KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2013. május 7.

Kategória:   Hajfestékek

60% olaj tartalmú virágolajjal.

100% őszhaj fedés.

Ár: 800 Ft , Eladó: babanyuszi
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint, személyesen is megoldható
Ár: 800 Ft , Eladó: babanyuszi
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint, Budapesten személyesen át tudom adni

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hadri

2017. december 8.

Nem vagyok tőle elájulva. A fele ennyibe kerülő Palette sokkal jobban fedett, mint ez. Vállig érő hajam van, de nem volt rá elég 1 doboz. A végeredmény pedig foltos lett. Egyetlen pozitívuma, hogy nem volt büdös és nem csípett.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Lilla95

2017. december 2.

Számomra csalódás volt. Kettőt vettem a hosszú, dús hajamra a sötétbarnából, bízva abban, hogy egy kicsit feldobja a hajam színét ( ami egyébkként is sötétbarna), és szép csillogást ad neki. Egyik elvárásom sem teljesítette, ellenben jól kiszárította a hajam, nagyon gyorsan kopott a hajamból, kb a 3 mosás után már kezdett előbukkani az a pár ősz hajszálam, ami van. Soha többé nem veszem újra, drága, és még csak hajszínezőként sem állja meg a helyét.

Lilla95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 2.

Patris

2017. november 12.

Most hasznaltam masodjara ezt a termeket, azon belul is az 5.15 jeges barna arnyalatot. Vegre egy festek, ami barna letere nem fekete lesz az amugy sotetbarna hajamon, hanem tenyleg barna. :) nagyon szep arnyalatot ad. Mivel sokat vasalom a hajam, a vege sajnos eleg szaraz, ez a festek pedig nem szaritja meg tovabb, sot, nagyon finom puhava teszi. Az illata zsenialis, nincs az a tipikus orrfacsaro hajfestek szaga (oke, h ammoniamentes, de sok hasonlo festek ettol fuggetlenul ugyanugy penetrans budos), megkockaztatnam, h szinte kellemes. Hatranya, h elegge hig a festek allaga, kicsit nehezebb emiatt felvinni, illetve h az osz hajszalakat sajnos nem fogja be ugy, ahogy kene. Ezert aki nagyon oszul, illetve akinek zsirosodasra hajlamos a haja (olajtartalmu festekrol beszelunk) annak nem valoszinu, h bevalik. Szarazabb haju, kevesbe osz sorstarsaimnak viszont batran ajanlom!

Patris
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

Aysel

2017. október 26.

Használtam régebben a 4.0 árnyalatot.Gyönyörű sötétbarna volt.Most az 5.15 -öt próbáltam ki sötétbarna gyönyörű színe van.De ez is kb 4-snek felel meg.Ugyhogy jó választás volt a világosabb árnyalat.Egyébkén tökéletes.Finom illata van.Kikeverős,mennyiségre keveslem.Hosszú hajra kettő min!!De cserébe nem szárít finom illatú nem irritál és szép közepesen tartós színt ad!Nekem ez a szín nagyon bevált!

Aysel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 22.

Létezik kiváló minőségű hajfesték? Sajnos évtizedek óta festem a hajam... és még mindig nem találtam meg az igazit. Szimpatikus, hogy nincs benne ammónia, viszont annál több benne a piros összetevő. Nem állítom, hogy tőle hullik a hajam, ami így leegyszerűsítené a megoldást, de látom, hogy sokan gyanakszanak rá.
Ettől a terméktől is elbúcsúzom és lassan már a reményem is elfogy, hogy van jó összetevős, színhű megoldást nyújtó hajfesték, amitől a hajunk sem hullik. Ha valakinek van ötlete, szívesen veszem.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 22.

delfi

2017. október 11.

Szóval ettől hullott ki a hajam? Jó tudni. Angol oldlakon is írják hogy kihullott a hajuk tőle. Nem tudtam elképzelni mi lett az én szép hajammal. Hát tényleg ,én ezzel festettem. Aztán kezdett hullani... Köszi Garnier remélem kapok Tőletek 3 havi hajvitamin kúrát :D

delfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

AsamiAizawa

2017. október 2.

Egyszer próbáltam de nem fogta be a hajam, nem teljesített jól.

AsamiAizawa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Egyszer próbáltam de nem fogta be a hajam, nem teljesített jól.

elpoyoloco

2017. október 2.

Nekem ez a hajfesték (4.0) vált be eddig a legjobban. Nem irritálja a fejbőrömet, valamint nagyon szép, közepesen tartós színt kölcsönöz a hajamnak. Bárkinek bátran tudom ajánlani.

elpoyoloco
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 2.

agciika

2017. szeptember 30.

7.13-as sötét bézs szőkét használom, nagybetűs szerelem, imádom! :) Tinilányként platinaszőke voltam, amit ugye a hajam szépen meg is köszönt nekem... fokozatosan sötétedtem vissza, és sok próba után ennek a színe vált be a leginkább. Igazi természetes sötétszőke, az emberek mindig megdicsérik a színét, és azt hiszik, hogy "eredeti" és tényleg azt a színeredményt kapjuk ami a dobozon van. :) Festés után közvetlenül nagyon sötétnek tűnhet,de pánikra semmi ok, 2-3 mosás után adja ki a tökéletes színt. :) Szerintem túlzottan nem kopik, mondjuk 25 évesen szerencsére még nem őszülök, csak a lenövés miatt festem újra, és azt is csak 3 havonta. Pozitív, még hogy ammóniamentes, a hozzá járó balzsam pedig isteni illatú és nagyon táplál. Egyetlen hátránya, hogy 2 doboz kell a váll alá érő hajamhoz is, ezért mindig figyelni kell az akciókat. :)

agciika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Melcsike94

2017. szeptember 17.

Számomra ez a hajfesték pénz kidobás volt.
A hajam tönkre tette..Egyszer próbáltam ki de utoljára az tuti.A hajfestékük egy csalódás volt.Mióta befestettem a hajam vele hullik,viszket a fejbőröm, kezelhetetlen lett a hajam.Soha többet nem veszek..😠😠😠

Melcsike94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Számomra ez a hajfesték pénz kidobás volt.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Steareth-20 ti I eu 2 1
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Steareth-20 ti I eu 2 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.