KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1492 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: matine91, az összetevőket feltöltötte: fruu., Módosítva: 2015. február 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Azonnali megoldást nyújt a pattanásokra hajlamos bőrre. A színezett összetétel egyetlen lépésben elfedi, és szárítja a pattanásokat.

• A termék magas ásványi pigment koncentrációjának köszönhetően hosszan tartó fedő hatást biztosít anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.
  • A magas szárító hatású összetevő tartalmat a regeneráló hatású Herba-Repair-rel kombinálja, így segíti a pattanások korrigálást és leszárítását. A praktikus fémgolyó pontos felvitelt tesz lehetővé.

katoaniko

2017. augusztus 2.

Sziasztok! :)
Kapható még valahol ez termék? DM-ekben abszolut nem találtam..:(

katoaniko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Sziasztok! :)
Kapható még valahol ez termék? DM-ekben abszolut nem találtam..:(

Tisza0814

2017. július 26.

Kb. 5 éve megvan és még mindíg van benne. Elsősorban a színét szeretem, mert nem feltűnő ha rákenem a pattanásra, bár többször utána kell kennem mert nem valami tartós. Néha idegesítően folyik, ezért csak állítva tárolom. Szerintem már nem is árulják, nagyon régen nem láttam már egy drogériában sem.

Tisza0814
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 26.

virnajnifr

2017. május 31.

Az egyik kedvenc termékem, tinédzser korom óta használom. Már ha csak érzem, hogy pattanás van készülőben, azonnal bevetem, hűsíti, kissebbíti és nagyon hamar leszárítja a pattanásokat. Szépen el lehet dolgozni, kiszerelése nagyon praktikus. Érzékeny bőrűeknek viszont nem ajánlanám, nagyon erős szárító hatása van.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

tothgyongyi92

2017. május 4.

Régóta használom, nekem nagyon bevált :D

tothgyongyi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Régóta használom, nekem nagyon bevált :D

kiazalera

2017. április 23.

Az én bőröm lehetne egy teszter, ha túl sok kémiai anyag van egy termékben egy csepp elég belőle és rögtön kipirosodik az a terület. Ez a termék is ilyen volt, akinek érzékeny az arcbőre először a nyaknál egy nem látható területen próbálja ki.

kiazalera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

merciszb

2017. április 4.

Régen használtam, de halottnak a csók. :D Ráadásul undorító erős alapozó színei vannak és iszonyatosan elütött az arcomtól. Soha többé nem vennék, semmit sem ér.

merciszb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

tugabi

2017. február 26.

Ez nem az én tinted szpot rollonom. Nehéz vele szépen dolgozni és egy idő utána már nem is akarsz. Akkor más mást veszel ki a táskából, :-(

tugabi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

DeNoirChristine

2016. december 2.

Hat ez valami katasztrofa. Kenhetetlen,maszatol,szamomra meg budos is.... Irritalni nem irrital,de nem is csinal semmit. Nem eri meg.

DeNoirChristine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

rockhormon

2016. november 30.

Drága és nagyon folyós. Nem lehet vele szépen dolgozni, de nem gagyi, nem irritálja a bőrt. Nem veszem újra.

rockhormon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

jettaplb

2016. augusztus 22.

Ezer meg egy éve meg van. Néha előveszem, használgatom, de valahogy nem nyerte el a tetszésemet. Hiába fixálom, hamar elmászik.
Azért ha meg van már elhasználom, de nem veszem újra.....Vannak ennél sokkal jobb korrektorok ilyen összegekért.

jettaplb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1