KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. január 24.

Kategória:   Szemkrémek

jud678

2014. május 24.

régebben használtam, de nem volt hatása

jud678
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 24.

régebben használtam, de nem volt hatása

fungiiiii

2014. április 25.

Ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, de a sötét karikákat eltüntette, azonban nagyon csípi a szemem, így sajnos nem tudom használni.

fungiiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Morci

2012. március 20.

Ahhoz képest, hogy harminc év felett ajánlják, amikor már vélhetően megjelentek apróbb ráncok a szem körül, a hidratáláson kívül semmit nem csinált ez a termék. Nem segít a karikákon sem, talán a húszas évek elején (megelőzésre) még jó lehet.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

mano

2012. február 25.

mivel a szép sötét karikáimat sajnos örököltem ezért eltüntetni képtelenség őket, de ez a krém halványítja legalább. a zöld golyós verziója után szoktam használni, azzal együtt valamit segít a helyzeten, és a puffadtságot is leviszi.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Emily

2012. február 8.

Egyszer én is kipróbáltam, pontosan semmi haszna nem volt, de legalább nem ártott :-)

Emily
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

Hana

2011. október 24.

Nem tudhatom biztosan, hogy a krém-e a hibás, de miután használtam, másnapra feldagadt a szemem és soha ilyet nem tapasztaltam előtte. Nagyon megijedtem. Biztos, ami biztos, nem használom többet.

Hana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Magnesium PCA, Manganese Pca, Sodium PCA, Zinc PCA, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak