KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: csodaorszag.inwonderland, az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2013. május 7.

Kategória:   Hajfestékek

60% olaj tartalmú virágolajjal.

100% őszhaj fedés.

Ár: 500 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: Új, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost és személyes
Garnier Olia Tartós Hajfesték, 8.13
Ár: 1000 Ft , Eladó: Rikki
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: posta (előre fizetés), személyesen, foxpost

Melszi

2018. augusztus 16.

A 1 doboz 3.16-os és 2 doboz 6.60-as árnyalatot kevertem össze, mert valamiért a 4.6-osat nem találtam egy üzletben sem. Hát az eredmény... a középbarna hajam majdnem, hogy fekete lett, enyhe lilás beütéssel. Nem tudom, ha kétszer megmosom világosodik-e, de egyáltalán nem lett olyan a színe, mint amit szerettem volna. Igaz, ebben biztosan az is közrejátszott, hogy barna hajra vittem fel. A hajam nem tette tönkre, nem szárította, puha és selymes, viszont a szín nem megfelelő. Meglátjuk pár hajmosás után milyen lesz...

Melszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

sailorluna

2018. augusztus 10.

pár éve kipróbáltam a 3.16-os mélylilát. kicsit folyós, de nem vészesen. a finom virág illatától eltekintve annyira nem különbözött az eddig használt festékektől, nem vettem észre, hogy javított volna a hajam minőségén, mint ahogyan azt ígérik, de tény, hogy nem is tette tönkre. a kapott színnel elégedett voltam: nagyon sötét barna lilás fénnyel. folyamatosan kopott, 1 hónap múlva már sokkal világosabb volt, de szép, és továbbra is lila. később alig tudtam eltüntetni a kopott lilás-rózsaszínes részt a hajamból, megszenvedtem vele.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

ppetra000000

2018. július 27.

7.13-as árnyalatot választottam a szőkített hajamra. Előtte már próbálkoztam más festékekkel, de ez tűnt a legjobbnak, igaz kicsit sötétebb volt a termék dobozán található színnél.Az illatával, és a festék állagával nem volt problémám. Viszont észrevehető hogy a termék használata után 3 héttel a haj kezd kiszáradni.

ppetra000000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

agica31

2018. július 17.

A 6.60 vörös árnyalatot használtam belőle.
Számomra ez volt az a dobozos hajfesték ami a legjobban teljesített ebből a színből.
Nem volt foltos, nem kopott ki hamar és mellé még puha is volt a hajam.
Azonban sajnos egy csillagot levonok tőle mindezek ellenére, mert úgy vettem észre, hogy a használata alatt jobban hullott a hajam.

agica31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

A 6.60 vörös árnyalatot használtam belőle.
Nem volt foltos, nem kopott ki hamar és mellé még puha is volt a hajam.

Elyana

2018. július 16.

Update: A lila sajnos túl gyorsan fakó vörösesre kopik.

Előzőleg Syoss dark violettel festett hajamra használtam az Olia mélylilát, 4 héttel az előző (csalódást okozó) festés után. Szerencsére itt sikerrel jártam a szín és az állag tekintetében is. Imádom, hogy nem büdös, ammóniamentes és olajokat használnak benne. A hajam tényleg mélylila és teljesen mindegy még mivel ápolom, tövétől a végéig fényes és puha. Arról még később beszámolok, hogyan kopik, de egyelőre jó. Az összetevőit viszont sajnálom, mert látom, hogy nem túl szép ez a lista. Bár ha hajfestékről van szó, az ritkán mentes a piros pöttyöktől sajnos...
Valaki már írta, hogy minek ilyen nagy a tubus ha nem abban keverjük össze...nos igen, a színelőhívó tubusa nagy, de benne valami elég kevés krém van és eleinte azt hittem, hogy a boltban valaki kinyomta belőle...de nem, ez sajnos csak sima műanyag pazarlás :(

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Update: A lila sajnos túl gyorsan fakó vörösesre kopik.

Agnes004

2018. július 7.

Sajnos nekem irritálta a fejbőrömet, nagyon viszkettem tőle alig vártam hogy lemossam. A színe nem túl tartós, a szőke színe hamar átcsap vöröses rezessé. Az illata és állaga miatt megkapja a 2*-ot.

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

anikoo

2018. július 5.

Hmm..... kellemes meglepetés! 9.0 világosszőkét és 8.13 világos bézs szőkét vettem, mert nem tudtam dönteni a boltban.
Évek óta Syoss 10-5 Los Angeles szőtét használok, de most úgy gondoltam kipróbálnék valami természetes világos szőke árnyalatot. Ez általában bátor vállalkozás, mert ez az a szín, amit piszok nehéz elérni, megtalálni, megtartani. Vagy túl szürke, túl sötét, túl hamvas, túl sárga... minden csak nem természetes szőke. Itthon még olvasgattam a véleményeket, próbáltam eldönteni melyiket próbáljam ki, végül a 9.0-ra esett a választásom. És nagyon jól döntöttem!
A szín pont olyan lett, mint a dobozon van (ami nagyon nagy szó ennél a színnél), pedig lemosás előtt kicsit féltem, hogy nem lesz-e túl sötét, mert a hatóidő letelte után sötétnek tűnt a krém.
Most frissen festve még bizonytalan vagyok abban, hogy ez a nekem való árnyalat vagy sem, de én ált. nem szeretem a frissen festett haj tónusát, így kiváncsian várom milyen lesz 1-2 mosás után. Szerintem úgy lesz tökéletes! :D

A krém mennyisége a Syoss után meglepett, sokkal több! Az állagát is szerettem, az is sokkal jobb, mint a Syoss és hát az illatáról nem is beszélve! Kifejezetten jó illatú a festék, így kevésbé utálatos hadművelet a hajfestés ezzel a kencével!
A 8.13-as ezek után nekem szerintem túl sötét lenne, viszont szerintem az egy tipikus világos-középszőke szín, így aki azt keres, annak lehet érdemes kipróbálnia.
Én most annyira elégedett vagyok, hogy visszaviszem a boltba a 8.13-ast és kicserélem egy 9.0-ra. Pedig azt eredetileg nem is akartam megvenni, a 8.13-mal szemeztem sokáig.

Update: imádom a színét! Természetes, nem hivalkodó szőke! Sajnos, az eddig világosabb szőkére festett hajam dobja le fokozatosan ezt a színt, de ez nem az Olia hibája, a szőke mindent ledob. De ráállok erre a színre és majd idővel lenövi a hajam a korábban világosabbra festést, nincs jobb öteletem. De ez a 9-es szín tökéletes!!! Köszi Olia!

anikoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 5.

Emma26

2018. június 30.

Nekem eredet hajszínem barna. Fodrász csinálta azelőtt a hajam világos rézvörösre. Viszont úgy döntöttem magam festem inkább. Mivel más festékekkel már volt rossz tapasztalatom viszont ezt még soha nem próbáltam erre esett a választásom. Pontosan a 7.40 intenzív világosrézvörösre. Egyszerűen imádom. Könnyű vele dolgozni, nagyon szépen befogja a hajam. Pont olyan színe lesz mint amilyet a doboz hátulján mutat. Nem lesz sötétebb. A hajápolóval is megvagyok elégedve teljesen, vagyis inkább a hajam.

Emma26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Vica23

2018. június 22.

Én a világos aranybarna színt vettem. Abszolút meg vagyok vele elégedve, lehet újra veszem, de az is lehet, hogy kipróbálom a bézs szőkét ugyanebből a márkából nyárra. Mindenesetre nekem a tökéletes hétköznapi szín. Szolidan elegáns, mégis természetes hatású. Pont olyan mint a dobozon, illetve attól csak szebb! Semmi problémám nem lett tőle. Világos barna alapszínű hajra festettem.
Csak 1 kifogásom van, ami nem is a festéké. Az az utóápoló. Nem megfelelő hajápolás mellett, képes bevörösödni egy kicsit a haj, ami eltűntetésére és az eredeti szép szín visszaállítására a hozzá adott hajápoló alkalmatlan. Garnier botanic therapy sampont és balzsamot (festett hajra valót) használva viszont, addig lesz szép színe a hajadnak ezzel a festékkel, saját tapasztalataim alapján, ameddig csak akarod. Másfél hónapja festettem, és a festett hajam továbbra is nagyon szép. Annyi, hogy aranylóbb színű, mint frissen festve, úgy mondanám, hogy aranybarna-mézszőke színű, de abszolút természetes hatású, ragyogó és szép. Nyilván van már egy kis lenövésem, de a világosbarna hajam miatt nem is feltűnő.
Tehát összességében egy nagyon jó festék, ha megtalálod a hozzá való hajápolót!

Vica23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Tehát összességében egy nagyon jó festék, ha megtalálod a hozzá való hajápolót!

yellowbanane

2018. június 21.

8 éve festem a hajamat és tapasztalataim szerint eddig ez a legleglegjobb boltban kapható hajfesték. Állaga krémes, egyáltalán nem büdös, sőt kellemes gyümölcsös illatú. Szépen fed, nem foltos a végeredmény. Még nem száradt meg teljesen a hajam, de már most tetszik, amit látok. Nagyon jó volt vele dolgozni. Én a 6.3-as világos barnáját használtam.

yellowbanane
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Tocopherol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Steareth-20 ti I eu 2 1
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Steareth-20 ti I eu 2 1

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Tartósítószer.