KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1554 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pórusösszehúzó összetétele kettős hatást fejt ki a pattanások a pattanások okozta nyomok ellen: csökkenti a pattanásokat, és elhalványítja a pattanások okozta bőrhibákat (pattanásnyomok, kivörösödés...).

Kiszerelés: 200 ml

Zsuzsi917

2017. október 11.

Esténként szoktam használni, én smink lemosónak is használom. Nem kell belőle túl sok, viszont csak részben segít a pattanásos területen.

Zsuzsi917
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

sanyolina

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 30.

Nem egy csodaszer pattanáseltűntetés terén, csak azért vettem, mert nem volt más. Lehet kezd valamit ő is a pattanásaimmal, de mivel rengeteg mindent használok, nem fognám rá. Nem tisztítja rendesen az arcot, de egy toniknak elmegy. Ár érték arányban nem jó.

sanyolina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

nemesfalvi.adel

2017. augusztus 14.

Elhasználom, mert kidobni nem akarom, de nem a kedvencem. Csikorgósan túltisztítja a bőrt ami csak ront a zsíros bőrön... Nagyon erőteljes az illata is szóval az is nagyon zavaró számomra.

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Szila20

2017. július 7.

Nekem sajnos nem vált be ez a termék... Nem érzek negatív hatást, de pozitívat sem, mégis, amiért negatív irányba billen a mérleg, az a hihetetlenül erős alkoholos szaga. Brutális, ha kicsit több tonikot viszek fel az arcomra, úgy érzem, megfulladok.

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Agnes004

2017. július 6.

Teszi a dolgát, hamarabb elmúlnak a pattanások és a kipirosodás is. :)

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Teszi a dolgát, hamarabb elmúlnak a pattanások és a kipirosodás is. :)

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. május 1.

Még évekkel ezelőtt használtam, tette a dolgát, szóval amit ígér be is tartja. Valóban csökkenti a pattanások megjelenését, illetve halványítja a bőrhibákat. Akinek érzékeny, száraz bőre van semmiképpen sem ajánlom. Viszont zsíros, gyulladt bőrre nagyon jó, viszont óva intek mindenkit attól, hogy naponta többször használja, mert nagyon szárít, persze, megfelelő hidratálással csökkenthető a szárazság mértéke.
Az illata (szaga) borzalmas. Nem alkohol szagú, hanem valami más, egészen jellegzetes, vegyszeres szaga van.

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 1.

Dodder

2017. január 15.

Nagyon régóta használom, nem tudok meglenni nélküle. Csodát nem tesz a pattanásokkal, de mérsékeli őket és jól tisztít. Két hete felvettem a rutinomba a Bioderma Sébium habzó gélt és a mikrohámlasztó gélt. Egy esti kiadós arctisztítás és hidratálás után másnap gyönyörű bőrrel szoktam ébredni.

Dodder
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

tothgyongyi92

2017. január 6.

Hónapok óta használom az arctisztítóját kiegészítve ezzel a termékkel. Kicsit szárít, de ha utána alaposan hidratálok, akkor tökéletes.

tothgyongyi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

BogyoBalm

2016. december 29.

Én használom minden nap, jól tisztít, nekem bevált. Az egyetlen kivetnivaló, hogy alkoholt tartalmaz, és talán az árát is soknak találom, de ezektől el tudok tekinteni.

BogyoBalm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Bebek

2016. október 19.

Arc: T-vonalban rettenetesen zsíros a bőröm, az orrom mitesszeres (nem durva szerencsére), és az arcomon meg szoktak jelenni pattanások is. Én este , lefekvés előtt törlöm át ezzel a tonikkal az arcomat. Két vattakorong szükséges nekem, mivel hiába a zuhanyzás előtti micellás lemosás és a zuhany közbeni arcradírozás, ez még szed le szennyeződést. Picit ragacsos marada bőröm utána egy ideig. A pórusokat nem húzza össze és nem csökken a zsírosodás. De a pattanásokon segít, sokkal hamarabb elmúlnak.
Nyak: Na....ez elég érdekes helyzet...hónapok óta szenvedek azzal, hogy hátul a nyakam, de csak a nyakam pattanásos. Nem kinyomni való, hanem olyan piros búbos. Semmi nem segített, se a fekete szappan, se semmiféle lemosó és kenőcs és tonik és semmi de semmi. Aztán megvettem ennek a toniknak az arcradír párját és azt használom , plusz ezzel törlöm át este és hihetetlen, de ez végre használ! Eddig olyan 10-15 csúnya piros búb (plusz elmacerált seb :( ) volt a nyakamon, most 3 db búb van csak! Ég és föld a különbség!

Arcra tett hatása miatt olyan hármas alá lenne, a nyakra viszont simán csillagos ötös... És mivel nekem a nyakam elég gázos volt és rendbetette (kopp-kopp), így adok neki egy ötöst, mert már tényleg semmiben nem bíztam sajnos. :)

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA