KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2016. október 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Panda90

2017. november 17.

Ár-érték arányban fantasztikus!

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Ár-érték arányban fantasztikus!

bogdanbianka

2017. november 17.

Sajnos nekem csípi és szárítja a bőröm, nem tudom használni.

bogdanbianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Sajnos nekem csípi és szárítja a bőröm, nem tudom használni.

dorien1993

2017. november 12.

Megtetszett, hogy 3 in1 es ezert vettem meg. Jo kis tisztito, furdes kozben szoktam hasznalni, atdorzsolom az arcom vele es rajtahagyom pakolaskent, igy elegge praktikus

dorien1993
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Ndr

2017. november 9.

Én először termékmintaként próbáltam, egy garnieres micellás vízhez volt ajándékba és nagyon megtetszett. Elég problémás, pattanásos bőröm van és ez nagyon jól lemattította és kezelte a bőr problémámat úgy hogy mindenképp beakartam szerezni a nagy kiszerelést, a joy napok pont kapóra jött.

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

moonshine

2017. november 8.

Ténylegsen megfelel arcradírnak,lemosónak és maszknak is. Segít a rendbe hozni a pattanásos bőrt és utána tisztán tartani. Kellemes illata van és az állaga kicsit sűrűbb. Hetente többször használom maszként is és nem szárítja a bőröm.

moonshine
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

torrance2222

Korcsoport: < 18
2017. november 5.

Őszintén szólva nagyobb durranásra számítottam. Szeretem és újra is vettem de azért ódálat nem zengenél róla...Arclemosóként annyira nem nyűgözött le,nem igazán csinál semmit, arcradírként még amnyira sem viszont a maszk része zseniális!A maszk után kicsit csillog az arcom de nem zsíros illetve eléggé húzódó érzése van amég megszárad engem nem zavar, sőt én szeretem is de van akinek ez probléma.Hetente kétszer használom maszkként és minden nap arclemosóként a maszk után nagyon szép lesz a bőröm (a csillogáson kívül ).Összességében elégedett vagyok vele de az én nagyon zsíros bőrömre nem elég a lemosó része.

torrance2222
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 5.

Alexad

2017. október 30.

3 hete használom, 7 napból hatszor . Zsíros, fénylő volt az arcom, és itt ott egy pattanás. Azóta a pattanásaim száma csökkent, nem szárít, szépen tisztít. Heti egyszer maszkként használom. Nagyon bevállt!

Alexad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Astrid

2017. október 29.

Imádom! A legjobb!!! Problémás,zsíros,pattanásos bőrrel csodát tesz. Újra fogom venni.

Astrid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Monica87

2017. október 24.

Nagyon jó arctisztító, évek óta használom. Vizes bőrön szoktam radírozni, meglepően sima érzetű és puha utána a bőröm. Az illatát is szeretem.

Monica87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

esztugulyas

2017. október 20.

kiütéseket okoz és kicsit durvák benne a szemcsék is így gyakran ég utána a bőröm

esztugulyas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.