KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agi104, Módosítva: 2015. október 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Garnier Pure Active mattító tonik összehúzza a pórusokat és kettős hatást fejt ki a pattanások és nyomaik ellen:

1. 2 %- os koncentrációjú, antibakteriális hatású szalicilsav tartalmának köszönhetően segít csökkenteni a pattanásokat.
2. Feketeáfonyából kivont regeneráló és bőrhelyreállító Herbe Repairt tartalmaz. Segít halványítani a pattanások után megmaradó nyomokat.

kucire

2017. július 26.

Mitesszeres a bőröm de a homlokomon és az államon pár pattanás is díszeleg. A pórusaim eléggé tágak, de még egy kicsi változást sem tapasztaltam, pedig ezt is ígéri a tonik. A mitesszereimmel sem kezdett semmit, viszont a pattanásokat 2-4 nap alatt eltüntette. Nekem mattított, de nem tartósan. Erős alkohol szaga van...és csíp is. Az alkohol szag miatt úgy érzem mintha jól tisztítana, de ezt szerintem csak bemagyarázom magamnak.

kucire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

pati13

2017. július 23.

Egy hete használom, és eltüntette a piros gyulladt pattanásokat. Igaz hogy nagyon alkoholos a szaga és csípi a szemem már akkor is ha alatta törlöm az arcom de a hatás amit nyújt, más tonikok még a közelében sem voltak. Egyszerűen imádom.

pati13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Pinky9508

2017. április 19.

Még egy hete se használtam és azt vettem észre, hogy eltüntetés helyett inkább odavarázsolt pár pattanást..egyébként se voltam vele megelégedve az elejétől kezdve, mert egyáltalán nem éreztem tisztának a bőröm utána, ragacsos volt tőle, mattítani se mattított. úgy voltam vele, hogy ha más nem akkor legalább a pattanásokon segítsen..eltűröm a többi "mellékhatást" de sajnos azt az ígéretét se volt hajlandó beváltani :/ valószínűleg egy olcsóbb termék is jobb hatást ért volna el.

Pinky9508
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Hopi

2017. január 21.

Tini öcsém kapta, de ő nem használja, ezért én rákaptam, hátha használ a mitesszereim ellen. Napi 1-2x használom, kedvtől függően. Szem közelébe jó ha nm kerül, mert csíp. Nekem az arcbőrömet is kicsípi, utána vörös foltok éktelenkednek rajta egy darabig, de ilyenkor bebeszélem magamnak, hogy biztos csak azért van, mert hat.
Nem tudom, hogy távolit-e el mitesszereket, mivel más termékeket is használok, de összességében szebb lett a bőröm (tippem szerint mondjuk nem ettől a terméktől).
A mattító ígéretet nálam nem váltja be, a homlokon előtte is és utána is ugyan olyan fényes marad.
Összességében eléggé semmilyen, ahogy apukám mondta "ártani nem használ".
Ha elfogy, nem veszem újra.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Összességében eléggé semmilyen, ahogy apukám mondta "ártani nem használ".
Ha elfogy, nem veszem újra.

lucintaa

2016. október 14.

Húha...ennél a terméknél, ami nagyon megjegyzendő, hogy iszonyatosan dugig van alkohollal. :/ Ez az illatán is érződik, plusz a hatásán is, szinte érezni, ahogy belehatol a bőrbe. Csípni nem csípi, és szerencsére, nem is irritálja, de rendesen dolgozik. Emiatt nem érdemes szerintem hosszútávra ezt alkalmazni.
Szépen mattít, egy darabig! Nap közben egy idő után a T zónámon olajos és fénylő lesz a bőrfelszín. Nappalra nem ajánlott, estére viszont szuperül ki tudja fejteni a hatását alvás közben. Pattanást eddig nem okozott, sőt, szépen lekezeli az arcon lévőket, plusz a mitesszereket.
Nem ájultam el tőle, így nem hiszem, hogy újravevős termék lesz.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Nem ájultam el tőle, így nem hiszem, hogy újravevős termék lesz.

b.niki

2016. szeptember 6.

Ez az egyetlen olyan arcra való termék, aminek a használata után tényleg érzem, hogy hat. Használat után ezerszer tisztábbnak és tényleg makulátlannak érzem az arcbőröm. Mióta használom, láthatóan halványodnak a pattanások nyomai.
Használat után egy rövid ideig tényleg ragacsosabbnak érzem az arcom, de pár perc múlva elmúlik.

b.niki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Lauditis

2016. augusztus 29.

Elsőleg nagyon csípett, de brutál jól kezeli a pattanásokat. Kicsit ragad használat után az arcom , de ez legyen a legkeesebb. Újra veszem:)

Lauditis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Emma Woodhouse

2016. június 9.

Elég brutál ez a tonik, tele van alkohollal, viszont negyedik helyen van az INCI-jében a szalicilsav. Én akkor szoktam egy pár napig használni, amikor előjön pár pattanásom (illetve hajvasalót szoktam vele pucolni :D). Huzamosabb ideig szerintem senkinek se tesz jót, érzékeny vagy száraz bőrűek pedig messze kerüljék el.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

LathatatlanOzike

2016. május 26.

Nem szeretem. Szárítja az arcom, nem mulasztja el és nem előzi meg a pattanások, mitesszerek kialakulását.
Az ára rendben van, csak ezért kap 2 csillagot.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 26.

Az ára rendben van, csak ezért kap 2 csillagot.

stiles

2016. április 24.

Kinyitom, és megcsap az alkoholszag, fuj... Nagyon agresszív tonik, teljesen kiszárítja az egyébként zsíros bőrömet, ami erre válaszul még több zsírt termel, és csak egyre fényesebb leszek. A pattanásokat és a mitesszereket viszont szépen elmulasztja. Újravenni biztos nem fogom...

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA, Propylene Glycol