Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Pizzaszelet199, az összetevőket feltöltötte: NoraFleur, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Új hidratáló termékcsalád akár, 96%-ban természetes összetevőkkel. Szőlővízzel gazdagított összetétele vízzel tölti fel a bőrfelszínt, elősegítve annak ruagalmasságát és ragyogását. Ez a krém természetes eredetű antioxidánsokkal gazdagított, ami segít védeni a bőrt a káros külső hatások ellen.
Parabén-, szilikon- és szintetikus-színezőanyagmentes, bőrgyógyászati felügyelet mellett tesztelt és érzékeny bőrre is megfelelő összetétel.

katagi

2018. szeptember 22.

Egy olcsóbb, de normális arckrémet kerestem. Épp le volt akciózva a Rossmannban, mondom ennyi pénzért megéri kipróbálni. Igazán pozitív csalódás lett a vége. Nagyon minimális mennyiséget viszek fel az arcomra reggelente, és nem érzem azt, hogy zsírosítana, nem kukacosodik, és szép egyenletes színt adott az arcomnak. Pattanásaim se lettek tőle. Nem mondom azt, hogy hűdenagy valami, de nálam simán veri a Niveát. Az összetevői is nagyon jók. Ilyen minimális használat mellett jódarabig elleszek vele. :)

katagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

akrisztab

2018. augusztus 11.

Tetszenek a természetes összetevői és a “mentessége”. Könnyű az állaga és az illata, gyorsan beszívódik, jó sminkalap. Újravettem.

akrisztab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Idk

2018. július 25.

Szerencsére sosem volt száraz a bőröm, az egyetlen ok amiért megvettem, hogy télen az orrom töveit nagyon kifújta a szél és már-már fájt. Ezt tökéletesen rendbe hozta sajnos máshova nem próbáltam, a T-vobalban zsírosodó bőrömön biztosan okozott volna pár nem kívánatos pattanás. De ennek a célnak megfelelt.

Idk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Elvira321

2018. július 6.

Hamar beszívódik, nem ragacsos, az illata sem vészes. Nem zsirosodik tőle az arcom sem. Viszont semmi extrat nem ad, mint a többi arckrém.

Elvira321
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

glau17

2018. július 4.

Véletlenül vettem, azt hittem egy másik Garnier krém, csak új csomagolásban. Mikor hazaértem és megláttam a " hibát", gondoltam semmi gond, biztos ez is jó lesz. Hát nem lett. Az arcom ragaacsos tőle, még másnap reggel is. Nem igazán ad hidratált, felfrissült érzetet. Többet nem veszem.

glau17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Pizzaszelet199

2018. június 26.

Illatával kapcsolatban el tudom mondani, hogy bár jobban örülnék illatosítás nélküli arckrémeknek, mert, ugye, minek, de ha már muszáj, akkor ez teljesen tűrhető, természetes JELLEGŰ, friss szőlőre emlékeztető illat. Nem túl erős, és szerencsére nem is maradós illat. Mint ránckrém majdnem semmit nem tud, hiszen semmiféle komolyan vehető antiaging összetevő nincs benne. A szőlőmag elvileg tartalmaz gilkolsavat (AHA-savat), de aligha gyűlik össze belőle a minimális 10% / termék, amitől fölfele már antiaging hatást tudna kifejteni. Hidratáló krémként semmi különös, de nem is rossz. Fényt nem hagy maga után a bőrőn (nekem). Lájtos, híg, vizes textúrája van, inkább mintha vizet kenne magára az ember, mint valami sűrűbb krémet. Egy lájtos olcsó valami, nem hiszem, hogy 1000 ft körül nagy mellényúlás lenne bárkinek, de ne várjunk tőle antiaging hatást. Ki akartam próbálni valamit természetes vonalon, eredetileg egy Himalaya krémre gondoltam, de jó, hogy inkább ezt választottam. Megszerettem, lehet, hogy leszek olyan bolond, hogy újraveszem, 3 csillagot megérdemel.

Pizzaszelet199
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

b69a7n

2018. június 18.

Igazi átlagos hidratáló, nem szárad ki teljesen a bőröm, ha bekenem vele, de ennyit egy egyszerű testápoló is meg tud tenni. Kíváncsiságból vettem meg, de legközelebb más után fogok nézni.

b69a7n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Fruzsi1030

2018. március 15.

Hát én leszek a másik lepontozó. Iszonyat allergiás vagyok az alkoholra, így lecsaptam a botanic krémekre. A rózsással egész megbarátkoztam, de elfogyott és csak ez a szép zöld volt a boltban, megvettem. Hiba volt. Hidratálás nulla, főleg, hogy lepereg pár perc után az arcomról pedig tényleg keveset kenek. A bőröm olyan száraz, hogy ráncosodik... Bár az tény, allergiás nem lettem rá, így kegyelemből kap 2 csillagot.

Fruzsi1030
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

DoriBal

2018. február 14.

Én éjszakai krémnek használom, mert a kedvenc jázminos Garnier éjszaki krémem nem volt múltkor a Rossmannban és SOS kellett vennem valami mást. Nem bántam meg, hogy ezt választottam, hamar beszívódik, hidratálja rendesen a bőrömet és az illata is kellemes. Azért a jázminosat nem cserélem le erre, de így egyszeri vételnek nagyon jó volt.

DoriBal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

tsolya

2018. február 8.

Az összetevői tényleg egészen rendben vannak. Le volt értékelve valamelyik drogériában, gondoltam adok neki egy esélyt épp elfogyott az előző krémem. Kellemes az állaga, és hamar beszívódik, nem hagy semmilyen kellemetlen érzetet maga után. Nagyon szeretem az illatát. Nem vettem észre, hogy zsírosítaná a bőrömet, eddig teljesen meg vagyok vele elégedve.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak