KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2016. október 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Blane

2017. július 8.

Nem volt az a termék amit szerettem volna, ezért ezt vettem meg helyette, de nem bántam meg! Sajnos lemosóként vagy arcradírként nem vált be, túl gyorsan megszárad és nem is eléggé erősek a szemcséi, azonban maszkként valami zseniális. Heti 2-3 alkalommal használom, rajta hagyom az arcomon 10 percet és lemosom. Szuperül tisztít, már első használat után lehet látni a különbséget és ha az ember rendszeresen használja, a pattanások is ritkábban jönnek ki tőle. Tuti újra veszem ha elfogy.

Blane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

SzAgnes

2017. július 5.

Zsíros bőrrel és tág pórusokkal rendelkezek. Ezt a terméket bőrradírként és maszkként is használom hetente 1x. Végeredmény puha, matt bőr. Mintha még a pórusaimat is összehúzná egy kicsit. Többször újravettem már és megint újra fogom.

SzAgnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Anita9620

2017. július 4.

Maszkként szoktam alkalmazni. A végeredmény puha arc, de semmi több. A szemcsék szerintem pont megfelelő nagyságúak. Az illata számomra semleges. Nem rossz termék.

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

sparksy

Korcsoport: < 18
2017. július 1.

2 eve nyaron hasznaltam, csak azert emlekszem ra milyen volt, mert arclemosonak egyenesen szornyu volt, arcradirnak tul nagy szemu es karcolo. Maszknak kozepes, kis ideig mattitot es utana puha borom volt, de ez nem tartott sokaig, hosszantarto hasznalat mellett se erek el semmit. 3/1 funkcio volt mukodokepes. Ezert 2 csillag.

sparksy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 1.

Mizser1985

2017. június 26.

Elsőre nagyon tetszik!Friss,üde lesz az arcom használat után!

Mizser1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Elsőre nagyon tetszik!Friss,üde lesz az arcom használat után!

virnajnifr

2017. május 31.

Tinédszer korom óta használom, mind maszkként, mind bőrradírként, nagyon jó, szépen mattítja az arcot.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

katsaya

2017. május 22.

Még ex-sógoromtól lestem el a technikát, ő pasi létére is használta a zsíros bőrére, egy kisebb csodát művelt vele ugyan is. Nekem száraz-normál bőröm van, erre is tökéletes. Időnkénti kevés számú pattanásaim ellen sikerrel veszi fel a harcot, mindhárom funkciójában jól működik szerintem. Pakolás után kicsit fényes tőle a bőröm, de hát ez nem is baj az általános szárazság után. Újravevős.

katsaya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Bogyoka666

2017. május 17.

Heti 1x használom 2-3 percet rajta hagyom és lemosom,nagyon jó még a pórusaimat is összehúzza!És hetin1x arcradírozok vele!nagyon szeretem!

Bogyoka666
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

nati1234

2017. május 14.

Nagyon szerettem. A bőrön utánna pihe-puha lett,mintha kozmetikustól jöttem volna. 2-3 percet rajta hagyom maszkként majd le mosom. Imádom újra vevős

nati1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

bszcs17

2017. május 5.

Ez az eddigi legjobb arctisztítóm! Nálam mind a 3 funkciója remekel. Minden este használom lemosóként, a radír és maszk funkcióját pedig hetente 1-2x és így egyáltalán nem szárít. Szépen mattít, a mitesszereket pedig kezdi kinyírni :D Pattanásaim is ritkábban jönnek elő, és akkor is elég hamar leszárítja azokat. Ez az egyetlen arctisztítóm amit újra fogok venni.

bszcs17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.