KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2016. október 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ár: 2000ft postával (ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlott posta
Ár: 2000 , Eladó: Devy
Állapot: 1x használt, Helyszín: Szigethalom környéke/ Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Senillah

2018. június 12.

Az illata szerintem nagyon rossz. Amúgy nekem kicsit gyenge radírozáshoz, de ha tényleg naponta használja az ember, végülis nem olyan rossz. Elhasználom ha már megvettem, de újra venni biztosan nem fogom.

Senillah
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

Timi970120

2018. június 6.

Régebben a Rossmann saját termékét használtam, azonban mivel az nem volt - és azóta nem is láttam, pedig többször kerestem, mert nekem már az is elég lenne, és az picit olcsóbb is volt, mint ez! -, vennem kellett másikat, ez akciós volt és kíváncsi voltam rá a sok pozitív vélemény után.
Nagyon szépen teszi a dolgát tini, pattanásos bőrrel, heti egyszeri használatkor is! Talán első alkalommal nem, második alkalommal már lászik a különbség. Imádom. Már jóval előre újra is vettem. Csak ajánlani tudom. *-*

Timi970120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Kamforka

2018. május 28.

Barátnőm ajánlotta, mert sosem volt probléma a bőrömmel... de így 40 felett elkezdett jönni rám 1-2 pati amik egyszerűen nem múltak.
Már 2 használat után alig látszódnak, csak lemosónak használtam maszknak nem.
Nagyon nagyon örülök, hogy megvettem.

Kamforka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Már 2 használat után alig látszódnak, csak lemosónak használtam maszknak nem.
Nagyon nagyon örülök, hogy megvettem.

tamara428

2018. május 24.

Nagyjából 2 hete használom, 1-2 naponta. Eredetileg csak egy sima arcradírt akartam, aztán megláttam, hogy ez akciós, ezért megvettem. Nekem a szemcsék túl kicsik benne, ha sokat nyomok belőle, akkor elvesznek a krémes részben. Ettől függetlenül nagyon elégedett vagyok, mert szemmel láthatóan összehúzta a pórusaimat, és lágyított egy kicsit a fényesedésen is. Most már a dekoltázsomat is be szoktam vele kenni.
Zuhanyzás közben átdörzsölöm vele az arcomat, lemosom, majd egy új adagot felkenve az arcomon hagyom még 5 percig kb. Így eléggé ki tudja szárítani a bőrömet és húzódik is, (igaz, hogy nem is tökéletesen az én bőrtípusomra találták ki) de a pórusok finomítása miatt teljesen megéri. Kicsit csíp néha, de nem vészes. Külön jó pont, hogy az arcomon lévő rozaceát nem irritálja. Az illata elég egyedi... A Pure Active BB krém illatára emlékeztet, de azt krémet nagyon szeretem, úgyhogy ennek az illatát is megkedveltem.
Mivel sok van benne és elég keveset nyomni belőle, ezért sokáig elég lehet.

tamara428
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Mivel sok van benne és elég keveset nyomni belőle, ezért sokáig elég lehet.

nagymariannka

2018. május 17.

A pattanásokat szépen leszárítja, a használata után intenzív hidratálás szükséges. Reggel is szívesen használom, felfrissíti a bőrt. Az illata nem valami kellemes, de nálam ez nem jelent mínuszt.

nagymariannka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

javi

2018. május 13.

Update: mire azért az egészet elhasználtam, javított a bőrömön. -------
Szalicilsav tartalma miatt vettem meg. Tetszik, hogy többféleképpen lehet használni. Egy kicsit szárítja a bőröm, de ez lehet inkább a téli idő hatása. Érezhetően tisztább utána a bőr, kevésbé zsírosodik. A mitesszerek számát is csökkenti. A nagy felszín alatti pattanásokkal viszont nem bírkózik meg, ha valaki arra tud valami csodaszert akkor légyszi szóljon, már kétségbe vagyok esve.:(

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Update: mire azért az egészet elhasználtam, javított a bőrömön. -------

CsDiane

2018. április 22.

Szépen tisztít. Nekem bevált, igaz csak heti 2-3 alkalommal használom arcradírként. Friss érzetet hagy maga után.

CsDiane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

szofiaa

2018. április 12.

Kétségekkel álltam neki használni ezt a lemosót, mert a garnier márkával vegyes érzéseim vannak, igazából ez az első termékük ami nekem igazán bejött. Naponta használom már pár hónapja és jótékony hatását kedveli a bőröm. Felfrissíti, nyugtatja az arcomat:)
Azt mindig is értékeltem a márkában, hogy nagy hangsúlyt fektet a fiatalokra, például a loréál termékei között nehezen találok olyat, ami nem ráncosodásra van.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

kolettm

2018. április 8.

Örök kedvenc. Mindig visszatérek hozzá. Szeretek új termékeket kipróbálni, de nekem ő a favorit. Hűsítő, tiszta érzés használni. A kis radírozó szemcsék pont megfelelőek, nem túl erős, nem karcolja össze a bőrt. Egy kicsi negatívum, hogy nehézkes lemosni, a kis szemcsék sokáig megmaradnak az arcomon. Kicsit szárit, de utána hidratáló krémet használok, így nem szárítja túl az arcom.
Én heti 2x használom, zuhanyzás előtt felkenem, és amíg zuhanyzok addig rajta hagyom az arcomon. Eleinte mindennap használtam, de akkor úgy vettem észre mintha hozzászokott volna az arcom, de így heti 2 használat mellett hozza az elvárásaimat.
Már nagyon sokszor újra vettem.

kolettm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Már nagyon sokszor újra vettem.

Kokuszreszelek

Korcsoport: < 18
2018. április 3.

Nagyon csúnya volt a böröm. De ez tényleg csodakra képes, régen rengeteg hegem volt, mára már semmi nem látszik belőle. Régen azt hittem hogy soha nem fogok tudni tőlük megszabadulni, és örökre ilyen marad a bőröm, erre megtaláltam ezt, és mintha új bőröm lenne. Imádom, és még az egészet elsem kellett használnom. De az illata az egyetlen ami nem tetszik, de ezt már ellehet neki nézni.

Kokuszreszelek
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.