KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2016. október 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ár: 2000ft postával (ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlott posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szofiaa

2018. április 12.

Kétségekkel álltam neki használni ezt a lemosót, mert a garnier márkával vegyes érzéseim vannak, igazából ez az első termékük ami nekem igazán bejött. Naponta használom már pár hónapja és jótékony hatását kedveli a bőröm. Felfrissíti, nyugtatja az arcomat:)
Azt mindig is értékeltem a márkában, hogy nagy hangsúlyt fektet a fiatalokra, például a loréál termékei között nehezen találok olyat, ami nem ráncosodásra van.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

kolettm

2018. április 8.

Örök kedvenc. Mindig visszatérek hozzá. Szeretek új termékeket kipróbálni, de nekem ő a favorit. Hűsítő, tiszta érzés használni. A kis radírozó szemcsék pont megfelelőek, nem túl erős, nem karcolja össze a bőrt. Egy kicsi negatívum, hogy nehézkes lemosni, a kis szemcsék sokáig megmaradnak az arcomon. Kicsit szárit, de utána hidratáló krémet használok, így nem szárítja túl az arcom.
Én heti 2x használom, zuhanyzás előtt felkenem, és amíg zuhanyzok addig rajta hagyom az arcomon. Eleinte mindennap használtam, de akkor úgy vettem észre mintha hozzászokott volna az arcom, de így heti 2 használat mellett hozza az elvárásaimat.
Már nagyon sokszor újra vettem.

kolettm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Már nagyon sokszor újra vettem.

Kokuszreszelek

Korcsoport: < 18
2018. április 3.

Nagyon csúnya volt a böröm. De ez tényleg csodakra képes, régen rengeteg hegem volt, mára már semmi nem látszik belőle. Régen azt hittem hogy soha nem fogok tudni tőlük megszabadulni, és örökre ilyen marad a bőröm, erre megtaláltam ezt, és mintha új bőröm lenne. Imádom, és még az egészet elsem kellett használnom. De az illata az egyetlen ami nem tetszik, de ezt már ellehet neki nézni.

Kokuszreszelek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 3.

Kajla

2018. március 15.

Nekem nagyon bevált, az első alkalom után is éreztem, hogy nagyon puha lett az arcom tőle, nagyon friss érzés, teljesen tisztának érzem tőle az arcomat. Hűsítő, nagyon kellemes érzés, biztosan újra fogom venni!
Megfelelően szárít, nekem pont jó, de száraz bőrre emiatt annyira nem ajánlom, nekem a zsíros bőrömre pont jó ellenhatást tesz...

Kajla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

hercegno44

2018. március 6.

imádom! Barátom kezdte el előbb használni, és nagyon hamar szebb lett az arca, kevesebb lett rajta a pattanás, így én is vettem belőle. Érezni,hogy tisztít, és napról napra szebb a bőröm, márcsak egy olyan alapozót kéne találnom,ami nem okoz pattanásokat, és el is múlna minden problémám az arcbőrömmel.Csak ajánlani tudom a terméket, hetek óta mindennap használom,és egyáltalán nem száradt ki tőle a bőröm.

hercegno44
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Ticsinky

2018. március 6.

Zseniális termék! Arctisztító-Bőrradír-Maszk, számomra mindenhogy bevált.
Remekül tisztítja és mattítja az arcbőrt, valamint megakadályozza a pattanások kialakulását.
Kellemes illata van, és friss-hűsítő érzést biztosít használat után. Biztosan újra fogom vásárolni! :)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Zseniális termék! Arctisztító-Bőrradír-Maszk, számomra mindenhogy bevált.

Tincs

2018. február 16.

Elég rossz élményeim vannak vele kapcsolatban. Valamiért mazochista módon szeretem ha a tisztító termékek csipnek, de szeretem is látni az eredményt. Ez csak csípett. Váltottam.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

ildi95

2018. február 16.

A barátnőm tanácsára vettem meg. Én főleg arcradírként használom, havonta párszor pedig maszkként. Arcradírnak tökéletes, sok kemény szemcséje van, nem kell belőle sok. Maszkként erős felületet képez, nehéz leszedni, de leszedés közben is tisztít. Szuper!

ildi95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

RarityRose

2018. február 15.

Nem tudom megérteni, hogy a száraz illetve vízhiányos vagy érzékeny bőrüek miért vesznek ilyet és miert pontozzák le 1*-ra!! Ez NEM száraz és vizhiányos bőrre lett kifejlesztve!! Egyértelmű, hogy nem tesz jót a száraz börüeknek, ugyanis ez a termék zsíros-pattanásos és kombinált bőrüeknek való! Én személyszerint szeretem, mert szépen tisztít, sok féle képpen használható, és hűsítő kellemes érzést ad a bőrömnek!

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

SzabinaL

2018. február 13.

Bőrradírként és lemosóként használom maximum hetente 1x, mivel nem túlságosan problémás a bőröm, viszont ez nagyon hatékonyan tisztítja. Maszkként nagyon húzza és szárítja az arcbőrömet, ezért se merem sem ilyen formában, sem többször használni, mert akkor az ellenkező hatást érem el vele. Friss agyagos illata van és tényleg hűsítő érzetet hagy a használata után.

SzabinaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.