KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pizzaszelet199, az összetevőket feltöltötte: NoraFleur, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Új hidratáló termékcsalád akár, 96%-ban természetes összetevőkkel. Szőlővízzel gazdagított összetétele vízzel tölti fel a bőrfelszínt, elősegítve annak ruagalmasságát és ragyogását. Ez a krém természetes eredetű antioxidánsokkal gazdagított, ami segít védeni a bőrt a káros külső hatások ellen.
Parabén-, szilikon- és szintetikus-színezőanyagmentes, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt és érzékeny bőrre is megfelelő összetétel.

b69a7n

2018. június 18.

Igazi átlagos hidratáló, nem szárad ki teljesen a bőröm, ha bekenem vele, de ennyit egy egyszerű testápoló is meg tud tenni. Kíváncsiságból vettem meg, de legközelebb más után fogok nézni.

b69a7n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Fruzsi1030

2018. március 15.

Hát én leszek a másik lepontozó. Iszonyat allergiás vagyok az alkoholra, így lecsaptam a botanic krémekre. A rózsással egész megbarátkoztam, de elfogyott és csak ez a szép zöld volt a boltban, megvettem. Hiba volt. Hidratálás nulla, főleg, hogy lepereg pár perc után az arcomról pedig tényleg keveset kenek. A bőröm olyan száraz, hogy ráncosodik... Bár az tény, allergiás nem lettem rá, így kegyelemből kap 2 csillagot.

Fruzsi1030
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

DoriBal

2018. február 14.

Én éjszakai krémnek használom, mert a kedvenc jázminos Garnier éjszaki krémem nem volt múltkor a Rossmannban és SOS kellett vennem valami mást. Nem bántam meg, hogy ezt választottam, hamar beszívódik, hidratálja rendesen a bőrömet és az illata is kellemes. Azért a jázminosat nem cserélem le erre, de így egyszeri vételnek nagyon jó volt.

DoriBal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

tsolya

2018. február 8.

Az összetevői tényleg egészen rendben vannak. Le volt értékelve valamelyik drogériában, gondoltam adok neki egy esélyt épp elfogyott az előző krémem. Kellemes az állaga, és hamar beszívódik, nem hagy semmilyen kellemetlen érzetet maga után. Nagyon szeretem az illatát. Nem vettem észre, hogy zsírosítaná a bőrömet, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

WednesdayAddams

2018. január 19.

Azért vettem meg, mert a kedvenc kék kupakos, tubusos, problémás bőrre való Niveámat úgy látszik beszüntették (legalábbis mostanában sehol sem látom).
Nem rossz, nem rossz, egész jól hidratál, az illata is finom és hamar beszívódik, de fura réteget hagy az arcomon, ami ha rá akarok sminkelni, akkor kukacosodik, és emellett eléggé zsírosítja is a bőröm, sokkal hamarabb átfénylik sajnos vele. Egynek elmegy kategória, legalább pattanásokat nem okozott, elhasználom, de nem fogom újravenni. A Baleas zöld tégelyes, szintén problémás bőrre való kréme ezerszer jobb feleennyiért.

WednesdayAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Firkaltnyul

2018. január 13.

Sajnos én leszek az aki nagyon le fogja húzni ezt a krémet. Kezdeném először a krém jó oldalával; nem pattogott ki tőle a bőröm és igazából ennyi. Negatívum; átfénylik hamar tőle az arcom, hámlik/kukacosodik és egyszerűen lepereg a bőrömről, sminkelni így lehetetlen rá és a legrosszabb benne megbüdösödik felvitel után az arcon... Egyszerűen katasztrofálisan büdös lesz! Borzalmas! Mintha romlott lenne. Vettem emiatt egy másik tégelyt kipróbálásra, de azzal is ugyan ez volt a probléma. Szerencse, hogy az első tégelyt 50% kedvezménnyel vettem Joy napokon. Olcsó arcápolót kerestem, hát ez nem vált be.

Firkaltnyul
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Ophelia

2018. január 11.

Nem vagyok oda a márkáért, de ez a botanical vonal megtetszett. Egész olcsó krém, és hihetetlenül megszerettem, tökéletes állaga van. Gélesnek nem mondanám, határozottan krémes, viszont nem nehéz, nyom nélkül beissza a bőröm. Az illatáért oda vagyok meg vissza, igazi friss zöld teás, imádom. Könnyen lehet, hogy újraveszem a jövőben.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Aspartia

2017. december 31.

Én is 900 Ft-ért vettem a Rossmannban, eredetileg anyának szántam karácsonyi ajándék gyanánt, de az ünnepek előtt valamiért nagyon bespájzolt arckrémekből ,ezért kapott helyette testápolót a krémet meg megtartottam. Általában este viszem fel az arcomra, de nekem mintha hagyna valami filmszerű réteget a bőrömön. Nem zsírosít, de mégis olyan hol zsíros- hol nem zsíros érzés határán van a bőröm ezzel a krémmel. Talán jobb lett volna mégis, ha karácsonyi ajándékként végzi. (Anyukám odáig van a Loreál/Garnier krémekért, meg vissza.) Ezért 4 csillagot adok neki, találkoztam már jobb krémmel is.

Aspartia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

szancsyka94

2017. december 20.

Zsíros, ugyanakkor vízhiányos bőröm van. Nem vártam nagy csodát mikor 900 Ft-ért megvettem a Rossmannban, de nagyon pozitívan csalódtam. Nem zsírosítja a bőröm, de pont megfelelően táplálja, hidratálja és nedvességgel tölti fel. Reggel és este használom, biztosan újra fogom venni, mert barátságosak az összetevők is, és mindent tud amire az arcbőrömnek 23 évesen szüksége van. :)

szancsyka94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Lina14

2017. december 17.

fincsi az illata, es hidratal, de nagyon gzorsan atfenylik a borom miatta
konnyed, de nekem tul vizes, talan ez a jo szo ra, de akinek szarazabb a bore, szerintem alkalmasabb
geles a texturaja

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

fincsi az illata, es hidratal, de nagyon gzorsan atfenylik a borom miatta
geles a texturaja

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak