KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2013. május 7.

Kategória:   Hajfestékek

60% olaj tartalmú virágolajjal.

100% őszhaj fedés.

Ár: 800 Ft , Eladó: babanyuszi
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint, személyesen is megoldható
Ár: 800 Ft , Eladó: babanyuszi
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: megegyezés szerint, Budapesten személyesen át tudom adni

delfi

2017. október 11.

Szóval ettől hullott ki a hajam? Jó tudni. Angol oldlakon is írják hogy kihullott a hajuk tőle. Nem tudtam elképzelni mi lett az én szép hajammal. Hát tényleg ,én ezzel festettem. Aztán kezdett hullani... Köszi Garnier remélem kapok Tőletek 3 havi hajvitamin kúrát :D

delfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

AsamiAizawa

2017. október 2.

Egyszer próbáltam de nem fogta be a hajam, nem teljesített jól.

AsamiAizawa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Egyszer próbáltam de nem fogta be a hajam, nem teljesített jól.

elpoyoloco

2017. október 2.

Nekem ez a hajfesték (4.0) vált be eddig a legjobban. Nem irritálja a fejbőrömet, valamint nagyon szép, közepesen tartós színt kölcsönöz a hajamnak. Bárkinek bátran tudom ajánlani.

elpoyoloco
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 2.

agciika

2017. szeptember 30.

7.13-as sötét bézs szőkét használom, nagybetűs szerelem, imádom! :) Tinilányként platinaszőke voltam, amit ugye a hajam szépen meg is köszönt nekem... fokozatosan sötétedtem vissza, és sok próba után ennek a színe vált be a leginkább. Igazi természetes sötétszőke, az emberek mindig megdicsérik a színét, és azt hiszik, hogy "eredeti" és tényleg azt a színeredményt kapjuk ami a dobozon van. :) Festés után közvetlenül nagyon sötétnek tűnhet,de pánikra semmi ok, 2-3 mosás után adja ki a tökéletes színt. :) Szerintem túlzottan nem kopik, mondjuk 25 évesen szerencsére még nem őszülök, csak a lenövés miatt festem újra, és azt is csak 3 havonta. Pozitív, még hogy ammóniamentes, a hozzá járó balzsam pedig isteni illatú és nagyon táplál. Egyetlen hátránya, hogy 2 doboz kell a váll alá érő hajamhoz is, ezért mindig figyelni kell az akciókat. :)

agciika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Melcsike94

2017. szeptember 17.

Számomra ez a hajfesték pénz kidobás volt.
A hajam tönkre tette..Egyszer próbáltam ki de utoljára az tuti.A hajfestékük egy csalódás volt.Mióta befestettem a hajam vele hullik,viszket a fejbőröm, kezelhetetlen lett a hajam.Soha többet nem veszek..😠😠😠

Melcsike94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Számomra ez a hajfesték pénz kidobás volt.

audrey1993b

2017. augusztus 29.

Sajnos ez a hajfesték számomra egy teljes pénzkidobás. Annyira dühös lettem és olyan mértékben csalódtam ebben a termékben, hogy gondoltam azonnal megosztom a tapasztalatomat. Szeretem a Garnier hajápoló termékeket és a Color Naturals festéket is. Általában azt használom. Most viszont nem volt a festékből abban az árnyalatban, amire szükségem volt, így gondoltam kipróbálom az Oliát mondván: "Ha a Garnier eddig jó volt, akkor most is az lesz"...Ez nem jött be. Jelenleg a hajam teljes mértékben foltos, a tőfestés lényegében olyan, mintha meg sem történt volna. Hála a terméknek egy héten belül festhetem kétszer a hajam...arról nem is beszélve, hogy rettentően kopik a szín. Sajnos nekem a puha haj érzete ilyen tények mellett sovány vigasz... :(

audrey1993b
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 29.

veronixca

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 21.

Festett vörös hajamra vettem belőle egy intenzív vörös árnyalatot, megtetszett de sajnos magasabb ára ellenére sem vált be.
Túl sötét lett és nem fedte be elég jól a hajamat és még nagyon hullik is tőle sajnos. :(

veronixca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

applepebble

2017. augusztus 18.

Ezzel festettem be először a hajamat. Enyhén csípett, az illata finom, a hajam puha marad. 9.0-ásat használtam.

applepebble
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

redbeb

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 13.

Festett vörös hajamra vettem a 6.60as árnyalatú "intenzív" vöröst. Már felkenésnél csöpögött össze-vissza, szinte lehetetlen volt felkenni, mintha ragasztót kentek volna a hajamra. A színeredmény túl sötét lett, nagyon szomorúan néztem a tükörbe. 2 doboz kellett a középhosszú hajamra. Lemosás után is fura, érdes tapintású lett a hajam.
Egyetlen pozitívum, hogy tényleg nem erős a szaga.
Ehellyett inkább a Syoss intenzív vörösét ajánlom ;)

redbeb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Egyetlen pozitívum, hogy tényleg nem erős a szaga.
Ehellyett inkább a Syoss intenzív vörösét ajánlom ;)

CoCo8D

2017. augusztus 3.

Már egy ideje szemezgettem ezzel a festékkel, és az akcióssága miatt, (1000,- volt a tescoban ha kettőt veszel) meg is vettem a sötétebb szőkét. Az első olyan hajfesték ami cseppet sem irritálta a fejbőrömet. Igaz, egy doboz nem igazán volt elég, (pedig az eddigi festékből simán jó volt) szépen befogta a hajamat. Nem lett száraz tapintású a következő hajmosás után, hála a hiper szuper balzsamnak ami a festékhez jár. Három hajmosásra simán elég a váll alá érő hajamra. Csak tudnám hol lehetne nagyobb kiszerelésben hozzájutni!?! :/ Szerintem újra fogom venni, csak a világosabbat! :)

CoCo8D
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Steareth-20 ti I eu 2 1
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Steareth-20 ti I eu 2 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.