KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2016. október 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Melcsike94

2017. szeptember 17.

Maga a termék jó.Minden este használom.Be kenem az arcom,de elötte kicsit be vízezem így sokáig elég.😊Viszont észre vettem azt ha egy két napot kihagyok akkor több pattanás jelenik meg az arcomon...😕

Melcsike94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

ver0nika

2017. szeptember 9.

Régóta használom és szerintem ez a termék is sokban hozzájárult az arcbőröm javulásának. A piros pattanásaimat maszkként 10 percet arcon hagyva egyből megnyugtatja, eltűntek tőle a piros gyulladt udvarok, amik körbevették a pattanásokat. Hetente 1-2x használom, tökéletes bevált. Mattít, ha nagyon zsírosnak érzem a bőröm ez rendbe rakja. Gyorsan szárad szóval ha arcradírként használom, előtte bevizezem kicsit az arcom, hogy tovább tudjam radírozni, ezt a trükköt egyébként ajánlom, mert így sokkal kevesebbet kell felvinni a termékből. Ha elfogy is biztos újraveszem, igazi segítség az arcápolásban.

ver0nika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

sfreku

2017. augusztus 31.

A legjobb arc tisztito amit valaha hasznaltam!! Isteni az illata, en legalabb is imadom:D a parom szerint hasznalat utan igazi baba illatú az arcom.:P vegyes típusú arcborom van de ez csodasan kezeli minden teruletet , kivaloan tisztit es a maszk hatasa valami istenien puha arcbort eredmemyez!! Csak ajanlani tudom!

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Abbie182

2017. augusztus 2.

Páromhoz vittem el,hogy ott is meg legyen a lehetőségem arcot tisztítani és ne csak hideg vízzel mossam meg. Szeretem, tisztábbnak érzem a bőröm tőle és matt lesz, azért nagy csodát nem tesz, a fogmosás ideje alatt szoktam rajta hagyni a bőrömön.

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Blane

2017. július 8.

Nem volt az a termék amit szerettem volna, ezért ezt vettem meg helyette, de nem bántam meg! Sajnos lemosóként vagy arcradírként nem vált be, túl gyorsan megszárad és nem is eléggé erősek a szemcséi, azonban maszkként valami zseniális. Heti 2-3 alkalommal használom, rajta hagyom az arcomon 10 percet és lemosom. Szuperül tisztít, már első használat után lehet látni a különbséget és ha az ember rendszeresen használja, a pattanások is ritkábban jönnek ki tőle. Tuti újra veszem ha elfogy.

Blane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

SzAgnes

2017. július 5.

Zsíros bőrrel és tág pórusokkal rendelkezek. Ezt a terméket bőrradírként és maszkként is használom hetente 1x. Végeredmény puha, matt bőr. Mintha még a pórusaimat is összehúzná egy kicsit. Többször újravettem már és megint újra fogom.

SzAgnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Anita9620

2017. július 4.

Maszkként szoktam alkalmazni. A végeredmény puha arc, de semmi több. A szemcsék szerintem pont megfelelő nagyságúak. Az illata számomra semleges. Nem rossz termék.

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

sparksy

Korcsoport: < 18
2017. július 1.

2 eve nyaron hasznaltam, csak azert emlekszem ra milyen volt, mert arclemosonak egyenesen szornyu volt, arcradirnak tul nagy szemu es karcolo. Maszknak kozepes, kis ideig mattitot es utana puha borom volt, de ez nem tartott sokaig, hosszantarto hasznalat mellett se erek el semmit. 3/1 funkcio volt mukodokepes. Ezert 2 csillag.

sparksy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 1.

Mizser1985

2017. június 26.

Elsőre nagyon tetszik!Friss,üde lesz az arcom használat után!

Mizser1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 26.

Elsőre nagyon tetszik!Friss,üde lesz az arcom használat után!

virnajnifr

2017. május 31.

Tinédszer korom óta használom, mind maszkként, mind bőrradírként, nagyon jó, szépen mattítja az arcot.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.