére itt sikerrel jártam a szín és az állag tekintetében is. Imádom, hogy nem büdös, ammóniamentes és olajokat használnak benne. A hajam tényleg mélylila és teljesen mindegy még mivel ápolom, tövétől a végéig fényes és puha. Arról még később beszámolok, hogyan kopik, de egyelőre jó. Az összetevőit viszont sajnálom, mert látom, hogy nem túl szép ez a lista. Bár ha hajfestékről van szó, az ritkán mentes a piros pöttyöktől sajnos...
Valaki már írta, hogy minek ilyen nagy a tubus ha nem abban keverjük össze...nos igen, a színelőhívó tubusa nagy, de benne valami elég kevés krém van és eleinte azt hittem, hogy a boltban valaki kinyomta belőle...de nem, ez sajnos csak sima műanyag pazarlás :(

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Cserne

2018. június 14.

Szőkés-barna a természetes hajszínem (sötétszőke, akinek így jobban tetszik), amit untam és vörösre váltottam. Többféle festéket kipróbáltam, azonban ennek a terméknek a 7.40 árnyalata lett nálam a nyerő. Annyira természetes és szép színt kölcsönöz, hogy sokan megkérdezik ez-e a természetes hajszínem.
Nagyon könnyű felvinni, szépen fog és a kedvencem a hozzájáró balzsam. Hátközépig ér a hajam, mégis egy doboz balzsam kitart kb. 5 hajmosásig (vagy több).
Az egyetlen gondom (bár ez nem kifejezetten a termék hiába?!), hogy mindig vadásznom kell rá (két doboz festék nem elég a hajamra).

Cserne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Rkriszti2

2018. május 16.

Sárgás, lenőtt szőke hajamra festettem az 8.31 (hamvas aranyszőke) árnyalatú festéket. Gyönyörűen befogta, majdnem teljesen olyan lett, mint a dobozon szereplő kép, ami engem meglepett, mert szinte sosem azt a színt kapom, mint amit a doboza alapján kiválasztok (nyilván nem is lehet, mindenkinek a haj szerkezete, állapota, stb. a döntő, de megnézve a hajam állapotát, mindenre fel voltam készülve).
Szép fénye is lett, a barna lenövésemet is teljesen elfedte. Újra fogom venni!

Rkriszti2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Szép fénye is lett, a barna lenövésemet is teljesen elfedte. Újra fogom venni!

Massacre

2018. május 13.

4.0ás árnyalatot használtam mivel nagyon sötét barna szerettem volna lenni, ami már majdnem fekete de mégis barna. A színben nem csalódtam, hozta amit vártam, viszont lehet egy nagyon picit sötétebb mint a dobozon. Éppen a rézvörös fényű barna hajam próbálom eltűntetni, ez kissé kihívást jelentett a festéknek, de lehet csak éppen nem úgy érte a szálakat. Valószínű majd újra veszem a szín miatt mert tetszik, az állaga sem rossz, és tényleg nem büdös.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

mmermaid

2018. május 11.

Nagyjából 2 évig használtam ezt a festéket, a 6.60-as árnyalatot. A festék mennyiségben kielégítő, a három doboz elég volt belőle mindig. Nincs irritáló szaga, könnyű vele szépen, egyenletesen dolgozni. A szín viszont nem túl tartós, így mindig újra át kellett mennem a teljes hosszán. Ezen felül most, hogy leváltottam, extrém sebességben jönnek elő babahajaim, és sokkal gyorsabban is nő, pedig mást nem cseréltem le huzamos ideje. Szóval lehet valami köze ahhoz, hogy eddig nem úgy nőtt a hajam, ahogy kellett volna. Emiatt csak három csillagot kap.

mmermaid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

katalinmester13

2018. április 29.

Nagyon szép a csomagolása. A fekete-fehér-szürke-magenta színösszeállítás és a megjelenő cseppforma a tubuson nagyon megnyerő, igényes. A belőlük kinyert anyagok állaga, színe is kívánatossá teszik a terméket. Azt nem igazán értem, hogy miért ilyen nagy a tubus, mivel nem keverhető össze benne a két alkotó elem. Ehhez külön edénykét kell befognunk. :( A fekete kesztyű viszont nagyon tetszett. Elképzeltem, hogy minden színhez hozzá illő kesztyűt csomagolnak. Bizonyára nem így van.
A fekete árnyalatról tudok véleményt alkotni. Nekem teljesen bevált. Elfedi az ősz hajszálakat, szép fényt ad a hajnak, tartós. Talán egy kicsit szárítja a hajat, de nem vészes.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 29.

PetraD96

2018. március 26.

Szőkésbarna árnyalatot vettem lenövés festésre, az eredmény sötét vöröses barna lett. Köze nincs a dobozon feltűntetett színhez. Szivathatom le megint a hajam, hogy vissza nyerjem az előző színét pedig nagyon nem akartam már ezzel gyötörni a hajam. Ha lenne -* azt adnám.

PetraD96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

PPetra99

2018. február 9.

Erre a hajfestékre nincsenek szavak..
4 éve festem a hajam vörösre, nagyon sok féle festéket használtam már. Sikerült akciósan megvennem a 6.46-os árnyalatot, gondoltam kipróbálom. A középbarna lenövésemet csibesárgára(!) kiszívta, a hajam festett részével pedig nem csinált semmit a hajfesték. Egyáltalán nem fogta be. Mindent úgy csináltam ahogy kell, van már benne tapasztalatom :) A pozitívum amit eltudok mondani, hogy nem kell belőle kettőt venni, elég a hosszabb hajra is és a balzsam, ami hozzá jár, nagyon szuper! De összességében, ez egy nem..

PPetra99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Erre a hajfestékre nincsenek szavak..

ljudith78

2018. január 28.

100 % őszhaj fedés? Aha.....😁
Legjobban az időt sajnálom, amit elvesztegettem rá, mert nagyon olcsón sikerült szert tennem az 5.15-ös árnyalatra.
Ősz hajszálak leginkább a halántékomnál vannak, így a festés után kész tortúra körben eltávolítani, mert mindig jó alaposan körbekenem.
Már akkor gyanakodnom kellett volna, mikor a lemosáskor láttam, hogy nem fogta be annyira a bőröm. Hát az ősz hajszálakat se, de úgy egyáltalán nem.
Felejtős 🙂

ljudith78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

100 % őszhaj fedés? Aha.....😁
Felejtős 🙂

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Steareth-20 ti I eu 2 1
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Steareth-20 ti I eu 2 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.