KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2016. október 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tincs

2018. február 16.

Elég rossz élményeim vannak vele kapcsolatban. Valamiért mazochista módon szeretem ha a tisztító termékek csipnek, de szeretem is látni az eredményt. Ez csak csípett. Váltottam.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

ildi95

2018. február 16.

A barátnőm tanácsára vettem meg. Én főleg arcradírként használom, havonta párszor pedig maszkként. Arcradírnak tökéletes, sok kemény szemcséje van, nem kell belőle sok. Maszkként erős felületet képez, nehéz leszedni, de leszedés közben is tisztít. Szuper!

ildi95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

RarityRose

2018. február 15.

Nem tudom megérteni, hogy a száraz illetve vízhiányos vagy érzékeny bőrüek miért vesznek ilyet és miert pontozzák le 1*-ra!! Ez NEM száraz és vizhiányos bőrre lett kifejlesztve!! Egyértelmű, hogy nem tesz jót a száraz börüeknek, ugyanis ez a termék zsíros-pattanásos és kombinált bőrüeknek való! Én személyszerint szeretem, mert szépen tisztít, sok féle képpen használható, és hűsítő kellemes érzést ad a bőrömnek!

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

SzabinaL

2018. február 13.

Bőrradírként és lemosóként használom maximum hetente 1x, mivel nem túlságosan problémás a bőröm, viszont ez nagyon hatékonyan tisztítja. Maszkként nagyon húzza és szárítja az arcbőrömet, ezért se merem sem ilyen formában, sem többször használni, mert akkor az ellenkező hatást érem el vele. Friss agyagos illata van és tényleg hűsítő érzetet hagy a használata után.

SzabinaL
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

anndee

2018. február 7.

Általában csak lemosóként használom reggel és este,ha több időm van,akkor maszkként. Először húztam a számat az ára miatt, de már legalább fél éve megvan, és nem úgy néz ki,mint ami el akarna fogyni, mert kevés is elég belőle :D Igazából rosszat nem tudok róla mondani, a bőröm nem kifejezetten pattanásos, inkább csak zsíros és tágak a pórusaim. Vagy lehet, hogy emiatt nem pattanásos? :D Csodaszernek sem nevezném, legalább a helyzeten nem rontott :)

anndee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

zita.herkovics

2018. január 26.

Rettenetes állapotba hozta a bőröm, annyira kiszáradt, hogy fájt, húzódott. Soha többé, ...esküszöm! Engem nem érdekel, hogy összehúzta a pórusaim is, de akkora irritációt okozott, hogy az számomra nem emberi. Bocsánat, Garnier. Ismét csalódást okoztál, íme az eredmény.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

javi

2018. január 10.

Szalicilsav tartalma miatt vettem meg. Tetszik, hogy többféleképpen lehet használni. Egy kicsit szárítja a bőröm, de ez lehet inkább a téli idő hatása. Érezhetően tisztább utána a bőr, kevésbé zsírosodik. A mitesszerek számát is csökkenti. A nagy felszín alatti pattanásokkal viszont nem bírkózik meg, ha valaki arra tud valami csodaszert akkor légyszi szóljon, már kétségbe vagyok esve.:(

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

silcarebolt

2018. január 10.

Minden este zuhanyozaskor ezzel radirozom az arcom. Sokkal kevesebb a pattanas, latvanyos a javulas mar egy het hasznalat utan. A garnier pure activ tonikkal egyutt hasznalom.

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Manhattanlove

2018. január 9.

A maszk resze miatt vettem meg, mert ilyen aron ennyit nem talalni. Ez egy csodaszer. Heti haromszor is hasznalom akar. Husit, osszehuzza a porusaimat es babaarcot varazsol. Tipp; zuhanyzas elott hasznaljatok a konnyebb lemosas erdekeben, mert mire "lekaparja" az ember, a bokajan is folyik a viz. Ez az egyetlen negativuma, de nalam absz 5* es ujra fogom venni! A kezdodo mini patikat is rogton lehuzza :)

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Judee

2017. december 12.

Nekem teljesen bevált. Bőrradírként és maszkként is, mikor mihez van kedvem. Remekül kitisztítja és mattítja a bőröm. Megakadályozza a további pattanások kialakulását.

Judee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.